|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vasa baby odjeca i igracke :)
5.9.2008 23:07:41   
stella
Dali imate nesto od odjece ili igracki iz vaseg djetinjstva.Ja imam samo dekicu i lutku.Dekicu mi je mama kupila a lutku moj rahmetli otac.Jako sam emotivno vezana za obadvoje al naravno da Hana koristi dekicu i ponekad se igra sa lutkicom.
Od mm imamo dzemper,cizmice,kosulju i donji dio trenerke.
Ja isto namjeravam mojoj dusici sacuvati nesto lijepo od odjece i koju igracku. 
Dali i vi mislite isto ili Vam je to glupo?

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
5.9.2008 23:24:54   
mamyca
Za mene to nije glupo,i Moj Hamza se najvise voli igrati sa mojim zekom i ima moju dekicu.Od MM nema nista,rat sve odnio.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
5.9.2008 23:25:27   
mamin sin
Meni je to super! Nazalost nemam nijednu igracku user posted image , ali nosimo mali sesiric mamin, a dok je bio manji i neke benkice i gegice...Od MM nemamo nista user posted image . Bas mi je bilo drago kad mi je mama donijela moje stvari. user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
5.9.2008 23:36:59   
neki
I ja imam jednu prelijepu lutku od oca rahmetli,donio mi je cini mi se iz Alzira ili Iraka,ima plavu haljinicu i svira prelijepu melodiju,a moj muzic ima cak jedne cicibanove cipeliceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
5.9.2008 23:57:39   
ziki
Moja je mama sacuvala dosta toga, sad kad smo bili u Sjenici spavao je u mojoj kolijevci, pokriven mojom posteljinom igro se mojim lanetom. Mama mu je dala kompletic koji sam dobola od tete iz Kosovske Mitrovice kad smo isli "od cetresnice". Ona cuva i jedan kofer haljinica al to sledeci putuser posted image .
Od muza ima par sitnica, jedan kombinezon ljetnji, podzama, dzemperic...I ja cu njemu cuvat npr punu kesu stvari koje sam kupila oprala, opeglala a on nije mogo u to ni da udje kad se rodio.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 10:55:07   
Skvo RR
Ja nazalost nemam nista...user posted image ...u ratu smo morali pobjeci iz kuce na Grbavici..tako da sam ostala bez uspomena.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 11:02:41   
medavi
 Imam super pidzamicu od moje seke
a ima i jastuce ono u kakvim su prije bebe izlazile iz bolnice
slingano i ukraseno cipkicomuser posted image (moje) harija sam iznjela u njemu
user posted image ostalo je mama vjerovatno podijelila ostaloj djecici iz familije...


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 11:21:55   
Romali
Nemam ništa sačuvano, nažalost user posted image . Mama je uspijela ponijeti samo naše slike u izbjeglištvo. Tako isto kod MM. Sve nekako bilo iznenada, niko nije planirao, barem nismo mi mislili da će stvarno biti rat user posted image . A i da smo ponijeli, ko zna gdje bi to završilo, selili smo po 10 puta u rodnom gradu. Baš bi bila super stvar dati svom djetetu svoju igračku uz djetinjstva.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 11:32:52   
Anoniman
ja imam malu maicu, koju sam dobila od vlasnika hotela gdje su moji roditelji bili kad sam prvi put otisla na more sa njima, na njoj strumpfeta naslikana user posted image jedva cekam da je obucem svojoj princezici (to je jos uvijek kod moje mame, ona to cuva user posted image )
a imam i patku za ljuljanje user posted image user posted image user posted image

od dragog.. hehehe ne znam, nikad nisam pitala njegovu mamu, totalno sam smetnula s uma user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 11:51:59   
mamsi
Od odjeće i igračaka nemam ništa,imam samo onu knjigu Radosnicu i svaki put se ismijem kad vidim šta je moja mama pisala za mene i brata.Ali evo sačuvat ću jednu Kenanovu dekicu i majicu meni najdražu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 14:05:22   
batterfly
Daleko od toga da je glupo..cak sta vise meni je to super...
Meni je moja mama sacuvala dosta stvari kad sam ja bila bebica..ali nazalost stan nam je izgorio1995god..tako da sam uspjela sacuvati svoju "celu bebu"...
A mama je poslije nasla peskir sa kojim me susila kad sam bila bebica...i jednu plavu dekicu(koju smo imali i ja i moj brat)..

Ja imam namjeru sacuvati sve stvari koje su mi bile drage.....a vec sad Imranove prve cipelice cuvam u regalu!!!

P.S. Od mog dragog mi je sveki poslala bijeli jastucic u kojem ga je iznijela iz bolnice!!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 14:30:34   
mamina cura
I ja sam cuvala svoje stvari i knjige, ono sto mi je bilo najdraze i nisam nikome davala. Ali sve su mi odnjeliuser posted image  jer su se stvari kao i cijela kuca tj vikendica nalazili na drugoj straniuser posted image  A sad ova djeca imaju sve i kad bi htjeli nesto odvojiti mislim da bi im bilo tesko. Mi smo zivjeli u drugom vremenu kad se pazilo na stvari i nije se sve imalo.user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 14:36:14   
stella
Bas mi je zao sto ste mnoge ostale bez tih uspomena.Ja sam dobila od oca rahmetli paketic za novu god(u kojem je bila ta lutka) kad sam imala 5 mjeseci, a on je poginuo 10 februara,kad sam imala 7 mjeseci.
A mm tada slavi rodjendan.

< Poruku je uredio stella -- 6.9.2008 14:37:55 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 15:23:10   
mamina cura
 
Bas mi je zao.user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 15:30:37   
lamka
ja sam sacuvala puno svojih igracki iz djetinjstva.nesto sam dala rodicama a vecinu sam ljubomorno cuvala cijelo vrijeme.kada sam se udala veliku lutku koju saam dobila za prvo rođendan od oca rahmetli mama je dala bratovim curicama.cak sam se i posvadala s njom zbog toga jer danasnja djeca uopste ne znaju cuvati igracke dok je ta lutka opstala 23 godine kod mene.na kraju je ostala od mene mala lutkica koja puze i jedna plava dekica.od nas je ostalo puno toga ali je mama vecinu stvari dala kad se bratova zena porodila njoj.a od mm imam jastucic u kojem je izasao iz bolnice kad se rodio i jednog zeku.

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 16:20:09   
Anoniman
ja sam svoju malu izvela iz bolnice u svom jastučetu..

(odgovor članu lamka)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 22:57:15   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Shee

ja sam svoju malu izvela iz bolnice u svom jastučetu..


I ja sam svog Hamzu user posted image .
Imam jos jednu dekicu i par benkica...Od igracaka- nista. Imala sam ali unazad par godina ja podijelila malim rodjacima...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
6.9.2008 23:15:10   
suncan_dan
ja isto nazalost nista nemam, cak ni jedne slike kad sam bila beba, sve je odneseno, ko zna ko sad ima moje stvari igracke itd.uvijek kad vidim onu lutko "celu" koja place itd. sjetim se moje user posted image drago bi mi bilo kad bi je i sad imala, da je dadnem mojoj curici, da se s njom igra. al zato cu aB za mog slatkisa ostavit puno stvarcica, album, rukice i  nogice od 3d gipsa, sliku koju smo joj crtali, haljinice i par igrackica, i one male slatke prve carapice.nadam se da ce joj to sve bit drago, kad aB poraste.

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
7.9.2008 12:28:42   
adannn
moja mama rahmetli mi je sačuvala dekicu a pošto je umrla kada sam bila u četvrtom mjesecu trudnoće dala mi je tu dekicu koja je roze boje i nakon 5 mjeseci rodila se baš curica.............Mama volim te user posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
7.9.2008 13:32:59   
lida
Ja imam dekicu i peskir,a od igracaka sam sacuvala prvu  barbiku koja je opstala dvadeset godina...ali kad je dosla u ruke moje Irhane koja ih ima 20 nije dugo trajala

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
7.9.2008 14:19:41   
Suncica*
Moja Lorena je od mame nasledila cebence i divne heklane haljinice..
Inace sve je rat odneo, ali ipak su se neke stvari uspele sacuvati..

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
7.9.2008 14:24:38   
M kao Mama
na žalost nemam ništa rat je uništvo sve

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
7.9.2008 14:30:04   
camm
IZVORNA PORUKA: mama alma

na žalost nemam ništa rat je uništvo sve

isto ovako

ali baka od mm je sacuvala dosta stvari od slikovnica,igracaka iz kinder jejeta,
odjece ,dekica,posteljina itd.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
7.9.2008 14:30:37   
Anoniman
mam alma jesil vidjela sliku poslala sam ti lozinku

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vasa baby odjeca i igracke :)
7.9.2008 14:33:42   
Amer
Od mene ima nekih medica i dvije moje i bratove dekice a od mm-a ima mnogo gardarobe koju je svekrva sačuvaa i koja je u veoma dobrom stanju tako da je amer nosi već sad i moram reči da po tome se vidi kako su stvari bile kvalitetnije prije 20 i više godina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *