|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 22:45:04   
idana_85
Samo cu ostaviti link, necu komentarisati

http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/clanak/091123082


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 22:53:20   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zaista ovdje je svaki komentar suvisan...ali opet covijek ne moze da ostane ravnodusan na sve ovo.
Pa gdje su te silne pare za Jezero...gdje... mozda otisle u jos jedan audi Q7 ili sl da ne ozebu guzice nasih vrsih politicara...Fuj.
Ovo treba na sva zvona razglasiti..staviti na naslovnica svih novina, da svi znaju kako je vrsna Ginekologija na Kosevu... ne kazem ja, ni ne sumnjam u profesionalnost silnih profesora i doktora gore..ali zasto onda toliko beba umire...zasto trudnice gube trudnoce..zasto???


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:10:29   
Anoniman
Ama meni nije jasno zasto 10 spratova DIP-a stoji prazno i propada, a ljudi se ovamo pate i cekaju otvaranje famoznog porodilistauser posted image
UZAS!!

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:11:55   
scarlett
Moj boravak na GAK-u mi je ostao u ružnom sjećanju, baš zbog tog odnosa, a ne zbog uslova. Naravno da nisu dobri, niti je higijena na nivou, ali kada te ljudi ljubazno tretiraju, ma zanemariš sve neuslove u toj situaciji.

Ja sam zadovoljna svojom doktoricom i sestrama na intenzivnoj (mada su i one malo grube, ako puno jaučete), ali dole u porodilištu je katastrofa. Od 10 sestara čini mi se da sam upoznala samo 2 da su bile osjećajne (jedna je povijena i ona mi je prva donijela bebija da ga vidim, žao mi je što joj ne znam ime i još jedna koja radi u smjeni s njom). Ostale su bile user posted image .

Zadnji dan mi je pao češalj kraj kreveta, a pošto sam loše podnijela CR nisam ga mogla dignuti i zamolila sam ljubazno jednu sestru da mi ga podigne, na što mi je ona održala predavanje kako sam ja mlađa od nje i to nema smisla.user posted image

Drugi dan mi se zanesvijestilo kada sam ustala do umivaonika, nakon što sam sama sišla sa intenzivne sprat niže niz stepenice, moje kolegice u sobi su zvale sestru da dođe, one kažu da sam sva bila poplavila ( ja ne znam, nisam ništa vidjela), ista ta sestra je ušla i zagalamila što je zovu kada je to normalno poslije CR.user posted image

A opet bila sam svjedok u ambulanti na CTG-u kada je dr. Deković primio jednu pacijenticu na pregled i izvinjavao joj se sam na neuslove u bolnici. Ja nisam mogla vjerovati da neko može biti takav prema pacijentima. često sam ga viđala na hodniku i uvijek bi u prolazu pozdravljao sve trudnice pa i mene i pitao kako smo, iako ja recimo nisam bila njegov pacijent. Za njega imam samo riječi hvale.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:12:46   
Amelaa RR
I to htjedoh napisati al smetnula.... bas tako. Ama kod nas ti je sve tako..il treba da zjapi prazno ili da propada od starosti i izrabljenosti.... Kod mene je rodica porodila se gore na Klinici..i naravno "uletila" uvazenom doktoru ali doktora naravno doticni doktor se izgubio kad je ona dosla da se porodi. Sestrice su bile uzasss neljubazne..kad bih se zbog bolova malo glasnije pozalila..sestrice bi govorile: Sta je, sta se deres...nisi se derala kad si se ebavala, i slicno. Wc-eovi uzasss.... toliki da je trpila do velikog zora da ne ide u wc... A kad se porodila...tri dana nisu promjenule carsaf, uloske koje su bili prenatopljeni krvlju stajali bi pored kreveta ...sve dok neko od porodilja ne bih jedvih jada to uzeo i bacio... Uzasss


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 25.11.2009 23:18:19 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:17:43   
Anoniman
Ma ne, nego kad bi uselili GAK u uslovnije prostorije onda ne bi imali razlog za koji ce trazit pare, a ovako uvijek imaju izgovor- za porodiliste.

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:21:42   
acudesa
Znate šta je meni dno dna bilo kad sam se ja porodila. Na carski, rana i ja se jadna mučim da dijete doji, nit znam kako ću, rana boli, grozno...prilazi meni sestra uzima dojku i kaže: nema ovdje ništa i odnese dijete....nikada to neću zaboraviti, a bilo je mlijekauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:26:22   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

Znate šta je meni dno dna bilo kad sam se ja porodila. Na carski, rana i ja se jadna mučim da dijete doji, nit znam kako ću, rana boli, grozno...prilazi meni sestra uzima dojku i kaže: nema ovdje ništa i odnese dijete....nikada to neću zaboraviti, a bilo je mlijekauser posted image


E ovo me je rasplakalo sada....c c c c  pa ja bih je ubila...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:30:36   
Happy
Koliko god mislim da me vise nista u ovoj nasoj drzavi, u ovom gradu, u zdravstvu ne moze da iznenadi uvijek se iznova iznenadim....
Ja stvarno nemam rijeci, sem da nam dragi Allah podari hairli porod, da bude sve u redu i da sto manje zavisimo od njih....

p.s. Ja sam u vojnoj bolnici lezala dva puta, jednom spontani (bila 6 dana) i drugi put kada sam prokrvarila (5 dana)... Uslovi su poprilicno OK, osoblje... kako ko... Ali su poprilicno azurni i svako ce ti prici, svako jutro je vizita... Eh da treba da poguras, pozeljno je....

Strasno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:30:39   
veeseelaa
što se tiče higijene zaista je katastrofa al u mom slučaju osoblje je bilo za deset, GAk mi je ostao tako drag...... nikada nisam doživjela neugodnost niti prilikom pregleda obavljenih u trudnoći niti na porodu a niti nakon poroda
Jel moguće da su samo u mom slučaju bili korektni???
stvarno užas kad pročitam iskustava drugih forumašicauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:33:07   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

Znate šta je meni dno dna bilo kad sam se ja porodila. Na carski, rana i ja se jadna mučim da dijete doji, nit znam kako ću, rana boli, grozno...prilazi meni sestra uzima dojku i kaže: nema ovdje ništa i odnese dijete....nikada to neću zaboraviti, a bilo je mlijekauser posted image

uzas...draga stvarno mi je zao sto ti se desilo to i zao mi je svih zena koje su imale slicna iskustva..citam ove tekstove i stvarno je zalosno ovo sto se desava...uzas,uzas....

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:35:23   
idana_85
Draga acudesa, mene je napala sto hocu da dojim dijete, kaze ovdjeje sito dijete, ne trebas ga dojiti,samo da ga naljutis pa da se dernja. Ja reko vidim da ima refleks iako je sito,necem u nista biti da podoji,sem da bljucne, kaze ona pa kad se pravis pametna ti ces ga umirivati kad bude vristo, rekoh dobro. Tu noc su sva dijeca vristala i plakala, samo je rijad spavao ko janje....grozno, isto tako sam ih zvala par puta, nisu dosle,samo me pogledaju, jedna se u facu nasmijala i ode. a dezurna me pitala jesam li isal u wc, ja reklad a nisam, jer stvarno nisam imala ni potrebu, kaze ili idi odmah ili cu ti ugraditi kateter, pravo drsko i ode....doduse ja sam hvala Bogu imala lagan porod, svekrva je mogla uci jer je zdravstveni radnik pa mi je donijela da jedem i presvucem se, sama sam mogla ici do wc, mijenjati uloske, kupala se nisam jer nisam imal akapi znoja,cak su mi i carape ostale ciste nakon poroda, nisam dala da mi ih skinu. Porodio me begic, tj probio vodenjak, recno me i usio,ostalo je sve radila jedna divna sestra Fatima Avdic, kojoj smo par puta stavjali pare u dzep a ona ih je vracala.

Trudnocu mi je vodio dr Dekovic i milion milion puta mu hvala, jer je divan i dao je sve od sebe da mi preglede ucini ugodnim. Uvijek se izvinjavao na uslove,gledao da ne cekam, da dodjem kad mi odgovara i da mi radi 4 D uz, nije stalno trazio uputnice itd... Naravno obilazio me,davao mi savjete i sl....tom covjeku se klanjam.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:36:42   
Anoniman
Dok citam ovakve vrste tekstova, pitam se odakle vise zenama uopste hrabrost i volja da radjaju u takvim uslovima... ali ne smije se gledati na te stvari da bi imali svoje najmilije...
Mogu samo zahvaliti Bogu pa imamo stvarno ekstra osoblje i extra doktore u Gorazdu, koji stvarno svaku zenu prihvate i ponasaju se prema njoj kao prema svojoj najblizoj osobi... Prvim porodom sam imala osjecaj da sam kraljica i da radjam princezu... Hvala Bogu opet ponavljam, pa je i strucnost na nivou, od doktora, babica i svih ostalih... Nadam se da cu i ovaj put imati isti tretman... Dovoljno je samo da vam kazem da su me nakon prvog poroda  dvije babice vodile do kupatila da se okupam, pridrzavale da ne bih slucajno pala, na moj zahtjev pustile me da se sama okupam, ali obadvije su bdjele nadamnom kao moje sestre, pazeci na svaki moj pokret... zajedno me obukle i ponovo vratile do kreveta, gdje me cekala sestrica koja mi je pomogla popuniti formulare, nakon cega su me PITALE da li sam spremna za bebicu i ucenje o dojenju... mislim stvarno kazem, osjecala sam se kao kraljica sa svojom princezicom...
Zao mi je sto svaka zena nema ovakav tretman jer to stvarno zasluzujemo u najbitnijim momentima naseg zivota...
Napominjem da nisam imala niti sada imam, ikakvu stelu niti je potrebno kome ulijetati novac...

< Poruku je uredio Bambi09 -- 25.11.2009 23:39:37 >

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:37:07   
veeseelaa
takođe mislim da pacijentkinje ne trebaju dozvoliti da se s njima na ovakav način postupa, sve dok se šuti oni rade šta im je volja, stoga samo žestoko
Ja bi sestri nos razbila acudesa da je meni 'vako
Ako ne bi mogla zbog bolova, kad prizdravim bila bi joj tapijauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:37:33   
Nanica Sarajevo
Bas me cudi...
I ja sam se gore porodila na carski, i meni su, doduse, donosili bebicu nahranjenu, i ja im lijepo objasnila da zelim odmah da pocnem da je dojim i da je vise ne dohranjuju i tako je bilo. Cak su mi, kada ja izdojim mlijeko na svoju pumpicu, kunem se, znale reci da odspavam cijelu noc, a one bi mojoj bebici davale moje mlijeko iz moje flasice. Ja sam cak nekada bahnula im, da provjerim i moje mlijeko je stajalo iznad krevetica moje bebe. Nisam imala nikakvu stelu ili tako nesto, pa da kazem da je zbog toga. Stvarno su bile divne... I kada su mi se grdui upalile od previse mlijeka, 40 minuta je neka sestra izdajala rukom mlijeko da mi bude lakse...
Bilo nas je previse i nekako svi u tim malim boxevima, ali sto se tice odnosa sestara, bile su skroz OK.
Zao mi je sto se nekim mamama tako desi, pa to je najljepsi trenutak koji svaka zena ceka da doceka i onda se tako nesto desi user posted image

_____________________________

Mamin život - Naida se rodila 19.12.2008. godine....
Mamina radost - Adi se rodio 08.07.2010. godine.
“Good children make good mothers.”

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:37:35   
neki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

takođe mislim da pacijentkinje ne trebaju dozvoliti da se s njima na ovakav način postupa, sve dok se šuti oni rade šta im je volja, stoga samo žestoko
Ja bi sestri nos razbila acudesa da je meni 'vako
Ako ne bi mogla zbog bolova, kad prizdravim bila bi joj tapijauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:38:08   
_melina_
ovo me nista ne iznenađuje... ja sam rodila prije dva mjeseca.... mene kada su primili u porodiliste nije bilo mjesta, nestalo je bilo vode- cijev pukla, wc je bio svinjac, a mene su sestrice vodale zasobom usred trudova da rade ctgi samo se derale hajde pozuri sta si rastegla ko da mi je ostalo jos dva mjeseca do poroda... i uz sve to lezala sam od 13h pa sve do 20h a doktorice su samo dva puta dosle da urade ctg i da vide sta je samnom...
kada nisam vise mogla da izdrzim trudove i kada mi je vodenjak pukao isla sam sama da trazim nekoga da me porodi jer je beba krenula izlaziti...
kada sam rekla babici da beba izlazi i da mi je pukao vodenjak ona je samo rekla "sta cu ti ja??" i okrenula se kao da nista nije bilo...
da nije naisla druga babica koja me je srecom uvela u salu porodila bih se u hodniku jer sam ionako po ulasku u sali rodila za 4 minute...
i poslije svega ovog gade mi se i doktori i porodiliste i sve...
sljedeci put cu rađe u privatnu kliniku nego da opet ovo prozivljavam...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:41:22   
neki
Bljak...................Dok se ne ode gore,ne moze se ni znati kako je uzasno...Ne daj Boze nevolje,tek bih se tad na Kosevu poradjala...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:43:13   
škorpija
Mrzim GAK user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:43:23   
veeseelaa
razna su iskustva, izgleda na koju smjenu naletiš, dal su gladni, nadrndani, dal je bilo malo hedija......... ako je sve potaman oni su tek onda ok, u suprotnom poradjaš se samuser posted image
mislim da igra ulogu i koliko je žena u taj vakat došlo da se porodiuser posted image
eeeeeeee sve utiče


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:44:45   
neki
IZVORNA PORUKA: škorpija

Mrzim GAK user posted image

I ja.....
A sto li lete gore da se poradjaju,nije mi jasno,pa brate platicu ako treba,samo da ne gledam te zohare goreuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:47:19   
škorpija
ma svi idu gore, kao ne daj bože kakvih komplikacija, bolji su stručnjaci, bla, bla, ma ako dođe do "ne daj bože" e tek si onda nahebala

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:50:36   
neki
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma svi idu gore, kao ne daj bože kakvih komplikacija, bolji su stručnjaci, bla, bla, ma ako dođe do "ne daj bože" e tek si onda nahebala

Vala bas.......

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:54:17   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

razna su iskustva, izgleda na koju smjenu naletiš, dal su gladni, nadrndani, dal je bilo malo hedija......... ako je sve potaman oni su tek onda ok, u suprotnom poradjaš se samuser posted image
mislim da igra ulogu i koliko je žena u taj vakat došlo da se porodiuser posted image
eeeeeeee sve utiče



potpisujem

kada sam tek primljena u bolnicu imala sam pozitivno misljenje.moja dr je bila u smjeni i odnos sestara bio je fenomenalan.Bas sam se prijatno iznenadila i mislila sam da su price koje sam cula prenapuhane.Medjutim ja se nisam uspjela poroditi u njenoj smjeni i tada je pocela druga pricauser posted image   Dva dana sam gore provela i bas sam se razocarala. Bili su praznici,puno zena a malo osoblja.Doktori grozni ako nisi njihov pacijentuser posted image   Na kraju su me ostavili da se sama bukvalno poradjam,sva sreca da je mm bio samnom inace ko zna kako bi zavrsilouser posted image  


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:55:09   
Nanica Sarajevo
A gdje drugo?
Ne postoji privatno porodiliste kod nas...
A drzavna bolnica - tamo ides ako je sve OK, jer za bilo koji veci zahvat salju pacijente na Kosevo..
Uvjeti su strasni, znam jer sam lezala gore skoro 4 mjeseca i cuvala trudnocu, wc da ne spominjem na sta lici (cisti su ali staro i nema grijanja, trudnice puse u wc-ima, pa otvore prozore i onda da umres od zime), po 8 u istoj sobi, strasno. Ja sam plakala svaku noc...
Ali sam zaista imala najboljeg doktora Prof. Godinjaka i znala sam da sam sigurna. On bi dolazio da nas obidje svaki dan i vikendima i praznicima... sto se ne bi reklo za druge doktore (i doktorica Lejla je bila zaista divna, ne znam prezime)...
Sestre ko sestre... Nekad ovako nekad onako... Ali su generalno OK bile. Uvijek su me pustile da vidim muza u hodniku, unosile mi torbe i kese kada mi MM donese... Nikad sa njima nisam dozivjela nista slicno ovome sto vi govorite... a 4 mjeseca nije malo...
Doduse primjetila sam da kada trudnice dobiju trudove budu ravnodusne, jer tu zaista nema pomoci. Cekaj da dodju trudovi na odredjeni ritam i to je to. Mozda bi mogle biti smirenije kada to govore trudnicama, ali valjda dugo to rade i oni takvih imaju prosjecno 30 dnevno. Nije opravdanje za njih, ali opet kazem ja sam imala OK iskustvo (osim strasnih uvjeta sto se tice prostora i zgrade).


_____________________________

Mamin život - Naida se rodila 19.12.2008. godine....
Mamina radost - Adi se rodio 08.07.2010. godine.
“Good children make good mothers.”

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *