|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   didakticke igracke
5.1.2009 14:45:38   
aazra
Moram otvoriti ovu temu jer na prethodnoj nikako da dobijem odgovor..

Zanima me didakticka kocka - koja joj je svrha i gdje je sve ima za kupiti?

_____________________________







Neposredna veza do poruke: 1
   RE: didakticke igracke
5.1.2009 14:51:30   
mamyca
Jeli mislis na ovo?
Didaktička igračka - kocka user posted image user posted image user posted image Didaktička igračka - kocka. Stabilne drvene izvedbe. Sa šareno obojenim drvenim elementima. Velika zabava za mališane! Potiče motoričke te intelektualne sposobnosti! Svaka strana kocke s različitim motivima. Dimenzije zatvo-rene kocke pribl. 30 x 30 x 30 cm, visina otvorene kocke pribl. 24 cm. Pedagoški preporučljivo.

Pogledaj u Turbo Limacu.
A pogledaj i ovo ima jos finih igracakauser posted image .http://www.kockica.co.yu/fejlesztoszh.htm

< Poruku je uredio mamyca -- 5.1.2009 15:04:49 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: didakticke igracke
5.1.2009 14:54:57   
aazra
Ta je definitivno ekstra, ali ja sam mislila na one manje kao plisane za bebe..

_____________________________








(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: didakticke igracke
5.1.2009 15:04:34   
mamyca
E to ne znam,pogledaj u Turbo Limacu,ili na njihovoj web stranici.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: didakticke igracke
5.1.2009 15:56:56   
rozi
Ne znam tacno na koju kocku mislis, ali inace sve didakticke igracke stimuliraju bebu na razlicite nacine. neke koce imaju otvoje kojima se razvija preciznost malih rucica, zatim uci boje , oblike( naravno i drzanje istih ), razlicite tekstura materijala. Sta trebaju uraditi da dobiju neki zvuk. Itd, itd
Moj je za Novu godinu dobio cetiri geometrijska oblika: kocku , loptu , prizmu i valjak od platna. . Sve moze , ali lopta nikako.  Odmah mu ispada iz ruku,hehe, moracemo jos vjezbati.


_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: didakticke igracke
5.1.2009 17:45:02   
Lorna
Mi smo rano Lorni poceli kupovati didakticke igracke i jos uvijek ima ovu kao sto je mamyca postavila sliku (samo puno manju). ona ih je obozavala i stalno ih okretala i prevrtala. elem, ima ih raznih oblika, sa razlicitim zanimacijama,kao sto neko rece jako su edukativne i interesantne. Proizvode zvukove, neke svjetle, imaju otvore na razlicitim mjestima, ma suep rsu igracke. Lorna trenutno ima i medu koji na sebi ima sve vrste kopci - od rajfeslusa, preko klasicnog dugmeta do pertle i pomaze djeci da uce vezivanje i kopcanje. taj medo, recimo kosta $ 19. Ova kocka kao sto je mamyca postavila, zavisno od velicine kosta izmejdu $30 i $100, te manje kocke, lopte, knjige kostaju u prosjeku $20-ak. Super su stvar, kad vec kupujete i dajete pare, ja sam uvijkek za to da se kupi nesto korisno i edukativno.


_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: didakticke igracke
7.1.2009 12:52:12   
nikka
Za svaku dob bebe-djeteta postoje didaktičke igračke i one i jesu najbolji izbor,
jer pored što se dijete zabavlja one potiču razvojne mogućnosti djeteta.
Ja recimo volim svom sinu kupiti razne drvene slagalice-mozgalice i on u njima uživa baš se trudi da složi ili ubaci predmete gdje idu.
Didaktičke igačke zaokupe dijete i ono počne kroz igru da razvija svoju maštu i svoj mali mozgić,uči veličine,oblike,boje,brojeve ispituje svoje mogućnosti i to ga veseli,bar ja to vidim kod svog djeteta.
U TL ih ima za kupiti sigurno.

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: didakticke igracke
7.1.2009 20:54:04   
travnicanka

IZVORNA PORUKA: nikka

Za svaku dob bebe-djeteta postoje didaktičke igračke i one i jesu najbolji izbor,
jer pored što se dijete zabavlja one potiču razvojne mogućnosti djeteta.
Ja recimo volim svom sinu kupiti razne drvene slagalice-mozgalice i on u njima uživa baš se trudi da složi ili ubaci predmete gdje idu.
Didaktičke igačke zaokupe dijete i ono počne kroz igru da razvija svoju maštu i svoj mali mozgić,uči veličine,oblike,boje,brojeve ispituje svoje mogućnosti i to ga veseli,bar ja to vidim kod svog djeteta.
U TL ih ima za kupiti sigurno.




Ja takodje svojoj djeci kupujem jako puno takvih igracaka.Pravljene su bas od finih zdravih materijala najcesce drvo.Brio marka je ovdje favorit.

Ajla vec prerasta takve igracke pa sad na redu tzv. pedagoske igracke tipa neki mini laptopa koji daju pravi uvod za kasnije rukovanje pravim komp.
Ajlic vec ima svoj komp. i jako dobro se snalazi...mada se trudim da ne provodi puno vremena za komp.radi okica i puno drugi stvari.....

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *