|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vesela odjeća za bebe
20.12.2009 7:43:36   
istra09
Drage moje RR,
otvaram novu temu i unaprijed se izvinjavam ako slična već postoji (ja je nisam mogla naći).

Da li znate li gdje u Sarajevu ima kupiti "DEDA-MRAZOVSKIH" kapica za male bebe (mislim na one crvene kapice sa bijelom macom oko glave i bijelom kićankom na kraju)?
Vidjela sam ih neki dan u TUŠ-u, ali su za odrasle i nikako se ne mogu prilagoditi dječijoj glavici.
Hvala vam, unaprijed.

Puse svima.



_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vesela odjeća za bebe
20.12.2009 12:19:58   
Arko
U Azelu, kod vijecnice imaju i te za djeciju i baby glavicu. Mislim da kostaju 3 KM user posted image

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vesela odjeća za bebe
20.12.2009 15:55:47   
istra09
Arko,
hvala puno.user posted image user posted image user posted image

Baš ću pogledati.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vesela odjeća za bebe
21.12.2009 17:00:24   
mamina cura
Vidjela sam kapice u mercatoru. Imaju jos nekih deda mrazovskih fazona :)

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vesela odjeća za bebe
23.12.2009 9:13:45   
anelinos
ja sam odjelo deda mraza za male malisanne vidjela u prodavnici gdje ima kupiti sve i svasta a evo pokusacu objasniti gdje se prodavnica nalazi kad se krene od predjesdnistva prema carsiji na onoj strani gdje ima banka hipo alpe adria, pa ima Mona u tom redu prema BBi ne moze se zaobici ima svasta u izlogu.. kosta oko 9km komplet odjelo .. sory ako sam zakomplicirala...user posted image al imaju svakakvih djidja ... 

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vesela odjeća za bebe
23.12.2009 9:17:48   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: anelinos

ja sam odjelo deda mraza za male malisanne vidjela u prodavnici gdje ima kupiti sve i svasta a evo pokusacu objasniti gdje se prodavnica nalazi kad se krene od predjesdnistva prema carsiji na onoj strani gdje ima banka hipo alpe adria, pa ima Mona u tom redu prema BBi ne moze se zaobici ima svasta u izlogu.. kosta oko 9km komplet odjelo .. sory ako sam zakomplicirala...user posted image al imaju svakakvih djidja ... 



ahaha a kako se radnja zove..to je onaj niz radnji gdje je prije bio mamce..jel ilija nisam dobro kontala ahhaha ...

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vesela odjeća za bebe
23.12.2009 10:55:56   
anelinos
ne nje to je skroz dole nize izmedju bbi banke i hipo alpe adria banke ja neznam imali radnja i naziv jel nema cega nema unutra za svakog ponesto a i cjene su povovljne ...  kako da jos pojasnim to je tacno preko puta velikog parka gdje je >TRG DJECE Sarajeva uhhhh al ga ja neznam objasnjavati...  ako se odlucis da ides ne mozes fulitai nema sanse ...

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vesela odjeća za bebe
23.12.2009 21:42:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anelinos

ne nje to je skroz dole nize izmedju bbi banke i hipo alpe adria banke ja neznam imali radnja i naziv jel nema cega nema unutra za svakog ponesto a i cjene su povovljne ...  kako da jos pojasnim to je tacno preko puta velikog parka gdje je >TRG DJECE Sarajeva uhhhh al ga ja neznam objasnjavati...  ako se odlucis da ides ne mozes fulitai nema sanse ...


tu je nekada bio bilijar, ispred je uvijek sjedio Binjouser posted image a nakon toga  radnja sve za 3,50 KM...odmah pored je Azzaro

(odgovor članu anelinos)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 10:01:21   
HanaBana
Ja bila sinoc prije filma i kupila Hani haljinicu i kapicu djeda mraz 6,00 KM. samo jedan ostao i mi ga uzeli, da je bilo jos uzela bi jos bar dva jer je extra a slike postavim malo kasnije. Ima i za djecake pantalonice, jakna i kapicauser posted image user posted image Ako jos neko zna gdje ima da idem odmah danas jer je od onog materijala koji se lako podere.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 11:22:32   
salmy
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Ja bila sinoc prije filma i kupila Hani haljinicu i kapicu djeda mraz 6,00 KM. samo jedan ostao i mi ga uzeli, da je bilo jos uzela bi jos bar dva jer je extra a slike postavim malo kasnije. Ima i za djecake pantalonice, jakna i kapicauser posted image user posted image Ako jos neko zna gdje ima da idem odmah danas jer je od onog materijala koji se lako podere.
Draga moja a gdje je ta radnja?ja sam gledala u Azelu i nemajuuser posted image user posted image user posted image kaze prodavacica da nisu nikad imaliuser posted image user posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 11:27:20   
HanaBana
Ova prodavnica lici na kinseku odnosno vise na onaj Mars pa bi trebalo provjeriti u tim radnjama.
Odmah kada se krene od cinema cyti prema parku lijevo. Tu imaju neke banke. BBI banka je na cosku, pa ide neka prodavnica pa ta pa onda jos neka banka. Znaci od BBI prema predsjednistvu glavno lijevo od tramvaja.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 13:43:22   
HanaBana
Evo kako izgleda to sto smo mi kupil:)
http://img682.imageshack.us/i/231220091564.jpg/
http://img258.imageshack.us/i/231220091568.jpg/

< Poruku je uredio HanaBana -- 24.12.2009 13:54:30 >


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 14:23:44   
anelinos
e bas je super ovo sto si kupila jeste da se lahko podere al eto nije ni cjena neka velika... ja sma kupila za sebe odjelo deda mraza jer cu ja djecici djelt paketice... al u toj radnji ima svega ja bas danas svracala po jos neke pokloncice ispod jelke.. jeste ispred te radnje je vazda sjedio neki covjek onako ulicar lupao sa nekim stapom... user posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 14:27:15   
anelinos
samo da kazem da sam ja bila danas i u marsu sto se tice tih odjela i kapa nema nista al ima povoljnih stvari za paketica nekih meda, bojanki bas bas povoljno... ja sam sve pokupovala sto treba a Sestricni  sam  kupila velikog tvitija jer ona ga Obozava kad ga vidi sva se pocne tresti.... user posted image

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 14:49:24   
reallove
user posted image

user posted image


kod nas u MOTHERCARE...ima jako zanimljive odjecice

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 15:01:33   
reallove
user posted image


user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 15:15:27   
Skvo RR
Razbolit cu se!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zamisljam bebicu u ovome, preslatko!user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 15:33:05   
salmy
Joj kako je divno...................user posted image user posted image user posted image HOCU I JAAAAAA
HanaBana super je to za curicu,kako je slatkicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 16:22:05   
reallove
user posted image

evo jos user posted image ,svaki kostim kosta po 27 eura

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vesela odjeća za bebe
24.12.2009 20:13:01   
istra09
Reallove,
kako je ovo preslatko.

Hoću i ja ovo za svoju princezu.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vesela odjeća za bebe
26.12.2009 10:24:05   
Noor
Preslatko, preslatko, preslatko! Ovaj Mothercare je stvarno izvrstan! Mi smo tamo kupili prve cipelice za nasu curicu, a ja sam uzela 2 extra grudnjaka za dojenje!
Inace, preslatko odijelo deda mraza za bebe sam vidjela u Tiffany na Ilidzi. Ne znam ima li brojeva, ovo sto sam vidjela bilo je 62.

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vesela odjeća za bebe
26.12.2009 20:19:59   
istra09
Tražim samo kapicu...ne treba mi odijelo...
Nikako da je nađem...user posted image user posted image

Joj, toliko trgovaca i trgovina u ovom našem gradu... Pa, zar se bilo tako teško sjetiti da naruče DEDA-MRAZOVSKE kapice? Zar nisu mogli pretpostaviti koliko bi to dječici moglo biti interesantno...

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vesela odjeća za bebe
5.1.2010 13:13:05   
reallove
Mi smo sinoc bili u MOTHERCARE,napravili su  sale,skoro svi ovi kostimi su snizeni sa 27 na 13 eura,nasli smo super stvari,trenerku,carapice i kupili ovaj kostim,4 dijela..

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vesela odjeća za bebe
5.1.2010 13:32:53   
reallove
Ispod dodje bodi,dugi rukav...user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vesela odjeća za bebe
6.1.2010 23:21:27   
istra09
MEEEEEDEEEENOOOOO JEEEEEEEEE.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *