|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smrcanje i kihanje u trudnoci
7.9.2008 13:50:28   
tresnjicaaa
U prosloj trudnoci nista mi nije smetali niti mi je stvaralo probleme kao smrcanje. Cijelu trudnocu sam presmrcala i prekihala. Nekad sam po deset puta u toku noci uzastopno znala kihnuti. Evo sad sam cetvrti mjesec i ponovo me hvata. Jel neko od vas imao ovakvih problema? Jos nesto negdje na internetu sam nasla da ako nosis musko onda se ovo desava. Meni je prosli put bilo tacno. Jel to znaci da je i sada musko?

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:11:20 >


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smrcanje i kihanje u trudnoci
7.9.2008 15:49:18   
bebbe RR
Mislim, zapravo, sigurna sam da šmrcanje nema baš nikakve veze sa spolom djeteta.
I moj nos je stalno začepljen, a nosim user posted image user posted image . Istina, ne kišem, i ne sjećam se jesam li imala iste simptome u prvoj trudnoći, kada sam, takođe, nosila i rodila user posted image . Radi se o tome da u trudnoći sve tjelesne tekućine proizvodimo u većoj količini i da nam je metabolizam 20% opterećeniji nego obično. Tako je, prema mojoj knjizi, normalno imati zapušen nos, ponekad i krvarenje iz nosa, povećanu proizvodnju ušne smoleuser posted image , krvavu četkicu za zube... Uglavnom, uživaj u user posted image , a šta nosiš će ti reći ginekolog, odnosno, obstetičar kada te pregleda UZvučno, pusti bapske priče.
I na kraju krajeva, vazno je da je user posted image živa i zdrava, zar ne?!
Veliki pozdrav!  

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:12:07 >

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smrcanje i kihanje u trudnoci
7.9.2008 16:49:24   
emma.L
Ja nisam nigdje vidjela da ima veze sa spolom bebe, ali zacepljen nos, na moje veliko iznenadjenje, jeste jedan od simptoma u trudnoci koji se moze javiti periodicno ili potrajati cijelo vrijeme. Ja sam imala probleme u prvom tromjesecju, onda su prestali /ponekad sam koristila i kapi, jer ne znam disati na usta, dakle, nije bilo spavanja/. Sada sam pred kraj 8. mjeseca i opet se javilo, ali praceno kihanjem, tako da nisam sigurna je li prehlada ili to.

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:13:39 >

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: smrcanje
8.9.2008 0:08:34   
tresnjicaaa
Ma jasno je meni to za spol. Nek je samo zivo i zdravo. Nego sam negdje procitalo pa me interesovalo sta vi mislite o tome i jeste li cule za takvo nesto. Ali meni ovo smrcanje ne prestaje i ako bude kao prosli put nece prestati do kraja user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smrcanje i kihanje u trudnoci
8.9.2008 11:57:11   
Skvo RR
 Ja nosim user posted image ...i potrosila sa do sada 10 l aqua maris-a.....user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:14:19 >

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: smrcanje
8.9.2008 12:10:25   
tresnjicaaa
Znaci da nisam jedina user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smrcanje i kihanje u trudnoci
8.9.2008 14:10:15   
dacy
meni je nos od pocetka trudnoce stalno zacepljen, jedva cekam da rodim pa da prodisem

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:17:32 >

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Smrcanje i kihanje u trudnoci
9.9.2008 9:47:55   
lida
Moj nos je bio zacepljen od prvog dana trudnoce pa do porodauser posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:18:01 >


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Smrcanje i kihanje u trudnoci
9.9.2008 11:02:18   
idana_85
I meni,cijelu trudnocu. Prije sam stalno kihala i slinila, a sad mi je stalno nos pun "tvari u cvrstom stanju" mada i sad ponekad kisem i smrcem. Tacno je pocelo s trudnocom i nadam se da ce zavrsiti s trudnocom. Jos zadnji mjesec tesko disem,valjda bebica pritisce pluca, nos se zacepi, uzas....po svu noc idem piskiti, piti vode i ispirati nos. Nikakve dodatne kapi i preparate nisam koristila. Usput, kod mene je user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:14:57 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Smrcanje i kihanje u trudnoci
9.9.2008 14:15:04   
tresnjicaaa
Ma meni nije zacepljen. Meni je problem sto je previse odcepljen user posted image user posted image user posted image Curi stalno. Zlo mi je od njega vise. A samo kad pomislim da nece biti bolje narednih 5 mjeseci zlo mi jeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:15:40 >


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Smrcanje i kihanje u trudnoci
9.9.2008 14:30:46   
Kivac
ja se svako jutro probudim sa zacepljenim nosom a nekad i curi. a nekad ima svega u njemu user posted image . elem, uvijek nesto, ali kazu da je sve to normalno jer sad lucimo svega vise (samo mi mozak radi sve manje user posted image )

< Poruku je uredio dina RR -- 14.9.2008 20:16:11 >

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *