|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 13:42:58   
sanjarka
Cao svima.
Mislim da ova tema ne postoji. U narodu kazu da kada nosis musko, proljepsas se, a kad je zensko poruznjas jer ti curica ukradu svu ljepotu. Interesuje me koliko je to u praksi istina. Mame koje nose djevojcice ili su nosile, mozete li objektivno reci kako ste izgledale u trudnoci sa curicom. Ja sam sebi nesto ruznija, a velike su sanse da nosim curicu iako sam tek 13. nedjelja. Doktorica mi je vec nesto nagovjestila da je malauser posted image Da li se furam ili je to stvarno istinauser posted image

< Poruku je uredio sanjarka -- 28.11.2008 13:51:01 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: djevojcice ukredu ljepotu?
28.11.2008 13:44:04   
Nedi
Ja sam nosila djecaka a bila sam ruzzzzzznnnna strahota......pa eto.....

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: djevojcice ukredu ljepotu?
28.11.2008 13:44:43   
sanjarka
ja sam nosila djecaka i bila sam bas slatkauser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: djevojcice ukredu ljepotu?
28.11.2008 13:46:49   
dalmatinka
Ja nosim curicu(ako nije doktor falio)i sama sebi sam ruzna uzasnooooo,nemogu se pogledati u ogledalo skroz sam se promjenila.


(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: djevojcice ukredu ljepotu?
28.11.2008 13:50:36   
camm
ja mislim da nije sve u tome
ja sam bas lijepo izgledala u trudnoci
a po prirodi sam mrsava
tako ti kilogrami sto sam dobila u trudnoci su me lijepo popunili
a i u licu  sam odma ljepse izgledala,nisam imala pjege po licu
i ako ih neke zene dobiju sa zenskom djecom..
ja sam savim ok izgledala i danas kad gledam te slike isto to kazem.

a vjerovatno ima i toga user posted image  da neko ovako izgleda neko onako
ali niti i jedno ostane sve se to opet promjeni.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 14:10:54   
hanabanana
Sve one koje su vjerovale u te gluposti meni su govorili da nosim muško.

Rodila sam dvije curice. Nikada nisam imala čišći ten, sjajniju kosu i ljepše nokte.

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 14:21:31   
mamina princeza
to sto nekad sebi ruzno izgledas moze biti da su se promjenili tvoji osjecaji zbog hormona. ja sam nosila djevojcicu i bila sam zadovoljna svojim izgledom, nisam imala problema sa tenom kosa mi je bil afina manje je opadala. nisam se puno ni udebljala.
bas se sjecam jednom pred sam porod sjedim u cekaonici za preglede a jedan covjek komentarise kao nesto po tenu i ocima kome je koji pol bebe. I bilo jedno 5 trudica svima pogodio jedino meni rekao djecak. JA se bila zabrinula jer je vec sve bilo roza:)
Al ipak dodje moja princeza:)

Tako da ja ne vjerujem u to...mnoge stare zene su mi tokom trudnoce govorile sta doktori znaju vidi se po stomaku da jemusko. ma gluposti sve smo mi razlicite i svaka trudnoca je za sebe... ja apsolutno ne vjerujem u te gatke...


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 14:22:31   
tweety
Rodila sam i djecaka i djevojcicu i bila sam potpuno ista,mada su mi govorili da sam nekako pravo vedra i ozarena a sa djevojcicom cak i prelijepa user posted image

< Poruku je uredio tweety -- 28.11.2008 14:23:02 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 14:34:25   
neki
Ja nosim djecaka,i svi mi kazu kako sam se proljepsala i kako sam slatka i simpa trudnicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 14:36:55   
tea lana
meni i danas nije da se hvalim znaju reci da odavno nisu vidjeli lijepse trudnice od mene dok sam bilauser posted image .A i kad slike pogledam nisam se bila puno promjenila.A rodih curicu.user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 14:56:59   
larina
i ja sam rodila i djecaka i djevojcicu i bilo mi je isto lijepo lice,kosa-cak sam mozda bila i ljepsa nego kad nisam trudna.nisam se bila udebljala,pa mi neki nisu mogli primjetiti trudnocu ni do 7 mjeseca.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 15:08:30   
makana
hehehheheh
nosila sam curicu
bila mi je prva trudnoća i sama sam sebi baš lijepo izgledala, nekako sam bila sva sretna
i usne mi nikad nisu bile punije user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 15:12:01   
larina
bas tako usne budu prelijepe mm se uvijek sjeca mojih usana i govori kako su bile pune i rumeneuser posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 16:49:42   
MamaPutaTri
user posted image Ja sam definitivno drugacije izgledala sa curicom nego djecakom. Sa malim sam bila pomalo otecena pogotovo na kraju al lice vrlo cisto i tako to. Sa malom po prvi put problemi na licu, tad sam tek pocela intenzivno koristit jaku sminku, prije toga mi za lice nije ni bila potrebna fondacija. Sa malim cisto lice ko porcelan. Sto se kose tice, bila sam plava i obe trudnoce nisam mogla dobit nikako zeljenu boju, pa sam morala ic na tamno. A sad da kazem bila sam ljepsa sad il tad, ja sam sebi u pocetku izgledala ok, a pred kraj otecena grozna, nisam se htjela vidjet u ogledalu oba puta, tako da nemogu rec sad ljepsa tad il tad, nijednom. Naravno zavisi i od okoline koliko vas cine da se osjecati lijepima u trudnoci. Sa curicom jesam sjajila nekako vise cini mi se na iako je ten bio grozniji. Ja mislim da je to ipak do hormona djecjih koji se spoje sa nasima i reaguju. Kao sto jedna rece, imala je punije usne, moje usne su pune vec pa kad su izgledale punije meni je to ruzno doslo, nekome lijepo dodje. I tako mnogo stvari. Sve smo mi pomalo razlicite. Al u sustini najbitnije je ja mislim da mi nekad same sebi nabijemo kompleks da izgledamo grozno, pa poslije kad smo trezvenije nakon poroda i pogledamo sliku nije bilo tako strasno mozda ko sto nam se cinilo, a mi kontale jesmo grozne. Ma lijepe ste ljepotie drage, ja znam da kad vidim trudnicu nema mi ljepse zene na svjetu, nekako mi to tako lijepo izgleda, nekako raznjezena ta zena i zenstveno, bas prelijepo. E sad to treba prenijet na sebe, to misljenje. user posted image user posted image

_____________________________

Nista nije slucajno. Al zasto jest je drugo pitanje.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 17:15:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Sve one koje su vjerovale u te gluposti meni su govorili da nosim muško.

Rodila sam dvije curice. Nikada nisam imala čišći ten, sjajniju kosu i ljepše nokte.



samo što sam ja rodila jednu prelijepu djevojčicu. I prelijepo sam se osjećala, bez poteškoća, mučnina, oticanja, žgaravice!

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 18:35:29   
mynxlee
istina je da postoji ta prica u narodu, ali licno mislim da to sve zavisi od osobe do osobe, da je individualno.
nosim djecaka i svi mi kazu da u trudnoci jednostavno blistam. hm... sta da vam kazem user posted image


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 19:26:51   
tresnjicaaa
Kad sam nosila djecaka svi su mi govorili kako sam prelijepa trudnica i kako je sigurno zbog toga musko. Sad nosim curicu i i ista sam, samo sto su mi usne koje su inace pune jos punije i meni se svidjaju. Zadovoljna sam svojim izgledom i lijepo se osjecam. Razlika mi je vise u psihi. Sad sam mnogo osjecajnija i mogu da placem svake minute a kad sam nosila musko nisam bila takva.

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 20:04:35   
anitaMO
ja sam se isto proljepsala ,ten savrsen bio,kosa ,nokti .ama sve.uvjek mi govorili musko da nosim,a ja rodila curetak.jos mi govorili da sam balavica,nisu znali koliko mi je godina.eto mene su i pomladili.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 20:34:58   
Blue rose RR
Ljudi nisu ni primjećivali da sam trudna, jer sam inače nosila široku odjeću (mrzi me da prostite "stiskavac" sa odjećom u trudnoći), a što se tiče izgleda - kao i prije trudnoće - ništa drugačija.
A inače ne vjerujem u te babine gatke, oko trudnoće i spola djeteta - imala sam koleginicu sa posla, koja me je svih 9. mjeseci ubjeđivala (pored sedam doktora) da nosim muško - jer sam kao imala spušten stomak ( što je i istina, s obzirm da sam imala nisku trudnoću) - i pored toga što sam fakat nosila/rodila kćerku.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 20:51:46   
travnicanka
U obje trudnoce sam gotovo isto izgledala i svi su oba puta govorili kako cu roditi djecaka...a eto ja hvala bogu rodi  user posted image iuser posted image ......to su samo nagadjanja...ciste gatke...ja ne vjerujem u te price.....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 20:55:24   
jupajdi
IZVORNA PORUKA: travnicanka

U obje trudnoce sam gotovo isto izgledala i svi su oba puta govorili kako cu roditi djecaka...a eto ja hvala bogu rodi  user posted image iuser posted image ......to su samo nagadjanja...ciste gatke...ja ne vjerujem u te price.....


Kod mene potpuno isto.....user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 21:11:54   
Lulu_
ne mogu da vjerujem da neko o tome moze polemisati.kakve to veze ima sa ljepotom i spolom djeteta.primitivizam cisti

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 21:39:23   
Romali
Ja ništa u to ne vjerujem i pravo mi je krivo kad neko kaže- vidi kakva je, otekla, debela i sl., sigurno nosi curicuuser posted image user posted image user posted image
Meni su sve trudnice lijepe na poseban način, onako blaženeuser posted image
(Btw, rodila sam dječaka, nisam se nimalo promijenila. Sestra je rodila djevojčicu, promijenila se još manje .)


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 22:03:01   
Okarica
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

a što se tiče izgleda - kao i prije trudnoće - ništa drugačija.
A inače ne vjerujem u te babine gatke, oko trudnoće i spola djeteta - imala sam koleginicu sa posla, koja me je svih 9. mjeseci ubjeđivala (pored sedam doktora) da nosim muško - jer sam kao imala spušten stomak ( što je i istina, s obzirm da sam imala nisku trudnoću) - i pored toga što sam fakat nosila/rodila kćerku.


Kod mene ista stvar. Većina ljudi nije vjerovala da nosim curicu jer sam navodno dobro izgledala. Gluposti!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
28.11.2008 22:28:41   
Anoniman
Kod mene ima istine.... U prvoj trudnoći sam izgledala užas! Posebno zadnja 2 mjeseca. Ma katastrofa!! Inače imam prirodno puna usta, a ta zadnja 2 mj. sam imala usne kao crnkinja, sitni osip po licu, nekako mi se oči smanjila...... ma fuj sam sama sebi bila user posted image

(odgovor članu Okarica)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *