|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Transparentna romantika
17.5.2012 15:27:11   
bebbe RR
Vjerovatno ste vidjeli javnu prošnju:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sanita-hoces-li-se-udati-za-mene/120517087

I javni pozitivni odgovor zaprošene:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/aldine-rekla-je-da/120517109

Iako članke nije moguće komentirati, puno je prenosa na društvene mreže i puno različitih mišljenja o ovome. Šta mislite vi? Da li bi vas javna romantika razveselila u smislu "nek' cijeli svijet vidi da se voolimoo", ili ste više za opciju privatnosti?

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 15:32:54   
palachinken
Lično i personalno, meni je ova gore, a i sve one "romantike" po bilboardima, više vic nego ljubav. Ne kažem da se ti i takvi ne vole, nego da to nije po mom ukusu. Previše mi je nek-sav-svijet-vidi i kičasto.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 15:40:50   
animagical
cornyuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 15:40:57   
Blue rose RR
Ja sam za intimnu romantiku, ali sva nekako se osjetim "ustreptalo" kad vidim ovakve naslove, ili bilborde .user posted image

Nekako mi lijepo za vidjet da se današnji muškarci odlučuju za ovakvo javno istupanje svoje ljubavi, jer obično su pred društvom kad treba reći nešto lijepo o ženama ili djevojkama  "papci do bola".


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 15:43:28   
veeseelaa
mene je lik zaprosio u kafiću, poslavši mi prsten po konobaru...
konobar je isti donio na tacni....
moje drugarice su ostale paf a ja sam ga htjela udaviti

nisam pregledala linkove, nemam kad al eto ovisilo bi od raspoloženja

mislim nekad da je preseravanje javno pokazivati ljubav... i uvjerila sam se više puta da oni što najviše guguču se ustvari baš i ne vole ono do bola....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 15:47:00   
sabinos
mene to moze komotno zaobici.previse mi lici na serije.al eto ko voli nek izvoli...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 15:50:16   
Nedi
Meni je najjače bilo kada je lik u emisiji Sve za ljubav zaprosio djevojku a ona ga odbila. Hahahaha

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 15:51:43   
sabinos

IZVORNA PORUKA: Nedi

Meni je najjače bilo kada je lik u emisiji Sve za ljubav zaprosio djevojku a ona ga odbila. Hahahaha

joj gledala sam to.kuku meni u crnu zemlju da propadnes

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 15:57:21   
Nedi

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: Nedi

Meni je najjače bilo kada je lik u emisiji Sve za ljubav zaprosio djevojku a ona ga odbila. Hahahaha

joj gledala sam to.kuku meni u crnu zemlju da propadnes


A što je najgore cura ga nije ni gledala, nisu se ni zabavljali , valjda je mislio da ce njoj biti nezgodno pred tv-om da ga odbijeuser posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 16:02:12   
bebbe RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja sam za intimnu romantiku, ali sva nekako se osjetim "ustreptalo" kad vidim ovakve naslove, ili bilborde .user posted image

Nekako mi lijepo za vidjet da se današnji muškarci odlučuju za ovakvo javno istupanje svoje ljubavi, jer obično su pred društvom kad treba reći nešto lijepo o ženama ili djevojkama  "papci do bola".



I ja ovako razmišljam...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 16:27:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Vjerovatno ste vidjeli javnu prošnju:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sanita-hoces-li-se-udati-za-mene/120517087

I javni pozitivni odgovor zaprošene:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/aldine-rekla-je-da/120517109

Iako članke nije moguće komentirati, puno je prenosa na društvene mreže i puno različitih mišljenja o ovome. Šta mislite vi? Da li bi vas javna romantika razveselila u smislu "nek' cijeli svijet vidi da se voolimoo", ili ste više za opciju privatnosti?

meni je ovo divno i romanticno, ne mora cijeli svijet vidjeti ali volim originalne stvari a ovo mi je u nasem okruzenju prilicno orginalno. nazalost, mene mm nije zaprosio na neki orginalan nacin mada sam to prizeljkivala i ocekivala, i cesto ga zezam i prebacujem mu zbog toga a on mi odgovara da sam ja njega u stvari zaprosilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 16:32:58   
hatepsut
Ja sam za intimnu romantiku,ovo mi je mnogo napuhano.Sto neko mora da zna da sam zaprosena ?! bolje da umjesto bilborda proslavim to nekim vikendom zajednickim user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 16:38:45   
Neca xxx
Meni je ovo slatko i izmami mi osmijeh na lice i probudi leptirice u stomaku. Bas lijepo, sto da ne. MM nije tip za tako neke velike i originalne geste i nekada sam mu to cesto znala prigovoriti. Nekada davno bili smo na vjencanju moje drugarice i njen muz joj je napisao pjesmu, uvjezbao izvedbu sa bendom i otpjevao na vjencanju. Svi smo naravno bili odusevljeni! Pa i ja. I vjerovatno sam mm uputila onaj pogled "mogao bi i ti nesto ovako".

Nakon 6 mjeseci ta moja drugarica se razvela jer ju je muz prevario. Onda sam ja od muza dobila "the look". user posted image  Nije zlato sve sto sija. Lako je izvesti nesto veliko, a tesko je biti dobar partner cijeli zivot.

MM je i dan danas tu, moja velika podrska u svakodnevnim stvarima i zato cu mu "oprostiti" manjak tih velikih romanticnih scena.

Btw, danas nam je godisnjica: 4 godine braka i 12 godina i 8 mjeseci od kako smo zajedno. user posted image  

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 17:47:28   
teacher75
neco, sretna i vama 4.godisnjica!user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 19:25:02   
MAMA MA
Ja sam za malo priče a puno akcije....user posted image
ova gugutanja i stihoklepanja mi idu na živac(a jesam romantik)

i nekako bi mi bilo ofirno prifatit prošnju i jos rastelalit na sredstvima javnog informisanjauser posted image

ne ne...ja sam za intimnu verziju...ja on i reci brate sta ti je na dušiuser posted image
ja i mm smo se znali 12 dana i zaručili se....vece je bilo predivno,dobila sam hrpu cvijeća i brilijantni prsten bez da je to objavio klixuser posted image user posted image user posted image ..doduse ta vecera je bila planirana i planirali smo se zarucit to vece,nije bilo faktora iznenađenja....

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 21:07:17   
muaaa
E pa meni je ovo romanticno i nadasve hrabro.

Inace kod nas je "papak",ko javno pokaze nesto.Bilo to pospremanje kuce,cuvanje djeteta,presvlacenje itd.I mnogi ce mu reci sigurno "vidi papcine",ali ovo je jedan lijep gest.Sto da ne?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:14:20   
Ella_H
Pa eto neznam ako se kad drugi put
budem slucajno udavala i to bude javna prosidba
reci cu vam kako je bilouser posted image .
Ne bez zezancije vise volim intimne stvari, da samo mi znamo.
Iako moja prosidba je nekako polu-javna bila, bila je to divna
hladna Novembarska noc na jednom starom mostu, na kojem
tada nikog nije bilo a inace je prometan za pjesake samo.
Lijepe uspomene uglavnom.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:18:03   
teacher75
mm je jednom davno spomenuo kako je u mladosti curama znao napisati pjesmu, pa ja sve sad cekam evo godinama da mi napise i nistauser posted image i danas ga zezam kad ce mi napisati, kaze mi: sta hoces, s tobom sam 4 godine braku a one su bivseuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:20:53   
Hanady RR
user posted image

ma kakvi ja bih se postidila i pobjegla muuser posted image

lijepo je ovo, zatrepreim...baš su mi slatki ovo dvoje...
al nek to nisma ja i u mene čojekuser posted image

mene moj onako polu javno, mislim javno al svi slušali tošeta u 12 sati pred pozorištem...pa napravio romatiku pitao ja stala bježat, upadoh u rupu n cesti...ma hjde jadan...
i raskinem bilesi, ljutauser posted image
sutra je već sve ljepše izgledalo...a sutradan smao ja i on...meni i romantičnije i ljepše...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:24:05   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: teacher75

mm je jednom davno spomenuo kako je u mladosti curama znao napisati pjesmu, pa ja sve sad cekam evo godinama da mi napise i nistauser posted image i danas ga zezam kad ce mi napisati, kaze mi: sta hoces, s tobom sam 4 godine braku a one su bivseuser posted image


Auuuu romantican je kao i moj hihihihihi. A sta ja znam, sve ima svoje prednosti i mane, i sama cesto zudim za ovom vrstom romantike, tj. transparentom romantikom kao sto blue rose rece, ali na kraju, vazno je da u privatnosti znam kako stvari stoje, i da na njegov nacin pokazuje sto osjeca hB.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:25:36   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: teacher75

neco, sretna i vama 4.godisnjica!user posted image


Hvala! user posted image
Ma upamtila sam ja da smo se vjencali isti dan. (Da ne mislis da sam neki stocker koji prati ljude po forumu i pamti njihove podatke i bitne datume!) user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:27:20   
Medić*
Ja sam isto vise za intimnu romantiku. Mene moj zaprosio preko telefona. Nisam imala predavanja, odem svojima i taman se trebala vratiti. Noc prije toga preko tel pala prosidba, nije mogao cekati da dodjem, pristala ja i vec sutra me na autobuskoj stanici cekao, prvo otisli na cevape, dug put bio, ogladnilo se, pa na kafu i kolac a tek onda u zlataru. Inace moram ga pohvaliti jako je romantican, svakim danom sve vise i vise user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:28:15   
teacher75
mm je vise blentav nego sto je tradicionalno romantican. npr, kad mi je kupio laptop za ng, ostavio ga u wc na klozetsku solju i rekao mi kako me nije stid sto nisam pustla vodu iza sebe a ja user posted image odem tamo kad na solji nov laptop i ruza na njemuuser posted image user posted image a jednom je bio sladak kad je bio na kracem poslovnom putu, vratio se i govori mi da me neko ceka pred vratima, ja u hodnik kad tamo stoji presladak plisani cukouser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.5.2012 22:29:03 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:28:28   
Medić*
mene moj onako polu javno, mislim javno al svi slušali tošeta u 12 sati pred pozorištem...pa napravio romatiku pitao ja stala bježat, upadoh u rupu n cesti...ma hjde jadan...
i raskinem bilesi, ljuta


user posted image user posted image user posted image

Dobra pa skupa ne upadoste user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 17.5.2012 22:31:44 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Transparentna romantika
17.5.2012 22:31:38   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: teacher75

mm je jednom davno spomenuo kako je u mladosti curama znao napisati pjesmu, pa ja sve sad cekam evo godinama da mi napise i nistauser posted image i danas ga zezam kad ce mi napisati, kaze mi: sta hoces, s tobom sam 4 godine braku a one su bivseuser posted image


Auuuu romantican je kao i moj hihihihihi. A sta ja znam, sve ima svoje prednosti i mane, i sama cesto zudim za ovom vrstom romantike, tj. transparentom romantikom kao sto blue rose rece, ali na kraju, vazno je da u privatnosti znam kako stvari stoje, i da na njegov nacin pokazuje sto osjeca hB.



Danas sam se smijala na onaj post o pjesmi pa su se do malo razveli jer ju prevario.Ja sam ne popravljivi romanticar,a mm ni r od romaticara.ne zali on da se potrosi na poklon,ali meni nije to to.ja bi vise volila neku sitnicu ali na romantican nacin.u ostalom ko sto je kazao muz od ticerke s njom je braku a one su bivse.Moj je samnom 15g,od toga skoro 12 punih godina braka user posted image volim ga jednako kao da mi svaki dan pise pjesme,a na neki nacin mi i "napise" dovoljno mi kad me nazove i kaze "ljubavi volim te najvise"


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *