|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:08:32   
Anoniman
I znate sta...ja u ovom slucaju koji ima Anonimna, upoce se ne bih zamarala ruckom(eto dorucak je zena smislila). samo bih ga lijepo nazvala i rekla da smisli gdje nas vodi na rucak, maznim slatkim i zajedljivim tonom u isti cas, al' tako da zna da sam ozbiljna i da se ne salim.user posted image  

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:10:41   
veeseelaa
da, i on je odbije i provali se pred gostima
ja ne bi riskirala

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.8.2010 12:11:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:11:20   
M kao Mama
Ivana, jel se ti Bogati zezas, ili si stvarno smrtno ozbiljna, zena place jer nema za kiflu, NEMA, a ti joj nabraja telee butove i telee rue, zena kaze da ima makarone u kui, a moj Boze,

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:13:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ivana, jel se ti Bogati zezas, ili si stvarno smrtno ozbiljna, zena place jer nema za kiflu, NEMA, a ti joj nabraja telee butove i telee rue, zena kaze da ima makarone u kui, a moj Boze,

mama alma, ti si meni kinguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:15:09   
shejla
IZVORNA PORUKA: shejla

ja bih na tvom mjestu nazvala muza, DA CUJU GOSTI i rekla mu, sasvim normalno, kao da to nije neki uzasan problem: "pa bolan odnese mi sve pare, nemam nista u kuci za rucak... kad se budes vraco s posla kupi to, to i to.... ili kupi cevapa, pite ili nesto vec gotovo..."  user posted image




zaboravih reci da ni ne smatram da je to neki uzasan problem... Ovdje je problem predstavljen kao da je joj je muz rekao: "ne dam ti ni dinara, bas me briga kako ces....!" Zato mislim da nema potrebe da se sekiras... Eto zene su ti svasta predlozile, pa nadji rjesenje. E sad, ako je to cesta situacija i ako ti fakat ne daje pare, onda popricaj sa njim.


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:15:16   
ziki
oslobodi se spereg da je to njegova plata...to je vaše i tako se ponašaj...
izbaci sebi iz glave činjenicu da je on dinar efendija...budi i ti dinar efendija sa njegovom platom...
to vam je zajednička svojina trenutno i na nju pravo raspolaganja imaš kao i on.

Ovo je veliki problem kod žena koje su navikle da imaju svoje pare i da o nima nikom ne poalžu račune niti da traže od nekog kad im zatreba, i uglavnom toliko razmažene da se uglavnom podrazumeva da neko treba da se sjeti da njima nešto treba a one za to nemaju dovolnjo sterdstava. Ovo pričam iz ličnog iskustva jer sam sama takva i tako su me roditelji navikli. Meni lično je teško palo u početku porodiljskog kad primim nadoknadu, osjećala sam se neravnopravno i na momente sam imala napade panike da ću izgubit sebe i svoju slobodu. Normalno ovo sve je bilo u umojoj glavi u realnosti MM je znao kakvu je mazu oženio  i dobro je pazio da mu se ne omakne kakva glupost.
Draga anonimna polako sabur, ljudi zaboravljaju. Ne znam koliko ste u braku ali kod nekih ljudi teže ide to privikavanje na  zajedništvo, meni je trebalo 9 godina zabavljanja i 2 godine braka da pomilsim da je to sad naše i da se opustim sa "njegovim" novcem ali sam na kraju uspjela. ( Prodrmalo me pitanje MM da on ne radi ili prima nadoknadu da li bih ja to njemu nešto uskratila i da li bih ga smatrala neravnopravnim?)


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:24:31   
Visnja RR
jel se ovo neko opet dobro anonimno zeza?
kakva je to kuca u koj se nema rucak napraviti? kakva je to domacica koja ima za juce a za danas nema?
juce spiskala 50 k  a zasto juce nisi mislila i na danas... ako imas goste onda i prije nego dodju napravis plan trosenja tj odes u kupovinu...
vjerovatno te tvoj muz jako dobro poznaje pa drzi novac samo kod sebe ali ti kao dobra domacica si sve trebala nakupovati za par dana a ne uhvatiti se za glavu tek jutros...
optuzi ti ovdje svog muza ali ni tvoji postupci nisu bolji... ne kaze se dzaba "nasla krpa zakrpu"...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:25:53   
hanabanana
Ja sam u braku deset godina, a skupa samo i vise od toga.
Da sutra ostane bez posla, ja bih svu platu dizala i donosila kuci.
Stajala bi na jednom mjestu i svako bi uzimao kada mu treba.
( nakon sto platimo sve kredite i racune, te ostale obaveze )
Nikada ne bih dopustila da dodje u situaciju iz bilo koga razloga da mi kaze: ostavi mi cenera za ovo ili ono....

Ali kako oboje imamo primanja, onda ne dizemo lovu, nego stoji na debitnim, tamo nam je i uplacuju. U sarajevu sada i parking mogu platiti karticom, tako da fakat ne nosi gotovinu.

Sto je dobra stvar - manje trosim.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:26:27   
salmy
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Uh, toliko sam bjesna da sebi ne mogu pomoci, ne znam koja je formula da sebi olaksam, poludjet cu!!!!!!!!!
i
Moj muz, pametan, najpametnije bice na planeti, jutros mi nije ostavio ni marke, a imam goste iz inostranstva, rodica mi je doduse i to blizak rod, ali nema smisla da on ne trazim novac za hljeb?????

I sto je najgore, pozvala sam roditelje na rucak, i brata a nemam para, nista ne mogu napraviti user posted image user posted image user posted image user posted image

Mm je jutros ko sav sretan otisao, ocitao mi lekciju za ves koji nisam sinoc pokupila, sta njega boli koji k**** za moj ves, dinara mi u novcaniku nije ostavio a imamo goste???!!! Znao je da nemam nista para, jucer sam mu rekla da sam potrosila sav novac, on kaze ok, i racunajuci da ce mi jutros dati, kad je auto otislo, ja sam se izbezumila, poludila, ljudi jos spavaju, prvo sam ga nazvala, i pitala znas li da ja nemam para?? Kaze gospodin onako opusteno, pa trebala si mi reci, ne mogu ja misliti o tome???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja ovdje sad ludim, tacno me bijes hvata, ubila bih ga da je ovdje, rukama bih ga zadavila od muke, kaze ti on meni tako, a ja cu ti njemu, pa bolan rekla sam ti jucer da NEMAM, sve sam pare potrosila, ti se nisi mogao sjetiti da mi das? Pa nisam se mogao sjetiti, trebala si traziti.
kad sam to cula umalo nisam slusalicu u usta uvalila samoj sebi.user posted image

Eto sta cu ja sad??

Nemam nista para, a od rodice da posudjujem tako me stid, stvarno glupo mi, mozda koji par markica imam na kartici,... poslala sam mm por da njegov bezobrazluk nema granice, da nemam ni za hljeba, jel to treba da se brukam pred ljudima pored njega pametnog, najpametnijeg na svijetu....? ali nista mi nije odgovorio.

Ja bih mu svasta jos ruzno napisala, ali znam da nema fajde, svakako mi ne moze pomoci, vec je na poslu.

Dva su pitanja: 1. kako rijesiti problem danas, imam nesto krompira, tjesteninu. ali sta god fali mi neki dodatak, prilog uz touser posted image
                       2. kako se postaviti prema muzu danas kad dodje s posla, ide mi na nerve sa svojim skrtim ponasanjem!!!!


Sve mu diraj pare nemoj!!!


Ne znam da li da se smijem u kakvoj sam situaciji ili da placem... saduser posted image  od  jada!

                       


Sto me vise Anonimni nerviraju!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo gluposti valjaju!!!!PROCITAN SI !!!!ILI PROCITANAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image Priznaj da si sve izmislilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se zene posvadjaju!!! 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:31:59   
kovrdjava
100% si u pravu Vinja,i ja sam napisala da savkog prvog kad platu dobijemo ja i MM odemo i namirimo kuu tako i kad bih se desilo pogotovo krajem mjeseca da smo u kripi sa lovom,uvjek imam zamrziva i friider pun,a da me priam o ostalim stvarima..
ja lino kad imam goste dan ranije pravim kolae,spremam i sve ostalo,tako kad gosti dou da je sve na svom mjestu...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:32:37   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kakva je to kuca u koj se nema rucak napraviti? kakva je to domacica koja ima za juce a za danas nema?


Ovo sam i ja konstatovala u svom prvom postu.
Ja ne mislim da sam neka aman domacica, ali da ovog trenutka moram ostati sama kuci sa dvoje djece, i da ne mogu izaci iz stana, sigurno da ne bi bili gladni.
U malom zamrzivacu sto dodje uz svaki frizider uvijek imam malo mesa, imam krompir, rizu, lecu, leblebiju, kus-kus, tunjevinu.
Imala bih sta staviti na stol za rucak ne sedam dana, nego cetrnaest.
I iako nikada u zivotu pitu nisam razvila, imam pet kilogramam brasna uvijek u kuci. Naucila bih vala i pitu napraviti.

I kako rekoh, po coskovima uvijek ima neka para. Ona za koje ni ja ne znam.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.8.2010 12:37:08 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:37:42   
Hanady RR
Ama sve i da se žena ne zeza...što nisma uzela ni kao opciju zaista kada sam pisla post...činjenica je da mnogo ima onih koje jesu ''zavisne'' od supruga...
Ziki i hanabana su dale zaista divan primjer...šta da ne radi on...kako bi tada izgledalo.

ja kada sam se udala moj suprug nije imao stalni posao...
čak je imao i dužu pauzu i jedino primanje je bilo moja plata...i bila je naša.
nikada nisma brojala kapi goriva...nikada nisma pitala gdje je lova sa ''kamare'' bila je to naša plata.
a on nikad nije trošio više od mogućnosti niti je novac uzimao recimo pred prvi ode uzme 50Km pa poreta do Obija i kupi neke gluposti za baštu.

No jedna je činjenica koja je mene baš onako zasmetala a navodi je višnja...50KM potrošiti za jedan dan nije malo....
Draga anonimna ja možda toliko potrošim danas ali sutra sigurno ne zovem goste na ručak...jer ja i mm tada možemo i samih makarona.

Mislim da su ovo veoma teška ''recesijska'' vremena....a treba budžet krojiti da ti bude taman da se tim jorganom pokriješ.
ja u nabavku veliku idem 1 mjesečno...i kupujem u 3 marketa i mesari...jer tako mi jeftinije dođe...znam napamet cijene stalnih potrepština. meni gosti kad bi došli i u pola noći ja bih imala šta da im skuham....ali to je kod mene tako...ja znam nismo svi isti....

Anonimna mora razgovarati sa mužem to stoji...
sredstav su zajednička...
ali mora se stvoriti i plan potrošnje da ti bude taman.





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:38:11   
ziki
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel se ovo neko opet dobro anonimno zeza?
kakva je to kuca u koj se nema rucak napraviti? kakva je to domacica koja ima za juce a za danas nema?
juce spiskala 50 k  a zasto juce nisi mislila i na danas... ako imas goste onda i prije nego dodju napravis plan trosenja tj odes u kupovinu...
vjerovatno te tvoj muz jako dobro poznaje pa drzi novac samo kod sebe ali ti kao dobra domacica si sve trebala nakupovati za par dana a ne uhvatiti se za glavu tek jutros...
optuzi ti ovdje svog muza ali ni tvoji postupci nisu bolji... ne kaze se dzaba "nasla krpa zakrpu"...

ne bih da ispadnem drveni advokat ali to je domaćica sa malo staža sa planom danas za danas a sutra šta Bog da, ovo isto iz iskustva dok nisam došla do kasne trudnoće, bila sam grozna


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:41:17   
Nedi
Tako me je dirnulo sto su zenice ponudile pomoc shodno svojim mogucnostima, a da mi se neko nepoznat ponudi da napravi pogaču srce bi mi bilo k''o kuća.

A sad drugi dio user posted image user posted image

Da mm zaboravi ostaviti keš ( a zna da nemam, zna da je bankomat daleko, zna da nemam na kartici) može se svakome desiti, pa da ne donese - hajd možda ima previše posla, pa da ne nađe način/ne traži uopšte način na mi dostavi keš....e neće moći. Zapamtio bi to tako dobro da i u naredna tri života ne bi pravio takve greške.

Da sad ne pišem kako je kod nas raspoređen kućni budžet može odmah biti da sam najboljauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 25.8.2010 12:42:59 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:41:37   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kakva je to kuca u koj se nema rucak napraviti? kakva je to domacica koja ima za juce a za danas nema?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I kakav je to brak i kakva porodica u kojoj žena mora tražiti pare k'o prosjak?!
Nevjerovatna priča!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:42:47   
Visnja RR
zar ta domacica sa malo staza nije nekad zivjela u porodici...zar nije gledala kako njena mama i sl.
dolaze gosti a nije napravila "malu zalihu'!?... a zna kakav joj je muz... ma daj... ako joj je muz nemaran i ona je isto...
ali i da ne dolaze gositi ne kupje se samo za danas... bar neke stvari se kupe za neki period...7 dana...14dana  ili mjesec...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:43:31   
ena0002
Svi smo mi razliciti...Anonimnoj ce ovo biti dobra skola da ubuduce uvijek u kuci ima da moze rucak napraviti....uvijek brasna, ulja, soli, secera (kod mene je to sve vrecom user posted image ..mamina skola), uvijek nesto od mesa i povrca zaledjeno user posted image
Ja ne mogu krviti Anonimnu sto to danas nema, svi smo razliciti, ali zivot nas uci raznoraznim stvarima. A sto rece Hanady da za jedan dan potrosim 50 KM za rucak (obicno je tu onda dosta mesa user posted image ) sutra mogu i paprike npr. ili tjstenina....jako je bitno dobro izbalansirati sve user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:44:27   
taurus
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ama sve i da se žena ne zeza...što nisma uzela ni kao opciju zaista kada sam pisla post...činjenica je da mnogo ima onih koje jesu ''zavisne'' od supruga...
Ziki i hanabana su dale zaista divan primjer...šta da ne radi on...kako bi tada izgledalo.

ja kada sam se udala moj suprug nije imao stalni posao...
čak je imao i dužu pauzu i jedino primanje je bilo moja plata...i bila je naša.
nikada nisma brojala kapi goriva...nikada nisma pitala gdje je lova sa ''kamare'' bila je to naša plata.
a on nikad nije trošio više od mogućnosti niti je novac uzimao recimo pred prvi ode uzme 50Km pa poreta do Obija i kupi neke gluposti za baštu.

No jedna je činjenica koja je mene baš onako zasmetala a navodi je višnja...50KM potrošiti za jedan dan nije malo....
Draga anonimna ja možda toliko potrošim danas ali sutra sigurno ne zovem goste na ručak...jer ja i mm tada možemo i samih makarona.

Mislim da su ovo veoma teška ''recesijska'' vremena....a treba budžet krojiti da ti bude taman da se tim jorganom pokriješ.
ja u nabavku veliku idem 1 mjesečno...i kupujem u 3 marketa i mesari...jer tako mi jeftinije dođe...znam napamet cijene stalnih potrepština. meni gosti kad bi došli i u pola noći ja bih imala šta da im skuham....ali to je kod mene tako...ja znam nismo svi isti....

Anonimna mora razgovarati sa mužem to stoji...
sredstav su zajednička...
ali mora se stvoriti i plan potrošnje da ti bude taman.






hajd i nama reci gdje je ta jeftinijeuser posted image user posted image user posted image jer ja uvijek idem u jedan trzni centar, pa iduci mjesec u drugi


i da user posted image user posted image user posted image user posted image  Vinja kad malo bolje skontam mi ko budale njoj pricamo sta se moze skuhati za 10 km, pa da je kakva ekonomicna i pametna i sama bi to znala i to nema veze sa udajom ja sam i prije udaje isla na pijacu i u nabavke, znala sta treba za kucu i kakve su cijene

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:49:55   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

zar ta domacica sa malo staza nije nekad zivjela u porodici...zar nije gledala kako njena mama i sl.
dolaze gosti a nije napravila "malu zalihu'!?... a zna kakav joj je muz... ma daj... ako joj je muz nemaran i ona je isto...
ali i da ne dolaze gositi ne kupje se samo za danas... bar neke stvari se kupe za neki period...7 dana...14dana  ili mjesec...


Potpisujem.
Meni sad mogu gosti na ručak, pa se neću obrukati.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:50:08   
Visnja RR
koliko se moze kupiti fasiranog mesa za 20km?a za preostalih 30 krompir, paprike paradajz.......... eurokrem za palacinke.....
i koliko se moze rucaka napraviti? muska, lazanje, sniclice, punje paprike...
maaaaa...

nikad ne "zalim" one koje imaju a ne znaju ..nego one koje nemaju a hoce i zele i znaju....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:51:09   
Niina
Sada kada sam u braku i jos kada vidim price drugih, znam zasto je moj otac toliko insistirao na mojoj neovisnosti, da imam obrazovanje, soldan posao, auto, stan (hvala bogu mogli su mi priustiti)...uvijek su mi govorili,:"Nikada ne znas kako ce zivot da krene, da ne moras da trpis muza, jer si ovisna o njemu. "
Hvala im na tome neizmjerno, jer sam izrasla u zenu sa stavom, sposobu da zivi sama i odgaja sama svoje dijete ako do toga ne daj Boze dodje. Ipak je zivot ljepsi i zanjimljiviji u dvoje.user posted image user posted image user posted image user posted image
A vidim svi imaju svoje nacine organizovanja para, simpa, po malo i ucim od vasuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mi u principu imamo svako pare na svojoj kartici i placa kako ko stigne, ono ne pisano pravilo je da on placa rezije, ja kupujem na pijaci i sve za dijete a zajedno dijelimo onu potrosacku korpu u marketu, tacnije kako kad, nekad on nekad ja. I volim ga sto to nekako ide glatko.

A, ove mi zene pravo zao, eto ako je blizu mene negdje ja cu joj pare posuditi ako treba ili neke namirnice.




_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:51:12   
ena0002
IZVORNA PORUKA: taurus

pa da je kakva ekonomicna i pametna i sama bi to znala i to nema veze sa udajom ja sam i prije udaje isla na pijacu i u nabavke, znala sta treba za kucu i kakve su cijene

I ja sam...ali dosta cura nije....pa sad treba reci da zbog toga ne valjaju ni kao zene ni kao domacice user posted image  ako nisu ili ne znaju naucice zar ne user posted image . Ja mislim da se Anonimnoj makon danas slicna situacija nece desiti da ce joj kuca biti puna hrane user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:51:45   
Hanady RR
taurus vrlo rado na PP nema frke....
poznata sam po tome da tačno znam koliko ću para u nbavi potrošit....
kad je suprug sam išao u vrijem mog porodiljskog ja mu kažem to će te koštati oko 150 Km on dođe i kaže 148user posted image user posted image user posted image user posted image

istina ja pazim na cijene...ne volim isti artikl platiti više ako mu nije to finska cijena u svim marketima...

ali zaista nisma nikada sebe dovela u situaciju da u zamrzivači nemam frtalj faširanog mesa ili pola kg fileta...čak i u periodu kada sam primala sa prvim djeteom 360Km mjesečno a suprug bio na pauzi bez plate.

Znači...poenta sve priče....
nije muž od anonimne nimalo gori u odnosu na njeno jučerašnje ponašanje.

Koliko ona treba sa njim razgovarati da bi u budućnosti imala manje stresa...toliko i sama sa sobom mora raskrstiti koje su njihove mogućnosti i dali bi ona ipak mogla biti ekonomičnije.

ja sam teški ekonomista sa dvije plate...on samo kod njih radi...tu bi se trebalo ekonomisati jošš višeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 12:52:50   
milomoje
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

maaaaa...

nikad ne "zalim" one koje imaju a ne znaju ..nego one koje nemaju a hoce i zele i znaju....


Naprotiv ovi prvi su za zaljenje, a za ove druge  ako nemaju a trude se i iz nicega nesto naprave---  Respect!!!



_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   [Obrisana poruka]
25.8.2010 12:53:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *