|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Savjetovaliste za trudnice na Otoci
4.10.2011 12:49:26   
mini_s
cao drage trudnice :)
Ja sam nova na forumu, prvi put sam trudna, pa me interesuju neke informacije o savjetovalistu za trudnice na Otoci. Da li se trebam negdje najaviti, imate li br. tel., koliko termina ima sedmicno i koliko vremenski traje?
Ako imate neke informacije, bas bih vam bila zahvalna jer planiram krenuti u savjetovaliste.

< Poruku je uredio mini_s -- 4.10.2011 12:54:33 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Savjetovaliste za trudnice na Otoci
4.10.2011 15:25:49   
Vodolija83
Dobrodosla na forum mini_s user posted image
Zelim ti ugodno druzenje !

Ne znam tacno u kojoj si sedmici,al mislim da ti je najbolje na vjezbice krenuti u 5-om mjesecu trudnoce.
Na Otoci imas 2 termina sedmicno:ponedjeljkom u 16:30 i petkom,nisam sigurna jel 10:30 ili 11 h,posto ja idem samo ponedjeljkom.
Vjezbe traju 2 h i nigdje se ne trebas najavljivati,samo dodjes i to je to user posted image

Dodji na temu Razgovori u ocekivanju djeteta da se vise druzimo user posted image


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu mini_s)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Savjetovaliste za trudnice na Otoci
4.10.2011 18:41:19   
mini_s
draga Volodlija83 bas ti hvala na informaciji.
Ja sam vec u 29 sedmici, ne znam dal sam zakasnila, ali svakako cu se uključiti, vec sljedece sedmice. Kazi mi jos jesu li se rade samo vjezbe ili imaju i neka predavanja?

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Savjetovaliste za trudnice na Otoci
4.10.2011 18:58:49   
KupusLivada
hej, nisam znala da se moze krenuti vec u petom?

eto me onda abd u ponedeljak, mada su mi oba termina vise nego nezgodna, zbog posla user posted image

(odgovor članu mini_s)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Savjetovaliste za trudnice na Otoci
4.10.2011 19:11:26   
Anoniman
sacu ja malo glumiti moderatorauser posted image

imate temu http://www.ringeraja.ba/forum/m_11695/mpage_1/key_/tm.htm

skvo ce me zik zikuser posted image

(odgovor članu KupusLivada)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Savjetovaliste za trudnice na Otoci
5.10.2011 0:22:13   
magbi
molim vas da neza netko adresu ili broj telefona doktorice  Velije-Zelije hitno sto hitnije unaprijed vam hvala

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Savjetovaliste za trudnice na Otoci
5.10.2011 15:12:09   
Vodolija83
IZVORNA PORUKA: dadada

sacu ja malo glumiti moderatorauser posted image

imate temu http://www.ringeraja.ba/forum/m_11695/mpage_1/key_/tm.htm

skvo ce me zik zikuser posted image



Skvo ce te sigurno pohvaliti,ali evo ako nase nove clanice nisu otisle na pravu temu,evo da ovdje odg.
Mini-s,nisi zakasnila,ima trudnica koje dodju i par sedmica pred termin.Ja sam cini mi se krenula u nekoj 26.,27.sedmici,ne znam sad tacno.
U sklopu ta 2h su i predavanja i vjezbe,vise predavanja,jer je vjezbe nekad nemoguce izvoditi posto nas uvijek ima puno.
KupusLivada,ja sam cula da se u 5-om vec moze krenuti,ustvari sa punih 5. Tako je isla jedna moja kolegica u Skerlicevu.


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Savjetovaliste za trudnice na Otoci
5.10.2011 16:12:47   
sunid
Dobro dosla:)
i ja sam u 29/30 sedmici,neki dan sam pitala na Otoci termini su petkom u 10:30 i ponedjeljkom u 16:30h. Ja moram cuvati trudnocu pa mi je doktor zabranio vjezbe,ali sam planirala od ovog petka krenuti barem da slusam predavanja.
IZVORNA PORUKA: mini_s

cao drage trudnice :)
Ja sam nova na forumu, prvi put sam trudna, pa me interesuju neke informacije o savjetovalistu za trudnice na Otoci. Da li se trebam negdje najaviti, imate li br. tel., koliko termina ima sedmicno i koliko vremenski traje?
Ako imate neke informacije, bas bih vam bila zahvalna jer planiram krenuti u savjetovaliste.


(odgovor članu mini_s)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Savjetovaliste za trudnice na Otoci
8.10.2011 11:27:17   
mini_s
meni vise odgovara ovaj termin petkom u 10.30.h jer nisam zaposlena... U petak idem obaevzno ako Bog da...

(odgovor članu sunid)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *