|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U kojoj sedmici trudnoce ste se porodile?
23.10.2013 15:34:01   
2strawberry
Zanima me u kojoj sedmici trudnoće ste se porodile, jeste li docekale/presle termin i je li vrijeme poroda imalo neki uticaj na bebu? Ja za par dana ulazim u 37 sedmicu, i vec sad jedva cekam porod, kad pomislim da do termina fakticki imam jos mjesec dana slabo mi je. Pomjesan mi je osjecaj premorenosti, pospana sam 24 sata, beba se stalno mrda, ali najjaci osjecaj je da jedva cekam da ga ugledam. Gledam u sliku sa 4D UZV, smijem se i pricam sa slikom, kao i stomakom i nestrpljenje me pojede.

Isto tako, jedan doktor mi je rekao da je najbolje docekati termin, odnosno da je bolje da je beba sto duze unutra, dok drugi smatra da je beba u 37 sedmici potpuno formirana, i po ulasku u 9. mjesec trudnoce bezbjedno je poroditi se bilo kada. Kakva su vasa iskustva/misljenja?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: U kojoj sedmici trudnoce ste se porodile?
23.10.2013 15:43:21   
MicoTico
Imamo i tu temu, naravo
http://www.ringeraja.ba/forum/m_207057/mpage_1/key_/tm.htm#207057

user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: U kojoj sedmici trudnoce ste se porodile?
3.11.2013 10:54:00   
yasemin
ja sam u 37 nedelji i beba nije morala u inkubator bio je donešen

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: U kojoj sedmici trudnoce ste se porodile?
14.11.2013 13:12:22   
babybee
Ja prvo u 38+4 drugo 37+4 .. drugo dijete bilo u inkubatoru samo zbog promatranje jer je doslo do komplikacija pri porodu sad je veliki napredni djecak koji ima 3 ipo mj a izgleda kao da ima 4 ipo ili 5 :)

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *