|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:00:50   
Suzana
Drage mame,
 
Nadam se da je naziv teme jasan, a i mjesto gdje sam je postavila (mozda sam trebala u UVODJENJE CVRSTE HRANE, pa molim moderatorice da je premjeste ako nije na korektnom mjestu user posted image ).
 
Kako pocinjemo sa uvodjenjem cvrste hrane, htjela bih mojim blizancima kupiti zdjelice, tanjirice i slicno posudje da oni imaju samo svoje i da se zna u cemu se priprema njihova hrana.
Da li neko ima savjet sta kupiti, i gdje?
Naravno, ne mora biti markirano, tipa Chicco tanjiric, nego prikladno malo sudje za male bebe! user posted image  
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:07:11   
Suzana
Nesto u ovom folu:

http://www.ikea.com/us/en/catalog/categories/departments/childrens_ikea/10430-2/

user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:07:41   
Emina*
Ja maloprije bila u DM-u i tamo sam vidjela da imaju tanjirice za hranu, i bas su mi se svidjeli, jer imaju s donje strane gumu, koja pomogne da ne klizi, i da se fakticki "zalijepi" za sto... 
Ne vidjeh cijenu, ali ako budem isla, javim ti... 
Sto se tice kasikica, i njih sam vidjela u DM-u, cini mi se da nisu nesto posebno skupe.... 
A meni su bar najbolje NUK-ove kasikice, jer su nekako dugacke,
i s njima mi je najlakse da mu dam da jede...
Imamo i aventove, ali nisu mi vala nesto, kratke, ali opet posluze... 
Mislim da je cijena Nuk-ovih oko 7 KM dvije kasikice..... 
Ako ne nadjes to plasticno posudje,
slobodno u nekim samoposlugama mozes naci na odjelu plastike male plasticne zdjelice,
koje su jako prakticne.....
Dodje ih ja mislim 6 i nisu nesto skupe.....
Kao za salatu (jedna velika i 6 malih)....

< Poruku je uredio Emina* -- 23.10.2008 22:10:29 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:08:01   
najjda
cao suzana ja sam vec svojoj najjdi kupila zdjelicu kasikice casu  ovako jako fina zdjelica srednja lijepi se za sto da beba nebi prosula kada je dodirne  ono vakum  i ona kosta 5,60 KM u apoteci marke je apple , isto tako 3 kom kasikica mala srednja i velika koje su gumene  i savitljive su kostaju 3,80 KM  casa je negdje oko 6,00 KM   i ona je gumena sad za sad je dovoljno jer joj je tek 4 MJ

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:08:37   
Emina*

user posted image

user posted image


Evo, ovakve mozes naci u vecim supermarketima, na odjelima plastike.....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:09:35   
neki
I ja sam vidjela te u DM-u,nisu skupe i bas su slatke.A imas to u svakom trgovackom centru,npr. u Interexu.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:15:36   
Suzana
E cure, hvala vam, nisam do sada gledala, kada odem u Mercator, a ostavim MM sa njima, onda je to sve u letu i idem ciljano na police k'o muha bez glave! user posted image
Ove Eminice sto si stavila sliku su bas slatke i prakticne.
A otici cu i do DMa!
Kasikice imam, i to NUKove, dobre su. Kupila kad sam bila trudna! user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:23:45   
boogy woogy
Suzana, ja sam sve nabavila u DM-u. Babylove kasike za bebe sa duzim drskama su mi puno prakticnije za hranjenje. A posto ti dojis, moj ti je savjet da im odma kupis case sa kljunom u DM marke Nuby da piju vodu iz njih. Ja sam pogrijesila pa dala vodu iz flasice u pocetku, pa sam imala problema sa dojenjem jedno vrijeme zbog problema zvanog "konfuzija bradavica". Sa ovom casom sam prezadovoljna.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:25:03   
Amrino
Ja bih ti preporucila da kupis plasticne ali s poklopcem da mozes poklopiti kada beba sve ne porucka.
Ja najvise koristim onu koju sam kupila u DM-u...kruskastog je oblika te fino legne u "ruku" a na poklopcu ima i "odjeljak" u kojem dodju kasikica i viljuskica tako da je jako prakticno kad npr. krenes negdje.
Takodje sam u Merkatoru i Merkuru kupila one plasticne posude sa poklopcima...nisu uopste skupe.
Kasikice u DM- u- dodju tri i duge su i pravo nesto jeftine.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:33:53   
Visnja RR
odlicna tema ...ja sam bas u potrazi za svom tom skalamerijom

Imam samo Avent kasicice koje Asji odgovaraju jer su uske za mala ustasca... Imam i Chicco silikonsku kasiku ali je za sada presiroka...
prijateljica mi je kupila neki NUK tanjir sa duplim dnom da se hranica ne hladi ali mi jos nije proslijedila to... a i garant je to jos preveliko za malu kolicinu koju ona pojede za jedan obrok...
Inace za sada smuckam kasicu u poklopcu od Avent bocice user posted image ...to mi dodje kao mjerica za jedan obrok user posted image ...

Amrino hajd nam molim te fotkaj tu svoju posudicuuser posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:37:09   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Amrino hajd nam molim te fotkaj tu svoju posudicuuser posted image  


Bas slikaj! Nista nisam skontala. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 22:43:45   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

tako da je jako prakticno kad npr. krenes negdje.




Kad mi krenemo negdje... Treba mi kofer! user posted image  
Uvijek im nosim i da imaju za presvuc' ako bi se uneredili i sl.
Bili na Bajramu kod tetke MM i sada kako su poceli da se igraju, nosim igracaka, natrpam torbu (ja to tako inace, SVE nosim), hajd' reko necu ponijeti extra bodije i ostalu robicu, nemam gdje staviti...
Edi mi se tako bio ukakio, do vrata, a ja nemam sta da mu presvucem...
Sreca tetka nadje bodi i pidzamu od unuka i to velicina 2 years! K'o garibic mi je izgledao, a poslije smo isli u goste... user posted image
Oprostite, malo sam off topic, ali me podsjetilo ovo kad krenem negdje. user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 23:10:13   
Amrino
Evo user posted image
To je posuda kruskastog oblika i lako se cuva u ruci, poklopac ima i gumu tako da tekucina ne moze da iscuri a ima i pretinac za kasikicu i viljuskicu.
Gdje mi tu i ova posuda user posted image .
DM- oko 6 KM

user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 23:13:00   
novi clan
ja sam svojoj malenoj nasla super kasicicu sva je od  silikona je tako da se ne moze nikako povrijediti user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
23.10.2008 23:13:35   
jasmina_mm
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Evo user posted image
To je posuda kruskastog oblika i lako se cuva u ruci, poklopac ima i gumu tako da tekucina ne moze da iscuri a ima i pretinac za kasikicu i viljuskicu.
Gdje mi tu i ova posuda user posted image .
DM- oko 6 KM

user posted image



e amrino imam i ja istu ali ja sam je dobila na poklon, takodje sam kod najde nase forumasice sinoc vidjela jos prakticniju zdjelicu sa gumom na dnu koja se zalijepi za stol ili hranilicu i beba ne moze prosuti hranu a ima i poklopac u slucaju da ostane hrane. Kupila ju je u apoteci i rekla je kupiti i meni pa cu je slikati da vidite stvarno je fantasticna...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 0:20:17   
najjda
hocu jaco danas nism isla u setnju ali ako sutra bude lijepo ja idem pravac da ti to kupim kako si rekla i posudicu i kasikice super je

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 0:49:26   
ziki
Super tema. Ovaj kompletic zdjelica koji je amrino kupila bas fino izgleda. Mene interesuje da li ste gdje vidjale ovakve chicco ve k
user posted image asicice

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 7:56:48   
Nunichi
Ziki,posto vidim da si blizu Tz,ja sam ovakve cini mi se vidjela u Kozmu na bulevaru.Ako ovih dana budem prolazila provjericu ima li ih jos.
A naletila sam neki dan na super butik za bebe, na stupinama B7,negdje na sredini zgrade,bubamara se zove.E i oni imaju stvarno dobar izbor,nisam zagledala u kasikice,ali cini mi se da sam ih vidjela.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 8:30:24   
Blue rose RR
Kikica ima ovaj set - doduše bez čaše, nismo je mogli naći u TL-u:
user posted image
user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 9:35:29   
Hannah
Mi smo uzeli tanjurić u TL, sa kolutićima sa strane, tako da se beba zabavlja dok mu ja trpam hranu :D
Kašikice smo uzeli babylove i chicco, chicco silikonska je ko lopata, ne sviđa mi se baš...
Nuby čaša mu se ne sviđa, napravi gadljivu facu kad je uzme u usta, umjesto toga dam mu vode iz obične keramičke šolje i radi user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 15:14:49   
bebacha
ovo je pitanje za mama sa malo vecom djecomuser posted image user posted image user posted image user posted image do kad ste otprilike za hranjenje bebe koristili plasticne kasikice.vidjela sam super kasiku i viljusku sa Wiiniem ali metalnu.kad djete pocinje koristit viljuske

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 16:05:47   
Suzana
Bila danas u DM-u na Grbavici, nista od bebeceg sudja nemaju.
Sutra cu u trzni centar, pa cu tamo vjerovatno pronaci ono sto mi treba.
A uzeh dva Hipp proizvoda, kao neka akcija cijeli mjesec, nista od promo poklona, nesesera. Pretrgli se kako su ih malo obezbijedili. user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 16:29:57   
ElmaB
Mi imamo ovu i jos ima duplo dno pa mozes odrzavati temperaturu! Imas u Turbo limacu u gradu!
http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-90047809.aspx


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 16:40:24   
Gigana
suzana, gdje je DM na Grbavici?  Ja znam samo za one na Dobrinji, Alipašinu i u Ferhadiji.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zdjelice, kasikice i sve za rucak malih beba
24.10.2008 16:46:32   
Suzana
Nedavno otvoren, ima mozda mjesec i po..
Bivsa Lenjinova ulica a sada Grbavicka, blizu pijace... Ma bas u "centru" Grbavice.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *