|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   blago krvarenje
22.4.2010 16:59:19   
le_ella
eh ovako drage moje nikad mi se ovo nije desilo pa ne znam sta je, menstruacija mi je prestala prije 5 dana i tada sam pocela piti pilule protiv trudnoce preksinoc sam osjetila neke bolove dole i stalno moram ici na wc ali to je jako bolno i kad se obrisem ostaju blagi tragovi krvi na maramici sta da radim??? Molim vas pomagajte!!!

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 17:51:31   
reallove
hellpppp..imam isti problemuser posted image user posted image menstruacija je prestala prije 3 dana,jucer me poceo boliti stomak kao kad trebam dobiti a danas sam primijetila malo krvi...bojim se..neznam sta mi je kao luda hodam po kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 18:06:08   
acudesa
otidji doktoru, ne znam sto bi ti se moglo desiti krvarenje, u kom te predjelu boli?
imas li probleme sa mokrenjem?
kontam da nisu mokracni kanali ili bubrezi
ne vjerujem da je nesto strasno, nemoj se sekirati

< Poruku je uredio acudesa -- 20.11.2010 18:08:10 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 18:10:51   
reallove
probleme sa mokrenjem imam,osjecam neku bol...boli me ispod stomaka,kao kada trebam dobiti..pijem tablete protiv trudnoce,ali nikad mi se ovo prije nije desilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 18:21:39   
acudesa
ne znam moze li se povezati sa tim...
mila, otidji doktoru, da otklonis sumnje, ja mislim da je upitanju jača upala mokracnih kanala...
popij uroloski caj, uvu, nesto

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 18:39:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

hellpppp..imam isti problemuser posted image user posted image menstruacija je prestala prije 3 dana,jucer me poceo boliti stomak kao kad trebam dobiti a danas sam primijetila malo krvi...bojim se..neznam sta mi je kao luda hodam po kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


draga najbolje da odes na pregled,možda je od prehlade,meni se nije nikad dogodilo al mojoj prijateljici jeste tako da mislim da nije nista za brinuti se al ipak otidjiuser posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 18:46:25   
napolitanka
kod mene se to dešava već zadnjih 18 godinauser posted image user posted image ,i uvijek su razlozi bili hormoni, dobijem dabroston, i zaustavi se, kad su jača krvarenja-hormonske injekcije na bazi progesterona...mada ta krvarenja mogu biti i znak upale jajnika, grlića...bilo bi preporučljivo otići doktoru,da on ustanovi o čemu se radi, sretnouser posted image user posted image

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 19:15:32   
reallove
hvala vam drage moje,na doktora cu cekati najvjerovatnije do srijede,kod njega je uvijek guzva,zvala ga danas na mob. nedostupan..ja sam i prije imala tako nekih problema i upala,ali nikad nista strasno samo ovaj put se bojim jer je izaslo malo krviuser posted image user posted image ..hvala jos jednom na odg. volim vasuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 19:26:25   
Anoniman
reallove meni se to znalo desavati kod jacih upala mokracnih kanala uffff bolilo je jakouser posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 19:42:59   
reallove
cijeli dan sam,cini mi se u kupatilu..mene boli kada hocu na wc,kada zavrsim,bol se smanjiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 19:45:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

cijeli dan sam,cini mi se u kupatilu..mene boli kada hocu na wc,kada zavrsim,bol se smanjiuser posted image




ooooooo kako je to grozno ja sam se s tim bas patila al od trudnoce hB nikad..vjerovatno je upala i trebat ces antibiotikuser posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 19:47:25   
reallove
nadam se da ce biti ok,abduser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 19:48:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

nadam se da ce biti ok,abduser posted image




imas li peršunauser posted image da napravis caj.grozan je al pomaze

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 19:55:57   
malena27 RR
reallove, caj od brusnice, persuna ili uve i pij naizmjenicno...u litrima.... to ce ti pomoci da isperes bakterije u mokracnoj besici. definitivno lici na jaku upalu mokracnih kanala.
moraces na antibiotike da se to sanira, dok ne dodjes do dr.a, pij caj, limunadu, uglavnom dosta tecnosti....



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: blago krvarenje
20.11.2010 20:19:47   
reallove
persun i limun imam,brusnicu nazalost nemam,pa cu probati ovo dvoje,otici cu i kod dr abd..ljubim vas

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *