|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnički tečaji u Mostaru
26.3.2009 11:34:47   
teta berta
Evo svježe infirm. Bila jučer kod Kneževića na pregledu i rekao mi je da će uskoro početi tečaj za trudnice i muževe koji će moći prisustvovati porodu!!! yess...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
26.3.2009 13:29:47   
Mara
Nemoj zezati! Super, čim saznaš kada i gdje javi!user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
26.3.2009 13:41:00   
marinčii
ajde baš super i mene to jako zanima...kad saznaš kad počinje i di javi

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
27.3.2009 23:42:18   
teta berta
kad budem saznala javim vam... ili ako vi saznate prije javite mada mi sad ne trebauser posted image  

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
31.3.2009 21:53:57   
luna77
pitat ću ga ja bilo je vrijeme

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
26.4.2009 14:11:04   
emsica
ima li novosti na ovu temu?

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
14.5.2009 13:23:59   
Mara
Sazna li tko jel počeo tečaj ?

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu emsica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
9.6.2009 15:09:42   
teta berta
Ima li šta od tog tečaja, ne idem ginekologu pa ne znamuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
24.11.2009 0:30:10   
noaa
vidjela sam plakat za skolu za trudnice kod Dr.Sarica,tako da javim da ima i u MOstaru napokonuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
24.11.2009 8:48:19   
anitaMO
ima vodi moja ptijateljica Lejla Obradović.sad nekad treba početi.morem je pitati .user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
2.2.2010 12:21:25   
Mila_80
Ima li išta od ovog tečaja za trudnice?

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
2.2.2010 19:35:55   
Ben 10
Ja sam danas prošla ispred ordinacije dr.Sarića i vidjela plakat škola za trudnice...

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
18.4.2010 20:29:15   
š t a
user posted image IDE LI NEKO NA OVAJ TEČAJ KOD DR. SARIĆA? ili ako ima neki drugi u Mostaru? Kako to izgleda?user posted image






_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
17.8.2011 15:50:30   
elmaL
Vidim da su zadnji postovi poprilicno odavno user posted image da li ima neko ko je isao na ovaj kurs na Bijelom Brijegu, koji je sad vec redovan, i kakva su iskustva? Ja svakako namjeravam, kao i muz, kad dodje vrijeme naravno, tek smo na pocetku user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
18.8.2011 0:17:09   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: elmaL

Vidim da su zadnji postovi poprilicno odavno user posted image da li ima neko ko je isao na ovaj kurs na Bijelom Brijegu, koji je sad vec redovan, i kakva su iskustva? Ja svakako namjeravam, kao i muz, kad dodje vrijeme naravno, tek smo na pocetku user posted image


Evo da ti ja odgovorim... Ja sam se prijavila pocetkom devetog, vodi neka sestra Olivera i kosta 100 km... Nadam se da cu ga zavrsit prije nego rodim, i da necu morati na carski, jer planiramo da muz bude sa mnom na poroduuser posted image Inace moj doktor kaze da je to za njega cista glupost, ali ako njemu je meni nije, njima izgleda muzevi smetaju na porodu kako ja skontah...

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
18.8.2011 10:55:24   
elmaL
sporty mamaa, hvala ti na odgovoru. Naravno da nije glupost, to je prava stvar. A ako jos muz moze nakon toga prisustvovati porodu, onda pogotovo, ne bih propustila. Smetaju sigurno, a ja ne zelim bez muza u radjaonu, uvijek me strah ako nesto podje po zlu ne daj Boze, hocu da je tu uz mene.

Neki dan sam procitala kako ima vise zainteresiranih nego sto je kapacitet, kao da na svaki ciklus primaju 10 parova. Pa kontam nije valjda da ne mozes doci na red.user posted image

Zelim ti uspjesan i bezbolan prirodan porod user posted image


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Trudnički tečaji u Mostaru
24.8.2011 22:10:03   
sporty mamaa
Je istina, prebukirani su, zato sto sto u sestom, sedmom i osmom nije bilo tecaja pa se sad nakupilo ljudiuser posted image  Ni ja ne znam hoce li me moci ubacit, al eto posto je termin u devetom sestra Olivera ce me pokusat nekako progurat. I ja sam ti panicar po prirodi, bojim se uci u bolnicu hehe al poroditi se mora kako god. Ja bi najrade da ima porod kod kuce, napuhala si fino bazen i polakouser posted image  

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *