|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako podnosite vrucine u trudnoci?
28.5.2008 20:25:30   
Skvo RR
Drage moje, evo nam toplih dana...Ja mislim da je jedino meni vise od 30 stepeni user posted image . Imate li kakvih savjeta, kako prebroditi tople dane????? user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 28.5.2008 21:27:39 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
28.5.2008 20:32:55   
Visnja RR
Prije pola sata razgovaram s muzom o ugradnji klime...
Uzasno je sparno i kad moram nosati Asju obje se zalijepimo jedna za drugu...
A o izlascima vani s njom DA ali tamo gdje ima hladovine cega u mom djelu grada nema (Stup)... prije par dana smo isli na Vrelo Bosne... Aleja je mali raj za setnju s bebom...

< Poruku je uredio dina RR -- 28.5.2008 21:28:01 >

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
28.5.2008 22:27:28   
rozi
Ma uzasno je , kod mene su noge ko hurmasice, srecom postoje japanke.user posted image user posted image user posted image Najbolje sjediti u kuci dok przi, naravno ko ne mora na posao, a klima je zakon , samo je staviti na neko mjesto gdje nisi direkt izlozen i super. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
28.5.2008 22:46:59   
Anoniman
bogme nije lahko, al valja se strpiti po danu, navuci roletne, sva sreca imam klimu.. Ali zato je navece vrijeme..FANTASTICNO..Ja tako volim ljeto, radije bih se kuhala, nego po zimi bila trudna, hodala mokrih i smrznutih nogu, mrznula se i nosala kapute i cizme..ovako i voca, i tunikica i setnji..zivjelo ljeto..pa uz sve prednosti lakse se i strpiti kada prigusti, tusirajte se, raskomotite se i uzivajte..

(odgovor članu rozi)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
29.5.2008 1:03:30   
ruzica_sa
Meni je takodjer užasno... a tek kad pomislim da imam još dva mejseca najradije bi plakala. Juče sam i ja pričala sa MM da kupimo klimu i to što prije. Što se tiče savjeta ja sam juče čitav dan provela uz ventilator puno voća... Jedna od dobrih stvari ove vrućine je što mi se ništa ne jede pa tako da jedem samo voće... I onako sam je udebljala i previše tako da mi dobro dođe samo da bebece ne bude imalo problema ali nevjerujem jer sad već osjećam da će biti veliki premazanko tako zna šta hoće i ako je u stomaku user posted image  pozdrav  čuvajte se i ne izlazite po najvećim vrućinama...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
29.5.2008 8:03:41   
sanelicaaa
Ma meni drago sto je napokon toplije! Ulazim u deveti mjesec trudnoce,nemam vise nikakvih obaveza do poroda,tako da mi ove vrucine nikako ne smetaju! Upalim malo klimu,rashladim i sve super! Noci su predivne za setnje,sa odjecom je mnogo lakse (suknjice,haljinice,topovi,japanke),ima dosta voca i povrca - ma obozavam ove vrucine user posted image user posted image user posted image Vjerujem da bi imala drugo misljenje da jos radim user posted image user posted image

(odgovor članu ruzica_sa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
29.5.2008 8:04:04   
lejlaze
jeste vruce, ali ja volim vrucinu. puno mi je draza nego zima. kao i Shee, mrzim kapute i uvijek smrznute noge.
nisam ljubitelj haljinica, ali sasila sam preslatku i mislim da cu je cak i obuci user posted image .
neka nam sunca i ljeta. ja jos uvijek radim, na poslu imamo klimu, ali me udara direkt u ledja, pa je cesto gasimo.
u stanu jos nema potrebe da je palimo, jer je ugodno kada dodjem kuci sa posla. muz i ja sjednemo na balkon i super je...

(odgovor članu ruzica_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
29.5.2008 10:08:21   
bubamara80
Ja također više volim ljeto. Međutim nije zabavno kad si čitav dan na poslu pa otekneš, a onda u vrelo auto pa sat vožnje u gužvi kroz Sarajevo.
Imam klimu i u kancelariji i u autu ali me strah nešto puno paliti i rashlađivati se pa sve pomalo.
Jedina pomoć čim kući dođem pod mlak tuš, samo da ubije hladnu vodu... onda
namažem nogice nekim mentol gelom pa sve to fino hladi...

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
29.5.2008 11:50:24   
ame_la
IZVORNA PORUKA: Shee

..Ja tako volim ljeto, radije bih se kuhala, nego po zimi bila trudna, hodala mokrih i smrznutih nogu, mrznula se i nosala kapute i cizme..ovako i voca, i tunikica i setnji..zivjelo ljeto..pa uz sve prednosti lakse se i strpiti kada prigusti, tusirajte se, raskomotite se i uzivajte..

user posted image user posted image
BAš tako
dosta mi je zime
hladnoće
kada u jutro moraš na posao
a vruća posteljina
a još vrući muž
a ti trudna
moraš sve te blagodati da napustiš
a napolju minusi
pa da poludiš
nema ništa gore

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
29.5.2008 16:12:40   
Okarica
IZVORNA PORUKA: ruzica_sa

Meni je takodjer užasno...
Jedna od dobrih stvari ove vrućine je što mi se ništa ne jede pa tako da jedem samo voće...



_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu ruzica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
30.5.2008 13:05:34   
mamina princeza
Joj mene neki srklet od vrucine uhvati .. uzas. Stvarno ne volim kad  mi je prevruce - a bas mi je tako zapalo pocinje deveti mjesec a najtoplije. Najteze mi je sto ne mogu puno hodati jer mi bas bude lose od vrucine i jos plus imam alergiju na polen koja je upravo pocela. Nikako nisam zamisljala da cu kraj trudnoce provesti kuci pa se borim da uspijem izaci bar ujutro ili navece al i tad mi je grozno vruce. Al sta je tu je...samo da ja docekam aBd da se moja bebica rodi ziva i zdrava pa ce sve biti lakse:)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
18.8.2010 13:37:15   
kolacic
meni nikako ne ide ova vrucina, ni klima mi ne pomaze, ja sam mokra dan noc, cijedi se niz mene znoj kao da se tusiramuser posted image user posted image user posted image user posted image  stvarno ne znam kako podnijeti ovu vrucinu a obzirom da sam pri kraju trudnoce (34 sedmica) sad je sve teze... sta da radim????

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
18.8.2010 13:53:00   
dzeni_nl
uvijek sam voljela ljeto i vrucine, ali mi sada u trudnoci to nikako ne odgovara. dok sam bila u Bosni na godisnjem cijelo vrijeme sam bila kao opijena, jer nocima nisam spavala od vrucine, niz mene je cijedila znoj, ne znam samo odkud mi toliko tecnosti, a sva sam bila otecena. sad kada sam se vratila kuci ovdje nije puno vruce, vecinom je oblacno i pada kisa, meni bas pase i super se osjecam, vise neoticem. jedino sto se i ovdje preko noci znojim, ali ipak spavam bolje.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
18.8.2010 14:01:19   
kolacic
Meni treba konkretan savjet... tusiram se dan noc, nocu mi je mokra spavacica a po danu mi je upaljena klima u stanu, svejedno.. opet niz mene znoj curi non-stop...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
18.8.2010 14:27:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
18.8.2010 14:51:15   
kolacic
hvala Iman, ovo se zove konkretan odgovor user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
18.8.2010 16:59:37   
rose
inace ne pijem puno vode ali ova dva dana sam ko kamila user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
19.8.2010 10:57:52   
kolacic
ja samo jedem grozdje i lubenicu..najbolje mi prijaju a vodu toliko nisam pila..tek sam pocela s vodom eksperimentisati

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
19.8.2010 12:57:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
19.8.2010 13:11:44   
kolacic
user posted image user posted image user posted image hahhhahhahh i ja :)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
10.7.2012 22:38:41   
veeseelaa
nemam problema

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
10.7.2012 23:31:20   
ajla86
slazem se da je bolje ljeti biti u blazenom stanju nego zimi,...
neko je napiso mokrih nogu hodati ili sa silnim kaputima jaknama stramplicama uzas...tegoba bozija na ledzima...
ljeti ima voca vise vitamina vise izgovora za ogromne kolicine sladoleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i to je to...
ja funkcionisem isto kao i vecina..zamrcaci plakni se razgolisi se i to je to...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
10.7.2012 23:34:23   
Skvo RR
Dva puta sam bila u visokij trudnoci ljeti...uzas......evo vec ne mogu da disem..kada se sjetim...user posted image ..ma samo da mi je bilo uhvatiti zraka..mislim da je lakse zadnje mjesece zimi...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
10.7.2012 23:39:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
10.7.2012 23:49:06   
hatepsut
Ja sam prvo djete zatrudnila pocetko juna,znaci nisam ni osjetila citavo ljeto vrucine.sad ceka drugo i pri kraj sam i kazala sam nikad vise necu biti pred porod u ljeto user posted image
Podnosim kako kad,nekad dobro nekad lose.mislim stomak do zuba ja idem ujutro na ctg,vracam se oko 10-11 vec je prevruce jedva uhvatim taxi i tako svako drugi dan.kuci i nekako se moze.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *