|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:06:24   
SdZ
Da li vam je bitno da vas partner npr. poput vas preferira zdravu hranu, da slusate istu muziku, da je vjernik ili ne i sl.
Da li su vam slicnosti s partenerom presudne za zdravu vezu?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:07:54   
mamine oci
ja i mm smo dva razlicita svijeta a dobro funkionisemo sad za saduser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:10:46   
Hanady RR
ja i mm istiuser posted image

volimo morske plodove sve...oko nas se famalija ibreti...
muzika isto...folk novonabačeni nikako
serije, pink, dm ovo-ono ništa nas dvoje to ne pratimouser posted image
mjesta za izak sve isto...

elem da dodam nas dvoje i fizički ličimo...tačnije facom...samo ja nisam ćelavauser posted image

a što smo duže zajedno sve smo lsičniji...

tačno se uhavtimo da istu stavr kažemo u isto vrijeme...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:11:44   
Medić*
Kod mene ne vazi ono pravilo suprotnosti se privlace, muz i ja kao da nas je ista majka rodila user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:13:54   
salmy
uglavnom isto volimo i nekako nadjemo kompromis u svemu

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:14:07   
Anoniman
Mi smo fizicki ko nebo i zemlja, ali psihicki imamo 90% preklapanja. ono 10% je ostalo zboig dimanike u brakuuser posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:16:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SdZ

Da li vam je bitno da vas partner npr. poput vas preferira zdravu hranu, da slusate istu muziku, da je vjernik ili ne i sl.
Da li su vam slicnosti s partenerom presudne za zdravu vezu?

kod nas ocito nisu, razlikujemo se gotovo u svemu al eto ide opetuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:16:35   
MicoTico
Mm i ja smo baš različite osobe. Ja brbljivica , on ćutljiv. Ja volim trku-frku-paniku, a on pasivniji tip,...Mada imamo sličan smisao za humor i tu se sva sličnost gubiuser posted image

Kažu da supružnici počinju vremenom ličiti. Nadam se da to neće značiti da ću ja biti ćelava po glavi, a čupava po tijeluuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:22:33   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mm i ja smo baš različite osobe. Ja brbljivica , on ćutljiv. Ja volim trku-frku-paniku, a on pasivniji tip,...Mada imamo sličan smisao za humor i tu se sva sličnost gubiuser posted image

Kažu da supružnici počinju vremenom ličiti. Nadam se da to neće značiti da ću ja biti ćelava po glavi, a čupava po tijelu[sm=smiley36.gif]


user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:23:15   
chuci
ne prođe post bljak

helem napisah da smo mi dosta slični, imamo ista interesovanja i ukuse. filmovi, muzika, hrana, piće, pušenje user posted image
vjerski mi je bitno da smo na istom.

valjda s godinama dođe da čovjek bude na istom oko nebitnih stvari, a da se nismo slagali oko bitnih ne bi ni bili ovoliko dugo zajedno.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:23:46   
visnjica1
Mm i ja dosta licimo fizicki i imamo doosta istih osobina a sti smo znakovi u horoskopu

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:25:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mm i ja smo baš različite osobe. Ja brbljivica , on ćutljiv. Ja volim trku-frku-paniku, a on pasivniji tip,...Mada imamo sličan smisao za humor i tu se sva sličnost gubiuser posted image

Kažu da supružnici počinju vremenom ličiti. Nadam se da to neće značiti da ću ja biti ćelava po glavi, a čupava po tijeluuser posted image


ia ja se nadam ženo draga...

dodouše imamo iste razlike kao i viuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:25:31   
draguljče
MicoTicouser posted image I kod nas je tako.
Mada je za zdravu i dugotrajnu vezu i potrebno više sličnosti nego različitosti.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Slicnosti kod parova
12.3.2013 22:26:16   
Black Rose
Mm i ja smo dva potpuno razlicita svijeta.Sve sto se meni svidja njemu ne i obrnuto. Al za divno cudo funkcionisemo dobro ... Hmmm ... Za sad ...hihi

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Slicnosti kod parova
13.3.2013 9:07:28   
riba78
nas nekoliko puta pitali jesmo li brat i sestra user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Black Rose)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Slicnosti kod parova
13.3.2013 9:18:26   
zumbulcica
Ja i mm dosta ličimo, u licu, ko brat i sestra.kAD smo se upoznali imali smo sličnosti, šo se tiče ukusa i nekih drugih stvari, ali i razlika. Vremenom smo počeli voljeti iste stvari.To valjda gtako ide.

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Slicnosti kod parova
13.3.2013 9:24:29   
Misty_mama
IZVORNA PORUKA: chuci

ne prođe post bljak

helem napisah da smo mi dosta slični, imamo ista interesovanja i ukuse. filmovi, muzika, hrana, piće, pušenje user posted image
vjerski mi je bitno da smo na istom.

valjda s godinama dođe da čovjek bude na istom oko nebitnih stvari, a da se nismo slagali oko bitnih ne bi ni bili ovoliko dugo zajedno.



ovako otprilike


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Slicnosti kod parova
14.3.2013 23:17:23   
lady_bubamara
ih i ličimo i ne...

sličnosti : oboje volimo istu muziku, oboje volimo da se šalimo a najviše na naš račun, oboje volimo da razvuuučemooo prvu jutarnju kafu , oboje volimo da kampujemo ( mada ja nisam voljela dok nisam njega upoznala a sad bih samo pod šator user posted image )
ima još sličnosti al to mi je za sad na um palo

razlike : on je sve u fazonu ,, Čekaj, polako, ima vremena, gdje ti se žuri " - a ja hajde, pokreni se, brzo

mene nerviraju ljudi koji samo pametuju , koji te gledaju u oči i prave budalom - on sa svakim može da nađe zajedničku temu

ja volim prirodne sokove - a on crče za gaziranim...

al u svakom slučaju super funkcionišemo za sad user posted image

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Slicnosti kod parova
15.3.2013 11:42:33   
kula
MM: ters, voli držati monologe, voli se prepirati, vrijedan, avanturistički tip - donekle i blentavo neustrašiv, ne boji se nijednog izazova, ne voli monotoniju.
JA: ters, ne volim puno pričati, volim rasprave, uradim onoliko samo koliko treba, mrzim avanture, preoprezna sam, dobro prihvatam promjene.

I funkcionišemo odlično.

Fizički - on 1,85m, a ja 1,55, on izrazito taman i tamnog tena, a ja onako bledunjava sa svijetlo smeđom kosom...

I, opet, ferceramo dobro!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Slicnosti kod parova
15.3.2013 11:49:55   
Amani12
Za nas dvoje vazi ona suprotnosti se privlace.user posted image

I ostaju zajedno. user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Slicnosti kod parova
15.3.2013 12:37:31   
sarisari

mm i ja imamo uglavnom iste ciljeve, dosta smo i razliciti i slicni ali smo oboje jako tolerantni tako da se nadjemo negdje na pola puta, fizicki smo razliciti osim sto smo oboje visoki

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Slicnosti kod parova
15.3.2013 12:55:32   
chantal
Ne ličimo fizički nimalo,a ni po osobinama nešto pretjerano...niti to smatram bitnim za skladan brak,u svemu se može postići kompromis ako su obje strane spremne raditi na tome user posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Slicnosti kod parova
15.3.2013 13:09:39   
tinkivinki
ja i mm imamo jedino slična stopala,tj nožne prste,ide nam drugi prst na palacuser posted image .i ništa više slično nemamo

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
18.3.2013 7:38:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu riba78)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Slicnosti kod parova
18.3.2013 8:19:36   
bubamara_11
Ko god nas je upoznao kaze "VAS JE BOG STVORIO JEDNO ZA DRUGO" rijetke su stvari koje nam nisu zajednicke i dok smo mali bili a ni znali se nismo na dva razlicita kraja svijeta zivjeli i sad kad nasi roditelji pricaju kakva sam ja bila a kakv je on to je ono BOG NAS STVORIOJEDNE ZA DRUGE user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *