|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:32:06   
teacher75
Imamo temu sta nama smeta kod naseg partnera a mene sada zanima sta vas partner misli o vama? koje su to stvari zbog kojih vam najcesce ronda ili se naljuti na vas (nemojte sad i ovdje glumiti da ste savrsene i da mu bas nista ne smeta)user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:34:09   
DM
Ja se grohotom nasmijahuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:34:58   
teacher75
mm meni zna rondati kad nesto ne spustim na svoje mjesto iako on isto vrati, pa mu onda obicno odgovorim da cu sve pospremati i stavljati na svoje mjesto kad i on to isto bude radiouser posted image smeta mu kad ga pitam nesto u vezi buducnosti, kad planiram unaprijed- on ne voli nista da planira. smeta mu sto sam previse otvorena i previse pricam- po njemu je to nepotrebno i trebala bih mnoge stvari zadrzati za sebe

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:36:12   
mamine oci
mom smeta sto stalno zvocam zbog cigara user posted image ne kaze nista al znam da mu smetauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:36:17   
Lady26
1. Sto cesto zaboravim vratiti stvari na svoje mjesto (nenamjerno ali cesto mi se desi)
2. Sto kad kuham isprljam mu puno sudja user posted image
3. Sto nisam malo blaza prema L.

Sjetit cu se jos

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:36:37   
Nedi
Sto me cesto ceka pred zgradom u autu 15 minuta

Sto nam kuca mora biti bas uvijek cista

Sto stalno pravim supe, pih ko da je supa hrana

Sto kad vozim auto ne pomaknem sjediste kako je bilo pa on ne moze da uđe u auto

Sjetim se jos...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:37:01   
hatepsut
I mom je zlo kad zapali a ja otvorim prozor/balkon user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:37:31   
tinkivinki
ronda kad se spremam kaze treba mi 2 sata i u trgovini sto volim detaljno sve pregledati,ja uzivam u tome,a on mrzi ici u trgovinu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:37:31   
chuci
mm je jučer rondao kako ja uvijek ostavim spužvicu i trulex u sudoperu. kaže molim te izvadi. a ja tamam nešto radila u kuhinji. izašla ja kad on nakon pola sata ušao kaže pa maloprije te zamolio a ti opet. reko a šta. nišda ga nisam registrovala šta je pričao, samo da je nešto pričao.
jesul ovo dvije stvari

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:38:39   
salmy
Smeta mu sto sam uzasno brza(pa me zove brza brzina)user posted image
i smeta mu kad nesto zelim,to mora biti isti tren..al fkt

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:38:44   
Hanady RR
Mom smeta što pričam i kad ne trebauser posted image
smeta mu kad mu rondam...kad toliko pričam, mož mislit kako izgled amoje rondanjeuser posted image
smeta mu što ne spavam više...
smeta mu što sve mora biti na svom mjestu...čak i sitnioce...npr. noktarica...ima svoju ladicu...on je uzme završi i stavi iznadračunara...mene to nervira i izazvia moje rondanje koje njega nervira....
smeta mu što ugađam svima...ipunjavam želje i kada nisu zaslužili....
smeta mu što puno trpim ljude...
smeta kad pomažem i onim koji su me bilo kako povrijedili...
smeta mu što ono što neću da radim a on mora, nikada nisma oprala kavez našem papagju( nemamo ga više al eto 7 godina nije malo )...nikada nisma donijela smeće na kontener, nikada nisma oprala auto...to MORA on...
smeta mu što sam previše emotivna...plačem i kad treba i kad ne...
smetaju mu emisije ispuni mi želju, humanitarni brojevi itd...jer zna da ih otplačem...
smeta mu što kad on pravi romantičnu večeru ja se mješam d ami puno ne isprlja ...
smeta mu što djeci puno kupujem garadrobe...

al sve što mu smeta ja il prikrijem il kompormis postignem il se malo ušutim....user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:40:33   
muaaa
Smeta mu kad dignem generalku da radimo po kuci...ronda citavi dan

Kaze "bas danas si morala"a to je kod njega uvjek takouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:40:49   
ziki
sto kad se naljutim pucam bez kontrole,
sto bacam sve sto mi trenutno ne treba,
sto djeci dopustam kreativni haos
ima jos samo da se sjetim

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:40:53   
Honey3
naaaajvise mu smeta kad ga kritikujem,a to je veoma rijetkouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:41:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

mm je jučer rondao kako ja uvijek ostavim spužvicu i trulex u sudoperu. kaže molim te izvadi. a ja tamam nešto radila u kuhinji. izašla ja kad on nakon pola sata ušao kaže pa maloprije te zamolio a ti opet. reko a šta. nišda ga nisam registrovala šta je pričao, samo da je nešto pričao.
jesul ovo dvije stvari

joj, i moj mrzi ovo!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:41:26   
Mirkica
KAako kada nekad ovo nekad ono , zadnjih dana mi ronda jer sam previse umazila starijeg sina :)))) , ronda mi sto previse nabijem racuna za telefon , smeta mu serija Sulejmna , jojjjj ima spisak je dug akko kada samo sta dodje na red hahahhaa sve u svemu dobro je nama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:42:45   
ziki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

.
smeta mu što djeci puno kupujem garadrobe...



uh ovo posebno, dok je normalno djecu zatrpat igrackama

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:42:54   
teacher75
smeta mu sto imam previse garderobe (po njemu, po meni garderobe nikad viska) pa nema prostora u stanu a vazda nesto kupujem. onda mi govori da ne kupujem dok ne bacim ono sto ne nosam. smeta mu i sto skupljam po njemu nepotrebne stvari (npr. fine kese, ukrasne ili plasticne da imam kad zatrebaju)

< Poruku je uredio teacher75 -- 11.3.2013 9:43:32 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:44:39   
palachinken
Što ne pazim stvari. "Lomim" kablove kad ih srolam. Što ostavljam prste na touch screenu. (apsurno, znam). Moj muž je Monk što se tiče tehnike, a mene boli briga. user posted image
Ako se kad razvedemo, to će biti zbog kafom zaljevene tastature. user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:44:42   
Nedi

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: chuci

mm je jučer rondao kako ja uvijek ostavim spužvicu i trulex u sudoperu. kaže molim te izvadi. a ja tamam nešto radila u kuhinji. izašla ja kad on nakon pola sata ušao kaže pa maloprije te zamolio a ti opet. reko a šta. nišda ga nisam registrovala šta je pričao, samo da je nešto pričao.
jesul ovo dvije stvari

joj, i moj mrzi ovo!


Joj kako ja ovo razumijem...ne diraj mi sudoperuser posted image mrzim kad se nesto ostavi u sudoperuuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:45:46   
assmiras
IZVORNA PORUKA: teacher75

smeta mu sto imam previse garderobe (po njemu, po meni garderobe nikad viska) pa nema prostora u stanu a vazda nesto kupujem. onda mi govori da ne kupujem dok ne bacim ono sto ne nosam. smeta mu i sto skupljam po njemu nepotrebne stvari (npr. fine kese, ukrasne ili plasticne da imam kad zatrebaju)


ista stvar..... i kod nas je uvijek ovo tema, on bi sve pobacao user posted image

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:46:29   
EEDITH
najviše mu smeta što pomjerim koji milimetar zvučnike kada čistim stan,jer moraju biti pod određenim uglom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

što nedeljom moram raditi generalku,
što radim subotu(zašto ja nisam kriva)
kada rondam,a ito znam user posted image
nastavim kasnijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:46:57   
Silver
Moja raspolozenja su tako promjenjiva i nepredvidiva, sama sam sebi bezzee...prava racica!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:47:35   
mamaibabo
mom mm najvise smeta kad ja kupujem knjige ,joooj koji mi tad predavanje pocinje ,pa imas internet brzina neznam cega 15 mozes skiniti knjigu i tako to e to mu i ono malo kose dize na glaviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:48:06   
visnjica1
Moj muzek ne voli moju tvrdoglavost i moje , kvocanje, ali vecinom suti jer zna da nema kraja ako zapocne samnom.
Ne voli kada mu kazem idi mi odma to uradi uvijek saceka par minuta pa ode napraviti a u mene zivci na 100% ,,Smeta mu sto stalno cistim i naravno na njega galamim jer mm je svejedno gdje ce se skinuti haha a ja jadna samo cistim ostado bez sebe haha

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *