|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upala misica
17.3.2009 11:08:29   
Minče
Pozdrav cure...Ja sam juce prvi put nakon mjesec i po lezanja izasla malo u setnju...Malo vise...Vratila se...I jutros ustala sa upalom misica,ledjni,stomacni,noge,ruke,kao da sam mraton trcala...Malo sam se pripala...Ne znam da li ta upala moze naskoditi mojoj bebi???U 11tj.sam...
Ako neko nesto zna...Molim da mi se javite...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Upala misica
17.3.2009 12:12:31   
Anoniman
draga, nemoj pretjerivati, već ako si u mogućnosti ravnomjerno praktikuj kretanje svaki dan. A mislim da bol u mišićima nije strašna, uzmi šumeću magnezija, pojedi bananu, blago masiranje i biće ok.

(odgovor članu Minče)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Upala misica
17.3.2009 12:15:18   
mišur
Nemoj se sekirati, bebi neće biti ništa!
A i tebe će proći upala za dan dva, normalno je ako se nisi kretala i ako si se možda preforsirala sa šetnjom...Mišići pomalo atrofiraju, pa se zato sve upalilo...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Upala misica
17.3.2009 12:22:20   
Minče
Hvala vam puno na odgovorima...Ma nisam izlazila nikako mjesec i po...Na pocetku malo imala smedjeg iscjetka,pa mi preporucila lezanje,a i nisko mi je trudnoca...Sada vec pomalo mogu setat jer me u aprili,ako Bog da sve bude u redu vraca na posao,pa da setam rekla mi,da se tjelo navikne...A i juce nisam bas toliko setala...Ali je to bilo puno za moje opustene misice...Pa cu sad pomalo dok se to sve ne normalizuje...Bas se nesto bila prepala da nece bebici biti sta...
Sada cu da popijem magneziji,i masaza danas kada muz doce sa poslauser posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Upala misica
17.3.2009 13:38:24   
MELLI
Mi smo nekada u školi dobili savjet da kod upale mišića unesemo veću količinu vitamina C i bol ubrzo prođe.Navodno C vitamin,razgrađuje mliječnu kiselinu koja se nakuplja u mišićima ili tako nešto..user posted image Davno sam ja išla u školu,ali eto zapamtila sam ovo.user posted image

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *