|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr Zaim Rovcanin
1.3.2011 13:01:08   
Moja bebaca
Da li neko zna kakav je dr Zaim Rovcanin? 

< Poruku je uredio Skvo RR -- 1.3.2011 15:57:16 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Doktori na Gak-u
1.3.2011 15:23:51   
animagical
zavisi za sta...meni nije bio ni za sta..covjek je stojao meni iznad glave i sa jos troje komentarisao da je missed abortion,a meni niko da nista kaze. i zakazu me za 4D a nista mi ne kaze zasto...ko da je neko gluh ili glup... poslije njega i takvih ja sada idem privatno,hvala Bogu! doduse to je bilo lani,mozda se  nekim cudom popravio..

(odgovor članu Moja bebaca)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Doktori na Gak-u
1.3.2011 15:28:20   
Crvena
Sirovina, kratko i jasno.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.3.2011 9:20:25 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Doktori na Gak-u
1.3.2011 15:31:01   
animagical
vidim da nisam bila izdvojen slucaj, nazalost.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 4
   Dr Zaim Rovcanin
1.3.2011 15:34:11   
Dida79
Moj savjet ti je da pokusas naci drugog dr ima ih puno boljih od njega

< Poruku je uredio Skvo RR -- 1.3.2011 15:57:57 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr Zaim Rovcanin
1.3.2011 22:04:55   
ja92
Za svakog doktora ces cuti i dobre i lose komentare. Bitno je kako se ti "kliknes" sa doktorom.

Za dr. Rovcanina ja imam samo rijeci hvale. Mozda nije ulickan kao neki drugi dr. Ali definitivno zna posao.
Moje iskustvo s njim: sve najbolje.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 9:04:05   
emi7908
pokušaj kod nekog drugog doktora..... mene je lično smorio a uopšte nije bio momenat za to.... user posted image

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 9:50:29   
veeseelaa
ja sam kod njega išla jednom samo na pregled, nije mi djelovao tako blentavo kako ga predstavljate user posted image
on mi je prvi rekao da nosim djevojčicu i bio je u pravu a zatim je naložio mm da ja trebam da jedem samo teletinu da se manem ostalog mesa, tako da sam od 6 mj - poroda jela isključivo teletinu i pila stopostotni sok od mrkve po prijedlogu Rovčanina user posted image
za rezultat smo imali bebu od 4350 kg user posted image  
ja sam do duše imala školsku trudnoću i nisam kuburila puno sa dokrotima, ono UZ, CTG i eto ga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 10:50:10   
balasgirl
Porodio moju snahu prije 6 dana, ona kaže da je super i da je prezadovoljna s njim. Ja ga lično ne poznajem.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 14:47:08   
animagical
IZVORNA PORUKA: ja92

. Bitno je kako se ti "kliknes" sa doktorom.

Ovo je skoro pa uvredljivo. Kako da kliknem s covjekom koji mi radeci uzv svima okolo prica (potiho) da sam pobacila,a ja kad pitam pravi se gluh... ipak je moja beba bila u pitanju,tako da je ispao pravi seljacina i sirovina... cuj da kliknem s njim

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Doktori na Gak-u
2.3.2011 14:52:44   
hanabanana
Sirovina, sa dna kace.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.3.2011 9:20:48 >

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Doktori na Gak-u
2.3.2011 15:42:13   
taurus
ja sam o tom čovjeku čula sve najgore


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 18:01:19   
ja92
A cin mi se da smo obje bile s istim problemom kod njega. Jer i meni je konstatovao missed. Nakon cega mi je i uradio kiretazu . I ne da nije bio sirov, vec je bio krajnje profesionalan i ljubazan i covjek prije svega.
Zahvaljujuci dragom Bogu, ali i tom doktoru, ja danas cekam svoju bebuuser posted image  

Tako da nas dvije smo klasican primjer razlicitog misljenja o jednom doktoru.
A hvala Bogu da svi mi mozemo birati i izabrati nekoga s kim se najbolje "kliknemo" (Bez namjere uvrijedim).


< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.3.2011 9:20:58 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 23:04:35   
animagical
meni on nije nista konstatovao.ja sam sama morala da zakljucim o cemu je rijec,jer se od njega nije moglo cuti ni mu. kiretazu sam bas zbog takvih takodjer radila privatno...

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 23:13:50   
Anoniman
Da ga sretnem na ulici pljunula bih ga, sad se kajem sto ga nisam i tuzila...

samo cu copy tekst sa druge teme...moje izlaganje o doticnom...

Rovcanin mi ej vodio cijelu trudnocu, kljukao me svim i svacim mogucim, traumirao me iz pregleda u pregled, ali nazalost ja tada nisam bila upucena o price o njemu. Meni termin 19.02., ja dolazim 07.02 kod njega na pregled i pregleda me ginekoloski, kaze mi brzo cete vi otvoreni ste 2.5 prsta. Dodjem kuci krenu bolovi, trpila ih od uvece do ujutru do pola sedam. Dodjem gore zateknem njega, pregleda me i jos mi kaze uh 3.5 prsta vi cete do 12h, ja moram ici privatno raditi, ali doci cu ja. Ostave me u bolnici u osam vizita, meni bolovi na tri minuta, kontrakcije 98 i pregledaju me i kazu da nisam ni mrvu otvorena, da mi je ginekoloskim pregledom izazvane kontrakcije i jos mrtvo hladno kazu pa dr Rovcanin nije prvi put, nadao se da cete doci u dezuru da bi se opario, ja ostala sokirana. Dosao on oko 12 i ja mu kazem da nisam ni sekundu otvorena i da su mi rekli da je gin pregledom izazvane kontrakcije on mrtvo hladno kaze znam i jos mi trazi 500 maraka da se "ne patim". Toliko sam bila bijesna da sam ga bukvalno istjerala iz sobe, toliko djubre od covjeka jos u zivotu nisam srela. Zato kazem hvala dragom Bogu pa je na kraju sve dobro ispalo zahvaljujuci prvenstveno Almi, pa Goranu.


A evo ti link za temu ginekolozi pa ces jos svasta naci o njemu, sto ja nazalost sam kasn procitala...

http://www.ringeraja.ba/forum/m_719/mpage_17/key_/tm.htm


< Poruku je uredio jelenaT -- 2.3.2011 23:15:04 >

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 23:15:57   
animagical
jelo nije covjek kriv sto nismo kliknuli....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dr Zaim Rovcanin
2.3.2011 23:20:35   
Anoniman
Kontaktirajte forumasicu lilix nek vam kaze kako joj je konstatovao mrtav plod i zakazao je za kiretazu, ona zamolila ako postoji mogucnost da dodje sutradan, posto joj je od velike brige to vece pozlilo ode u hitnu i pokaze nalaz da ima bukvalno receno mrtvo dijete u sebi, koji je potpisao doticni i posalju je hitno u vojnu na kiretazu, gore dodje pogledaju UZ dijete zivo i zdravo i normalno. Sada njena Berina ima nepunu godinu dana, da je slusala njega ne bi se ni rodila.... zao mi je sto prije nisam pitala za njega kao sto sada drugi pitaju.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dr Zaim Rovcanin
6.3.2011 19:05:57   
Moja bebaca
Iskustva su razlicita......ali, privatnik koji me vodi moju trudnocu mi je preporucila dr rovcanina za porod, jer oni zajedno saradjuju, pa je navodno njen pacijent i njegov....kao i to da je pravi strucnjak.
Da li i kod njega " prolaze" samo pare ??user posted image

(odgovor članu Moja bebaca)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dr Zaim Rovcanin
6.3.2011 22:59:18   
mama2009
ja cu samo potpisati vecinu postova, zaobidji ga u sirokom luku....sve najgore

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Moja bebaca)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dr Zaim Rovcanin
6.3.2011 23:04:27   
myb@by
JA sa trudnocu vodila privatno kod dr. Nejre Pašić i ovaj doktor je jednom bio zamjena. JA cu ga samo jednom rječju opisati : Kuser posted image N

< Poruku je uredio Skvo RR -- 6.3.2011 23:15:54 >


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dr Zaim Rovcanin
6.3.2011 23:06:10   
veeseelaa
Kuser posted image N

user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 6.3.2011 23:16:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dr Zaim Rovcanin
6.3.2011 23:09:59   
klemzi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
da ja trebam da jedem samo teletinu da se manem ostalog mesa, tako da sam od 6 mj - poroda jela iskljuivo teletinu i pila stopostotni sok od mrkve po prijedlogu Rovanina user posted image



Zato ti je i dobar user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 6.3.2011 23:18:14 >


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dr Zaim Rovcanin
6.3.2011 23:24:38   
teacher75
ja sam cula da je jedna kineskinja umrla gore dok je on bio dezurni, plodna voda joj otisla, nisu je jadnu kontrolisaliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dr Zaim Rovcanin
6.3.2011 23:28:09   
veeseelaa
ma oni su svi dobri kad ide sve po loju čim zapne oni prave kikseve, neki više neki manje
za svakog od njih ima priča i loša i dobra



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dr Zaim Rovcanin
6.3.2011 23:30:17   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nek gospodin izabere značenje koje mu najviše odgovara
user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.3.2011 9:20:11 >


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *