|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
6.4.2012 17:07:19   
Katarina3
Drage moje znam da je svako doziveo neko lose iskustvo pa eto i ja sam ali znam da ima i puno gorih stvari u zivotu,nkon svog gubitka krecem ponovo u borbu zanima me da li ste vi uspele izboriti se sa slicnim problemom ili ste dugo nakon spontanog pokusavale,ja sam iskrvarila nisam ciscena pa me zanima da li je rizik ponovo raditi na bebi iako mi je doktor rekao da nemam sta cekati.puno vas pozdravljam i nadam se da ce vas biti sa mnogim odgovorima jako sam znatizeljna !!! velika pusa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
7.4.2012 9:00:06   
Pingvina
Zdravo Katarina...Postavila si pitanje koje i mene na zalost muci.Imala sam spontani pocetkom marta i sad ocekujem prvu  user posted image  poslije spontanog.
Dr kazu da nema razloga da kasnije ne bih mogla zatrudniti..ali covjek ko covjek, uvijek mu se najcrnje misli motaju po glavi.I meni su rekli da mogu poceti raditi ponovo na bebi odmah poslije prve M..ali iskreno meni to ne pada na pamet.Jos sam psihicki lose i zalim za svojom mrvicom...Na keks i ne mislim.Cak se i bojim sta cu i kako cu.Sva sam nekako u grcu.
Uglavnom, nadam se da ce se javiti puno zena koje su nakon spontanog ponovo ostale user posted image  i iznijele svoje trudnoce bez problema.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
7.4.2012 9:12:22   
Mirkica
Katarina zao mi je , a bas mi je bilo drago kada sam vidjela da si ugledala user posted image bice ako BOg da sve kako treba vidjeces
Pingvin tebi sam vec i pisala zao mi je istinski.

Moja snaha je imala dva spontana i evo neki dan bez problema rodi curicu iskreno cuvala se duze vremena i kad je pocela nije dugo cekala, ja sam izgubila sina u 31 sedmici sada imam sina , i cekam ako Bog da jos jedno.

Treba se malo odmoriti od svega pustiti mozak na pasu i jednostavno ne pokusavat uraditi preglede i sta treba sve vidjeti sa doktorom naci Doktora kojem vjerujes i slusati , sve sto je sudjeno ce doci.
Zelim vam srecu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
7.4.2012 9:12:58   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Katarina3

Drage moje znam da je svako doziveo neko lose iskustvo pa eto i ja sam ali znam da ima i puno gorih stvari u zivotu,nkon svog gubitka krecem ponovo u borbu zanima me da li ste vi uspele izboriti se sa slicnim problemom ili ste dugo nakon spontanog pokusavale,ja sam iskrvarila nisam ciscena pa me zanima da li je rizik ponovo raditi na bebi iako mi je doktor rekao da nemam sta cekati.puno vas pozdravljam i nadam se da ce vas biti sa mnogim odgovorima jako sam znatizeljna !!! velika pusa

ako je rekao da nemas cekat a ti zelis onda nema rizika :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
7.4.2012 9:29:32   
Pingvina
Mirkice, bravo za snahu.Neka bude zivo i zdravo...To je najbitnije.Lezanje, mirovanje..Ma sve se to predevera bez problema kad znas sta ti je cilj.
Tebi mila hvala..Ja ne znam jesam li ti se uopste zahvalila...malo sam bila rastresena.Nadam se da si ti i tvoja mrvica dobro.user posted image


_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
7.4.2012 9:45:32   
idas
Katarina,

zao mi je sto ti se to desilo (za Pingvinu isto). Ja sam otprilike u isto vrijeme kad i ti obajvila svoje user posted image , a prije 7 dana sam radila kiretazu (kod mene je bio missed ab. u 7 sedmici). Iskreno, jos nisam dosla sebi stalno sam tuzna i stalno placem i ne vidim neki izlaz iz tog stanja.

Dr. je rekla da skoro svaka 3 zena ima spontani u prvoj trudnoci i da nece biti problem kasnije. Savjetovala je da sacekam 3-6 mjeseci do slijedece trudnoce, ali ako se desi ranije nije problem. Vjerovatno misli vise na psihicki oporavak, a ne na fizicki.

Sretno, nadam se da cete se sve brzo oporaviti i ponovo user posted image sto prije...

user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
7.4.2012 12:56:57   
Tinak29

IZVORNA PORUKA: Katarina3

Drage moje znam da je svako doziveo neko lose iskustvo pa eto i ja sam ali znam da ima i puno gorih stvari u zivotu,nkon svog gubitka krecem ponovo u borbu zanima me da li ste vi uspele izboriti se sa slicnim problemom ili ste dugo nakon spontanog pokusavale,ja sam iskrvarila nisam ciscena pa me zanima da li je rizik ponovo raditi na bebi iako mi je doktor rekao da nemam sta cekati.puno vas pozdravljam i nadam se da ce vas biti sa mnogim odgovorima jako sam znatizeljna !!! velika pusa

Eeej Katarina, evo nas ponovno na novom topicu sa istim " problemom". Ja sam imala spontani ovaj tj. u 6. tj. trudnoce. Krvarila od utorka, ali tek jucer je izaslo ono sto je trebalo ( vidjela golim okom na ulosku ), sad jos malo krvarim ( kao recimo 3-4 dan menge ) i u utorak idem kod dr. na pregled, te se nadam da se sve ocistilo.
Moja dr. mi je rekla " sad idemo odmah na drugu bebicu ", te cak mi i nije spominjala da mora proci jedan M ciklus.

Vidjet cemo u utorak sta ce konkretnije reci!
Pozz i sretno svima!

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
8.4.2012 10:52:13   
Katarina3
Hvala vam drage moje na podrsci i zao mi je zbog vas ali nadam se boljem i zelim vam svu srecu da ugledate ponovo svoje crtice kao sto i ja zelim da ih ugledam :)

(odgovor članu Tinak29)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
8.4.2012 15:42:43   
nova_mama
Ja sam imala dva spontana, jedan 2009 i jedan 2010.godine. Prvi je završio abortusom, drugi nije. Poslije svakog sam morala raditi masu nekih nalaza, tako je doktor zahtijevao. Ako je tebi rekao da počneš odmah raditi na bebi, nemoj ništa da čekaš. Ja sam nakon ta dva loša iskustva imala divnu trudnoću, kakvu bih poželjela svakoj ženi. Želim da i tebi bude tako.

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
9.4.2012 8:47:34   
Katarina3
Nova mama bas mi je drago zbog tebe da si uspela,znam i ja ako bog da da cu uspeti kad tad ali jednostavno volim dijecu i zelim da postanem mama sto prije zelim da dozivim taj osecaj najlepsi na svetu kazu strpljen spasen a ja sam bas nestrpljiva :DD tinak ti nam javi sta je doktor rekao i ako je sve ok i ti odma u akciju drzimo ti fige :))) saljem vam puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
9.4.2012 15:50:18   
nova_mama

IZVORNA PORUKA: Katarina3

Nova mama bas mi je drago zbog tebe da si uspela,znam i ja ako bog da da cu uspeti kad tad ali jednostavno volim dijecu i zelim da postanem mama sto prije zelim da dozivim taj osecaj najlepsi na svetu kazu strpljen spasen a ja sam bas nestrpljiva :DD tinak ti nam javi sta je doktor rekao i ako je sve ok i ti odma u akciju drzimo ti fige :))) saljem vam puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Što se nestrpljenja tiče, iz iskustva ti mogu reći da ne pali. Ja sam htjela odmah ostati trudna, pa nisam uspjela. Onda sam rekla sebi, sad ću da odmorim nekoliko mjeseci, otići ćemo na more, pa ćemo poslije nastaviti pokušavati, i tad sam ostala trudna. Naravno da mi nije žao što nismo otišli na more user posted image Sretno draga

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
10.4.2012 8:08:24   
Katarina3

IZVORNA PORUKA: nova_mama


IZVORNA PORUKA: Katarina3

Nova mama bas mi je drago zbog tebe da si uspela,znam i ja ako bog da da cu uspeti kad tad ali jednostavno volim dijecu i zelim da postanem mama sto prije zelim da dozivim taj osecaj najlepsi na svetu kazu strpljen spasen a ja sam bas nestrpljiva :DD tinak ti nam javi sta je doktor rekao i ako je sve ok i ti odma u akciju drzimo ti fige :))) saljem vam puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Što se nestrpljenja tiče, iz iskustva ti mogu reći da ne pali. Ja sam htjela odmah ostati trudna, pa nisam uspjela. Onda sam rekla sebi, sad ću da odmorim nekoliko mjeseci, otići ćemo na more, pa ćemo poslije nastaviti pokušavati, i tad sam ostala trudna. Naravno da mi nije žao što nismo otišli na more user posted image Sretno draga

nova mama izvini sto sam dosadna ali imam jedno pitanje za tebe,ovako kad si ti imala spontane da li ti se menstruacija odmah uredila jer ja sam imala spontani negde u 6 sedmici jer se plod nije razvijao doktor mi je rekao nemoj skoro ni racunati kao trudnocu nego kao zakasnjelu menstruaciju i da smem odmah krenuti raditi na bebi pa racunajuci juce mi je trebala biti ovulacija jer sam prokrvarila 25 marta a ciklus mi traje 28 dana,jutros merim temperaturu ona 36.3 nije se nista podigla :/// mozes li mi ti pojasniti ? pozdravcic

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
10.4.2012 8:09:33   
Katarina3

IZVORNA PORUKA: idas

Katarina,

zao mi je sto ti se to desilo (za Pingvinu isto). Ja sam otprilike u isto vrijeme kad i ti obajvila svoje user posted image , a prije 7 dana sam radila kiretazu (kod mene je bio missed ab. u 7 sedmici). Iskreno, jos nisam dosla sebi stalno sam tuzna i stalno placem i ne vidim neki izlaz iz tog stanja.

Dr. je rekla da skoro svaka 3 zena ima spontani u prvoj trudnoci i da nece biti problem kasnije. Savjetovala je da sacekam 3-6 mjeseci do slijedece trudnoce, ali ako se desi ranije nije problem. Vjerovatno misli vise na psihicki oporavak, a ne na fizicki.

Sretno, nadam se da cete se sve brzo oporaviti i ponovo user posted image sto prije...

user posted image

Idas javio nam jel sve ok i da l isi dobila user posted image pozdravcic

(odgovor članu idas)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
11.4.2012 17:48:01   
nova_mama

IZVORNA PORUKA: Katarina3


IZVORNA PORUKA: nova_mama


IZVORNA PORUKA: Katarina3

Nova mama bas mi je drago zbog tebe da si uspela,znam i ja ako bog da da cu uspeti kad tad ali jednostavno volim dijecu i zelim da postanem mama sto prije zelim da dozivim taj osecaj najlepsi na svetu kazu strpljen spasen a ja sam bas nestrpljiva :DD tinak ti nam javi sta je doktor rekao i ako je sve ok i ti odma u akciju drzimo ti fige :))) saljem vam puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Što se nestrpljenja tiče, iz iskustva ti mogu reći da ne pali. Ja sam htjela odmah ostati trudna, pa nisam uspjela. Onda sam rekla sebi, sad ću da odmorim nekoliko mjeseci, otići ćemo na more, pa ćemo poslije nastaviti pokušavati, i tad sam ostala trudna. Naravno da mi nije žao što nismo otišli na more user posted image Sretno draga

nova mama izvini sto sam dosadna ali imam jedno pitanje za tebe,ovako kad si ti imala spontane da li ti se menstruacija odmah uredila jer ja sam imala spontani negde u 6 sedmici jer se plod nije razvijao doktor mi je rekao nemoj skoro ni racunati kao trudnocu nego kao zakasnjelu menstruaciju i da smem odmah krenuti raditi na bebi pa racunajuci juce mi je trebala biti ovulacija jer sam prokrvarila 25 marta a ciklus mi traje 28 dana,jutros merim temperaturu ona 36.3 nije se nista podigla :/// mozes li mi ti pojasniti ? pozdravcic

nova mama izvini sto sam dosadna ali imam jedno pitanje za tebe,ovako kad si ti imala spontane da li ti se menstruacija odmah uredila jer ja sam imala spontani negde u 6 sedmici jer se plod nije razvijao doktor mi je rekao nemoj skoro ni racunati kao trudnocu nego kao zakasnjelu menstruaciju i da smem odmah krenuti raditi na bebi pa racunajuci juce mi je trebala biti ovulacija jer sam prokrvarila 25 marta a ciklus mi traje 28 dana,jutros merim temperaturu ona 36.3 nije se nista podigla :/// mozes li mi ti pojasniti ? pozdravcic



Draga Katarina3, tek sam sad vidjela poruku, izvini. Kod mene je nakon prvog spontanog situacija bila specifična. Uradili su mi abortus, a menstruaciju nisam dobila narednih pola godine. Pila sam dvije vrste hormona i radili su mi nešto sa nekom sondom, ne sjećam se više kako se zvalo. Poslije drugog spontanog, koji je prošao bez kiretaže, menstruaciju sam dobila tačno 28 dan od dana kada sam pobacila. E sada, ne znam da li je to zbog hormona koje sam morala koristiti, jer je doktor najprije probao spasiti plod ili je priroda uradila svoje.
Što se tvoje situacije tiče, samo radi na bebi, ako ti je doktor tako rekao, ništa ne čekaj. A što se ovulacije tiče, kod mene temperatura nikada ništa nije značila, već sam koristila testove za ovulaciju. Ne znam odakle si ti, ali ja sam ih kupovala u Tuzli i jedan je koštao oko 6KM. Ja sam tako znala kada ovuliram. Moram ti reći još i to da je trudnoća koju sam iznijela došla baš neplanski, bez praćenja plodnih dana i tome slično. Znači, kad se najmanje nadaš, ostaneš trudna. Sretno draga od srca.

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
12.4.2012 9:54:15   
Katarina3
Hvala ti na odgovoru,u tebe je bas bilo komplikovano ali bitno je da se dobro zavrsilo,meni je jedan doktor kada sam bila na ultrazvuku rekao da imam zavaljenu matericu da li to moze predstavljati ikakv problem jer kod nas ima jedna zena koja vraca matericu na svoje mesto pa se i bojim neznam sta da uradim ?

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
12.4.2012 10:09:12   
pumababy
Katarina ..
Moja prva trudnoca je takodje zavrsila spontanimuser posted image bila je 6-7 sedmica sve je otsilo kao kod tebe bez kiretaze..Meni niko nije rekao da moram cekati da pocnem sa radovima za bebu user posted image tako da sam odmah i pocela,zatrudnela sam nakon 4-5 meseci ..rodila sam curicu sad ocekujemo i drugu bebicu..tebi zelim takodje da uskoro ugledas svoje pilence user posted image user posted image

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
12.4.2012 10:22:28   
nova_mama

IZVORNA PORUKA: Katarina3

Hvala ti na odgovoru,u tebe je bas bilo komplikovano ali bitno je da se dobro zavrsilo,meni je jedan doktor kada sam bila na ultrazvuku rekao da imam zavaljenu matericu da li to moze predstavljati ikakv problem jer kod nas ima jedna zena koja vraca matericu na svoje mesto pa se i bojim neznam sta da uradim ?



Moja ujna ima zavaljenu maternicu, pa je rodila dvije djevojčice. Takođe i moja komšinica, a rodila je djevojčicu, nije morala mirovati ili nešto slično, već je baš bila aktivna. To za namještanje nisam baš sigurna, nikad nisam čula da neko to radi.

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
12.4.2012 10:32:53   
Katarina3

IZVORNA PORUKA: pumababy

Katarina ..
Moja prva trudnoca je takodje zavrsila spontanimuser posted image bila je 6-7 sedmica sve je otsilo kao kod tebe bez kiretaze..Meni niko nije rekao da moram cekati da pocnem sa radovima za bebu user posted image tako da sam odmah i pocela,zatrudnela sam nakon 4-5 meseci ..rodila sam curicu sad ocekujemo i drugu bebicu..tebi zelim takodje da uskoro ugledas svoje pilence user posted image user posted image

Hvala ti puno drago mi je da si uspela i da si srecna sada :)

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
12.4.2012 10:33:59   
Katarina3

IZVORNA PORUKA: nova_mama


IZVORNA PORUKA: Katarina3

Hvala ti na odgovoru,u tebe je bas bilo komplikovano ali bitno je da se dobro zavrsilo,meni je jedan doktor kada sam bila na ultrazvuku rekao da imam zavaljenu matericu da li to moze predstavljati ikakv problem jer kod nas ima jedna zena koja vraca matericu na svoje mesto pa se i bojim neznam sta da uradim ?



Moja ujna ima zavaljenu maternicu, pa je rodila dvije djevojčice. Takođe i moja komšinica, a rodila je djevojčicu, nije morala mirovati ili nešto slično, već je baš bila aktivna. To za namještanje nisam baš sigurna, nikad nisam čula da neko to radi.

Ma nisam ni ja sigurna u to pusticu neka ide sve svojim prirodnim tokom samo strpljenja treba :) puno user posted image user posted image ti saljem

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
12.4.2012 18:34:43   
nova_mama

IZVORNA PORUKA: Katarina3


IZVORNA PORUKA: nova_mama


IZVORNA PORUKA: Katarina3

Hvala ti na odgovoru,u tebe je bas bilo komplikovano ali bitno je da se dobro zavrsilo,meni je jedan doktor kada sam bila na ultrazvuku rekao da imam zavaljenu matericu da li to moze predstavljati ikakv problem jer kod nas ima jedna zena koja vraca matericu na svoje mesto pa se i bojim neznam sta da uradim ?



Moja ujna ima zavaljenu maternicu, pa je rodila dvije djevojčice. Takođe i moja komšinica, a rodila je djevojčicu, nije morala mirovati ili nešto slično, već je baš bila aktivna. To za namještanje nisam baš sigurna, nikad nisam čula da neko to radi.

Ma nisam ni ja sigurna u to pusticu neka ide sve svojim prirodnim tokom samo strpljenja treba :) puno user posted image user posted image ti saljem



Naravno, samo prirodnim tokom i vidjet ćeš da će biti dobro. I nemoj da ti to postane opsesija, doći će samo od sebe kad bude vrijeme. user posted image

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
17.4.2012 15:30:18   
Dorina78
Drage moje,

Prosle godine sam ostala po prvi puta trudna, nisam racunala ni plodne dane ni nista, samo smo ja i moj muz odlucili da se vise "ne cuvamo" i odmah sam zatrudnila - u 8 tj. trudnoce sam prokrvarila i imala spontani, nakon cega sam radila kiretazu. Doktor je rekao da mogu poslije 2 menst. da pokusam. I odmah nakon 2 menst. se nismo cuvali i ja sam ponovo ostala trudna i to dvojke, premda je jedan plod otisao vec u 8 tj. trudnoce, drugi s kojim je sve bilo u redu u 22 tj., jer je pukao vodenjak zbog neke bakterije. Bio je to kao normalan porod, ja jos uvijek krvarim pomalo, imam termin kod doktora za par dana, nadam se da cu dotada prestati krvariti.
Svi doktori koje sam kontaktirala, jer sam naravno htjela cuti i drugo misljenje osim svoga doktora, su mi rekli da vec nakon druge menst. mogu opet pokusati, mislim da to nije strasno, jedino ako je covjek psihicki spreman. Ja dakle nemam problema da ostanem trudna nego da zadrzim bebuuser posted image , ali sam borac i ne odustajem.

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
12.8.2012 11:22:54   
maliandeo
drage moje...potpuno znam kako vam,ja sam imala ove godine u 15 tjednu trudnoce kiretaz,missed ab i nemogu vam opisat tu bol,neznam sto je gore bilo kad su me cistili ili osjecaj poslje kao da fali jedan dio tebe,vec je proslo tri i po mjeseca od kad nema moga andela a neprode niti jedan dan da ga se nesjetim,imala sam do sad vec 4 menge i odlucila da idem dalje,zeelimm bebuu mozda je rano i jos uvijek postoji strah da se opet to neponovi al imam veliku vjreu da cu uspjet,da cu i ja biti mama,jer sada sam ponosna mama malog andela koji je uvijek uz mene od gore..svim mama koje su prosle isto zelim da se sto prije oprave i da dobiju snagu krenit dalje u nove pobijede da dobiju malog andela..user posted image

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
22.2.2013 15:55:44   
melisaaa
Cao nadam se da ce mi neka od vas pomoci imala sam prije par sedmica spontani i doktorica mi je dala da uradim sad neka dva nalaza neki vicuris i torch pa me zanima jel neko od vas ih radio i na koji nacin se rade.unaprijed hvala

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
22.2.2013 16:06:04   
dandi84
Melissa zao mi je, i ja sam imala spontani prije 7 mjeseci i znam kako ti je....Imas na forumu sve oko tih nalaza, malo prečešljaj teme...Tema "Nalazi nakon kiretaže" tu pogledaj....Čuvaj se...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu melisaaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze
26.2.2013 15:51:52   
melisaaa
hvala,pokusat cu opet naci mada sam vec trazila al slabo da sam uspjela naci..

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *