|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 14:18:08   
Anoniman
jesmo li spremne user posted image

ne znam da li ce se stara tema opet odkljucati ako hoce sorry

ja vec razmisljam prvi sehur

mislim pravit piroske

a kasnije malo , halva da kuca zamirise uoci Ramazana user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 19.7.2012 17:28:43 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sehuri/Iftari
19.7.2012 14:21:51   
damma
I ja cu pravit halvu da kuca zamirise, eh sto to volim, kucaa miriseee user posted image
a za sehur jos ne znam sta cu.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sehuri/Iftari
19.7.2012 16:06:10   
Medić*
Spremi hBg itekako, sve mirom mirise, dok prehladi odoh u nabavku malo vecu aBg.

Halvu necu praviti, ince pravimo je uvijek, veceras cu praviti hurmasice sa grizom i orasima, mamine oci mi dala super recept.

Posto imam graha za rucak, ostat ce ga i za sehur, uz to naprvit cu par palacinaka. Ja veceras ne mogu zapostii, tek od sutra aBg.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sehuri/Iftari
19.7.2012 16:35:57   
mamine oci
user posted image spremni ,spremni jedva cekamo,sutlijas gotov,pravim halvu ali samo malo da zamiriseuser posted image kolac sa jabukama ,a od slanog bice pita sirnica za pocetakuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sehuri/Iftari
19.7.2012 16:45:31   
ananas_ze
ja spremnauser posted image osjecam user posted image u stomaku, haman od sreceuser posted image danas krecenje zavrseno-sve mi mirise na cistocu, kaze mm "valja Ramazan docekat, ne moze svakako"user posted image za sehur nemam posebne ideje a i meni i mm je svejedno, moze bilo sta, halvu mozda napravim, a kolac cu aBd poslije ikindije, sjetila se cuda od cokoladeuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 17:13:12   
Anoniman
Cekamo gauser posted image Napravila sam kadaif i kompot da imamo odmah smeka ramazanskog za sehur.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 19.7.2012 17:28:29 >

(odgovor članu ananas_ze)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 17:43:59   
Galicia
Pahuljice, kupila sam skoro kadaif u nadi da cu ga napraviti. Ali ne znam kako. Mislim znam odprilike, ali bi ti bila zahvalna kad bi napisala kako si pravila.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 18:00:46   
Amani12
Beskrajno se radujem Ramazanu,sehurima i iftarima...

Stize nam Najdrazi mjesec user posted image

Mm ne posti pa ja za sehur ne pravim nista specijalno,obicno nesto lagano i obavezno mineralnu i puuunooo vode,a
iftare bas posebno spremam,vec se radujem sutrasnjem mirisu somuna i iscekivanju topa.

Moj djecak mnogo vise razumije nego prosle godine pa ce ovogodisnji Ramazan imati posebnu ljepotu,aBd.user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 18:19:06   
Nunny
I ja sam presrecna user posted image user posted image user posted image user posted image , ovog ramazana necu moci da postim user posted image ali se radujem pripremanju sehura i iftara...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 18:39:42   
hatepsut
Dobro nam dosao najdrazi gostu !Mene ovaj Ramazan posebno raduje,necu postit ali je svejedno poseban !

Takodje jedva cekam da pisemo sta smo pripemale za iftare,inace nekad me mrzi da kuham a za iftar bi prirpemala po nekoliko jela cak i kad postim nije mi tesko niti mrsko ,naprotiv vrlo radi kuham !

Kod nas ce pred aksam kuca zamirisati halvom,K. ce na teraviju a ja kontam mogla sam i ja pa vidjet cemo.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 19:43:48   
rerica
Sehuri,Iftari.....user posted image user posted image jedva cekam...
Ramazan serif mubarek olsun......user posted image user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 20:00:15   
mala_sa
Sehuri....Iftari...ja jedva cekam; predprosli bila trudna (povracala po 5x dnevno), a prosli bebac dojio punom parom; tako da nijedan nisam postila. ABd ovaj imam nijjet ispostiti cijeli user posted image user posted image ...

Sutra za sehur przene paprike sa kajmakom, par slatkih palacinaka i dostaaa vode user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 20:17:01   
Alhemicarka
U koliko sati se sutra počinje post u Sarajevu? Na netu sam našla kontradiktorne informacije, a zvaničnu stranicu rijaseta ne mogu da otvorim.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 20:19:44   
rerica

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

U koliko sati se sutra počinje post u Sarajevu? Na netu sam našla kontradiktorne informacije, a zvaničnu stranicu rijaseta ne mogu da otvorim.

Do 03:02h user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 20:22:47   
Alhemicarka
Zahvaljujem, kod mene je za sehur krmenadle sa rižom, za iftar ćemo skontati sutra, ali znam da će biti i topa i supa :)

Ja ne postim, ali posti mm, pa spremam kao da i ja postim i radujem se spremanju :)

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 20:23:30   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

U koliko sati se sutra počinje post u Sarajevu? Na netu sam našla kontradiktorne informacije, a zvaničnu stranicu rijaseta ne mogu da otvorim.


Do 03:02 min.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 20:57:33   
niki83
Sutra insallah pravim bijelu kafu i imamo sareni burek. To ce biti nas prvi sehur ove godine user posted image
Moja cura sa svojim babijem otisla na aksam namaz user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 21:06:55   
Nunny
alhemicarka www.vaktija.ba

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sehuri/Iftari
19.7.2012 21:22:51   
Malenaoduvijek
moze li mi neko postaviti recept za halvu,bila bih vam jako zahvalna user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sehuri/Iftari
19.7.2012 21:30:48   
DM
Agda 1/2 kg šećera i 1 L vode staviti da kuha(ovo ja od oka-znaš meneuser posted image )
Naliti ulja u dublju posudu(ja dodam i putera) i kad se zagrije dodavati brašno i miješati(neka ne bude žitko, a ni pregusto-kao bešamel) i mijesiti dok ne dobijete željenu boju(jer brašno se brzo "uprži"ali kad se doda agda boja će još potamniti-tako da računajte i na to! Smanjiti temp na srednje u toku procesa da ne bi izgorilo..
Kad ste dobili željenu boju, skinuti sa ringle i dodati agdu(pomalo i pažljivo) stalno miješajući. Ako se desi da je rijetko vratiti za kratko na ringlu i još malo kuhati.
Ja vadim "po starinski" kašikom(poravnam je i samo onako kašikom oblike vadim), nekad stavim u tepsiju pa režem kockice, možete je posuti kokosom ili orasima!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sehuri/Iftari
19.7.2012 21:41:45   
Malenaoduvijek
hvala ti puno dm,tvoje recepte najviše volim user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 21:55:30   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Nunny

alhemicarka www.vaktija.ba

i ja htjlela postavit, al nece da s eotvori, haman guzva user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 22:10:34   
palachinken
Ja dinstam piletinu, Sejini somuni su tu, pa ću sutra ubaciti salate i sira za neke light chickene, obavezno kafa, hladan puding i limunada.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 22:28:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Galicia

Pahuljice, kupila sam skoro kadaif u nadi da cu ga napraviti. Ali ne znam kako. Mislim znam odprilike, ali bi ti bila zahvalna kad bi napisala kako si pravila.

ja kadaif pravim tako sto ga istresem na tepsiju (otprilike do pola tepsije) pa pospem po njemu na krupno mljevene orahe(danas sam dodala i prezlu i dobro je ispalo), pa onda dodam i ostatak kadaifa, potom ga pospem rastopljenim maslacem(ne da ucvrci vec samo da se lagano istpi), Stavim na 250 stepeni, kad podje rumeniti malkice smanjim. Pecem ga cca 20-ak minuta. Vruceg zalijem vrucom agdom i onda poklopim vecom tepsijom da ne ostanu krajevi suhi. Moja tepsija je 28cm i potrosim pola kese kadaifa (to je 250g) i 1/3 maslaca od 250g. Et'user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sehuri/Iftari 2012
19.7.2012 22:32:00   
Anoniman
Zaboravih ti reci da ja na ovo pravim zaljev od 2.5 case secera i 3 vode, neka kuha 5-6minuta i kad budes zaljevala zaljevaj postepeno, ne odmah da sve izlijes. Vidi kako upija.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *