|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sestra i brat
1.12.2011 18:33:03   
Anoniman
slazete li se da je ova veza jaca od sestra-sestra veze , da sestra z abrata bi sve dala , ucinila bi i za sestru ali da postoji nesto malo jace za brata   ili pak ne

kakva su vasa misljenja
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 18:36:39   
Hanady RR
Kako su odgojeni tako se i paze...user posted image


meni je moja sestra moj cijeli svijet....
i ja njoj...

možda smo i previše vezane...iako imamao svaka svoju porodicu još uvijek mis mo jedno i ja se nadam zauvijek ćemo takve ostati.


Moj suprug ima dvije setre...kako kad i kako kada ''gore'' za njim...a i on za njima...
bliže smo ja i moja seka nego oni...a opet mi smo imale mamu sa dobom dok su oni ostali sami rano bez roditelja..

nema to veze sa spolom...sve je to u duši user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
1.12.2011 18:37:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 18:39:35   
Medić*
Imam sestru i dva brata. Kao 4 prsta na ruci smo. Odnosi fantasticni.

Medjutim malu prednost dajem sestri user posted image Dakle ucinila bih sve za brata ako zasluzuje ( u nasem slucaju zasluzuju ) ali za sestru jos malkice vise user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 18:42:11   
klemzi
Imam oboje, da su mi zdravi i živi dugo, dugo...i mogu reći da su odnosi, što se mog iskustva tiče, isti...nema tu nikakve razlike...duše moje user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 19:03:22   
Pingvina
Divna tema....
Ja imam samo brata i on mi je sve na svijetu. Nema stvari koju ne bih ucinila za njega....sigurna sam da bi i on za mene (bar do sad jest).Ipak mislim da bih sa sestrom bila prisnija (u onom nekom zenskom smislu)..i mislim da bi sestra puno vise toga "osjetila", a bratu katkad nisu "najbistrije jasni" neki nasi "fini" zenski osjecaji.
Opet kazem da mislim..ne mora znaciti. Imam u okolini x primjera gdje se dvije sestre vole kao i andjeo i vrag...Neko rece..i zaista i jeste INDIVIDUALNO.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 19:22:21   
vjestica
imam i sestru i brata i nema razlike
zapravo ima manja - sestra je neznatno mlađa od mene, dok je između brata i mene veća razlika u godinama, i logično je da sam zbog toga bliža sa sestrom, dugo smo izlazile zajedno i družile se (govorim o večernjim izlascima sa rajom do neka doba) dok je brat tek sad u tim izlacima kad su mene skoro prošli


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 19:45:42   
vjestica
i da se nadovezem na post od Iman - ne mislim da je svijet okrutniji rema ženama, niti da su osjetljivije i ranjivije
i moj brat je jednako patio nakon raskida sa djevojkom (ako ne čak i više od mene ) i jednako mu je teško kao studentu, kao i za posao i za hiljadu nekih stavri
bliska sam i sa sestraom i sa bratom i znam da svako od nas ima neke probleme i svako od nas se sreće sa nekim iskušenjima u životu
mislim da zaista nema razlike kad je u pitanju spol - nit sam zbog spola privrženija sestri, nit je joj teže, a bratu lakše, svi mi iammo jednako i sretne i loše trenutke u životu


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 19:54:20   
sheri
ja imam seku, najdrazu mojuuser posted image . Ona i N su mi najbitnije na svijetu! Mi smo zaista vezane jako. Mama rahmetli nam je uvijek govorila da smo bogate sto imamo jedna drugu, i da ne znamo koliko! Vjerovatno bi nam govorila i da smo brat i sestra, jer tako smo odgajani. 

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 21:07:09   
mamine oci
potpisujem vjesticuuser posted image uprao sam slicno htjela napisati, a imam brat i dvije sestre i ne mogu napraviti razliku izmedju njih u mom srcu ima mjesta za sveuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 21:12:40   
Anoniman
imam sestru i tri bratauser posted image sa sestrom sam najvise povezana ,ona mi je najbolja prijateljica al najmladjeg brata volim za nijasnu vise od svih. Otkako nam je mama umrla ja se nekako osjecam kao da sam mu nadopunjavala tu ulogu,zajedno smo prolazili sve teske trenutke i on mi je uz mog Nikolu najdraže biceuser posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 21:25:00   
henna ze
nemam brata..ustvari imala sam nekog ko je imao to mjesto...al bio je draži bogu..



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 21:25:29   
henna ze
a nemam ni sestru

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 22:03:18   
Amani12
Imam sestru i brata.
Sestra je mladja dvije godine,brat deset.
Volim ih beskrajno,ne postoji nesto sto za njih ne bih ucinila.
Jako,jako smo povezani.
Mozda i previse... A opet,nikad nije previse...
Oboje su moji najbolji prijatelji,moje duse,moje srece...
Mada,na brata sam nekako posebno slaba...
Kao sto Marijanna rece ,uz mog djecaka on je osoba na koju sam najslabija,moja dva najdraza bica.
Brat i sestra... Volim ih do Neba user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sestra i brat
1.12.2011 22:38:59   
SdZ
Ma to je se individualno, bar ja tako mislim. Imam sekicu, mladju i ona mi je sve zajedno s mamom i muzicem. Zajedno dijelimo sve, apsolutno sve. Iako je mladja s njom vec odavno dijelim tajne i ona sa mnom. Ma ja nju "prevolim"user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 0:00:53   
hatepsut
Ja imam 2 brata..jedan je stariji (brat po ocu) a drugi je mladji (rodjeni brat)...volim ih obojicu,samo sto sam odrasla s mladjim bratom i bas smo jako,jakooo vezani..kad je on odlucio da ce zivjeti dalekooo od nas,ja sam bila bas lose...uzasno tesko mi palo..i danas ne mogu da svarim da cemo se vidjati u godinu ili 2 godine jednom...
Za brata bi ucinila sve na svijetu !
Medjutim mislim da sestre bar za nijansu vise vole bracu...



_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 0:17:36   
dinaa
Ja imam i brata i sestru,brat je mladji od mene a sestra je starijauser posted image
Mi smo posebno vezani jedni za druge,rano smo ostali bez majkeuser posted image i citav zivot se brinemo jedni za druge,sreca svi zivimo u istom mjestu i blizu smo,ja disem za njih oboje a i oni za mene,svaki dan se cujemo telefonom a i vidimo ma ja njih vooooliiim "do neba i nazad"user posted image nema tu razlike nikakve bar kod mene.
I da ovo moram napisati ja kad sam se trebala udati moj brat je danima plakao a na mom vjencanju naglas je plakao nije se dusa moja mogao suzdrzati.Neznam kako bih podnijela kad bi jedno od nas troje otislo negdje daleko,nemogu o tome ni misliti.
Moj brat i moja sekauser posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 0:18:22   
Anoniman
Imam jednog brata, mladji je od mene 3.5 godine.
Kroz djetinjstvo  bio mi je smoruser posted image , ozbiljno...Stalno mi je smetao, dosadjivao i kvario moje planove za igruuser posted image Tukli smo seuser posted image user posted image user posted image Kad sam krenula na fax i otisla od kuce, postala sam svjesna da mi je pored roditelja zaista najbitniji i najvazniji u zivotu. Postali smo bliskiji, mnogo bliskiji, svoj zivot sam nekako okrenula da ga stalno usrecujem...Bilo je trenutaka kad bi me totalno razocarao svojim postupcima, ali uvijek sam bila uz njega i pomagala mu koliko sam mogla...cak i preko svojih mogucnosti. Mnoge stvari sam znala koje mama i babo ni u snu nisu smjeli saznati...Zajedno smo zrili.
Kako vrijeme odmice, sve smo blizi...najbolji drugovi...Kad imam dilemu, necu otici prijateljici, nego bratu...Moja djeca ga strasno vole, kao i on njih. On je jedina osoba poslije mame kod koje mogu bez straha ostaviti djecu.
Uvijek je u mojim molitvama...da ga dragi Allah ostavi na pravom putu i da ostvari svoje snove, pa da napokon mogu postati tetkauser posted image
Imam strasne fobije da mu se sta lose ne desi...user posted image

Zao mi je sto nemam i sestru...Kazu, sestra ti je sto i mama, samo jos bliskija...ne znam  je li to tacno, ali sam cesto imala potrebu za njom. Vjerujem da bih ih isto voljela...'ta glupo je o tome na taj nacin govoriti. Srce je veliko.

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 6:49:54   
mube
user posted image Pahuljice moram ti reci da dok sam citala tvoj post cinilo mi se da si mi uzela rijeci iz ustauser posted image ,sasvim ista situacija kod mene...i ja imam jednog brata koji je mladji od mene 3 godine...pored roditelja on mi je bolna tacka,na njega sam posebno osjetljiva narocito otkako sam odselila daleko od njih.Nas dvoje smo uvijek bili posebno vezani,zajedno izlazili,krili kojesta od roditelja,cesto me je znao razocarati,cesto sam ga cupala iz pomalo zeznutih situacija ali nista od toga nije umanjilo moju ljubav prema njemu...Kad sam se udala i otisla daleko za njim sam najvise patila a i on za mnom..dusa moja..takodje imam neobjasnjive fobije da bi mu se moglo desiti nesto lose,a ja nisam blizu da ga cupam,heheh,mislila sam da sam ja jedina koja umislja i zamislja lose stvari ali eto vidim da i Pahuljica slicno razmislja...utjesi ti mene zenouser posted image


< Poruku je uredio mube -- 2.12.2011 6:52:57 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 8:17:04   
damma
bas na ovu temu da naletim jutros. sinoc sam sanjala svog jedinog brata, nesto sam ga grlila i ljubila, kao bili smo odvojeni pa sam ga pozelila. sad sam ga zvala da ga cujem.
pahuljicin post me bas dirnuo, ma ko da sam ga ja pisala. isto,dok smo bili djeca svasta je bilo a bogami sad nije mi niko do njega. samo se bojim da mu se desi nesto nedaj boze. moja djeca ga vole, zaklinju se u njega. on jest dobar prema njima, stalno im nesto kupuje, odveze ih sebi da budu kod njega. ja mu stalno govorim ne znam da li cu mu se kad moc oduzit za to. ma volim ga do neba i nazad.
mogla bi pisat o njemu do sutra, al moram ic radit.


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 8:50:57   
veeseelaa
ja i moj brat, hehe to je ljubav i veliko prijateljstvo
super se slažemo, čujemo se i vidimo svaki dan, jako smo bliski, uvijek tu jedno za drugo
Ljetujemo zajedno, zajedno provodimo sve praznike....
Najdraže mi je kad mi kao curici da 50 il 100 KM i kaže kupi si nešto, kao sinoć
Na njega uvijek mogu računati, zajedno radimo skoro sve
Konsultujemo se o svemu i svačemu
Kad sam se porodila čekao je ispred bolnice i on je prvi nakon mene vidio moju Ajšu, onako obučen sav u zeleno zagrlio me je i poljubio s očima punim suza rekao da me voli i da je moja curica prelijepa
Jako je pažljiv i brižan, ako kažem da me grlo boli već je obišao 5 apoteka i kupio 5 različitih sirupa user posted image
Kad smo bili djeca ja sam njega čuvala i mlatila one koji bi ga ružno pogledali a sada on rješava sve što je potrebno
Dobar je sin, brat, suprug i otac, vrijedan... ma taj se razumije u sve i svašta, od struje do vode
kad šta zapne on sve popravi
Neki dan sam mu donijela 3 ručna sata da ih odnese sahačiji da mi smanji narukvice, kao da sam znala nije bilo potrebe, sve je on to završio user posted image
Inače ja sam puno veselija od njega i optimističnija tako da sam stalno tu da mu dam vjetar u leđa, oraspoložim ga i kažem da ne brine da će biti sve ok u onim momentima kad misli da izlaza nema

Jednom mi je rekao ti mi nisi sestra, ti si moj buraz user posted image

Super se slaže sa mojim suprugom i obožava moju Ajšu, svakodnevno je obraduje nekom sitnicom a Ajša jako voli svog daidžu

Naši odnosi su prekrasni, svi nas hvale zbog toga
Moj brat, moja sreća, voli ga sestra najviše na dunjalukuuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.12.2011 8:54:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 9:02:49   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Imam jednog brata, mladji je od mene 3.5 godine.
Kroz djetinjstvo  bio mi je smoruser posted image , ozbiljno...Stalno mi je smetao, dosadjivao i kvario moje planove za igruuser posted image Tukli smo seuser posted image user posted image user posted image Kad sam krenula na fax i otisla od kuce, postala sam svjesna da mi je pored roditelja zaista najbitniji i najvazniji u zivotu. Postali smo bliskiji, mnogo bliskiji, svoj zivot sam nekako okrenula da ga stalno usrecujem...Bilo je trenutaka kad bi me totalno razocarao svojim postupcima, ali uvijek sam bila uz njega i pomagala mu koliko sam mogla...cak i preko svojih mogucnosti. Mnoge stvari sam znala koje mama i babo ni u snu nisu smjeli saznati...Zajedno smo zrili.
Kako vrijeme odmice, sve smo blizi...najbolji drugovi...Kad imam dilemu, necu otici prijateljici, nego bratu...Moja djeca ga strasno vole, kao i on njih. On je jedina osoba poslije mame kod koje mogu bez straha ostaviti djecu.
Uvijek je u mojim molitvama...da ga dragi Allah ostavi na pravom putu i da ostvari svoje snove, pa da napokon mogu postati tetkauser posted image
Imam strasne fobije da mu se sta lose ne desi...user posted image





veliki potpis,  isto sam htjela napisati.....

dragi moj volii te tvoja seka najvise na svijetu


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 10:29:27   
tajcika
lijepo je ma sta lijepo prelijepo citati ovakva iskustva koja nazalost nisu moja, imam i brata i sestru,brat je mladji 18 mjeseci,a sestra 13,5 god.,
s bratom sam bila u extra odnosima ma znali smo bez razgovora sta jedno i drugo misli,sad je nazalost sve drugacije kao da nemam brata,moja djeca nemaju dajdzu,ja nisam tetka i eto, ko ne zna kako je da Bog da nikad i ne saznao, boli al ziv covjek sve moze i nedaj Boze gore user posted image , jednom sam mu rekla da je zasluzio da mu svasta kazem al da bi morala da zatvorim oci da ga ne gledam jer drugacije ne bi mogla,i opet bez obzira na sve  volim ja njega i bila bi u stanju opet sve napraviti da bude ok al nece se to vise moci nikada i laze ko kaze da se sa slomljenim user posted image zivjeti ne moze
a seka, prica za sebe juce su joj bile pune 22god. a za mene kao da su samo 2.,ona ce uvijek pored moje djece biti i moje trece veliko dijete user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:04:29   
veeseelaa
s bratom sam bila u extra odnosima ma znali smo bez razgovora sta jedno i drugo misli,sad je nazalost sve drugacije kao da nemam brata,moja djeca nemaju dajdzu,ja nisam tetka i eto, ko ne zna kako je da Bog da nikad i ne saznao, boli al ziv covjek sve moze i nedaj Boze gore user posted image


nadam se da razlozi nisi ogromni i da možete iste prevazići i biti ponovo prisni user posted image
od srca ti želim pomirenje s bratom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:30:34   
damma

s bratom sam bila u extra odnosima ma znali smo bez razgovora sta jedno i drugo misli,sad je nazalost sve drugacije kao da nemam brata,moja djeca nemaju dajdzu,ja nisam tetka i eto, ko ne zna kako je da Bog da nikad i ne saznao, boli al ziv covjek sve moze i nedaj Boze gore user posted image


meni svi kazu lako se je tako dobro slagat s bratom dok se on ne ozeni, poslije je druga prica. ja se nadam da nece bit problema ni tad aBd, ja jedva cekam da se on ozeni, pa da ima i on svoju porodicu.
a tebi zelim brzo pomirenje s bratom, vjerujem da ti je tesko zbog takve situacije.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *