|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   paprike crvene-roge
8.10.2009 15:32:40   
bebica89
zna li ko kako ih spremiti,da bude ukusne?

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:34:49   
Teta Tuli
Ja sam kod prijateljice jela ove crvene paprike, roge, pohovane i punjene zutim sirom.
Jako ukusno!!! Ima li neko recept?

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:36:29   
bebica89
sad mi to nasmiga,ko ima recept neka se javi,molim vas

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu Teta Tuli)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:47:51   
bebica89
imal koga s receptom?????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:49:19   
Teta Tuli
Sacekajmo malo bebice, javit ce se neka zena sa receptom sigurno, jer ovo nije nesto komplikovano jelo i trebala bi svaka kuca da ga ima. user posted image (a moja nema user posted image )

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:50:49   
Nedi
I ja volim ove paprike sa sirom a nemam recept, a voljela bih ih sad za ručak njam njam

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Teta Tuli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:52:01   
bebica89
nemate pojma koliko volim ove paprike,ev nemam nikakav drugi izbor,vec ih ev przimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:55:27   
Đenifer
Ja mislim da se paprike prvo ispeku, ogulite, izvadite sjemenke,onda filovati trapist sirom (liska 1 ili 2), onda u jaja i prezlu pa ispeći i da je to to! A prolog možda neko meso (piletina ili teletina), pa probajte......user posted image

(odgovor članu Teta Tuli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:55:54   
Nedi
Bebice isto tako...evo na poslu sam i razmisljam da svratim u prodavnicu po njih

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 15:59:07   
lely
Ja ludo volim sve paprike,a crvene posebno...e sad nije mi bitno kako su napravljene da li je to przena,pecena,kuhana,punjena pohovana ili kisela na ovaj ili onaj nacin bitnoje da je paprika.user posted image

Sto se tice roga ja ih cesto ispecem u rerni,kada se ohlade ogulim,sjecem na trakice,vratim u vatrostalnu posudu koju predhodno namazem puterom,pospem vrhnjem za kuhanje,zacinim i stavim malo krupnije sjeckanog persuna i bijelog luka (ali sitnije isjeckanog).
Ovakve su mi super i vruce a i kad se ohlade...

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 16:11:22   
hannana
draga bebica,

roge ispeces u rerni. nakon toga ih stavis u plasticnu vrecicu da se lakse gule. ogulis ih za sekundu , stavis trapist i smjesu za pohovanje.
ps. super funkcionise kad oguljene roge stavis u zamrzivac pa nakon par mjeseci izvadis user posted image  isto tako ukusne kao i sad.

pozzzzzzzzzzzzz

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 16:26:41   
MELLI
meni su ukusne svakako,ali najčešće ih pravim tako da izdinstam (ili bolje rečeno,malo propržim)pileća prsa isjeckana na kockice,u to dodam pečene,oguljene crvene paprike(obično ih imam spremne u zamrzivaču),dodam malo bijelog luka,začine, i zalijem ili vrhnjem ili nekom rjeđom pavlakom.
Ekstra ukusno,a gotova za 15-20 min.user posted image

Što se ovih pohovanih tiče,neko je već napisao recept,s tim da sam ja jela te iste,ali osim sira imaju i tanki pileći filet u sebi,uh kako su ukusne.user posted image

Mislim da kada su fino oguljene ne mogu biti neukusneuser posted image

(odgovor članu hannana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 21:21:44   
DM
a ja jela sa sirom i sa suhim mesom(unutar paprike)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: paprike crvene-roge
8.10.2009 21:41:04   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Đenifer

Ja mislim da se paprike prvo ispeku, ogulite, izvadite sjemenke,onda filovati trapist sirom (liska 1 ili 2), onda u jaja i prezlu pa ispeći i da je to to! A prolog možda neko meso (piletina ili teletina), pa probajte......user posted image


ja sam ovo davno pravila i bas ovako  , paprike sam prvo ispkla u rerni na foliji onda oguliti  staviti liske sira   pohovala i isprzila dobro je pravo.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: paprike crvene-roge
9.10.2009 15:04:11   
bebica89
mnogo vam hvala gage moje cureuser posted image user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: paprike crvene-roge
9.10.2009 15:15:03   
M kao Mama
Uh, moje omiljenojelo, pravim ih na sve moguće i nemoguće načine,

1. pohovane sa sirom (cure već objasnile, samo što ja sve što pohuje prvo uvaljam u brašno, a zatim jaje, pa prezla)
2. pržene sa vrnjem
3. rižoto sa piletinom i rogama (riža, paprike na kockice, piletina, vrhnje za kuhanje, a nekada dodam i malo naribanog trapista)
4. roge isjeckane na kockice sa gljivama u vrhnju
5. roge punjenje smjesom od mladog sira, nekog masnog i pavlake i zapečene u rerni
helem, na sve načine i mogla bih ih jesti stalno

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: paprike crvene-roge
9.10.2009 15:15:52   
senka kurt
I još jedan receprt, paprike isšpeći, oguliti, napraviti smjesu od mladog sira, pavlake, jednog jajeta, malo posoliti. Staviti to u paprike, pohovati. Diiiiiiiiivno....

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: paprike crvene-roge
9.10.2009 15:18:12   
M kao Mama
To, senka ja ih evo već jedem, u mislima naravno, ali hvala na receptiću, 

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: paprike crvene-roge
10.10.2009 10:01:55   
ivanak
A to se koristi kod nas da se pravi ajvar ili se ukisele. Rijetko kod da ih puni nečim.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: paprike crvene-roge
10.10.2009 10:14:00   
tea lana
ja ih pravim pohovane sa sirom i nikada ne stavljam prezlu,znaci samo brasno i jaje.Na salatu ono znaci sa bijelim lukom i sircetom.Ali mi se ovaj recept od Senke bas svidio,i ako danas imam vec pripremljeno za rucak,ovo ce nam biti za desert.user posted image user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: paprike crvene-roge
29.8.2013 15:31:07   
sretna_mama
Muž jutros kupio, poskupe 1KG 3KM..ali diiiivne..pržim ih na ulju, dodat ću poslije bijeli luk i peršun, mmmmmmmmmm

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: paprike crvene-roge
29.8.2013 15:42:27   
dambolina
cuj to, a u konzumu su bile na akciji 1,55 KM. U amku 2 KM kila, ovo sam vidjela u ponedeljak

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: paprike crvene-roge
29.8.2013 15:44:54   
djoisa
na pijaci Grbavica 2 KM/1 kg

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: paprike crvene-roge
29.8.2013 15:45:55   
dambolina
joj sto kvarimo zeni cejf user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: paprike crvene-roge
29.8.2013 16:02:43   
sretna_mama
A, aaaaaaaaaaaa a mm preko puta Robota u Hrasnom, u DAN I NOC paltio 3KM..DODUŠE, KAO NACRTANE SU,..

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *