|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepsa imena
25.12.2007 21:13:53   
enisa27
Moja kcerka zove se Hanan....

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Najljepsa imena
28.12.2007 12:22:48   
superstar24
prije  dva mjeseca smo sazznali da je bebac mala curica..a ja skontala sve muska imena..nema veze..dugo nismo mogli skontati koje ime bi bilo onako i lijepo i za bebu i danas sutra kad poraste da odogovara..mislila sam da je to lako al se ispostavilo da nijeee...elem..jedne noci smo bezee nesto sjedili MM i ja (usput njegov tata namje kupio knnjigu imena ne bi skontali nesto) i slucajno dosli na ideju imena Hana Nur i izgleda da ce tako ostatiuser posted image user posted image  

(odgovor članu mama)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Najljepsa imena
28.12.2007 12:59:34   
Bosanka
Lijepo ime.Nisam jos do sada cula tu kombinaciju,ali zvucci bas slatko.Neka vam je sa srecom.

(odgovor članu superstar24)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Najljepsa imena
29.12.2007 18:15:14   
sanja h
cao ima li neko stranicu na netu gdje mogu naci imena (znacenje)

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Najljepsa imena
29.12.2007 18:28:57   
Suncica*
www.babynames.com

(odgovor članu sanja h)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Najljepsa imena
15.1.2008 13:14:17   
Asmir
ja cu svoju bebanu zvat Nadja (ne nađa) nego NADJA, a ako bude muško Alen ili Imran i zensko mi se svidja Farah, al hoce zena Nadja pa Nadja

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Najljepsa imena
23.1.2008 10:38:46   
Sanida
Hello svima!!Kda samo kod imena,ja se zovem Sanida,i mrzim kada me zovu Senida,Senaida i sl.i mrzim nadimke.Mi smo svom dječačiću dali ime Imran,jer sma sanjala da učim suru iz Kurana koja se zove ALI-IMRAN(Imranova porodica).A ako drugo bude muško zvat će se ako Bog da - ALI.

(odgovor članu Asmir)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Najljepsa imena
25.1.2008 0:28:54   
bebacha
ja ocekujem svoju curicu(termin je 19.2)ako Bog da i sve bude uredu zvat ce se Ajla.vidim da vas ima dosta kojima se svida to ime pa mi je bas grago.ponosna buduca mamauser posted image

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Najljepsa imena
25.1.2008 7:37:13   
Amelaa RR
Ako Bog da da hoce i to drugouser posted image masAllah neka djece...a to ti je ime prelijepo. Meni je lijepo  i Bakir od muskih.Nego jesil se naspavala...ti,kako mi je Imran??? Pozelila sam vas puno....a Imrana pogotovo...evo saljem mu i tebi  puno poljubacauser posted image
Voli vas Amela


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Najljepsa imena
25.1.2008 10:00:32   
Sanida
A drugo će malo sačekati,ako Bog da.Dok odradim pripravnički,pa dobijem stalno rješenje...user posted image Imran je hvala Bogu ok.Nesnošljiv je ovih dana,hoda,udara majku boksom,ako nije po njegovom.Jadna majka...user posted image pusicaaa vejikaaaa

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Najljepsa imena
25.1.2008 14:40:45   
Amelaa RR
Ma nemoj ti meni njega galamiti dobar je on...proci ce ga to
tebi saljem puno pusa i kao sto vidis kod kuce sam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Najljepsa imena
28.1.2008 11:56:57   
garfild
Dugo vremena pokusavam naci da li Suana muslimansko ime. Zna li neko?

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Najljepsa imena
28.1.2008 12:20:13   
mamica
za mene definitivno najljepsa muska imena su: Hamza,Muhammed,Imran,Abdullah, Abdurahman,Faruk i Tarik... a zenska: Aisa,Amina,Sumejja,Halima... Naravno,ima i puno drugih koja su lijepa...stvarno je tesko odluciti a buduci da cekam i drugu bebu bit ce to slatka briga...

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Najljepsa imena
29.1.2008 10:11:59   
archi
IZVORNA PORUKA: Bosanka

Predivna su mi stara Bosanska imena kao,Ahmed,Abdulah a od zenskih ime moje curice,pa onda ima Ismihan,Mejrem. itd.Ima nesto divno u njima.


Sorry, ali moram da reagujem- ovo nisu stara bosanska nego arapska imena!!!
Tangira me svrstavanje imena u ''kosheve'' pogotovo kada se svrstaju u pogrsan. Imena su sva lijepa i stvar je u tome kako se kome koje svidi.


Meni je uvijek bilo lakse pronaci lijepa zenska imena. Npr, Esma ili Lara su mi prelijepa, ali oko imena nase buduce bebice zajedno odlucujemo moj muzh i ja. Bitno nam je da nam se oboma svidi bilo musko ili zensko i ne opterecujemo se kojem ''koshu'' ime pripada.

Ako budeuser posted image zvat ce se Una, a user posted image Dino.

Oko zenskog imena smo se brzo slozili jer ima lijepo znacenjem.
Oko muskog jos razmisljamo medjutim nismo pronasli ni jedno koje nam se vise svidja. Dino nam je slatko, kratko i jasno ime oko kojeg ne moras petljati jezikom dok ga izgovaras:)



< Poruku je uredio archi -- 29.1.2008 10:14:56 >

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Najljepsa imena
29.1.2008 14:39:55   
mamica
cini mi se da te nisam bas dobro razumjela. kakvo svrstavanje u kakve koseve?
ja smatram da svakako moraju postojati neke kategorije i granice koje se ne bi trebale prelaziti. jedino u cemu se slazem s tobom je da ne postoje bosanska imena kao takva jer tu moze biti i ahmed i jovan i miro,a znamo da su to imena razlicitih nacionalnosti i pogotovo kod nas u postratnoj bosni ona se ne mijesaju...mislim da postoje  npr.
domaca i strana imena ili muslimanska i ona koja to nisu,a po meni su to stvari koje bas i ne idu skupa... Vecina svih imena je u biti lijepa ali dajemo nasoj djeci ona kojima ce se ponositi,koja ce odrazavati njihov identitet,jer konacno to je nesto sto ce ih obiljezavati za citav zivot,i nesto cega se nikako ne smiju sramiti...


(odgovor članu archi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Najljepsa imena
29.1.2008 23:17:09   
archi
Upravo si sama i odgovorila na pitanje;)


(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Najljepsa imena
30.1.2008 1:12:43   
jaca27
u čemu je problem, šta tebi zapravo smeta? kakve veze ima da li neko daje arapsko, bosansko , ili bilo čije ime, jer si sama ( ako sam te dobro shvatila) rekla da ime biraju supružnici i to koje se njima dopada i to je to. ko je ovdje sem tebe spomenuo neke koševe? moja kći nosi arapsko ime, koje se kod nas odavno udomaćilo, sunčicina ,čini mi se da je negdje pisala, ime španskog porijekla i ne vidjeh da se iko buni oko toga sem tebe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu archi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Najljepsa imena
30.1.2008 7:46:53   
Amelaa RR
Ma hajde svako je lijepo samo kad je dijete zivo i zdravo jel tako....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu jaca27)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Najljepsa imena
30.1.2008 12:25:50   
Blue rose RR
ohoho...žiku ovdje polemika...
Ma pravo je bitno kako se ko izrazio, muslimansko, špansko, latinsko, bosansko ime ...ovako ili onako.
Bitno je, da je ime lijepo, odnosno da se sviđa njegovim/njenim roditeljima, a kako će ga ko definisati...ipak je to lično opredjeljenje svakog ponaosob.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Najljepsa imena
30.1.2008 12:39:18   
Monia
Naravno da djeci dajemo imena po vlastitom nahodenju,opredjeljenju i osjecaju.To je nesto sto ostaje za cijeli zivot,i sto nas nasumice obiljezava.Nema potrebe potezati pitanja bilo koje vrste ili odluke.Imena se ne djele sama od sebe,dijele ih ljudi.Neka su nam djeca ziva i zdrava i nek s ponosom nose ime koje im dadosmo.

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Najljepsa imena
3.2.2008 21:01:53   
adja
Ja nemogu da se odlucim user posted image  za Zara, Nadja, Iman I inma ih jos mnogo ali ova tri su mi najdraža trenutno.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu mama)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Najljepsa imena
12.2.2008 11:41:46   
zaras_79
Pozdrav cure,
trudna sam samo osam sedmica ali vec razmisljmo o imenima. Moje omiljeno je Zara, odnosno Zahra, pa se nadam da ce biti curica, ali u bozije se ne mijesam, pa neka bude sta je odredjeno user posted image user posted image



(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Najljepsa imena
13.2.2008 9:43:21   
nejrica99
Suprug i ja smo nas izbor skratili na zenska imene: Ajsa, Dalal, Nadja, Merjem, a muska na: Berin, Nidal, Benjamin, Hamza, Amar.... ne znamo jos kojeg pola ce biti ovaj nas maji bebac, al' smo barem skratili veliku listu raznovrsnih imena....Velikiiiii POZDRAV svim buducim mamicama!!!!!!

(odgovor članu mama)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Najljepsa imena
14.2.2008 16:31:19   
DIDULI
pozdrav svima , prijavila sam se na ovaj forum najviše da bih dobila inspiraciju za ime koje ćemo moj dragi i ja dati našem bebaču.Nekako smo se nadali da će biti žensko i od početka smo smišljli ženska imena, međutim na zadnjem pregledu doktor mi je ustanovio da je dječak ,znam da je još rano tek sam 16 nedjelja al nekako bih ranije voljela da se odlućimo za ime . Meni se sviđaju kratka imena pa mi se sad u glavi vrte dva imena i to Din i Đan . Ako imate kakvih prijedloga molim Vas sugerišite!user posted image

(odgovor članu nejrica99)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Najljepsa imena
14.2.2008 17:16:37   
M kao Mama
moja djevojčica se zove Lajla i čima sam saznala da sam u blaženom stanju zaljubila sam se u ovo ime, sviđa mi se i tursko ime Ilajda, ali otom potom, lijepa ženska imena su Ena, Ema, Esma, Lamija, Džejla, od muškim mi se sviđa Nidal, Danin, Daris, itd

(odgovor članu DIDULI)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *