|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudna, a sama...
10.1.2008 23:12:38   
tikica_69
...ma samo me bola ona rijec "ab..." pa sam otvorila ovu temu jer navedenoj ovdje nema mjesta...ovdje se trudimo nekome podariti zivot i obogatiti svoj

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.5.2010 19:33:58 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nova tema
11.1.2008 1:26:50   
Ivona
...mozda nekome ko je prosao kroz to bolno iskustvo,pomaze razgovor...

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nova tema
11.1.2008 8:15:31   
tikica_69
to sigurno, ali za to treba odabrati prave osobe, vrijeme i mjesto

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nova tema
11.1.2008 9:43:51   
ismihana
Ima smisla to što kažeš tikice. Nekome ko je prošao kroz to, možda (sigirno) znači popričati i podijeliti iskustvo sa još nekim. Ali nama koje se 'patimo' ostati user posted image , i sama ta riječ zvuči čudno i nedopustivo. Mislim da smo na toj temi napravili grešku što nismo razdvojili stvari - jedno je svjesni abortus radi nemanja želja za imanjem bebe, a jedno je nešto što bih ja radije nazvala čišćenje, i što se napravi radi zdravlja, odnsono problematične trudnoće... Kako god, ja nam želim da akoBogda nikad ne dođemo u TU situaciju, nego da što prije dođu lijepe male user posted image  

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nova tema
11.1.2008 9:53:29   
tikica_69
ako neko pozeli to ucini jer ne zeli bebu...nek se javi...ja cu je voljeti user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ...da tema definitivno nije bila za ovaj topic...

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nova tema
14.1.2008 7:38:26   
Hamos
Evo i mene da se nadam sa vama....
Zeljno cekam dan kada cu imati user posted image ...
Sretno i vama i nama

Lijep pozdrav

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nova tema
15.1.2008 8:19:21   
tikica_69
hamos, zasto nam se ne pridruzis u navijanju za januarske i februarske bebe? user posted image hajde....hajde....user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nova tema
22.1.2008 7:42:52   
goldina
I ja se pridruzujem grupi koja je protiv ab......
Prije 10-tak godina (meni je 28) jedna od poznanica je to uradila a 2god je mladza od mene,niko nemoze to opravdati i reci mlado ludo a znala je sa svojih 16g leci u krevet.Ovakve kao sto je ova djevojka bila nista nemoze opravdati.
A opet imamo slucajeve u kojima je zdravlje pa mozda cak i zivot u pitanju.
Muzeva sestra ima kolegicu koja zivi u Tuzli jos kao mala je imala problema sa bronhitisom,vec ima predivnu curicu od 3g, bila je trudna ali je imala spontani a i njeno je zdravlje bilo ugrozeno,nju ne mogu kriviti ali ovu prvu bi na pusto ostrvo izbacila.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nova tema
22.1.2008 8:24:35   
tikica_69
ja se ne bi mjesala u nicije odluke ili stavove oko toga, samo mislim da takva tema boli nas koje bi zivot dale da mozemo imati bebicu i da je takvoj temi mjesto na nekom drugom forumu primjerice, obitelj / savjeti ili tako nesto....mi smo ovdje vedre, pune optimizma i veselimo se novom zivotu user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu goldina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nova tema
22.1.2008 11:01:22   
Monia
LIJEPO JE TO STO TI ZELIS GOVORITI SAMO O POZITIVNIM I VEDRIM TEMAMA,ALI TO TI NIKAKO NEDAJE ZA PRAVO DA IZBACIS TEMU O KOJOJ JE BILO GOVORA.NIKO NIKOGA NE TJERA DA TO CITA,STVAR JE LICNOG IZBORA.aKO SE NE NALAZIS U TOME ILI TI TO SMETA ,A TI FINO NE CITAJ I NE KOMENTARISI,ALI OSTAVI TO ZA ONE KOJIMA JE TO POTREBA I ZELJA.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nova tema
22.1.2008 18:21:47   
tikica_69
no dakle netko je u PMS-u user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: nova tema
22.1.2008 20:24:55   
Monia
Mozda,tko zna...jedna od sretnih,jedna od tisucu..bit cu bas ja...Tko to zna...
E,duso moja,ovo nisu igrice,uozbilji se malo i vodi racuna sta i kako govoris.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nova tema
23.1.2008 10:23:02   
tikica_69
da mama user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nova tema
24.1.2008 18:09:36   
Monia
user posted image user posted image Sunce moje duhovito!

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: nova tema
27.1.2008 16:57:48   
Alex
Sve je za ljude(žene).Mislim da je slična situacija , kao i sa razvodom,jer to se tiče samo supružnika.Teško je odlučiti se na tako bolan i stresan korak,ali nekada žene nemaju izbora.Žao mi je da vidim da ljudi gledaju  CRNO-BIJELO

_____________________________

"Čovječe,pazi da ne ideš malen ispod zvijezda..."

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: nova tema
13.2.2008 18:36:02   
Sonja
Ni jedna od nas koja zeli dijete ne bi uradila namjerni abortus!!!
one koje to urade ocito ne znaju da su ubile jednog buduceg covjeka.
ne bih mogla ubiti svoje dijete!!!!!
za mene je namjerni abortus ( osim zbog bolesti neke ) ustvari UBISTVO!!!

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: nova tema
13.2.2008 21:07:46   
Monia
Sonja,nismo tu da osudujemo vec podrzimo i pokusamo razumjeti zene,koje su iz ko zna kojih razloga to ucinile.I dali je to namjerno ili ne,to one znaju i nose s tim cijeli zivot.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: nova tema
13.2.2008 22:23:25   
Sonja
IZVORNA PORUKA: goldina

I ja se pridruzujem grupi koja je protiv ab......
Prije 10-tak godina (meni je 28) jedna od poznanica je to uradila a 2god je mladza od mene,niko nemoze to opravdati i reci mlado ludo a znala je sa svojih 16g leci u krevet.Ovakve kao sto je ova djevojka bila nista nemoze opravdati.
A opet imamo slucajeve u kojima je zdravlje pa mozda cak i zivot u pitanju.
Muzeva sestra ima kolegicu koja zivi u Tuzli jos kao mala je imala problema sa bronhitisom,vec ima predivnu curicu od 3g, bila je trudna ali je imala spontani a i njeno je zdravlje bilo ugrozeno,nju ne mogu kriviti ali ovu prvu bi na pusto ostrvo izbacila.



sve mi ovdje zelimo djecu i normalno je da smo protiv abortusa
i potpuno se slazem sa goldinom i tikicom_69
ako nisu htjele djecu sto nisu pazile i cuvale se..znaju se valjat po krevetu....
cccc
uostalom Monia svako ima svoje misljenje
tako i mi
imamo pravo da ga iznesemo a da nas ne optuzuju

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu goldina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: nova tema
14.2.2008 20:32:04   
Monia
Naravno da imas pravo na misljenje,ali ne i da zatvaras temu,tj. prostor gdje bi mozda neko zeli nesto reci.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: nova tema
15.2.2008 0:12:56   
Sonja
ako nisi odozgo citala nisam je ja ni zatvorila!!!!!!!!!!!!!!!

ccc

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: nova tema
15.2.2008 7:18:26   
tikica_69
pa nitko je nije zatvorio user posted image ....samo smo zapoceli novu temu i naravno da svatko ima pravo na svoje misljenje....to nikako ne treba uzrokovati prepirke po raspravama jer se svacije  misljenje mora postivati i uzeti u obzir makar se i ne slagali....zar ne cure?!

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: nova tema
15.2.2008 7:41:37   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: tikica_69

pa nitko je nije zatvorio user posted image ....samo smo zapoceli novu temu i naravno da svatko ima pravo na svoje misljenje....to nikako ne treba uzrokovati prepirke po raspravama jer se svacije  misljenje mora postivati i uzeti u obzir makar se i ne slagali....zar ne cure?!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tAKO JE-..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: nova tema
15.2.2008 13:49:10   
Sonja
potpuno se slazem s vama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: nova tema
20.2.2008 20:56:51   
Alex
Pridružujem se SLAGANJU NA ZADATU TEMU! Ne kaže se džaba "svakom svačije"

_____________________________

"Čovječe,pazi da ne ideš malen ispod zvijezda..."

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 24
   sama upomoc
29.5.2010 8:03:09   
mea ley
upomoc.
Imala sam decka 3 mjeseca i ostala trudna... saznala sam tek nakon 2 i pol mjeseca kad je vec bilo kasno za sve.. naravno rekla sam mu jer smatram da ima pravo znati...otisla sam u drugi grad i rekla da cu bit sama da ne trazim nista, imala sam stan gratis,pomoc i podrsku... on mi je ponudio da zajedno zivimo, da djete i ja imamo krov nad glavom i sve sto nam treba, nisam pristala kojih pola mjeseca i onda rekla ok prihvacam. meni je stalo mnogo do njega samo vidim da to nije obostrano. nikad mi se ne javlja osim ako se ja njemu ne javim, uvjek kaze ja cu tebe zvat svaku vecer da vidim di si i kak si , ali ne zove sve dok se ja ne javim.. jedne noci je popio i rekao mi da zeli samo mene i nikog vise i da smo bas ok po njegovom misljenju on i ja zajedno, i drugi dan mi rekao da ga ne slusam kad je pijan, da tako ne misli.. to me boljelo jako, jednom prilikom isto poslje neke zabave zvao me i rekao da je pokusao otic na festu, zabavit se i zaboravit malo sve al nikako me nije mogao izbit iz glave  i da zeli da kaze svojim roditeljima da ce postat otac da zeli da dodem kod njega drugi dan na rucak da im kaze, odbila sam jer sam znala da to govori samo zato sto je popio i naravno sljedeci dan kad smo se vidjeli rekao je da me nebi zvao...poslje toga vidjela sam njegovu promjenu , da se udaljio od mene, svaki put kad bi mu se javila osjecala sam se ko smetnom i rekla da ne mogu tako, zivciranjem stetim samo djetetu i sad mi je rekao da on sa mnom ne moze biti, da mozemo biti najbolji prijatelji i da mi moze pomoc al da ga jako smeta sto sve pricaju o meni kakva sam nekad bila i da misli da sam mu podmetnula djete,da sam namjerno ostala trudna i zeli test ocinstva sto sam ja rekla da ok, nema problema ionako sam sigurna da je on otac, kaze ako cu sta trebat moze mi pomoc i zeli sudjelovat al prijateljski, to mi je rekao sad kad sam ja izgubila smjestaj i pomoc, sad sam sama, nemam nikog, samo njega koj se ne pridrzava toga da me zove svaki dan kako je rekao, kad sam u noci otisla u blnicu zbog malog krvarenja javila sam mu to a on nakon toga 3 dana se nije mogao javit da pita bilo sta sve dok se ja njemu nisam javila... sad je rekao da mozemo bit zajedno ali nek ne ocekujem od njega nista, neka neka ne ocekujem od njega da cemo se drzat za rukice, neka ga nikad ne pitam sta osjeca i kad ode u inozemstvo a tamo je 15 dana mjesecno da ga ne zovem , da ako zelim neko tako prihvatim, naravno odbila sam jer mi to izgleda ko da sklapamo neki poslovni ugovorom... Ova mala mrvica koja u meni raste nije nista kriva , treba me i dat cu sve od sebe da ju podignem i da ima sve sto joj je potrebno...ali ne znam sto mi je ciniti sa njim, samo mi steti  samo me slama i stalno sam u depresiji... ja mu se i dalje javljam, a mozda bi trebala maknut se i ne javit mu se vise nikad, volim ga sto je najgore, a trudna sam vec 4 i pol mjeseca , a jos ne znam ni gdje cu bit... Samo mi kazite sto da ucinim s ocem djeteta??' Jadna, sam, sama, slomljena, ne znam sto ucinit.. Pomozite!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *