|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
11.3.2013 19:36:29   
lepetetka
da li imate vlagu u vašim stanovima/kućama, kako je se rješavate?

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
11.3.2013 19:40:36   
mamma mumi
Ne pitaj, imam je pravo. Ove godine jos vise, valjda sto sam kuci non-stop , pa kuham, radimSvako jutro sa prozora brisem vodu, a na zidovima se plijesan uhvatio, ma panika me uhvatila, jjedva cekam ljeto da krecim. Kako je se rijesiti nemam pojma.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
11.3.2013 19:41:28   
draguljče
Meni je u kupatilu, vanjski zid baš problematičan. Po fugama se od kondenza stvori mem. To grozno izgleda. Ja uzmem izbjeljivač, uzmem četkicu i super se očisti. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
11.3.2013 19:43:01   
felix
nemam vlage user posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
11.3.2013 19:43:38   
MicoTico
Kupila sam neki dan onaj električni sakupljač vlage iz Dormea. Fenomenalna stvar. I na akciji je - sniženje oko 70%. ja ga platila 139 KM. Uglavnom, ostavila ga preko noći u sobi ,ujutro u spremniku 2 litre vode bilouser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
11.3.2013 19:44:42   
ElmaB
Joj isto je i kod mene, ali ja znam u čemu je problem, jer smo hermetički zatvoreni s jako lošom ventilacijom. Posebno kako člesto na pari kuham, rerna non stop upaljena, baš mi se stvara ta ružna voda po prozorima. Često otvaram prozore, pa to malo pomaže.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
11.3.2013 19:45:02   
Medi_87
ova tema već ima http://www.ringeraja.ba/forum/m_497729/mpage_3/key_/tm.htm#761389

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
13.3.2013 11:05:16   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Medi_87

ova tema već ima http://www.ringeraja.ba/forum/m_497729/mpage_3/key_/tm.htm#761389

nisam znala da postoji tema, ali mi je bezveze što je pod tehnika, ja sam tražila pod gradnjom i nisam našla user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
13.3.2013 11:09:23   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Joj isto je i kod mene, ali ja znam u čemu je problem, jer smo hermetički zatvoreni s jako lošom ventilacijom. Posebno kako člesto na pari kuham, rerna non stop upaljena, baš mi se stvara ta ružna voda po prozorima. Često otvaram prozore, pa to malo pomaže.

pa i kod mene se stvara po prozorima Elma, naročito ako kuham...u svim sobama se pojavi zimi.. neko kaže da je do stolarije, ali imam i drvenu i PVC, obje rose..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
13.3.2013 12:02:25   
Nedi
Mi kad god idemo kod mm rodice usmrdimo se na vlagu. Ne znam kako oni tamo mogu da zive djeca ce im se razboliti. Meni bas fali zraka i "osjeti" seuser posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
13.3.2013 12:34:50   
Black Rose
Imala sam puno problema sa vlagom u kuhinji i hodniku a ove godine i u dnevnoj . Kao sto neko gore rece moram svako jutro brisati vodu sa prozora , al haj to nego se plijesan sirila po zidovima , sto je bilo ruzno jos je i pocelo se cuti na vlagu / mem . Po preporuci komsinice kupila sam spre / tekucinu protiv plijesni koja se nasprica po " bolnim " mjestima i ostavi da se osusi sve ode i vise se ne vraca . Ako je pino plijesni ponoviti postupak . sredstvo se zove SKIP kupi se u zemljoradnickim trgovinama .

Eh sad ima jak miris , cista hemikalija nije nikako dobro udisati pogotovo za djecu ali maknut ih iz prostorije i napraviti promahu da se sto prije zid osusi i to je to . Brzo se izraci .

Eto to je moje iskustvo pa ako neko hoce nek proba . Ja sam prezadovoljna .

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vlaga-kondens, da li ste je imali/imate?
13.3.2013 12:43:07   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Nedi

Mi kad god idemo kod mm rodice usmrdimo se na vlagu. Ne znam kako oni tamo mogu da zive djeca ce im se razboliti. Meni bas fali zraka i "osjeti" seuser posted image

ma nedi nemam ja baš problema sa tim da se čuje na vlagu, mem, nego mi prozori nekako rose nemilice..
naročito kada kuham nešto što isparava..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *