|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Serviranje i dekoracije na stolu
22.3.2010 12:04:43   
aya
 Drage moje,

kakvo posudje volite, bijelo, sareno, neobicnih oblika?
Koliko paznje poklanjata dekoraciji stola?
Kakve volite stoljnjake i salvete?
Da li ste pristalica skupljeg ili jeftinijeg posudja, koliko vam je bitna kvaliteta?
Gdje najcesce kupujete posudje i imate li neko koje vam je jako drago?

user posted image






< Poruku je uredio Ilhana RR -- 23.3.2010 16:14:09 >


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: posudje/sudje
22.3.2010 12:09:40   
salmy
Joj ja volim sudje uzasno!!!! sareno plavo zuto.......uh svo user posted image user posted image user posted image sad mi se svidjaju cetvrtasti tanjiri ali brate drage ne prakticni suuser posted image user posted image  Stoljnake volim takodje i salvete ali u zadnje vrijeme nemam inspiraciju za dekoracijuuser posted image user posted image user posted image user posted image Volim VIDJETI  lijepo dekorisani stol sa lijepim stolnjakom!!!
Ali nekako idem na laganiju varijantu obicni bijeli i zdravouser posted image user posted image user posted image
Ali iskreno kod mene set_ tanjira ne moze biti dugouser posted image user posted image user posted image user posted image ispadaju brate dragi ko iz mrtvihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: posudje/sudje
22.3.2010 12:13:23   
Lalana
salmy dobro ti to opisa, bas kao iz mrtvih, ali eto sad u zadnje vrijeme bas pazim i kad perem a i prinosim, jer mi se ne isplatiuser posted image
Volim mnogo posudje, svih boja i oblika, posebno kada nesto novo kupim, danima uzivam i imam volje uci u kuhinjuuser posted image
Stolnjake ne volim, jer se moraju peglati, uglavnom koristim museme.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 16:13:31   
Ilhana RR
Ja uzivma u serviranju stola kad rucamo... ali ja volim bijel servis a ostalo da je sareno =) kad sam se udala dobila sam dva set_a tanjira u koje sam se zaljubila odmah =) bijele i kad serviram na to izgleda fenomenalno... stavim neki stoljnjak zelen ili crn ili plav i izgleda extra... uz to naravno i salvetice u nekoj boji da bude kontrast stoljanjaku.. svijce obavezno na stolu imam...

trenutno furam bez stoljnjaka jer mi je nov stol a lijepa mu boja, na njemu imam svijecnjake staklene sa crnobrijelim "cvijecem" oko zelene svijece... zeleno imam zato sto imam crne zavijese sa zelenim detaljima i zelene "pod zavijese" tako da mi to ide u tandemu =)

Aya promjenim ti naziv teme ;) jer se ipak radi o serviranju stola za rucanja ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Serviranje i dekoracije na stolu
23.3.2010 16:23:15   
muby
super tema
ne dekorisem stol svakodnevno ali volim vidjeti lijepo uredjen stol

Ilhana moze li koja slikica, da malo parimo oci :)

< Poruku je uredio muby -- 23.3.2010 16:24:21 >


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 16:34:12   
salmy
 cx
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja uzivma u serviranju stola kad rucamo... ali ja volim bijel servis a ostalo da je sareno =) kad sam se udala dobila sam dva set__a tanjira u koje sam se zaljubila odmah =) bijele i kad serviram na to izgleda fenomenalno... stavim neki stoljnjak zelen ili crn ili plav i izgleda extra... uz to naravno i salvetice u nekoj boji da bude kontrast stoljanjaku.. svijce obavezno na stolu imam...

trenutno furam bez stoljnjaka jer mi je nov stol a lijepa mu boja, na njemu imam svijecnjake staklene sa crnobrijelim "cvijecem" oko zelene svijece... zeleno imam zato sto imam crne zavijese sa zelenim detaljima i zelene "pod zavijese" tako da mi to ide u tandemu =)

Aya promjenim ti naziv teme ;) jer se ipak radi o serviranju stola za rucanja ;)
ilhana daj slikice..uzivam u gledanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 16:46:19   
mummy
Baš juče u Merkatoru gledam ljubičaste i crvene tanjire, extra su, skupi jesu al mogu na komad pa mi dođe da kupim za mm i sebe. Ja isto uživam u suđu, serviranju itd. Samo je nepraktično stalno kupovati to posuđe, jer gdje bi s njim. Ono što sam kupila/dobila kad sam se udala još mi traje i to je to. Ipak se obradujem i kad imam novu zdjelicu, čaše i sl.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 17:30:24   
Ilhana RR
Evo jedna slikica neznam dal ce uspijeti jer je sa facebooka
user posted image

Nestalo mi zeleni salvetica..

ovo je jedan od ta dva servisa sto sam dobila =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 17:34:38   
malena ze
Ja volim posudje svih boja i oblika,imam ga zaista puno ali problem je gdje to sve smjestiti.Ipak kad mi se nesto dopadne ne mogu odoljeti da ne kupim.Muz samo ronda ko da kuhas za vojsku koliko posudja imas.Ali sta cu kad uzivam u tome....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 19:10:55   
muby
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Evo jedna slikica neznam dal ce uspijeti jer je sa facebooka
user posted image

Nestalo mi zeleni salvetica..

ovo je jedan od ta dva servisa sto sam dobila =)


divno
super ti je ovaj servis
jednobojan i to bijeli a oblik neobican
voljela bih naci ovako nesto

a fino izgleda i sadrzaj tanjira :)


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 19:13:30   
Ilhana RR
Mislim da ima negdje ovaj servis da se kupi kod nas jer su ga imali na emisiji Recept za dobar zivot... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 21:51:49   
salmy
Ilhana svaka cas_t!!! nisam ni sumnjala u tvoje kvaliteteuser posted image user posted image user posted image user posted image
čista 10user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 21:55:49   
mudrost

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Evo jedna slikica neznam dal ce uspijeti jer je sa facebooka
user posted image

Nestalo mi zeleni salvetica..

ovo je jedan od ta dva servisa sto sam dobila =)

ilhana, svaka cas_t zeno! stvarno mi se svidja, cista deset_ka!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa dusa Šejma 22.2.2009

...za cim moja dusa zudi,u Dzennetu Tvome ima...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: posudje/sudje
23.3.2010 22:08:37   
mamine oci
ima fino dekorisanih stolova i na temi sto za cetvoro...
ilhana super dekoracija ti bas imas stilauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mudrost)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: posudje/sudje
24.3.2010 11:37:42   
ivana st
Obožavam posuđe,stolnjake,svjećnjake,beštek...user posted image
Za svaki dan koristimo običan bijeli servis i beštek, a kad dolaze gosti izvadimo crno bijeli porculanski servis i zepterov beštek. Često vidim nešto što bih kupila ali kako smo i mm i ja donjeli sa sobom dote user posted image user posted image user posted image , ostat će toga i za djecu user posted image , pa ne kupujem ništa.
Posebno volim stolnjake i podmetače od robe koje stavim kad jedemo.I lijepo mi je vidjet vazu sa cvijećem na stolu iako primjećujem da danas se toliko ne drži do toga kao nekad, bar mi se čini user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: posudje/sudje
3.4.2010 17:39:00   
Ilhana RR
Evo od juce ovde se slavi uskrs, za rucak na poslu pacijentima ovako sam servirala stol. Losa je slika jer je sa mobitelom slikato...

user posted image

Bilo je samo 6 pacijenata na nasem odjeljenju...

za serviranje koristila sam bijeli papirni stoljnak, od zelenog papirnog stoljnjaka sam iskruzila 6 "stoljnjacica" i stavila po jedan ispod svakog tanjira. Zuti narcisi, ovde se zovu uskrsni ljiljani jer rastu za uskrs, njih sam napravila od salvetica. One se od prave zovu Francuski ljiljan al moze proci ko narcis zuti ;)

Evo kako se prave:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Escajk sam stavila na rektangularne bijele salvetice. U sredini sam napravila korpu od liski stari tulipana, i u to sam stavila troje plasticni jaja.


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: posudje/sudje
5.4.2010 10:27:45   
aya
user posted image

da se pohvalim novim luminarc servisomuser posted image
torta je od sira, vrlo lagana za napraviti

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 5.4.2010 21:12:43 >


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: posudje/sudje
5.4.2010 10:28:57   
anidla
aya, napisi nam recept ove torte ali na temi kolaci user posted image
hvala user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: posudje/sudje
5.4.2010 15:09:03   
aya
anidla recept sam stavila na "torte"

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: posudje/sudje
5.4.2010 21:14:54   
Ilhana RR
aya lijepi su ti tanjiri, nisam ti nista radila sa postom samo sam sliku stavila da se vidi ;)

ja uzivam u jednobojnim tanjirima =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Serviranje i dekoracije na stolu
6.8.2010 11:40:08   
I and my angel
JAKO MNOGO PAZNJE POSVECUJEM DEKORACIJI STOLA... Posudja imam jako dosta. Uvijek pravim kontraste... Npr. Ako je stolnjak bijele boje,tanjiri su u nekoj drecavoj boji... Na crveni stoljnak uvijek serviram bijelo posudje. Iako zivim sama sa suprugom,nakon svakog rucka imam sudja za oprati kao da nas je petero. Jednostavno uzivam u lijepom ambijentu. Sve mora da bude po PS-u. Od predjela,glavnog jela pa dezerta mada MM i nije ljubitelj kolaca,sladoleda,voca...
Volim neobicne oblike,boje,dezene....

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Serviranje i dekoracije na stolu
6.8.2010 11:49:32   
salmy
IZVORNA PORUKA: I and my angel

JAKO MNOGO PAZNJE POSVECUJEM DEKORACIJI STOLA... Posudja imam jako dosta. Uvijek pravim kontraste... Npr. Ako je stolnjak bijele boje,tanjiri su u nekoj drecavoj boji... Na crveni stoljnak uvijek serviram bijelo posudje. Iako zivim sama sa suprugom,nakon svakog rucka imam sudja za oprati kao da nas je petero. Jednostavno uzivam u lijepom ambijentu. Sve mora da bude po PS-u. Od predjela,glavnog jela pa dezerta mada MM i nije ljubitelj kolaca,sladoleda,voca...
Volim neobicne oblike,boje,dezene....
To je divno draga moja kako si napisalauser posted image user posted image user posted image i svaka ti cast pa imas vremena i strpljena da svaki obrok tako ukrasis, pa cak i predjelouser posted image user posted image user posted image  vjeruj u zadnje vrijeme se zna desiti da pitu recimo jedemo iz tepsije(ma nema sanse sve pofatati) Bas sam picajzla i sudje poslije rucka "odmah" na pranje( trenutno sam bez masine) A uzivam vidjeti lijepo dekorisan stoluser posted image user posted image user posted image user posted image
ps.a to Ilhani ide od rukeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Serviranje i dekoracije na stolu
6.8.2010 13:29:08   
I and my angel
Hvala. Nije ni to svaki dan bukvalno. Ali kad vec spremam trudim se da bude bas kako treba. Cesto puta jedemo negdje vani,ili kod moje mame... kako kad. A nekada po 15 dana spremam pa sjednem i ne znam sta bih za sljedeci rucak. A kad si vec spomenula pitu,ja je nikada nisam napravila jer sam se jednom davno zarekla da necu! A iskreno,ja mogu da je nikad i ne probam u zivotu.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: I and my angel

JAKO MNOGO PAZNJE POSVECUJEM DEKORACIJI STOLA... Posudja imam jako dosta. Uvijek pravim kontraste... Npr. Ako je stolnjak bijele boje,tanjiri su u nekoj drecavoj boji... Na crveni stoljnak uvijek serviram bijelo posudje. Iako zivim sama sa suprugom,nakon svakog rucka imam sudja za oprati kao da nas je petero. Jednostavno uzivam u lijepom ambijentu. Sve mora da bude po PS-u. Od predjela,glavnog jela pa dezerta mada MM i nije ljubitelj kolaca,sladoleda,voca...
Volim neobicne oblike,boje,dezene....
To je divno draga moja kako si napisalauser posted image user posted image user posted image i svaka ti cast pa imas vremena i strpljena da svaki obrok tako ukrasis, pa cak i predjelouser posted image user posted image user posted image  vjeruj u zadnje vrijeme se zna desiti da pitu recimo jedemo iz tepsije(ma nema sanse sve pofatati) Bas sam picajzla i sudje poslije rucka "odmah" na pranje( trenutno sam bez masine) A uzivam vidjeti lijepo dekorisan stoluser posted image user posted image user posted image user posted image
ps.a to Ilhani ide od rukeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *