|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Termin 8. mjesec 2013, ima li jos koja trudni...
24.4.2013 7:46:59   
babybee
Kako se osjecate, sad smo u 22. tjednu .. ja sam super, malo ledja bole, + 8 kg. iako ih ne vidim gdje su samo stomaka malo imam ali s prvom trudnocom u ovim tjednima duplo manje, mozda jer je sad deckic :) Meni je strasno brzo proletilo ne znam da li je i vama..samo nam Boze zdravlja i da nam stignu zivi i zdravi :) Pozdrav svima user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Termin 8. mjesec 2013, ima li jos koja tr...
24.4.2013 7:54:20   
Amyla
dobro jutro i dobro nam dosla, slicna tema vec postoji, mi trudnice se druzimo, razmjenjujemo svoja iskustva na ovoj temi, pa pridruzi nam se, ima nas na pocetku trudnoce ali i pred kraj user posted image

evo je:
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1693269/mpage_76/tm.htm

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Termin 8. mjesec 2013, ima li jos koja tr...
24.4.2013 7:55:30   
Hanady RR
evo imaš temu za razgovore :)))
a aBd kada rodiš imamo i temu gdje ćemo sve datume 2013 poslagatiuser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/bebe-rodjene-u-2013-godini/m_1572561/tm.htm

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Termin 8. mjesec 2013, ima li jos koja tr...
24.4.2013 15:03:59   
Simpatija
Meni je termin 08.08. danas je 25w+1d
user posted image je user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *