|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U Americi rodene osmorke!
3.2.2009 11:10:04   
almai
Vjerovatno ste culi putem medija da je prije nekoliko dana (Nadya Salaman 33god.)pomocu umijetne oplodnje na svijet donijela 8 bebauser posted image   6user posted image i dvije user posted image .
(Covijek odma pomisli hajd neka je vjerovatono nije mogla imati djece i zbog toga se odlucila na toliko ubacivanje embrija u maternicu.)
Medutim sinoc cu mediji objavili da Nadya veci ima 6tero djeci izmedu 2-6 godina i to sve umjetnom oplodnjom.Ovaj put kako je njen otac izjavio je zeljela jos samo jednu user posted image a ono ispalo 8mero.Da situacija bude jos gore zakomplikovana,rastavljena je i zivi sa rodiletlima u maloj kucici ,a pored toga ima i velike dugove u bankama.
Po mom misljenju ova zena nije 100% normalna ,a ni doktori koji su usadili tolike embrije.
Sta vi mislite o ovome?


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: U Americi rodene osmorke!
3.2.2009 11:19:57   
bebana27
svaka njoj cast treba se izboriti sa 14 djece
mogu misliti kako joj je bilo kad je saznala da u njenoj pupi ima 8 mali slatki beba to je sreca bez obzira koliko djece imas
ja mislim da ce njoj drzava pomagati sto se tice djeciji potreba

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: U Americi rodene osmorke!
3.2.2009 11:25:20   
Anoniman
divno je to, imati mnogo djece, citala sam ima par dana... ja joj se divim... divim se i mamama sa dvojkama user posted image , jer oko jedne bebe treba vremena i strpljenja dosta, kamoli oko 2 ili tek oko 8 user posted image
njoj ce zasigurno trebati veeeeeeeeelika pomoc user posted image , pogotovo jer ce ih odgajati sama user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 3.2.2009 11:28:12 >

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: U Americi rodene osmorke!
3.2.2009 13:18:45   
almai
Za mene je to neodgovoran postupak totalno.Imati 6ero dijece,biti samohrana majka i imati kredite nad glavom i onda opet svojom voljom roditi ih jos osmero neznam koliko je to pametnouser posted image ,a nema novca ni da plati bolnicke troskove.Ja jaj zelim svu snagu svijeta i da joj sva djeca budu ziva i zdrava ali nevjreujem da bi neko volio biti u njenom polozaju.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: U Americi rodene osmorke!
4.2.2009 14:03:46   
nikita
IZVORNA PORUKA: almai

Za mene je to neodgovoran postupak totalno.Imati 6ero dijece,biti samohrana majka i imati kredite nad glavom i onda opet svojom voljom roditi ih jos osmero neznam koliko je to pametnouser posted image ,a nema novca ni da plati bolnicke troskove.Ja jaj zelim svu snagu svijeta i da joj sva djeca budu ziva i zdrava ali nevjreujem da bi neko volio biti u njenom polozaju.


U potpunosti potpisujem!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: U Americi rodene osmorke!
6.2.2009 20:48:53   
Golubica
Ma necete ih vi hraniti.user posted image

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: U Americi rodene osmorke!
6.2.2009 21:21:30   
Anoniman
nek su živi i zdravi!user posted image

(odgovor članu Golubica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: U Americi rodene osmorke!
9.2.2009 18:10:21   
mynxlee
neka su djeca ziva i zdrava, ali ona zudi za slavom i kroz sve to se hoce izvuci iz svoje krize. sve je to promisljeno.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: U Americi rodene osmorke!
15.2.2009 12:25:04   
luna77
Bolesna zena definitivno

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: U Americi rodene osmorke!
17.2.2009 15:03:30   
ElmaB
user posted image


Evo kako je izgledala osam dana prije poroda!!!!!!!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: U Americi rodene osmorke!
17.2.2009 16:14:59   
nensy
pa dragi boze ja nemogu jedno do kraja da iznesem a ona osmorke i sve zive i zdrave hvala bogu

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *