|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 22:27:31   
Nunichi
Hanumice moje,zanima me vozite li vi u trudnoci? Da li ste vozile dok ste bile trudne? Do kojeg mjeseca?
Ja sam sada skoro pa u 7. mjesecu i juce sam primjetila da mi je bas tesko kada moram voziti u rikverc... user posted image user posted image
Malo mi je tesko,zateze me i zapinje mi stomo moj. user posted image I vec sad se ne vezem,malo me steze pojas.
Ne vozim nikakve duge relacije,samo po gradu... ali me zanima vase iskustvo sa kracim ili duzim vozenjem auta sa vasim stomacicima.

Ako tema postoji ja se izvinjavam,ja je nisam nasla. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 22:32:16   
stella
user posted image nemam tih problema a nisam ni imala jer nemam vozackuuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 22:36:15   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image   Ne propustas previse stella,guzva, nerviranje i manjak parkinga,katastrofa. user posted image
Ako ovaj snijeg nastavi ovako padati i ja cu preci na taxi,ne bi bas da se klizem u autu sa stomom svojim. user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 22:36:57   
Amela V.
Ja sam vozila cijelu trudnocu, osim zadnje sedmice, kad nisam imala vise zivaca ni za sta, a kamoli za guzvu u saobracaju.

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 22:37:16   
Anoniman
Ja sam sad još par dana i 5 mjesec i vozim se (relacija Vraca-Stup) svaki dan. I meni već pojas po malo smeta al šta ću.... A što se rikverca tiče, inače se nikad ne okrečem već preko retrovizora idem u R.user posted image
E da, imam namjeru do kraja aBd voziti jer mi je posao udaljen od kuće 15-tak km a neš ni se ne da peglati gradskim prevozom. 

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 22:38:52   
žana o8
Ja sam vozila do , čini mi se 8-og mjeseca, a onda sam prestala jer nisam mogla vezati pojas , a i stomak mi je dolazio skoro do volanauser posted image , pa me bilo strah i najmanjeg kočenja.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 22:40:04   
camm
IZVORNA PORUKA: stella

user posted image nemam tih problema a nisam ni imala jer nemam vozackuuser posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 22:52:27   
Anoniman
Ja sam vozila do zadnjeg dana- ludaca. A  mislim da doktori ne preporucuju bas posle sestog, ne daj Boze, da ti ne govorim. Hajde bona, makar u Tuzli nije taksi skup, sjedi i uzivaj

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 23:01:14   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Maida28

Ja sam vozila do zadnjeg dana- ludaca. A  mislim da doktori ne preporucuju bas posle sestog, ne daj Boze, da ti ne govorim. Hajde bona, makar u Tuzli nije taksi skup, sjedi i uzivaj


Ma nije do taxija i cijene njegove,nego do navike. Ja cak  volim i onako se provozati. A to koliko kosta taxi u Tz je smijesno pravo. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 23:09:20   
Anoniman
Ma znam, zezam se. Ali pazi, pogotov, sad snijeg, zima, vozaces se akobogda s bebicom

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 23:13:17   
majaaaa
Ja sam vozila do sedmog mj.trudnoce i onda smo prodali auto:( i gotovo.Sigurna sam da bih vozila dok bi mi stomo dozvolio jer uzivam voziti.

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 23:14:30   
Nunichi
Moracu sad malo smanjiti svakako,evo napada snijeg fino. Ne smijem se zazati... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 23:31:41   
Aminad
Ja sam svaki put vozila sve dok mi stomak ne bi počeo smetati i onda sam odustajala, nekako me bilo strah da se ne povrijedim user posted image .

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 23:47:30   
Ivona
Ja sam vozila cijelu trudnocu,a stomak mi je na kraju bio tako veeeliki,pa sam morala odmaknuti sjediste od volana i jedva sam dosezala papucice user posted image
Zadnja 2-3 dana su mi bile noge uzasno natecene,hodala sam u Kaninim cipelama (koje su mi bar 3 broja vece user posted image ),bilo je pakleno vruce,pa nisam ni pomisljala na auto.

Mozda ipak nije lose malo se "smiriti" bar u devetom mjesecu...,ali ja eto nisam...


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
1.1.2009 23:57:06   
mnn
vozim ja auto obavezno...kako bih bez njega...još mi ništa osim pojasa ne smeta ali vežem se nekako preko jakne...user posted image



_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 0:28:08   
Ilhana RR
Ja sam vozila cak i sat prije nego sto sam otisla da se porodim... veoma sigurna se osjecam kad vozim, a ovde nije toliko tesko ni voziti kako je dole... al vozila sam cak i na duze relacije posto mm nema svedsku vozacku, a nasa mu nevazi ovde nakon dvije godine tako da ja sam sofer... treba da polaze al smo bili u frci trci i sad radi toliko puno da ga slabo i vidjam...srecom imam moje pilence da mi pravi drustvo po danu i ovaj forum hehe...

Uglavnom moj savijet je da vozis sve dok osjecas se sigurnom za volanom... ja sam od sedmog mjeseca vozila samo po gradu jer nam je malen grad a kad bih trebali negdje dalje onda smo se uvijek dogovarali sa mojim babom pa nas on vozio...

inace ispocetka mi je bilo muka kad me neko drugi vozi i zbog toga nisam dopustala nekom drugom da sjedi za volanom sem ja, a kad sam vozila osjecala sam se super... pravo cudno...

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 8:02:09   
valika
21 tjedan. i vozim iako mi je stomak poveliki i mislim voziti dok mogu...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 8:31:49   
mnn
Ilhana imaš pravo dok se osiječam dobro ču voziti...vozim samo na kratke relacije jer na duže vozi mm. ovdje u kvartu nije promet velik tako da sam sigurna...a osiječam se dobro kad vozim. dok budem mogla ču voziti...user posted image  malo mi smeta pojas i vožnja u rikvercuser posted image ...pa sve obavljam preko retrovizora....stavit ču ja naljepnicu na auto pazi vozi trudnicauser posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 9:56:29   
dalmatinka
Vozim iako ulazi u 23tjedan i malo mi stomak smeta za pojas al idem sama i na duze relacije neki dan sam isla u posjet priji nekih 150km daleko od mene,i dok sam isla tamo zaustavio me policajac ja jela i vozila i jos nisam bila vezana pa kada je vidio stomak oprostio kaznu sada prolazim bolje nego prije.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 9:58:19   
NANICA
I ja se slazem, mozete voziti dok se osjecate sigurno. Ja sam u 8. mj. i vozim jos uvijek. Inace nikada ne jurcam a pogotovu ne sad. Sto se vezanja tice, ne vezem se od 4. mj. a i brat mi je rekao (radi u policiji) da nas ne mogu "maltretirati" zbog toga dok smo u ovom stanju.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 12:56:55   
Ivona
Itekako mogu "maltretirati" ako hoce...Po zakonu moras imati pojas....,a to sto ti trudnoca ne dopusta,to je druga stvar (iako sam se ja vezala do 7 mjeseca,jer je bolje i da te pojas malo zategne,nego da udaris od volan)-uvijek imas opciju da ne vozis.

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 14:44:55   
Nunichi
Meni vise jakna smeta za pojas...mada malo i stomu steze,ali sigurnije je u svakom slucaju.
Ne brinem se ja zbog svoje voznje,ali brinem zbog drugih ucesnika u saobracaju,uzasno je po ulici,jos ako semafor ne radi na kakvoj vecoj raskrsnici,joooj da poludis. user posted image
A sto mnn rece bilo bi super da imaju i naljepnice "trudnica za volanom" user posted image user posted image bilo bi nam mozda lakse.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 15:07:25   
andji
Vozila sam do 7 mjeseca,i uspjela sam se čak i vezat,nije mi stomak bio baš ogroman,vozila sam i na duže ralacije....Doboj-Sarajevo,Doboj-Zavidovići,najčešće...a po gradu skoro nikad,uvijek sam šetala do zadnjeg dana,,,i bila sam žestok vozač Bogu da se zahvalim,što me je čuvao,ja baš volim GAS-GASuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 15:20:48   
Lorna
Ja sam vozila i u 9. mjesecu, nije mi stomak smetao i mogla sam se fino svezati.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.1.2009 16:38:42   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Lorna

Ja sam vozila i u 9. mjesecu, nije mi stomak smetao i mogla sam se fino svezati.


I ja takodjer, nebi mi nikad naumpalo da se nesvezem... a stomak mi je bio ogroman, ako bih isla na duze relacije skinula bih jaknu i imala pri ruci da je obucem cim izadjem iz auta...

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *