|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DIJECU...
8.1.2008 22:45:49   
Amelaa RR
STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DIJECU IZ DOMOVA....
DA SVAKO DA KOLIKO MOZE I DA TO NEKO U IME RINGERAJE DA U DOMOVE(mogu se kupit igracke,hrana,pelene....)Da se uvijek napise koliko je ko dao,ko je dao...i tako.Sevap je,il dobro dijelo je to nama to mozda nece puno narusiti kucni budzet.,...a toj dijeci ce puno znaciti.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DI...
9.1.2008 8:45:58   
amelli
slazem se sa tobom, jedan mjesec odreci se losih navika kao sto su cigarete i te novce uloziti u takve svrhe mislim da to i nije ne ostvarljivo samo sto se covijek zabavi oko svojih problema ali kad bi se organizovala jedna akcija ne kupujmo cigarete donirajmo za napustenu dijecu mislim da bi svaki prolaznik donirao koliko je u njegovoj moci

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DI...
9.1.2008 23:19:47   
Hamos
Evo jos jedan glas podrske za sve akcije ovog tipa. Osim glasa nudim i aktivno ucesce. Hajde da skontamo odakle da se krene, dogovorimo gdje skupiti sve te stvari, a za odnijeti mislim da necemo imati problema. user posted image

(odgovor članu amelli)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DI...
10.1.2008 7:34:20   
Amelaa RR
Mislim da bi dobro bilo da se otvori neki racun i da svako od nas koliko moze uplati na njega...a onda da neko u ime RR podigao i dao te pare...il da se nesto kupi za njih

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DI...
10.1.2008 14:59:54   
vaga
Super prijedlog podržavam gauser posted image . Možda otvoriti neki žiro račun???

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DI...
10.1.2008 15:21:31   
makana
pohvalna je dobra volja za akciju
ali ako malo pogledamo oko sebe vidjećemo da su i blizu nas osobe kojima pomoć treba, garderoba ili hrana se može odnijeti u komšiluk ljudima koji nemaju, bez da se pitamo hoće li oni to prihvatiti ili ne
mene je jutros potresla vijest da je mala luna osmanagić umrla sinoć
eto nije joj bilo spasa iako su pokrenute sve te akcije
baš mi je žao djevojčice
opet, druga vijest koju sam jutros vidjela je da se mala sumeja oporavlja poslije operacije, mama joj donirala jetru eto uspjeli su skupiti novac i otići vani na operaciju
još jednoj porodici treba pomoć i već su u novinama objavljeni žiro računi, dječačiću od šest mjeseci treba novac za ljubljanu čini mi se, ima neku moždanu bolest
vidjela sam i sliku, duša mala 



_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DI...
10.1.2008 22:05:51   
laracroft
user posted image user posted image user posted image Porodici Osmanagic iskreno saucesce.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DI...
15.1.2008 11:02:26   
Hamos
Pozdrav drage moje. Jutros otvorih mail i jedna od poruka bila je i porula za pomoc jednom djecaku. Pa evo ako ste voljne i u mogucnosti da pomognete:

Trogodišnjem Vedahu Ramiću (otac mu je Mehmed Ramić, 100% ratni vojni invalid i otac petero djece) je potrebna pod hitno novčana pomoć? Obolio je od krvnog tumora zvani “APLAZIJA CRVENIH KRVNIH ZRNACA”, koji uništava eritrocite. Vedahu je uništena koštana srž i morat će izvršiti transplantaciju koštane srži u Beču (Austrija). Doktori na pedijatrijskom odjelu bolnice Koševo u Sarajevu kažu da im je ovo prvi slučaj ove vrste tumora u posljednjih 15 godina i da se ovaj sastav liječnika po prvi put susreće sa ovakvim slučajem. O ovom slučaju obavijestili su i ostale klinike i njihovo savjetovanje sa njima je još u toku.

Svakodnevno prima venozne terapije i kontroliše krvne nalaze radi primanja transfuzije, koju prima svakih 6 dana. Transfuzijom ljekari podignu ERIT na 3,3 dok ih tumor ne uništi i ne spadnu na 2,0 nakon čega se opet pristupa transfuziji.

PODATCI ZA UPLATU IZ INOSTRANSTVA:

Ime banke: HVB CENTRAL PROFIT BANKA SARAJEVO
SWIFT kod HVB-Central Profit Banke SARAJEVO: BACXBA22

Ime i prezime: MEHMED RAMIĆ
Račun/konto: 40117084

Adresa primaoca:

Ul. Hašima Spahića 20
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Tel: 0038761359885
Broj lične karte: 06BPB7160

PODATCI ZA UPLATU IZ BOSNE:

Ime banke: HVB CENTRAL PROFIT BANKA SARAJEVO

Naznaka: UPLATA NA IME MEHMED RAMIĆ

Broj računa: 40117084

Adresa:
Mehmed Ramić
Ul. Hašima Spahića 20
71000 Sarajevo



(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: STO MISLITE O SAKUPLJANJU SREDSTAVA ZA DI...
10.3.2008 15:44:55   
kovrdjava
Ja sam za pomoc u svakoj situaciji s obzirom da radim u struc struci(papirologija,racuni) mogu ja otvoriti racun i svega sto se tice papirologije...I drago bih mi bilo pomoci ovoj djecici..

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *