|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svrab!!!!!!!
5.9.2011 10:17:15   
babybee
od sinoc me jako jako jako svrbi izmedju prstiju na rukama i nogama, poludit cu.. u 36 tjednu sam i odjednom se pojavilo.. pogotovo nocas izmedju noznih prstiju.. citala sam da moze biti povezano sa secerom radila ogtt test i nalaz super bio.. malo me sad svrbi i iznad prstiju.. pomozite jel tko imao ovakav problem????user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 6.9.2011 0:08:14 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svraaab!!!!!!!
5.9.2011 10:22:20   
babilon
Zao mi je sto te je to spopalo, mogu misliti muke :/. Ja nisam imala problem taj, ali znam da se kuza moze dosta osusiti pa ti to moze izazivat svrab?
Nadam se da ce ti se neko javiti sa konkretni obrazlozenjem ;D

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svraaab!!!!!!!
5.9.2011 10:25:30   
sheri
ja nisam imala takav slucaj, mene je samo stomak uzasno svrbio. i mazala sam maslinovim uljem, i sve bilo ok. mozda da i ti probasuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svraaab!!!!!!!
5.9.2011 10:25:55   
mama_debeljuca
Ne bi bilo loše da uzmeš šumeći kalcijum sa vitaminom c, sandoz čini mi se. Nemoj da pereš ruke i noge nikakvim sapunom, kupkom i sl.samo čistom vodom.

_____________________________

:-)

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svraaab!!!!!!!
5.9.2011 10:28:48   
Visnja RR
najbolje posjeti svog doktora...dace ti nesto da ti se to smiri...mozda kalcij ali mozda i neku kremicu i gel obzirom da si trudnica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svrab!!!!!!!
5.9.2011 23:46:43   
Mjeseceva Pratilja
Peri noge. user posted image
Salim se..
Meni se znala desiti jako suha koza bas na tim predjelima i srklet me je lovio..
Kvasila sam vodom i bilo je dobro dok je bilo vlazno..Kad se osusi Jovo na novo..
Poslije toga sam mazala maslinovim uljem i bilo je ok. Vremenom je proslo.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 6.9.2011 0:08:32 >


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svrab!!!!!!!
6.9.2011 12:09:52   
Arina
mene ponekad svrbucka po rukama i to ramena i ruke ali s vremena na vrijeme...nije strasno...ali nastojim sto manje cesati.....probala sam, sa aloa vera gelom .....nista ...onda sam pocela bademovom kremom i puno je bolje....uzela sam onda i kupku djeciju niveinu i to senzitiv i mlijeko za tijelo nivea baby senzitiv i jos je bolje....
Mislim da smo osjetljivi pa se na sve reaguje vise nego sto bi da nismo trudni....

Probaj i ti sa necim od ovog pa vidi ako ne bude bolje....doktor...user posted image

Pusa

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *