|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:01:49   
sarisari
da li se svadjate sa mm, ako da koliko cesto, sta je razlog vasih nesuglasica i kako se vi osjecate poslije toga?

ja i mm se nikada nismo posvadjali hvala Bogu radi nekih krupnih stvari, jako rijetko se svadjamo uopće, a kada se to desi obicno je to neka "glupost" koja bi mozda u nekom drugom trenutku prosla nezapazeno, ali ja se uvijek poslije osjecam nekako...ne znam kako da opisem, osjecam se bez veze i zao mi bude sto je moralo doci do toga, pocne da me gusi u grudima nekako budem tuzna, mada se to dobro zavrsi ali svejedno,nekako dodje mi kao opomena da ga volim neizmjerno, najvise na svijetu i opet ponavljam da su to obisno bezveze stvari i rijetko

kakva su vasa iskustva
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:11:08   
tekja
...evo upravo sada...mene adrenalin puca, negdje bih isla, priroda, setnje, fazoni, a on se razvlaci po kuci, bi i ne bi...nervira me kad ima slobodan dan, a samo bi drzao daljinski u ruciuser posted image ...zato ja sada tersam, a on da me ne slusa, ode spremati dijeteuser posted image user posted image user posted image ...
 
a uglavnom zbog gluposti, poslije ne mozemo da se sjetimo oko cega je pocela raspravauser posted image user posted image user posted image ...poslije svadje se osjecam relaksiranouser posted image user posted image user posted image
 
 

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:15:30   
veeseelaa
da li se svadjate sa mm, ako da koliko cesto, sta je razlog vasih nesuglasica i kako se vi osjecate poslije toga?


mm nije svađalica, njemu smiješno kad se ja durim
a uglavnom razlog moje ljutnje je što nešto nije stavio na odgovarajuće mjesto, što nije kupio odredjenu marku nekog proizvoda i sl
Ne sjećam se da smo se nešto ozbiljno posvađali u braku al meni je i ovo razlog da se durim podugo hahhaha
inače jako smo tolerantni oboje, svak ima svoj prostor i respektujemo jedno drugo
Ja nisam ljubomorna a ni on nešto puno, nekad kritikuje moju kratku suknjicu i sl al sve se svede na zajedničko smijanje, i ja ga zezam zbog toga.... jer nema razloga za ljubomoru, za mene samo on postoji, sad za sad user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:17:51   
veeseelaa
poslije svadje se osjecam relaksirano


ja volim poslije svađice da se mirim sa mm user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:19:07   
M kao Mama
Naravno, da se pokoškamo pa i nekada dođemo "na riječ", ali to je normalno, laže svaka žena koja kaže da ima svaršen brak, jer u ovozemaljskom životu nema savršenosti. PA tako nema ni savršenog braka, muža i slično.

Hvala Bogu pa ima sa kim da se i posvađam, i pomirim, i nasmijem.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:20:35   
palachinken
IZVORNA PORUKA: sarisari

da li se svadjate sa mm



ne svađam, ni ne znam čovjeka user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:23:05   
mala86

IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: sarisari

da li se svadjate sa mm



ne svađam, ni ne znam čovjeka user posted image user posted image



joj trudnice user posted image user posted image user posted image user posted image svaka cast na zapazanju

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:24:10   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: sarisari

da li se svadjate sa mm, ako da koliko cesto, sta je razlog vasih nesuglasica i kako se vi osjecate poslije toga?

ja i mm se nikada nismo posvadjali hvala Bogu radi nekih krupnih stvari, jako rijetko se svadjamo uopće, a kada se to desi obicno je to neka "glupost" koja bi mozda u nekom drugom trenutku prosla nezapazeno, ali ja se uvijek poslije osjecam nekako...ne znam kako da opisem, osjecam se bez veze i zao mi bude sto je moralo doci do toga, pocne da me gusi u grudima nekako budem tuzna, mada se to dobro zavrsi ali svejedno,nekako dodje mi kao opomena da ga volim neizmjerno, najvise na svijetu i opet ponavljam da su to obisno bezveze stvari i rijetko

kakva su vasa iskustva



sa tm se ne svadjam, ni ne znam ga user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:24:52   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: sarisari

da li se svadjate sa mm



ne svađam, ni ne znam čovjeka user posted image user posted image



dok sam procitala i odgovorila ti vec isto napisala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:26:25   
Lady26
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: sarisari

da li se svadjate sa mm



ne svađam, ni ne znam čovjeka user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:29:20   
palachinken
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: sarisari

da li se svadjate sa mm



ne svađam, ni ne znam čovjeka user posted image user posted image



dok sam procitala i odgovorila ti vec isto napisala user posted image user posted image user posted image


Ma lapsus desi se, ali mi šega, kao onaj na anketi neki dan "baba ima proljev" e tu sam pala sa stolice od smijeha user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:32:16   
sarisari
sorry svaka cast , ja sam pogrijesila, ovo mm se odnosilo samo na mene na moj post, a pitanje je vi sa svojim mužem....hahha dobro ste uocil, ali naravno znate na sta sam mislila, guzva mi je na poslu pa ne obratih pažnju sta napisah:)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:36:11   
sarisari
i mi smo toleranti, postujemo se ,nismo ljubomorni...kao sto neko vec napisao obicno sam ja ta koja tersam pa valjda njemu kada vise prekipi kaze nesto i eto ti od nicega svadjica i zato mi i bude tesko jer znam da sam ja obicno kriva sa svojim tersanjem radi bezveze stvari ovisno od raspolozenja nekada budem teska sama sebi:), ali dobro obecavam sebi da se vise necu tako ponasati:-)

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:36:16   
Lady26
"posvadjamo" se naravno....bilo bi dosadno da nije tako user posted image , ali nikad teske rijeci, ni uvrede Boze sacuvaj, evo zajedno smo vise od 11 godina....
Vise je to prepiranje, moje tersanje   i sl....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:40:07   
palachinken
da se vratim temi..ne svađamo se, ja ne smijem user posted image Mogu nešto tersat ili durit se ako mi neka sitnica nije po volji, ali ne smijem u argumentovanu svađu, jer se ne znam svađat, ni sa mužem, ni sa bilo kim - zacrvenim se i rasplačem, a sve što sam imala u glavi spremljno za reći, zaboravim, spetljam se i to stvarno jadno zvuči.
A mm  ima vrhunske komunikacijske skills tako da se s njim nemoguće u verbalni duel a pobijedit user posted image




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:43:29   
Lady26
A opet ja imam ruuuuuuuznuuuuuuuuu/groznu/odvratnu manu user posted image user posted image , znam cime mogu uvrijediti osobu, skladno sa temom npr. mm i zato se ne svadjam da ne bih rekla nesto sto cu pozaliti user posted image ....radije brzo usutim....i suti mm...i sutimo dan-dva user posted image , onda ja ne mogu vise sutiti i mirimo se user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
23.6.2011 10:46:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:46:59   
virgulina
ih , svadjamo se , tj ja se svadjam user posted image
i vicem i psujem i prijetim mu
al' kad se sabere sve bude zgob gluposti , nereda koji pravi , neispraznjana pepeljare , daske na WC solji a kad sam u PMS onda se svadjam jer glasno dise user posted image


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:47:19   
palachinken
Ima ljudi, fakat im se, kažu, zamrači pred očima u tim trenutcima i ne mogu kontrolisati šta govore.
Ma mi smo tek dvije i po godine u braku, nismo imali nikakvog povoda za pravu svađu, ja ako dignem nos on pravi face i nasmijava me dok ne popustim, on ako digne nos, ja skinem grudnjak. I svi sretni user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:49:50   
virgulina
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ima ljudi, fakat im se, kažu, zamrači pred očima u tim trenutcima i ne mogu kontrolisati šta govore.
Ma mi smo tek dvije i po godine u braku, nismo imali nikakvog povoda za pravu svađu, ja ako dignem nos on pravi face i nasmijava me dok ne popustim, on ako digne nos, ja skinem grudnjak. I svi sretni user posted image user posted image user posted image




to je tako u pocetku
ja poslije 10 godina ako skinem grudnjak on pita : a zuljaju te zice jeluser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
23.6.2011 10:51:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:54:00   
dinaa
Posvadjamo se i mi naravno ustvari ja se svadjam a mm suti samo u jednom momentu kaze "nemoj molim te mahati rukama"user posted image ja tek onda shvatim da sam se razmahala ko prava a njemu smijesno.Uglavnom on nije svadjalica on moze sve mirno da rijesi a ja...samu sebe iznenadim nekad.I da mene nervira sto on suti sto se ne svadjauser posted image user posted image user posted image
I jos da dodam naravno uvijek je sitnica i glupost neka razlog sto ja dignem nos,nikad se jos nismo posvadjali zbog nekog ozbiljnog i krupnog problema.


< Poruku je uredio dinaa -- 23.6.2011 10:55:40 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 10:56:38   
dinaa
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ima ljudi, fakat im se, kažu, zamrači pred očima u tim trenutcima i ne mogu kontrolisati šta govore.
Ma mi smo tek dvije i po godine u braku, nismo imali nikakvog povoda za pravu svađu, ja ako dignem nos on pravi face i nasmijava me dok ne popustim, on ako digne nos, ja skinem grudnjak. I svi sretni user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:07:56   
Bambi09
za ovih 9 godina braka i 5 godina zabaLJanja, posvadjali smo se 2 puta... jednom dok smo se zabaLJali, zbog nesporazuma, a jednom u braku... Hvala Bogu, oba puta su razum i ljubav preovladali, pa smo se pomirili i sve izgladili...
ali zato "povisenog tona" ima svakodnevno... ako nam se razmisljanja i stavovi previse razilaze (a najvise je to u odgoju djece), onda "zagrmimo" i ja i on... vise ja nego on, ali nema uvreda, nema psovki, nema ponizavanja itd. i sl. i dr.... i ta se "grmljavina" zavrsi u 5-10 minuta...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:19:35   
m.i.n.a.
Mi smo se jednom pravo posvadjali a nemam pojma zasto..ja bila trudna i hormoni valjda,poslije sat vremena ne znam ni zasto se posvadjah al znam da se ne htjedoh odljutiti..sikljala sam vatru nizasta..al smo se i pomirili lijepo..jedino se sjecam da je rekao izvini sto te nasekirah i necu vise nikad..hihihihi...a meni tesko zaplakat:)))

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

SUŠENJE
marijica

Da li imate mašinu za sušenje veša?

Da (43%)

Ne (45%)

Planiram da kupim (12%)


Broj svih glasova: 102

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *