|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   batko..
8.9.2011 8:29:21   
najjda
da li sta možda sinoć gledali njegovu emisiju ....ja još user posted image user posted image user posted image user posted image
užasno se osjećam,da imam toliko para pa da svima dam joj kao sam se naseirala 


ako ima dupla tema brišite moderatori

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: batko..
8.9.2011 8:34:10   
veeseelaa
ne gledam i ne slušam njegovo emisije... prije jesam dok su bile zabavnog karaktera a više ne, ne želim se potresati...... al naravno za humanitarnu akciju uvijek načujem, tako da mogu dati i svoj prilog

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: batko..
8.9.2011 8:38:44   
najjda
joj vesela ma morala sam ja ono sinoc gledati muž me otjero u drugu sobu nije mi dao da gledam jer on odma počne da plače i nasekira se pa mi neda takvo što gledati jer ja satima plače i pričam o tome

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: batko..
8.9.2011 8:51:06   
veeseelaa
ja stvarno izbjegavam takvo što gledati.....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: batko..
8.9.2011 10:19:33   
Anoniman
user posted image user posted image Kamo srece da se tako sazale ove usijane glave .I ja sam takva kad menesto potrese dugo sebi doci ne mogu.....Ne znamna kojem kanalu prikazuju Batka, imampar nekih nasih ali nedavnosamna hayatu gledala ispuni mi zelju ,kadne crkoh od tuge

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: batko..
8.9.2011 11:05:59   
veeseelaa
ma ja plačem kad u seriji je neko bolestan
kad je Savaš poginuo dva sata sam plakala user posted image  ne mogu si pomoći

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: batko..
8.9.2011 11:14:32   
Hanady RR
ja također izbjegavama emisije tipa batko, ona na hayatu o ispunjenu želja...
U najmanju ruku zabranjeno mi je d agledam...
najrpije sebe potresem, pa sve oko sebe, djecu, muža, mamu rođenu...
užasno mi sve to teško pada i nikako nije dobro za mene...

Koliko god mogu uvijk pomognem kad čujem ili me neko uključi u akciju....
al stavrno da pregledam toliko bolnih priča nemama snage....

Iskreno odbolujem svaki pojedinačni slučaj i to je tako strašno za moju psihu da me naporsto strah...

Nisam dovoljno jaka...za sve sam spremna u životu čini mi s estjene bih pomjela da moram...al da pratim svaku emisiju ne mogu zaista...naškodim i sebi i djeci svojoj tolikim suzama i plačom i razmišljanjem....

pa ja sma pola godine dan započinjala i u krevete lijegala sa pričom i mislima od tetki mersiji i mami one djece i njima...
Bilo mi došlo da tablate počnem uzimati...strašno s eopteretimuser posted image

sad ovo može izgledati kao pretjerivanje al mislim d aimama neku flainku u vezi sa emocijama previše sam osjetljiva života miuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: batko..
8.9.2011 11:39:44   
najjda
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

....Ne znamna kojem kanalu prikazuju Batka, imampar nekih nasih ali nedavnosamna hayatu gledala ispuni mi zelju ,kadne crkoh od tuge



srijedom pink bh oko 20,00 h


user posted image user posted image user posted image  ja sinoć crkla od plača

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: batko..
8.9.2011 11:43:37   
salmy
Nije mi jasno odakle Batku vise snage? imam osjecaj da ce njega samo jednom pokosit.

Svaki put kazem necu gledati,i opet gledam i otplacem,svaka mu cast
Hrabar covjek nevjerovatno!

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: batko..
8.9.2011 11:55:39   
Anoniman
jesam gledala prije sad ne jer nemogu  upratiti kad pocinje emisija .
O cemu je to sinoc bila temauser posted image sta je bilo nisam gledala .
Mene isto potresa pogotovo ispuni mi zelju , znam uvjek oplakat.....

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: batko..
8.9.2011 13:41:26   
najjda
IZVORNA PORUKA: felix

jesam gledala prije sad ne jer nemogu  upratiti kad pocinje emisija .
O cemu je to sinoc bila temauser posted image sta je bilo nisam gledala .
Mene isto potresa pogotovo ispuni mi zelju , znam uvjek oplakat.....


draga ma jedna djevojčica je bolesna i nema novca a majku su napravili ludom socijalni radnici pa joj nisu dali da ide sa djevojčicom u bolnicu pa je morala njena mama uzeti bolovanje da bi išla sa djevojčicom ,batko svi u studiju su plakali ,djevojčica kada je zagrlila batka on je puko nije mogo izdržati i nije mogo više ni pričati ma haos pravi ja user posted image user posted image još

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: batko..
12.9.2011 9:03:02   
emi7908
draga ma jedna djevojčica je bolesna i nema novca a majku su napravili ludom socijalni radnici pa joj nisu dali da ide sa djevojčicom u bolnicu pa je morala njena mama uzeti bolovanje da bi išla sa djevojčicom ,batko svi u studiju su plakali ,djevojčica kada je zagrlila batka on je puko nije mogo izdržati i nije mogo više ni pričati ma haos pravi ja još


gladala ovo i više nikad neću ...user posted image user posted image  kad mi srce nije puklo, plakala sam kao malo djete nisam mogla sebi doći... Što kaže Hanady, nemožeš si pomoći niti se mogu kontrolisati da se suzdržim od svih tih emocija ...user posted image user posted image  Bože dragi u kakvoj državi živimo a nek' je na dušu onima koji rade u dotičnoj socijalnoj službi.... bojeli se oni Boga??? Imaju li oni djecu? Neka ih sram bude ... user posted image user posted image user posted image  Malenoj djevojčici neka dragi Bog pomogne da što prije ozdravi ...

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *