|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vjeciti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:18:46   
Anoniman
Uh, toliko sam bjesna da sebi ne mogu pomoci, ne znam koja je formula da sebi olaksam, poludjet cu!!!!!!!!!
i
Moj muz, pametan, najpametnije bice na planeti, jutros mi nije ostavio ni marke, a imam goste iz inostranstva, rodica mi je doduse i to blizak rod, ali nema smisla da on ne trazim novac za hljeb?????

I sto je najgore, pozvala sam roditelje na rucak, i brata a nemam para, nista ne mogu napraviti user posted image user posted image user posted image user posted image

Mm je jutros ko sav sretan otisao, ocitao mi lekciju za ves koji nisam sinoc pokupila, sta njega boli koji k**** za moj ves, dinara mi u novcaniku nije ostavio a imamo goste???!!! Znao je da nemam nista para, jucer sam mu rekla da sam potrosila sav novac, on kaze ok, i racunajuci da ce mi jutros dati, kad je auto otislo, ja sam se izbezumila, poludila, ljudi jos spavaju, prvo sam ga nazvala, i pitala znas li da ja nemam para?? Kaze gospodin onako opusteno, pa trebala si mi reci, ne mogu ja misliti o tome???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja ovdje sad ludim, tacno me bijes hvata, ubila bih ga da je ovdje, rukama bih ga zadavila od muke, kaze ti on meni tako, a ja cu ti njemu, pa bolan rekla sam ti jucer da NEMAM, sve sam pare potrosila, ti se nisi mogao sjetiti da mi das? Pa nisam se mogao sjetiti, trebala si traziti.
kad sam to cula umalo nisam slusalicu u usta uvalila samoj sebi.user posted image

Eto sta cu ja sad??

Nemam nista para, a od rodice da posudjujem tako me stid, stvarno glupo mi, mozda koji par markica imam na kartici,... poslala sam mm por da njegov bezobrazluk nema granice, da nemam ni za hljeba, jel to treba da se brukam pred ljudima pored njega pametnog, najpametnijeg na svijetu....? ali nista mi nije odgovorio.

Ja bih mu svasta jos ruzno napisala, ali znam da nema fajde, svakako mi ne moze pomoci, vec je na poslu.

Dva su pitanja: 1. kako rijesiti problem danas, imam nesto krompira, tjesteninu. ali sta god fali mi neki dodatak, prilog uz touser posted image
2. kako se postaviti prema muzu danas kad dodje s posla, ide mi na nerve sa svojim skrtim ponasanjem!!!!


Sve mu diraj pare nemoj!!!


Ne znam da li da se smijem u kakvoj sam situaciji ili da placem... saduser posted image od jada!





< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.2.2012 21:15:14 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:26:04   
veeseelaa
ja kad sam pricala da zena treba biti samostalna, raditi i imati svoj novac pa cak i svoje nekretnine svi su me pljuvali.... i davili s onom priom "to je nase sve zajednicko" user posted image
sjecam se da mi je je Shee napisala nesto u stilu jadna ti ako ostane bez posla
Ljuta sam ono pravo, poludim kad vidim ugrozenu zenu user posted image user posted image user posted image
javim se kasnije malo, imam nesto da odradim

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.8.2010 8:29:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:26:15   
Dida79
E zato su sve pare i kartice kod mene user posted image

To sto imas u kuci je stvarno malo u kakvoj su ti situaciji roditelji mozes li od njih posuditi nesto para dok ti muz ne dodje sa posla.
I kad svi gosti odu vas dvoje obavide jedan fini dugi razgovor da skonta da ne ide to tako ne znam da li imate dijete i on da te ostavi bez dinara u kuci to mi je malo bezveze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:27:16   
taurus
za poetak se pokuaj smiriti
pa sad poni razmiljati trezveno i realno
ta ima u kui od hrane, ta ima u friideru i zamrzivau pa emo neto skontati ta moe od toga napraviti
ima li nekoga bliskog u komiluku ko bi ti mogao pomoi
od koga si najslobodnija da posudi novac kako bi doekala goste
postoji li mogunost da ti mu donese novac na pauzi
moe li goste nazvati i zamoliti da dou sutra
eto nekoliko pitanja pa odgovori, a za ponaenje prema muu-o tome malo kasnije razmisli bolje da prvo rijei pitanje gostiju i para

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:28:01   
frenkoza
pa vidi ima li iko drugi da ti posudi??? mama, brat... objasni im situaciju... ili nek mama nesto napravi i ponese... kazei im sta se desilo, pa sigurno ce ti pomoci...

a nek ti je lekcija za ubuduce... mijenjaj sistem finansija - mi sve pare drzimo na jednom mjestu - u kuci, u kovertu fino... i uzima on kad ujtru krene na poso... uzimam ja kad mi nesto treba.... jest da je i mm pomalo stipsa.... nije on skrt, nego jednostavno  pazi svaki fening, a meni to nekad ide na zivce... al kad ustedimo i sebi nesto omogucimo vece, onda mi bude drago sto je takav user posted image

nego ti lijepo fino draga nek ti ovo taman bude povod da promijenis navike u kuci....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:28:25   
veeseelaa
i nemoj da plae.... ima li kakvu prijateljicu, rodicu i slino da joj ode potraiti odreene namirnice u zajam, hebi ga morae ispriati svu situaciju.... reci da ste se posvadjali ti i tm pa da nee da mu iz  inata trai novac
Mislim da ti je ovo ok opravdanje zato trai namirnice u zajam ili novac, ve ta e

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:31:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: frenkoza

pa vidi ima li iko drugi da ti posudi??? mama, brat... objasni im situaciju... ili nek mama nesto napravi i ponese... kazei im sta se desilo, pa sigurno ce ti pomoci...

a nek ti je lekcija za ubuduce... mijenjaj sistem finansija - mi sve pare drzimo na jednom mjestu - u kuci, u kovertu fino... i uzima on kad ujtru krene na poso... uzimam ja kad mi nesto treba.... jest da je i mm pomalo stipsa.... nije on skrt, nego jednostavno  pazi svaki fening, a meni to nekad ide na zivce... al kad ustedimo i sebi nesto omogucimo vece, onda mi bude drago sto je takav user posted image

nego ti lijepo fino draga nek ti ovo taman bude povod da promijenis navike u kuci....



eh draga moja, ja npr svoju platu nosim u novaniku, ne ostavljam je nigdje, kao ni mm
Kod nas je tako, moda njen mu nee da ostavi pare u tu KOVERTU

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:33:14   
seka87
eeeeeeeej draga meni jedino pada na pamet da odes u najblizu prodavnicu i kupis na veresiju sta ti sve treba i muz kada dodje neka plati i to je to!!!!!!!!!!! 

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:33:24   
Anoniman
Draga moja,svaka bi naravno napravila drugacije,pa necu nikome soliti pamet sta ce i kako ce  nego cu napisati sta bi ja. Sto se tice toga da sam  roditelje pozvala na rucak,objasnila bi im onako usput da rucka nece ni biti.Moji su takvi da dalje nebi ni pitali.Sto se rodice tice, ja bih lijepo napravila kafu,sok,onako iznjela malo grickalica,i to je to . Ja licno nebih pravila nikakav krompir,niti tjesteninu da rodica ne pomisli da sam napravila neko "SIROTINJSKO JELO". nego bih lijepo u opustenoj atmosferi(naravno glumila bih koliko mogu da sam ok) popricala sa njom,iznjela to sto sam vec ranije napisala i to je to.
A sto se muza tice,svaki je drugaciji.Zato i ovdje necu pametovat i pisat kako ti je to mogao napraviti tako i td...Svugdje svasta ima. Samo cu napisat na sta bi moj pao. Prvo-i on rucao nebi,jer nebi imao sta.Tako bi mu i rekla,da nema sta. Sto se tice vesa,nebih ga ni sklonila kada dodje,nego bih jos malo nadodala.Sutila bih,nebih sa njim razgovarala neko vrijeme. Kod mog ovo pali.

Sretno,sta drugo da ti napisem.Nadam se da ces nekako prezivjet danas.Pusa.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:36:50   
chuci
i mi držimo dio para u kući, a i ja sa svoje kartice ne trošim nikad sve. uvijek imam rezervu za ne dao Bog.

Možeš provjeriti u banci, ako baš nemaš od koga posuditi, da ti odobre limit, minus pa da digneš para. Mislim da to ide brzo i da se ne čeka danima kao prije. Možda čak već imaš odobren minus, čini mi se da je kod unicredit banke svima odobren minus u iznos mjesečnog primanja ili tako nešto. piše ti na bankomatu kad dižeš pare imaš li odobreno to i koliko.

što se tiče tm ova situacija nije toliko krizna po mom mišljenju. desi se svima nama hiljadu puta da nam neko nešto traži a mi kažemo napomeni me jer ću zaboraviti. tako je i on zaboravio, ti si trebala napomenuti. eh sad ako je ovo kap koja je prelila čašu koja se dugo punila, onda je to drugo. ali meni se čini da ti ne napisa da nije dao, ili da je pravio probleme oko davanja, samo da je zaboravio.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:41:19   
Anoniman
Uh, hvala vam narode, ali ovako izgleda: moji roditelji zive na drugom kraju grada, tako da posuditi od njih tesko da ista mogu, gosti o kojima pricam su jucer stigli i jucer je sve bilo super, imala sam 50 km i fino sam kupila sve za rucak, i navecer smo otisli sa mm na sladoled, taman mi je sve pokrilo, kupila sam namirnice ne samo za jucer vec i omeksivac i ostalo sve sto mi tareba...
On nije skrt, vec moje pare gleda drugacije od svojih,... to je duga prica..to cu drugi put, sad trazim rjesenje..user posted image  

ja sam naravno radila, imala svoj dinar ali otkad sam trudna i na bolovanju, hahahh on zaboravlja da mi ostavlja i da ne radim, dakle nemam, a ja ne volim da trazim daj mi para..jutros sam stvarno zaboravila, pa ni luda ne bih dopustila da praznog novcanika docekam ljude..oni spavaju ponavljam u drugoj sobi, ja od muke ne mogu ni da disem.. stid me. stid me. joj kakvog muza imam, joj kako je glup.. ja mu prije govorim molim te kad sam budemo imali goste (radi se o 3) dana ostavi mi para, nemoj da drzimo na kartici ne znam kad mi sta treba ... bla bla b al on meni dobro vidjet cemo...polahko imamo puno troskova ...

sta da radim majko moja mila???

uvijek se koljemo oko para... on bi da stedi da steka a da nista nemamo za bebu.. zaljepio se za moju platu  sto mi je duzna firma i koja ce sad leci, a svojom me moze pojesti eto narode ja imam muza koji voli svoj dinar vise nego meneuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:41:39   
Hannica
Bas zalosna situacija.user posted image
Doduse trebala si mu napomenuti za pare prije nego sto je otisao,ali ajd nebitno sad.user posted image
Da li muzes uzeti na veresiju sto ti treba,sigurno postoji neka predavnica u kojoj stalno kupujete i gdje vas poznaju,reci da ti je muz greskom odnio sav novac i da ti je stvarno hitno,a novac ces donijeti u toku dana.user posted image
Mozda ti je malo nezgodno...ali situacija je takva da negdje moras traziti ili reci gostima da ne dolaze,
nije jednostavno ni jedno ni drugo.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:41:42   
acudesa
Pa, trebala si ga napomenuti...
polako nije mrtva glava...
nema sta, ili pozajmi od rodice ili improviziraj od toga sto ima u kuci..

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.8.2010 8:51:33 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
25.8.2010 8:43:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:44:04   
Dinkica
Ako znaš praviti pitu možeš napraviti krompirušu, supu prije toga, stvarno mi je žao ali to sa davanjem (nedavanjem)  para meni je veći problem nego kako ćeš dočekati goste. Eto pokušala sam dati ideju šta napraviti ali  problem sa TM tek moraš rješavati user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:47:56   
bebacha
ja te potpuno razumijemj jer sam u slicnoj situacij.ne radim,muz radi i zivimo od njegove plate.naravno uvjek mi dadne pare za sto god treba,bilo da je to potrebno ili ne potrebno al je problem sto se nikad ne sjeti sam ostavit pare nego uvjek moram trazit.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:49:03   
chuci
draga anonimna polahko smiri se. nemoj pretjerivati izjavama tipa on više voli svoju platu nego mene. znaš da to nije istina. desila se ružna situacija, ne troši vrijeme na takva razmišljanja.
de vidi ovo što si dosada savjeta dobila može li ša proći.
banka
veresija u prodavnici
posuditi od rodice
možda možeš sa rodicom prošetati, i uspud otići do posla tm pa uzeti od njega. rodici ako te je stid reci da mu moraš nešto odnijeti i eto.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:51:31   
Meri29
Pored krompiruse mozes zapeci makarone u rerni, improviziraj, bolje ces se osjecati kada napravis nesto od toga sto ti mislis da je nista user posted image


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 8:59:30   
Anoniman
da mu idem ne pada mi napamet prvo sto bih ga zadavila golim rukama jer se pravi pametan u svemu u kuci, a u parama je uzas.

petlja se u sve zivo, a kad su pare u pitanju, radije ne bi ni kupio dok ja ne poludim i kazem da mi treba ...

da posudjujem od rodice, nista od toga, bruka mi je to i necu stvarno.

donijela nam je svima poklone i bebi i glupo mi je sad hej imas li mi posuditi 10 km dok ne dodje muz?? a sinoci isti taj muz vadi 100 km i placa sladoled..user posted image user posted image  pa da mi sutra kaze mami kcerka ti nema para, muz joj nista ne daje..hahha

ok, evo sad sam skontala tjestenina i ragu mozda moze proci ali za docek roditelja tesko.. oticu sad do bankomata mozda imam vise para nego sto mislim... ako bude 10 km sta mogu kupiti da napravim normalan rucak???

dobro skontajte evo sta imam sad u kuci:

krompir, luk, jaja, makarone, supa, imam sve za salatu..paradajz, krastavci i jedna paprika.

ako ne budem imala na kartici tih 10km a nadam se imam onda cu posuditi od ove cure koju znam uh stid me ali nema druge..


sta sa 10 ili 20 km da kupim za dobar rucak za 7 osoba??user posted image user posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:01:50   
Anoniman
A njemu ne bih ni dala da jede cini mi se.. nema para nema rucka

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:06:55   
taurus
od mesa ti je najjeftinija piletina, pa mozda da uzme batake i zapees sa krompirom u rerni ili pilece filete na kockice u nekom sosu, pilece filete mozes ispohovati i prilog pomfrit
krompirua je isto super, dodas supu i salatu
-mozes uzeti pola kg fasiranog mesa (to ti je oko 6-7 km) i 1 kg paprika za filovanje (1 km/kg) i dok dodas luk, rizu i zacine u meso eto ti puna serpa filovanih paprika
- kupi 1kg blitve ili pinata (oko 2-3km), pavlaku i eto zeljanice puna tepsija
-mozes kupiti po dvije paprike, tikvice, patlian, mrkvu (sve to je 3-4km) napravi super sataras kao prilog uz piletinu ili pitu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:08:15   
Dinkica
za slucaj da imas manje od 10 km na bankomatu onda tu sumu mozes na salteru podici, skuckaj nekako za kg pilecih fileta, mozes pohovati, kupi jos gljive, napravis sos, a kao prilog musaku od krompira sa jajima ili makarone, sretno, hajde bice to OK akoBogda. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:16:30   
veeseelaa
Anonimna kontaktiraj me putem pp, dodji do mene na posao, ja cu ti dati novac
Ne ustrucavaj se

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.8.2010 9:19:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:18:28   
henna ze
hmm..evo ovako  moze...kupiti fasiranog mesa...i jufke za pitu...od fasiranog mesa moze napraviti ragu dobar sa tjesteninom...a te jufke moe napraviti pitu krompirusu od kuhanog krompira..to je za slucaj da ne zna razvijati..lijepo skuhas krompir, napravi pire..poprzi glavicu luka i dodaj u pire..jufke pecne kvasi u vodi i onda sipaj krompir..malo polijes zagrijanim uljem ili puterom i tako redom..ispeces i malo polijes vodom i puterom i vala,,supu ima..i salatu..bogme se mozete najesti..

< Poruku je uredio henna ze -- 25.8.2010 9:24:29 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 9:18:37   
M kao Mama
Jao, strano, draga moja anonimn, pstala sam sleena tvojim postom, samo razmiljam ta e biti kada se to dijete rodi, od sino me glava boli, ali sad me tako zaboljela da bih najradije glavom u zid.

Ako skucka te pare, nafiluj paprika, moe napraviti prilog pire krompir, a moe napraviti i arenu dolmu, pola filovati paprike, a pola tikvice i u rernu, a prilog krompir, supu, slalatu i sve super, a ja bi se njemu osvatila pa gdjepuklo da puklo da se naui pameti, bezobraznik jedan, gad.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *