|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ultrazvuk testisa
2.9.2010 3:14:48   
exned
Buduci da sam 2008-e godine operisao varikokelu drugog stepena na lijevom testisu, koja se nije povukla, zelio bih da uradim ultrazvuk testisa.. Stalno sam u nekoj strepnji da mi se varikokela ne pojavi i na desnom testisu( koji je prema nalazima rađenim u Sanasi zdrav)  pa me zanima vasa preporuka GDJE, tj u kojoj privatnoj poliklinici je najbolje uraditi ultrazvuk?

Ps: dvaput sam radio u Sanasi, al iskreno, nisam nesto zadovoljan posto se sve nekako brzo završi, imam osjećaj kao da ne rade baš temeljito!!, Još bih vas upitao :jel ULTRAZVUK testisa ISTO što i DOPLER TESTISA?? i ako nije, koja je razlika izmedju ovoga ?


oprostite na ovom pitanju, posto sam laik u ovim stvarima!


unaprijed zahvalan na vasim preporukama!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 2.9.2010 8:39:37 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ultrazvuk testisa
2.9.2010 7:24:42   
taurus
ako nisi zadovoljan sa Sanasom ja bih ti preporucila polikliniku Sunce, jer sam nedavno bila kod njih i uvjerila se da su zaista dobro organizovani, da imaju odlicnu opremu i da je osoblje ljubazno i strucno
sto se tice ultrazvuka i kolor doplera tu i nema neke prevelike razlike, jer se radi o ultrazvucnom aparatu koji ima mogucnost prikazivanja krvnih sudova i protoka krvi kroz njih, a sada gotovo sve privatne poliklinike imaju ultrazvucne aparate sa ovim mogucnostima
u toku ultrazvucnog pregleda pacijent moze vidjeti na monitoru kada ljekar gleda krvne sudove jer se pojavi crveno-plavo obojenje na slici

< Poruku je uredio malena27 RR -- 2.9.2010 8:39:58 >

(odgovor članu exned)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ultrazvuk testisa
2.9.2010 15:24:57   
exned
e pa, upravo zbog toga i pitam...jer u sanasi pored NALAZA kojeg napise doktor dobiješ i SLIKU ( samo što j u mene slika crnobijela, pa mi nekako to bezze), posto su raja pricala da ima nekakav KOLOR DOPLER, pa reko ima li razlike

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ultrazvuk testisa
2.9.2010 15:49:48   
taurus
nema veza u kojoj je boji slika
to je stvar printera, jer oni svi imaju crno-bijele printere
ali je bitno da u toku pregleda na monitoru vidis da je dr. obojio sliku i da se vidi protok krvi
a slika je uvijek crno-bijela

(odgovor članu exned)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ultrazvuk testisa
3.9.2010 15:42:02   
exned
e pa, ipak sam bio u pravu..u Sanasi rade samo ultrazvuk bez kolor doplera  dok je u Poliklinici Sunce ( danas sam dobio odgovor mejlom ) uzv sa color dopplerom testisa
Znaci, ima razlike



< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.9.2010 15:45:55 >

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ultrazvuk testisa
3.9.2010 15:47:11   
malena27 RR
Molim da ne koristite velika slova u postovima, jer se smatraju vikanjem...
Osim toga, nije dozvoljeno reklamiranje...

LP, RR tim


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu exned)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ultrazvuk testisa
27.9.2010 12:38:39   
Leva
Color Dopler testisa smo mi radili privatno u poliklinici FM na Vilsonovom. Radio ga je doktor Junuzovic, pardon docent user posted image user posted image  i naplatio nam to zadovoljstvo 200 KM.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *