|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zdravo mršavljenje-bez dijete
6.3.2013 11:17:25   
stella
Eh drage moje evo da podijelim sa vama svoje iskustvo.U trudnoci i posle poroda,evo skoro ce Sara imati 3 mj,ja sam smrsala oko 20kg.
Obzirom da sam cuvala trudnocu,mislila sam da cu imati preko 100kg.Medjutim kako u trudnoci nisam mogla da jedem bas puno,a ugl mi se jelo voce tako sam se i prilagodila.Sada uspjesno dojimo a moj konfekcijski br je 42,a bio je 46-48.

Znaci ovako dorucak je ugl kriska-dvije hljeba,salama,suho meso,namazi i sl i solja mlijeka ili caja.
Rucak sve jedem sto volim (ako je riza,krompir ili tjestenina ne jedem hljeb)
Vecera razne vrste voca ne ogranicena kolicina i casa mlijeka,ili nesto drugo npr kao za dorucak i to je to zdravo sam smrsala a jela sve.

Ako ima nesto sto bas volite pojedite ujutro bolje nego navece,ukoliko se radi o teskoj hrani slatkisima i sluser posted image
Znaci apsolutno nisam imala namjeru da smrsam a to mi je poslo za rukom sa ovim nacinom ishrane,manje slatkisa i manje hljeba a uspijeh nece izostati,prije sam bila na raznim dijetama al nije islo ovako je super na duze staze pozz i sretno svima koji zele smrsatiuser posted image
i da mamina bombonica je rodjena sa 3.750 user posted image

< Poruku je uredio stella -- 6.3.2013 11:22:09 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
6.3.2013 20:44:08   
M kao Mama
svaka čast, zaista si prostigla puno, a ja mislim da i dojenje doprinosi mršanju,

opet kažem svaka ti čast, baš, baš i vidi se na slikama kako lijepo igledaš

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
6.3.2013 20:52:05   
Amelaa RR
Ma koga to moje oci vide, svaka cast za tvoj rezultatuser posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
6.3.2013 20:58:22   
MicoTico
Stella user posted image
Definitivno nije lako izgubiti toliko kg.

Kad god se odreknem bilo koje vrste hrane koju inače konzumiram (npr. slatkiši, grickalice, kasnije večere) , ja kažem da sam na dijeti, tako da si, s moje tačke gledišta, ti ipak bila na dijetiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
6.3.2013 21:43:55   
Visnja RR
stella user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
6.3.2013 21:49:02   
dinciii
Amela draga,ja odavno nisam bila na RR al kad tvoj post ugledah nesto mi bi drago,da citam opet nesto od tebe...Nadam se da si mi dobro...Sorry za OT


Ja sam pocela od ponedeljka na dijetu user posted image u trudnoci nisam puno dobila 9 kg i nakon mjesec dana ostalo mi samo jos 1,5 kg (mala bila teska 4130 kg) i dok sam dojila prvi mjesec je bilo sve super al onda prestala dojit,pocela biti antibebi pilule i dobi nazad 5 kg...Eh sad sam se nakanila da pocnem sa dijetom...Prvi cilj mi je 10 kg....

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
6.3.2013 21:50:49   
senka27
ma svaka cast vidim ja ti bas smrsala i bas ti hvala sto si nam otkrila i kakouser posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
9.3.2013 22:27:32   
stella
hvala cure,drago mi je da ste se javile pusa za svaku pojedinacno user posted image user posted image
bice mi bas bas drago da nekoj od nasih RR clanica ovo bude korisno u gubljenju kg,sad samo puno skitam tj setam sa bebacom u kolicima user posted image user posted image user posted image
sa moje tacke gledista nisam bila na dijeti i nicega se nisam odrekla vec je doslo samo od sebeuser posted image bas mi je godilo voce,al ako neko to svojevoljno izbaci iz ishrane bitno je zamijeniti necim tj veceru vocem itd,sada jedem dosta badema :)
kisss veliki jos jednom za sve.



_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 7:34:44   
jasmin
I ja sam na ovaj način nekada gubila 8 kg u mjesec dana. S tim da sam u sve uključila i hodanje od najmanje sat vremena dnevno.
Mada nije to baš zdravo mršavljenje kad ja pojedem sendvič sa salamom,majonezom i kečapom za doručak,ali eto,bitno je da se mršavi user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 9:51:35   
canim
Stella, cestitke i od mene user posted image user posted image

A nisam bas razumila, jeli to -20 kg racunajuci kilazu tacno prije poroda ili nakon poroda, u svakom slucaju osjecati se laksom je super user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 12:33:52   
stella
zdravo mrsavljenje jer jedem puno zdravije hrane i ne izgladnjujem a plus imam bebachu koja doji :) a naravno ono sto volim to i pojedem al eto opet kazem bolje ujutro tako nesto pojesti a ne navece.user posted image
hvala user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 12:38:47   
stella
Canim, na samom pocetku trudnoce tezila sam 97 kg,posle poroda,kada je bebacha imala 2 mj imala sam 77kg koje drzim tako obzirom na visinu kilaza mi je idealna sve preko ili ispod ovoga je lose,mada mozda bi mogla skinuti jos 2 kg i da tako ostane.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 12:45:56   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: stella

a naravno ono sto volim to i pojedem

Joj stella draga, ja volim čips, smoki, slatkiše i nikad mi dosta, tako da kad bi uvijek jela ono što baš volim, ne bi nikad smršala, nego naprotiv.
Nekada sam mogla sve i uvijek i koliko hoću, ali sad više neuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 12:53:51   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: stella


Znaci ovako dorucak je ugl kriska-dvije hljeba,salama,suho meso,namazi i sl i solja mlijeka ili caja.
Rucak sve jedem sto volim (ako je riza,krompir ili tjestenina ne jedem hljeb)
Vecera razne vrste voca ne ogranicena kolicina i casa mlijeka,ili nesto drugo npr kao za dorucak i to je to zdravo sam smrsala a jela sve.




Ovako bih i ja mogla, i plus setnja svaki dan... ehhh, samo da mi se jos bolje disciplinovati. Koliko si imala kg odmah nakon poroda? Kako si uspjela dojiti bebu i mrsati tako? Ja sam citala na nekoliko mjesta na netu da zena koja doji ne smije gubiti vise od 500-700gr sedmicno, i ja se toga drzim. I samo da kazem da meni dojenje ne pomaze u mrsanju user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 19:41:38   
ljubičica 28
Stella, zaista veliko user posted image user posted image za izgubljene kilograme user posted image

Ja na sličan način pokušavam, nadam se da ću uspjeti skinuti bar deset kg user posted image

Daliyah92, ni meni dojenje ništa nije pomagalo user posted image Izgleda da nama jedino 'bušenje kašike' pomaže user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 20:08:15   
Neca xxx
Stella, svaka cast! user posted image Samo nastavi sa takvom prehranom.

Ni meni dojenje nije pomoglo u mrsanju, cak sam dobila nekoliko kg, ali zasluzeno. Jela sam minimalno kutiju kras domacice dnevno, a nekada i dvije. Samo mi se to jelo. user posted image user posted image Ali ipak je pomoglo, jer da nije dojenja, sigurno bih tada dobila barem 10 kg, koliko sam pretjerivala.

Samo se nadam da ce mi se ovaj put jesti mrkva. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 20:21:02   
malena sharena
stella, potvrdjujem da je ovo najbolja dijeta!

I ja spadam u one kojim dojenje nije pomoglo, bas sam se debljala i dogurala sa prijetrudnickih 55,56 na 74. I odlucim se na smanjene obroke, a jela sam sve istu hranu kao i ranije, ali npr. odmah sebi odvojim dvije kriske hljeba, pola ABC sira i nema dodavanja, ili dvije kutlace variva i kapak. Slatkise sam uredno jela, doduse, nisam vecerala. I smrsam za mjesec dana pet kg. Poslije toga jos kilogram i ostanem trudna user posted image Sad sve ponovo user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 20:26:02   
ljubičica 28
malena sharena, sad bar znaš recept, bit će lakše user posted image



_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 20:37:13   
malena sharena
Jest, samo se tesko natjerat, úžasnou volim da jedem i volim haman sve, nisam izbirljiva, pa mi valjda zato ovaj rezim odgovara, nicega ne ostanem zeljna user posted image A inace, mladost mi prodje u ovim debljanjima i skidanjima kilograma user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 20:41:30   
malena sharena
Vidim i ti pokusavas na ovaj nacin smrsati, ja sam vise puta u zadnjih deset godina tako skidala kilograme, sve jela, ali pomalo i uz dosta kretanja i kao stella, vjerujem da je ovo najzdravija dijeta. Zelim ti srecu i da odrzis novu kilazu bar koji mjesec duze od mene :)

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 20:48:20   
ljubičica 28
Ista sam...sve mogu i sve mi se uvijek jede user posted image

Mislim da mene ipak slatkiši ukopaše, kad bih samo njih zamijenila voćem bilo bi rezultata. Al', nažalost, voće ne volEm pa moram malo strožije krenuti.

A ne bih se ja bunila da se pođem opet debljati zbog user posted image , skinula bih kg valjda nekad user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
10.3.2013 20:54:17   
malena sharena
Smrsaj, pa ces ostati aBd. Kod mene je mrsanje i trudnoca bilo uzrocno posljedicno vezanouser posted image
Nego, ja ogladnih od ove teme user posted image

< Poruku je uredio malena sharena -- 10.3.2013 20:58:53 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
11.3.2013 12:18:48   
stella
Drago mi je ako sam samo i potakla neku od vas da razmislite da bi vi to mogle,ne treba se vagati treba promijeniti nacin ishrane,opet ponavljam jedi ujutro ono sto bas volis bolje nego navece a super su kokice,jabuke da zavrse dan user posted image nemojte bas sve pojesti odjednom odredite jedno svaki dan po nesto da sebi uljepsate jutro ili ti dorucak user posted image
Ja sam se vagala na samom pocetku trudnoce,i 2 mj posle poroda tacno 20 kg a nikad nisam bila gladna.Prije sam bila na raznim dijetama al sve je to kratkog maha,koliko smrsas duplo dobijes kad opet pocnes jesti.ovo ide na duze staze.Tu i tamo pojedem slatko i navece kada sam u gostima,kad nam dodju gosti itd ili kad mi se nesto bas jede mogu zgrijesiti bar jedan dva dana user posted image dopustam si to vrlo rado user posted image user posted image user posted image
set_am koliko mogu a evo ovih dana nam lose vrijeme pa malo slabije ugl sretno cure i ne zurite samo malo modifikujte svoj jelovnik user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio stella -- 11.3.2013 12:24:10 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
11.3.2013 13:05:58   
stella
Evo jedne slikice sa novom kilazom user posted image
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4571920860429&set_=a.4571900739926.1073741825.1364000130&type=3&permPage=1

< Poruku je uredio stella -- 11.3.2013 13:06:45 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zdravo mršavljenje-bez dijete
11.3.2013 13:08:57   
canim
Stella stavi u svoj album na rr sliku, jer te ovako mogu vijeti samo prijatelji s fb, ja te npr ne mogu vidjeti.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *