|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 9:51:35   
bubamara80
zene, imate li vi bolove u kukovima po noći? mene svako dva sata probude bolovi na onoj strani na kojoj spavam pa se okrećem na drugu stranu. probadajući bolovi koji idu niz nogu. sve nekako trpila do neki dan ali evo 36.sedmica i sad već skačem od bola odmah u sjedeći položaj kad me probode i probudi, pa masiram tu gdje me probada pa legnem na suprotnu stranu.a kad stanem na lijevu nogu također osjetim bol dok malo ne razgazam. imate li vi sličnih iskustava ili sam sama?

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 9:58:22   
Okarica
Meni je odavno tako, kao da su mi kosti skroz mekane.  Razumijem tačno kako se osjećaš. Meni je najgore što se ne mogu naspavati jer me to probudi, a dok se okrenem na drugu stranu, to je procedura. Užasno sam teška, a često ustajem i u wc. Više mi je dosadilo. Čekam te proklete bolove, a oni ne dolaze. Dr. mi stalno govori da bi trebalo biti ovih dana, a ja sad više nemam nikakvih predosjećaja. Ne bi me iznenedilo da prenesem.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 10:00:19   
mamyca
I meni se to dogadjalo dok sam bila trudna,mislim da ti jednostavno ta strana utrne ili ti beba stvara pritisak,u zavisnosti kako se okrece.Ja sam svom doktoru rekla za to,i rekao mi je da je to normalno.Kad sam rodila vise me nijednom nije zaboljelo.I hB sve je bilo ok.Ne sekiraj se.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 10:38:36   
ewica
Ti bolovi to širenje karlice-u ripremi za porođaj.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 10:42:17   
ElmaB
U prvoj trudnoci sam ih imala pred kraj, a u drugoj, gotovo svih devet mjeseci. Bila sam teska, jer sam nosila dvojke, a njihov polozaj je bio takav da mi je jedno uvijek sjedalo na neki zivac u nozi, pa mi je to ponekad cak otezavalo i kretanje!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 12:43:27   
saso
Ja osjetim samo kao jak pritisak u predjelu karlice,a tih ostalih nekih bolova nemam

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 12:51:06   
M kao Mama
Od trećeg mjeseca trudnoće bila sam invalid u nogu, ha, ha, dr. davali razne dijanoze, te bebe priklještila živac, te beba, ovako se anslonila, te imam išijas pa hoda, helem kada sam se porodila bolovi nestali,

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 13:28:59   
mamin sin
To se karlica siri ipriprema za porod. Ja sam imala bolove u 9. mj ne nesto intenzivne ali... Najcesce ujutro kad ustajem iz kreveta i ako sam dugo sjedila pa kad ustajem...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bolovi sa strana u kukovima
22.8.2008 16:39:23   
dacy
ja sam se isto brinula zbog toga, ali sada mi je lakse kada vidim da nisam jedina koju boli

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bolovi sa strana u kukovima
9.3.2009 14:04:14   
Minče
Pozdrav svima...Vidim da ste sve vec pred kraj trudnoce...Ja sam tek na pocetku...10tj...Od sinoc me bole kukovi,narocito kada se krecem....Da li je nekoga boljelo na pocetku ili samo tako na kraju???

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bolovi sa strana u kukovima
17.3.2009 22:36:20   
Psihomodo
Mene bole kukovi, a tek sam na pocetku drugog meseca. Bole me i cele butne kosti, cas jedna noga, cas druga.user posted image Nije nepodnosljivo, ali mi nije jasno otkud to ovako rano! Ovo nije rano, ovo je prerano. . .
Ja cu sutra da zovem lekara, sto i tebi preporucujem, ovde mozemo samo da nagadjamo.
U svakom slucaju, zelim ti ugodnu trudnocu user posted image

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.3.2009 11:20:35   
Minče
Jesi li zvala doktora...Ja sam svog zvala prije otprilike 4dana...Rekla mi da pijem caj,i ako bol nije strasna da i to nije nista strasno...A mene su bolovi prestali...Vise ne boli...Pa ne znam sta je bilo i od cega...

(odgovor članu Psihomodo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.3.2009 11:46:16   
mnn
IZVORNA PORUKA: Psihomodo

Mene bole kukovi, a tek sam na pocetku drugog meseca. Bole me i cele butne kosti, cas jedna noga, cas druga.user posted image Nije nepodnosljivo, ali mi nije jasno otkud to ovako rano! Ovo nije rano, ovo je prerano. . .
Ja cu sutra da zovem lekara, sto i tebi preporucujem, ovde mozemo samo da nagadjamo.
U svakom slucaju, zelim ti ugodnu trudnocu user posted image










draga Psihomodo možeš ti zvati doktora ali to ti se širi zdjelica i maternica....i ja sam to prošla na početku trudnoče...beba raste i mora boljeti..jer gura sve organe da bi imala mjesta...e tvoja maternica prije trudnoče bila je 7cm...a sada če sve više rasti do 1kg...če biti...e zato sve to boli...magnezij pij i biče ti odmah bolje...drži te se...znam ja kako vam je...i mene znaju uloviti grčevi....a u 9mj sam...


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Psihomodo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.3.2009 11:55:27   
Dinkica
I mene su pred kraj trudnoce strasno boljeli kukovi zbog spavanja sa strane i jedno 15tak dana poslje poroda, otrilike onoliko koliko sam lezala. Cim sa pocela fino spavati na ledjima bolovi su prosli tako da se ne brines, mislim da je to od pritiska tezine na bokove, mene je proslo, nadam se da ce i tebe.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: bolovi sa strana u kukovima
24.3.2009 13:31:00   
mamin_zivot
meni se to pocelo javljati, upravo tako probudi me bol u noci, ali mislim da je od tezine jer sam dobila kila dosta.. user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.4.2009 19:01:27   
Anoniman
Iskopirala sam sa teme treće tromj. da ne kucam ponovo:

Žene imam problem user posted image . Već danima, pisala sam, me boli kuk desni, desni dio krsta i desna strana (da izvinete) g... Usporeno hodam al sve je to bilo podnošljivo do danas do 14h. Od 14h muku mučim, bol me na plač tjera bukvalno, ne mogu da hodam ili ako već pokušam nema šanse da se oslonim na desnu nogu user posted image user posted image  Bol je katastrofa. Ne znam šta da radim, al me ovo baš brine jer vidim da ne popušta. mm me u wc vodi....eto dokle je došlo... A još kad se beba počne mrdati, uh vrištala bih na glas. Mislila sam ako ovako nastavi (a za bolove ne smijem ništa piti) da idem dr. Al gdje da idem, ginekologu ili....jer imam osjećaj da je beba, kako sjedi, pritisnula neki živac user posted image

(odgovor članu mamin_zivot)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.4.2009 20:49:31   
delly
enisa-sara odi doktoru da vidi meni je tako bilo i to je od sirenja kostiju i misica koji su u straznjici koji su povezani s ledima...leda primaju pritisak tj tezinu stomaka i nemogu da podnesu taj teret pa daju dalje na guzicu i noge...za to se trebas istezati...nek te muz izmasira,,
a mozda je i user posted image  sjela negdje dje nije trebala...za svaki slucaj odi doktoru...

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.4.2009 21:09:09   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  sigurno je beba pritisnula nešto jer je u sjedećem položaju user posted image
Hvala ti!!!!

(odgovor članu delly)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.4.2009 21:20:18   
magde
mojoj tetki bolelo je bubrezi zato sto beba je bila loso postavljena i udirala je beba na bubrege tako da enisa mislim da kad ce se beba pomeriti te bolove cu ti biti manje nadam se.nisi imala prije nista slicno takve bolove pred da ostanes u drugom stanju??
zasto ja sam imala problem sa kicmom tojes kao neki nerv me pogodilo i bolelo me je noge otkazivali su mi ALI u bremennost nije bilo n ista hvala bogu mislila da ce da me boli ali sve je proslo OK dakle Enisa u koji mesec si??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.4.2009 21:39:21   
Anoniman
Ja sam poslije poroda faspvala diskosherniju koju sam relativno dobro sanirala prije 4 godine, kiropraktikom. Sada me isključivo kuk boli, ne kičma, a kad se beba počne vrtiti suze mi frcaju.
8-mi sam mjesec.....

(odgovor članu magde)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: bolovi sa strana u kukovima
18.4.2009 21:41:42   
magde
nisi se savetovala sa doktor????moras da nadges sebi kei polozaj kako  da ti se bol smanji da se nekako okrenes da se beba pomeri mislim stvarno mi je zao na kraj si i treba d auzivas u ktecenje beba u tebe u sebe a tebe boli e zao mi je stvarno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: bolovi sa strana u kukovima
19.4.2009 11:57:30   
Anoniman
Hvala magde. Bila sam sinoć u bolnici, vadili mi nalaze i dr. me pregledao na UZV-u. Sa bebom je hvala Bogu sve ok a ja sam fasovala tzv. trudnički išijas... Dobila sam terapiju pa ako ne bude bolje onda na inekcije... Biće sve dobro,..... nadam se.

(odgovor članu magde)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: bolovi sa strana u kukovima
27.5.2009 10:35:28   
niki78
Pomozite ako je iko tu!
Od jucer imam te bolove, desni kuk i jajnik. Nemam pojma sta je, nemam problema sa urinom tako da sam jako zabrinuta. Ne pece me, nemam pojacano bijelo pranje, ne idem cesto u WC. Jednostavno me zaboljelo i ne popusta. A ne ide mi se kod dr-a. Za svaku sitnicu idem, glupo mi vise a mrzi me svo to cackanje. I vjerovatno bi mi opet dali neke tablete ili vaginalnu kremu. Sta da radim? Je li ikoga tako boljelo?
Sinoc sam taj dio zamotala nekom toplom dekicom i jutros mi je malo bolje ali i dalje boli. Pomozite, user posted image user posted image user posted image please


_____________________________

Život je knjiga koju čitaš preskačući stranice...Da shvatiš poentu, kad-tad se moraš vratiti na preskočeno, inače ...neće biti smisla!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: bolovi sa strana u kukovima
27.5.2009 20:05:58   
mishel
Zdravo niki78, samo da te utjesšim da ti bolovi nisu strašni. Imala sam i ja i još uvjek ih imam, a doktor kaže da je to sve normalno jer se beba namješta i možda pritisne neki živac pa zato boli. Netreba nikakve tablete da piješ i da ideš po doktorima, pogotovo ako je već trudnoća pri kraju.

Ako te još nešto interesuje samo javi.



(odgovor članu niki78)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: bolovi sa strana u kukovima
28.5.2009 9:54:53   
niki78
Hvala puno za odgovor.
Mrzilo me je i ici doktoru pa sam samo pocela malo vise jesti brusnice. A jedna starija teta mi je rekla isto sto i ti tako da sam bila malo smirenija. Mada i dalje boli, malo ali osjetim user posted image
Nadam se da ce biti ok


_____________________________

Život je knjiga koju čitaš preskačući stranice...Da shvatiš poentu, kad-tad se moraš vratiti na preskočeno, inače ...neće biti smisla!

(odgovor članu mishel)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Kafa/kahva
lost

Koju kafu/kahvu vuše volite?

Bosanska kahva (47%)

Nesscafe (37%)

Espresso (7%)

Neka druga (8%)


Broj svih glasova: 177

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *