|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 13:54:06   
amela2208

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ma hajde amela uživaj-ja baš nekad poželim da sam sama na iftaru(omrsim se, pa klanjam, pa onda iftarim i to sve lagano)u svakom zlu je neko dobrouser posted image

Draga pa i ti si jos na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Meni je danas malo zao zato sto je to prvi dan Ramazana ali da smo zdravo.

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 13:55:19   
damma

IZVORNA PORUKA: amela2208


IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: amela2208

ja sam veceras sama na iftaruuser posted image user posted image user posted image user posted image Mm dezura. tako da jos nisam odlucila sta za iftar. Ne kuha mi se nista


Jel ti mama blizu ili neko bliznji?
Ja ne volim sama iftarit user posted image

Nije mi mama blizu. Imam neke rodjake ali mi se ne ide na iftar kad nisam pozvanauser posted image Uh ne volim ni ja kad sam sama


Desi se i to..
Sta ces, napravi sebi nesto sto volis, sve laganini, i iftar i namaz, sto kaze dbm u svakom zlu neko je dobro...

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:00:15   
amela2208
hvala damauser posted image
Tako ce i biti...Nesto lagano cu spremit.
A zaboravih da kazem da je ovaj recept od Dzenane G odlican

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:12:59   
ananas_ze
evo i meneuser posted image user posted image na sehuru sam pila hladnu vodu,godila mi, al me oko 9h poceo zeludac boljeti tako da sam se probudila,ali sam sad hB odlicno i razmisljam o iftaru, mm zeli sirnicu, bice aBd i supica, hurme i voce i cudo od cokolade user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:25:36   
Honey3

IZVORNA PORUKA: amela2208

ja sam veceras sama na iftaruuser posted image user posted image user posted image user posted image Mm dezura. tako da jos nisam odlucila sta za iftar. Ne kuha mi se nista

ko nam dosaouser posted image
ma uz nas ces ti to lakse podnijetiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:28:04   
Honey3
kod mene veceras kao sto sam i rekla tikvenica,ali ne kao glavno jelo,kad sam rekla mm sta ce biti,a on mene pita "a sta nam je glavno jelo"user posted image user posted image pa ce biti neki mesni gulascic,tikvenica,naravno supa i ostalouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:40:10   
Medić*
IZVORNA PORUKA: amela2208

hvala damauser posted image
Tako ce i biti...Nesto lagano cu spremit.
A zaboravih da kazem da je ovaj recept od Dzenane G odlican


Kao prvo drago mi je da vidim ovaj nik medju nama user posted image user posted image

Nemoj biti tuzna, lijepo ces ti i sama iftariti, meleci su oko tebe a imas i svoju ruzicu user posted image

Iz casa u cas citajuci temu izmjena ima.

Nece biti pileca supa, vec medzimek supa od lece ( evo muz izrazio zelju )

Malo tope, musaka, salata i masline, krastavcici u jogurtu, vrucini somuni iz pekare. Ima puding, hurmasica i voca.

Mali ce nakon spavanja dobiri palacinke od sehura i nesto od voca, pa ce za veceru dobiti iftarski meni user posted image user posted image



< Poruku je uredio medic slatki -- 20.7.2012 14:41:19 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:42:23   
damma
I ja ko fol bila skontala sta cu al citajuci temu cini mi se da ce bit izmjena user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:51:02   
amela2208
zaho pa ja dosla kod vas da nisam samauser posted image user posted image user posted image user posted image iako me dugo nije bilo ovdje. Nadam se da cemo se fino druziti u ovom mubarek mjesecu.
Medic Slatki hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mislim da sam te ja asocirala na merdjimek corbuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Nisam vise tuzna bas kao sto rece meleci su tuuser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:53:45   
djoisa
medzimek supa od lece

moze recept?

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 14:59:43   
chuci
kod mene ove godine samo mm posti u kući jer ja dojim malu bebu od mjesec i po, ali mi je jako drago što nam je stigao Ramazan.
doduše Ajša će se vjerovatno isto furati da posti user posted image

jutros za sehur sirnica i tufahije (hvala mama).
za iftar će biti topa, ramstek u umaku od paradajza, prilog još kontam, možda pire ili samo kuhan mladi krompir. desert će biti muffins od borovnica i tufahija koja je ostala. eto

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:01:46   
chuci
IZVORNA PORUKA: djoisa

medzimek supa od lece

moze recept?


evo ja je upravo napravila ajši za ručak.
ja popržim luk i malo mljevenog mesa. na to dodam mrkvu i leću. zalijem vrućom vodom. dodam vegete i kuham. jednom sam kuhala u šerpi pa sam leću potopila noć prije, a sad imam pretis pa je bila gotova za pola sata sveukupno.

edit: sad skontah da ide i krompir ali sam zaboravila a već je gotova. nema veze ali eto da zna

< Poruku je uredio chuci -- 20.7.2012 15:06:38 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:05:27   
Hanady RR
mašalllah koga to moje oči vide...
amanulahuser posted image user posted image
receptima i slikam tvojim radujem se...
nemoj prskočiti da pokoji tvoj zalačiš...http://www.ringeraja.ba/ringerajina-kuhinja/

Amela....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:12:17   
amela2208

IZVORNA PORUKA: Hanady RR
Amela....
user posted image user posted image user posted image

Hanady RRuser posted image user posted image user posted image user posted image
djoisa imas PP ali malo razlicituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:12:41   
djoisa
hvala

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:26:13   
mala_sa
Eh smisljen i nas danasnji iftar: supica, paprike sa krompirom, domaca pogaca, zelena salata i cudo od cokolade user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:38:06   
*pcelica*
Blago vama ja jos nista nisam skontala sta da napravim za veceras user posted image Nekako sam najvise zagrijana za piletinu. Kontala sam da napravim pilece filete, gljive u umaku, prilog riza ili krompir, supu tarhanu. Da hoce mm doci pa da on skonta, bilo bi mi lakse user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:44:34   
palachinken

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Blago vama ja jos nista nisam skontala sta da napravim za veceras user posted image Nekako sam najvise zagrijana za piletinu. Kontala sam da napravim pilece filete, gljive u umaku, prilog riza ili krompir, supu tarhanu. Da hoce mm doci pa da on skonta, bilo bi mi lakse user posted image

Ja imam super receptić za piletinu i gljive: pileće filete narežeš na tanke trake, umačeš u prah od krem supe od gljiva i onda redaš u vatrostalnu posudu. U vrhnje za kuhanje dodaš ostatak praha od supe i sve to preliješ preko mesa, a gljive, malo krupnije rezane, pobacaš po tome i u rernu na pečenje.
Baš bude fino!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:54:07   
Medić*
IZVORNA PORUKA: djoisa

medzimek supa od lece

moze recept?


Evo mila

Potrebno:

1 casa crvene lece -probrana i dobro vodom izaprana
1 glavica crnog luka -sitno nasjeckan
1 krompir
persun
1 mrkva -sitno nasjeckana
2 kasikice carriya,supena kasika paradajz pirea,kasikica crvene paprike
so,vegeta...



Priprema:

U serpu s amalo ulja prodinstati luk,dodati krompir,mrkvu,zacine..
na kraju dodati lecu...
-Nasuti vode tri prsta iznad smjese i pusitit da se kuha pola sahata
-Kad je skuhano(nije bitno i ako je raspadnuto sve)
Ostaviti da se prohladi..
Sipati po malo u blender i izmiksati corbu
-Po zelji se moze posuti vrhnjem ili servirati s limunom..

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:56:17   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja imam super receptić za piletinu i gljive: pileće filete narežeš na tanke trake, umačeš u prah od krem supe od gljiva i onda redaš u vatrostalnu posudu. U vrhnje za kuhanje dodaš ostatak praha od supe i sve to preliješ preko mesa, a gljive, malo krupnije rezane, pobacaš po tome i u rernu na pečenje.
Baš bude fino!


Njami (smajlikojemcurivodanizusta) user posted image
Ja tako volEm gljive, al MM haman pa nikako...Pa ih onda i ne pravim...A ovaj recept mi zvuči takooo ukusno (il' sam ja gladna user posted image user posted image )

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 15:56:42   
niki83
Palachinken super ti ovaj recept user posted image Mora da se isproba..
A zabiljezila sam sebi i onaj Vocni kolac s jogurtom, hvala vam. user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 16:02:27   
Medić*

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Blago vama ja jos nista nisam skontala sta da napravim za veceras user posted image Nekako sam najvise zagrijana za piletinu. Kontala sam da napravim pilece filete, gljive u umaku, prilog riza ili krompir, supu tarhanu. Da hoce mm doci pa da on skonta, bilo bi mi lakse user posted image

Ja imam super receptić za piletinu i gljive: pileće filete narežeš na tanke trake, umačeš u prah od krem supe od gljiva i onda redaš u vatrostalnu posudu. U vrhnje za kuhanje dodaš ostatak praha od supe i sve to preliješ preko mesa, a gljive, malo krupnije rezane, pobacaš po tome i u rernu na pečenje.
Baš bude fino!


Ovo mmi je bas primamljivo, ma sve mi je user posted image

Ja cesto pravim pilteinu sa gljivama ali malo drugacije.

File na kockice dinstam na ulju, ubacim isjeckanu zelenu i crvenu papriku, dva paradjza, casu mlijeka i jdnu pavlaku, onda gljive na krupnije narezano, zacine, bude nam super.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 17:37:51   
Skvo RR
Iftar:

Topa
Pileca supa
Hadzijski cevap
Riza
Zeljanica
Paradajz, kupus salata
Sladoled

user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 17:40:23   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: palachinken
Ja imam super receptić za piletinu i gljive: pileće filete narežeš na tanke trake, umačeš u prah od krem supe od gljiva i onda redaš u vatrostalnu posudu. U vrhnje za kuhanje dodaš ostatak praha od supe i sve to preliješ preko mesa, a gljive, malo krupnije rezane, pobacaš po tome i u rernu na pečenje.
Baš bude fino!

Ovo sutra pravim, inšallah!
Kod nas noćas nešto lagano: šnicle od tikvica i zapečeni krompir... možda bude i topa, ako muž bude horan, jer je on pravi izvrsno!
Evo recept za šnicle od tikvica (ako koga zanima):
2 tikvice narendati,
1 glavicu luka sitno isjeckati ili narendati
Ovo izmiješati i posoliti, te ostaviti 30 minuta da pusti vodu. Nakon 30 minuta dobro ocijediti svu vodu. Dodati 1 šolju (za bijelu kafu) brašna, 1 jaje, malo mlijeka i bibera po želji. U smjesu se može dodati i rendan krompir. Sve dobro izmiješati i vaditi kašikom na papir za pečenje (kašikom oblikovati šnicle). Peći na 220°C 15-20 minuta s jedne strane, zatim prevrnuti i peći još 10-ak minuta, da fino porumene.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sehuri/Iftari
20.7.2012 17:54:25   
Amam
Kod mene veceras:

Supica,
ladjice od patlidzana s mljevenim mesom i sirom

cevapcici(joj mm bi samo to iftario)

somuni

desert-pijesak torta i lubenica,velika,hladna...joj ja haman dehidrirala user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *