|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 19:07:55   
Mama1
Evo vec nekoliko puta zapocinjem  ovu temu da napisem al jednostavno ne znam kako pocet ... Kako napisati a da me razumijete sta zapravo hocu reci .... U sustini sve se svede na to da je  danas tesko naci prijatelje al bas prijatelje koji nisu sa tobom iz koristi , koji su iskreni prema tebi  ... na koje mozes uvijek racunati i u dobu i u zlu ...
Zaista imam dosta "prijatelja" al niti u jednim nevidim takvo nesto ...
Vecinu nekako dozivljavam da su iz koristi i da je sve super dok te mogu kako iskoristiti ....
Drugi lazu "mastaju o idealnom zivotu "  tipa  : Sve im je super , exstra , love imaju brdo a onda kad treba se pokazati na djelu  izdaju se ... Npr : joj znas treba mi samo 10KM goriva do sarajeva neisplati nam se puno je to ... i slicne stvari ....
Da li sam ja previse iskrena pa to ocekujem od drugih??
Nevidim nista lose sto si iskren ... I sto mozes da kazes da danas nemas  vise od 10KM i slicne stvari ....
Zar treba ljude suditi po tome kako zive ( gdje ) koliko imaju novca , kakvo auto voze i slicno ...


Kakvi su vasi  prijatelji i da li imate prave prijatelje  ???




_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 19:13:30   
Mama1
Volila bih i puno bi mi znacilo kada bi ste podjelili svoja iskustva samnom ....  Hvala !!!

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 19:27:14   
Anoniman
ma mogu ti reci sto sam starija pravih prijatelja je sve manjeuser posted image , ali to je prirodno, zreliji smo i bolje procijenjujemo ljude

mada i ne zalim sto je tako, mislim divno je kad shvatis na vrijeme s kim imas posla, u biti sam ja uvijek imala, ako smijem reci to sama za sebe, dobru dusu i puno razumijevanja, ma ono 'biti dobar=biti budala', ali ne zalim, najbolje se uci na svojoj kozi

danas imam manje prijatelja ali su zato pravi

i jos nesto, ne treba razmisljati o nekome ko toga nije vrijedan

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 19:31:19   
demented
U skoro svim slučajevima je tako. Rijetki su oni koji u životu nađu prave i iskrene prijatelje. Ja se mogu pohvaliti da imam 2 prijateljice koje smatram iskrenim i pravim prijateljicama. Znamo se 15-ak godina i za to vrijeme je naše prijateljstvo prošlo kroz razne faze. Bilo je tu svega od neslaganja, svađe do ljubavi ali smo na kraju uvijek ostajale zajedno. Njih dvije su još bliže jedna sa drugom i češće se viđaju i sigurna sam da ne postoji ništa na svijetu što nebi uradile jedna za drugu. Vjerujem da ima još ovakvih prijateljstava i da nije sve baš pokvareno i naopako na ovom svijetu.


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 20:09:48   
Lulu_
nemam prijatelje i izbjegavam zblizavanje sa svim parovima a i  prijateljicama solo...imam jako lose iskustvo i uvijek sam naljetala na neke prijatelje koji bi me totalno iskoristili...neda mi se vise...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 20:11:46   
neki
Pa zeno draga,zato te ja i zovem na rostiljadu,nemam vise koga,a da je normalanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim na bracne parove,ali stvarno,ili su to ljudi koji imaju previse u zivotu,pa te podcjenjuju pogledima,a kamoli rijecima,ili su to ljudi koji lazu da im je brak savrsen,da je sve extra,a ustvari nidje veze,ili su to ljudi koji bas dodju da se najedaju i ponapijajuuser posted image user posted image user posted image Necu da me iko pogresno shvati,nikada ne gledam ljuda po tome koliko u zivotu imaju ili nemaju,ali kad mi se pocnu nameteti,dodje i taj period kad MORAM poceti gledati kakav je ko,jer tu nema nikakve iskrenosti...Pa brate,ja hocu da se druzim,da se zezam,a ne da gledam sta ko ima ili nema...

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 21:01:31   
tea lana
ja imam malo ali sam sigurna da su pravi prijatelji.Mamu,muza,brata,mog druga kojeg poznajem cijeli zivot,i dvije prijateljice.Dosta je tu poznanika koji se zadrzavaju nekad manje nekad vise,Ali na kraju im se izgubi svaki trag.Neke ja svijesno otjeram neki odu jer vide da na kraju od mene nemaju neku korist.Jer tim poznanicima lijepo kazem ako zelite da se druzimo pare mi ne trazite.Jer par puta sam radi 10,20km koje posudim izgubim i prijatelja a ni pare vise ne vidim

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 21:35:50   
Mama1
E drage moje puno vam hvala :)
Vjerujte pomislila sam da je do mene  i da se samo meni to desava ....
Da sam previse "izbirljiva" ....
A zaista netrazim puno :) samo da me ljudi nelazu u oci i nesmjeskaju se nazor a kad odem da me "pljuju" ....
ono " ma suti trebace mi " ....



_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 22:10:04   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: neki

koji lazu da im je brak savrsen,da je sve extra,a ustvari nidje veze,


mislim da ovo nema nikakve veze sa prijateljstvom.
moj brak kada je bio u krizi nikome nisam govorila jer nisam htjela da me svako pita sta ima, sta se desva a i zbog toga sto svako ima svojih problema i ne zelim nikoga zamarati...user posted image sta je lose u tome


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 22:11:00   
ledy blue
nikada nisam lako sklapala prijateljstva..jer sam svjedocila kako  pravi prijatelji '' u povjerenju'' prenose intimne stvari svojih ''prijatelja'' drugim ''prijateljima'', za prijatelje iskrene smatram svoju sestru i zaovu..a naravno imam  puno drugarica sa kojima se vidzam, ali i tu ima jedna distanca u povjerenju , jer ja smatram da ipak bez obzira kakvi prijatelji bili treba imati neku svoju intimu koju treca osoba netreba znati.

mm je izgubio '' prijatelja'' jer ga nije podrzavao u kockarskim izletima, i nije mu zelio posudzivati novac po tom osnovu... crnjak je sto sam ja sa njegovom zenom  dobra, a nemogu joj to reci jer nebih zeljela biti izvor sukoba, jer mislim da je to  problem za  koji moras biti slijep pa da to ne primjetis u braku, mislim na kockanje

a iskreno mislim i da to ona zna, al se srami meni reci...a ja nezelim potezati to pitanje ako vec ona nema povjerenja u mene da zapocne tu temu

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 22:33:28   
Mama1
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: neki

koji lazu da im je brak savrsen,da je sve extra,a ustvari nidje veze,


mislim da ovo nema nikakve veze sa prijateljstvom.




Mislim da neki nije mislila na to o cemu ti govoris ....
Pretpostavljam da ce se sloziti sa ovim sto cu sada reci .....
Netreba niko nikome svoje jade u braku pricati i krizne situacije ako to nezeli i nema potrebu .... Ali tako isto mislim da je bezveze da neko zapocinje pricu o svome braku i da ga ukiva u zvijezde ako tako nije ...
Suti ako te niko nista nepita a ako te pita i nezelis pricati o tome dovoljno je reci samo 2-3 rijeci pozitivne  u smislu : Ma fino nam je   .... Super .... Slazemo se .... :)




_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 22:48:49   
Lulu_
mozda...ali lopet se ne slazem sa vamauser posted image
ako neko ima potrebu da laze sam sebe...zasto moramo to komentarisati
dovoljno je tesko kada moras lagati o tim stvarim i takvim ljudima ne treba jos osuda prijatelja zbog toga sto bi i oni nekada voljeli pohvaliti svoj brak...ako shvatate o cemu pricam
nekada ljudima pomaze da idealizuju situaciju...pa pustimo ih neka je idealizuju ...ako ce im to pomoci
dobar prijatelj nece otvarati oci uvijek nekome koje ranjiv i bolan...vec se slusati i pretvarati se da ga je taj neko uspjeo slagati...vrijeme za realnost ce doci i nekada nece biti kasno da kazete nekome da ste znali da je bio u zabludi


ja imam prijateljicu koja je zivjela sa covjekom i rodili su djete koje nije bilo njegovo.kada se to saznalo razveli su se i ona je vracena jadna i rastrojena (ona to nije uradila jer je bila pokvarena nego zato sto je bila glupa zena i u odredenoj situaciji je napravila gresku koja je skupo stajala ), kuci svojim roditeljima sa djetetom koje je nekog drugog covjeka zvalo tata...user posted image
tada je sebe ubjedjivala kako nikad nije ni voljela svog bivseg muza i da je uvijek potajno patila za momkom s kojim ima djete...ja sam sutila a znala sam da se ubijala od ljubavi
kada smo se vidjele sljedeci put opet je pricala kako je voljela bivseg muza a ovaj momak je bio ispad jer mu je bila dugo djevojka i nije se ,mogla odluciti...ja sam sutila
kad smo se vidjele naredni put prica je bila opet drugacija...tada sam joj rekla da prica i da se dobro isprica...i da to poslje zaboravi a i ja cu
bila rastrojena i jadna i ne shvacena od svih i kako da joj ja tada ispravljam njene iluzije ma kako one naopake bile
doci ce vrijeme kada ce joj biti bolje i kada cu joj reci kako su stajale stvari iz moje perspektive a do tada cu sutjeti i slusati...




_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 22:57:29   
almai
prijatelji???ja sam se nazalost totalno razocarala u ljude koje sam mislila da su mi prijatelji,pogotovo u svoju prijateljicu s kojom sam odrasla i skolsku klupu djelila od 1.osnovne pa nakon male pauze i srenju skolu smo skupa zavrsile u svemu sam mogla da racunam na nju kao i ona na mene.Bila mi je vjencana kuma i uvijek smo ce cule i pomagale jedna drugoj sve dok se ona nije udala a to je bilo prije dvije god. ma ni na vjencanje me nije pozvala a vise ni kontakta nemamouser posted image user posted image user posted image zao mi je zbog toga i volila bi da nije takouser posted image ali bar znam na cemu sam.Sad imam samo poznanike,kolegice i drugarice a prijatelji su mi samo mama i sestreuser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 23:03:35   
almai
IZVORNA PORUKA: Lulu_


dobar prijatelj nece otvarati oci uvijek nekome koje ranjiv i bolan...vec se slusati i pretvarati se da ga je taj neko uspjeo slagati...

po meni je dobar prijatelj bas onaj koji nam otvara oci i kaze istinu u lice kakva god ona bila.Onaj ko je realan i iskren tog mogu smatrati prijateljm.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 23:13:20   
Lulu_
e pa ne govori se istina tako kruto nekome u oci kad neko skoro pa je dobio nervni slom...meni vala takvi prijatelji ne trebaju
i nisi me shvatila
ljepo sam napisala da dodje vrijeme kada se kaze istina ali da se nekada ljudi trebaju postedit istine jer je grozna

ili bi ti cackala po tome sto ti je najbolju prijateljicu prevario muz ili ces je pustit da odboluje svoje
al eto ti joj govori istinu pa nek pane u nesvjest od bola ha ja sta ima veze bitna je uvijek ta grozna istina , a psiha ko sisa psihu


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 23:16:13   
veeseelaa
user posted image ja lično ne bi nikad  (bez obzira ko je u pitanju) zakuhala, iskorištavala, lagala za rad lične koristi, otračala, ostala dužna, varala...... ja sam takva ustvari prema svima, jednostavno ne znam drugačije... jedno vrijeme sam se jako znala razočarati što ostali oko mene nemaju takve karakteristike al Bože moj sad sam navikla pa me prosto iznenadi kad je neko ok
Ljudi su jednostavno takvi poltroni, ulizice, zavidni i šta sve ne
Ja sam na svom poslu dupe spasila svakom radnika barem jednom a Boga mi meni da zatreba svi bi glavu okrenuli, al ja sam bar svjesna toga
Nismo svi srčani

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 23:24:28   
tea lana
ja sam jednom svoju dugogodisnju najbolju prijateljicu zaposlila u firmu u kojoj sam i ja radila,da bi joj pomogla finansiski jer se udala u bjedu veliku a ona uzela pare i nije se vise pojavila na poslu.To mi je skola za cijeli zivot.Sa njom nemam od tada kontakta a bile smo nerazdvojne od druge godine do 22god.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 23:32:26   
veeseelaa
e draga moja tea šta sam ih ja zaposlila, posuđivala para, vadila iz zatvora, obezbijeđivala im građ. materijal da kuće završe pa većina njih ni hvala
jedan moj nazovi prijatelj drpili mu mobilni i meni ga bi žao ja ga pošaljem kod jarana da mu da mob na rate, on platio prvu ratu a ostale ništa, naravno ja uredno izmirila njegove rate........
eto kakvi su ljudi, ja ne bi jela al nikom ne bi dužna ostala
taj isti moj prijatelj prije navedenog držao neku prodavnicu, raspad sistema, ma slabo robe a meni ga žao pa nazovem jednog jarana da mu donese robe i pripuni radnju onako badava
ja pripunjavala njemu a on meniuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 23:38:16   
tea lana
zato ja vise niokome ne posudjujem pare jer ne zelim da mi radi par maraka neko padne u ocima.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 23:42:51   
neki
Veeseelaa,almai,svaka vam cast,slazem se sa vama...Lulu,pricala sam o iskrenosti,i za mene je prijatelj=iskrenost,nemam ti sta vise reci na ovu temuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
10.6.2009 23:55:06   
veeseelaa
svaka čast onom ko ima prijatelja, ne vele džaba na muci se poznaju junaci... kad ti je teško svi se razbježe, kad imap love, auto, dobro izgledaš eto ih svi i svima si mila
Pusti šuplju, treba samo svojuporodicu gledati a ostale distanca, ne unositi se previše

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 0:28:35   
Anoniman
Moja uzrecica koju cesto znam reci je: Ne zovem te da me hranis nit odijevas, zovem te da sjedimo i da nam bude lijepo!!!!
I zaista tako mislim. Moj problem je sto nemam pokvarene misli o drugima, mislim svi su divni, kontam da ako ja necu nesto uradit ma nece ni taj sigurno..
Ja sam dobila auto kad sam maturirala, i to mi sad nesto nije bilo aman. Isla sam na fakultet na predavanja sa autom svaki dan i isla jedna prijateljica sa mnom. Meni je to bila neka najnormalnija stvar, jest da sam ja morala jedan semafor mahsuz skrenut, ali ok, nije mi smetalo, i zajedno se vracale kuci. Da bi ja na proljece odlucila malo pjesacit i kazem njoj lijepo je vrijeme, hajmo malo setat, pa cemo u grad na kafu, da se ne ulijenim. Ona vise sa mnom nije progovorila nikad.
A prije toga, bila zima, minus ihahaj, i ja bila kod nje. Ja se zasjedila i pitam nju hoce li me odvest kuci, da ne idem sama kasno je, kaze da hoce, i kad sam se spremala da krenem, ona skoci, ode u kupatilo i eto je izlazi sa peskirom oko glave, ko fol oprala kosu, i kaze stvarno sam je morala oprat jer ne mogu da izdrzim vise kolko se umastila. Ja kad nisam tu pocela plakat. Jer vidi se da nije mogla oprati kosu, peskir suh i onako dugu kosu treba da pere znas kolko.
A to je prica jedna u nizu... Sve u svemu, ja znam da nisam nikom zlo nanijela, i nemam se cega bojati. Ljudi su cudo, samo to mogu reci.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 0:42:21   
Chuchi
Sta ssam puta nauser posted image ala zbog svoje dobrote i iskrenosti... uuuuhhh
Kad sam prvi put pokazala da mi nije svejedno da me neko laze, pravi budalom, iskoristava,
provocira.. ispala sam najgora od najgorih... i to mi je bilo hvala! Od tada distanca sa svakim,
zao mi samo zato sto nisu svi isti ali eto moras biti na oprezu! I mislim da cu jos hiljadu puta
nauser posted image at al sta cu kad sam ko melem

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 9:30:30   
Mama1
Bas mi je drago da ste se odazvali na ovu temu ....  Zbog toga sto ste mi olaksali :)
Zaista sam pomislila da je u meni problem kao sto sam  vec i napisala .... Vidim ima razlicitih razmisljanja sto je i dobro jer da svi isto razmisljamo i isto pisemo ne bih valjalo opet ne bih nesto stimalo :) U svakom slucaju Hvala vam  na podjeljenim iskustvima .....
ZAKLJUCAK : 
      Čuvaj me Bože ''prijatelja'' jer neprijatelja se sam čuvam!
       Koliko god je rijetka istiska ljubav još je mnogo rjedje istinsko prijateljstvo.
      Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi a i dalje te voli.
                      
i moja najdraza : Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.



< Poruku je uredio Mama1 -- 11.6.2009 9:32:28 >


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prijateljstvo , korist , laz ???
11.6.2009 9:58:16   
Nedi
Druga je vrsta prijateljstva kad si ti neudat/neoženjen pa sa prijateljima provodiš više vremena i na drugačiji način. A kad stupiš u brak i samim tim imaš više obaveza i manje vremena za prijatelje onda može nastati blago rečeno nesporazum. Npr mm se prvi oženio iz svog društva a njegovi "jarani" subotom u 23:30 njega zovu hajd sa nama napolje. Pa halo kako možeš prvo nekoga zvati u ta doba?A kamoli hajde sa nama na neka mjesta koja baš i ne priliče oženjenom muškarcu, sva sreća pa je mm realan i čvrsto stoji na zemlji i kad im je skrenuo pažnju oni su rekli kako njemu žena neda da popije kafu sa rajom, nigdje veze ali eto....(ustvari oni ne rade pa im fali neko da plati račun)Ili moja prijateljica, kad sam izgubila bebu i zvala je da dođe kod mene da sam bolesna i htjela joj sve ispričati da bude tu i da mi bude podrška, ona je učila(a taj ispit nije položila skoro godinu poslije), a ustvari nije joj se dolazilo, vjerovatno joj bilo mrsko i to me povrijedilo jako, a znamo se preko 15 god. Uh kako mi je teško bilo, a draga mi je i danas, samo sam naučila da ne mogu računati na nju kad je najpotrebnije.
Sad iz ove perspektive mogu reći da mm i ja imamo vrlo malo pravih prijatelja (isključujem porodicu), imamo puno raje sa kojom se druzimo ali prijatelja samo dva para i jos po prijatelja/cu sa strane, sa svima ostalima je prisutna neka doza opreznosti jer se iza nasmiješenog lica kriju prevare,licemjerje,laži,hvalisanje.... A moj najbolji prijatelj je mmuser posted image  

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *