|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "U maternici-dvojke trojke,četvorke...&q...
26.12.2007 13:53:40   
issa
Ja se fakat izvinjavam što vam nisam ranije javila, ali evo nadam se da ćete uspjeti vidjeti ovo prije nego počne...

Naime, pronašla sam neki dan na netu da će danas u 16.00 sati na kanalu National geografic ( nadam se imate kablovsku) biti emitiran dokumentarac pod nazivom "U maternici-dvojke trojke,četvorke..."
Jedva čekam da vidim, a ako uspijete bilo bi dobro da to sebi snimite....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
26.12.2007 18:21:59   
baby
Issa hvala za informaciju gledala sam emisiju o dvojkama ,trojkama .

Nevjerovatno je user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
26.12.2007 18:29:57   
laracroft
I ja sam gledala te emisije vise puta i jako su dobre.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
26.12.2007 18:30:27   
Emina*
I ja sam isto gledala, super je emisija...
Kako je slatko,jestel vidjele cak user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
26.12.2007 19:34:51   
Suzana
user posted image

Je li bila emisija???
Ja tek sada (19:30 h je) vidjela post...

Hodala malo po gradu, shoppingovala user posted image ...

Moze li u par kratkih crtica da mi kazete najinteresantnije dijelove emisije...
Thx....

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
26.12.2007 20:00:07   
baby
hej suzi vise je slikovito bilo ,pikazivalo ultrazvucnim putem bebe , kako se bebe razvijaju iz sedmice u sedmicu i tako to user posted image  zao mi sto nisi stigla gledat valjda ce opet bit

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
27.12.2007 9:59:49   
issa
Ma ja sam davno gledala, ali sam stigla na kraj dokumentarca. Jučer smo muž i ja sjeli i uživali dva sata...Nevjerovatno je vidjeti kako se bebe razvijaju, rastu iz mjeseca u mjesec.
Najzanimljiviji mi je dio kad psiholog tumači pokrete user posted image user posted image u stomaku i odraz tog ponašanja djece u kasnijoj dobi. Npr. jedna od beba sebi traži mjesto i slučajno u glavu "udari" drugu bebu. Ova automatski stavlja ruke ispred lica kako bi se zaštitila, a nakon tog glavicu spusti na posteljicu. Psiholog kaže da će se ta beba i kasnije povlačiti na način da će se štititi od drugog blizanca i nakon "svađe" otići u sobu i spustiti glavu na jastuk baš kako je to činila u stomaku.
Ma nevjerovatno...
Evo provjeravala sam ima li u narednih nekoliko dana repriza...Nažalost, nema

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
28.12.2007 21:59:01   
Suzana
Baby, Issa, hvala vam i na ovih par recenica.

E bas bih voljela da sam gledala...

Issa, gdje provjeravas raspored programa za kablovsku, za National Geographic? Da pratim i ja, jer oni zaista znaju cesto reprizirati razne emisije, pogotovo one Air Crash Investigation, moj muz ih stalno gleda user posted image .

Mogu misliti kako je interesantna emisija bila.

A to sto je psiholog pricao ima smisla. Jer uvijek su blizanci takvi, jedno je uvijek dominantnije od drugog. user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
31.12.2007 10:19:34   
issa
Suzana, ovdje http://croatia.ngceurope.com/watch/default.aspx možeš provjeriti program NG, možda i bude repriza pa se uspije snimiti

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
28.1.2008 9:19:55   
baby
Sinoc je opet bila ona emisija o dvojkama trojkama na National geografic al sam vidjela samo kad je zavrsila jer sam gledala evopsko finale u rukometu user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
28.1.2008 15:15:30   
ElmaB
Hej cao baby!
 
Ja sam je gledala i javila sam Suzani da i ona gleda jer imam njen br telefona. Super je!user posted image
 
Elma B.

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
29.1.2008 16:51:58   
Suzana
Zahvaljujuci Elmi, gledala sam dokumentarac.
Super je...
Malo sam se prepala poroda...
 
user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
3.11.2008 4:24:35   
Dalia05
NEki dan sam gledala zena koja je rodila 9 djece. To je sve ko macici se radjalo rodila je u 30 sedmici trudnoce. Da im bog da da svi budu ok.TAko mi je to bilo slatko a ona se kao pravi heroj drzala.Svasta se desava.

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "U maternici-dvojke trojke,četvorke....
3.11.2008 4:28:15   
Dalia05
Kako sam svatila to je prvi put u istoriji Amerike da zena rodi 9ro djece od jednom. Sta mislite 9 flaasica i devetero djece place u isto vrijeme. Ja neznam kako bi to izdrzala. Sigurno bi hodala luda po kuci, i zajedno sa njima plakala.

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *