|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odnos s kolegicama?...
30.12.2011 8:12:59   
MamiAli
Draga Anonimna, kod mene ti je ista situacija. Moj muž takođe radi u ženskom okruženju, ma sve žene. Nije da mi je uvijek baš svejedno zbog toga, ali vjerujem mu. Znam koliko me voli i znam da mi nikad ništa loše nebi učinio. A pored toga, vjerujem u sebe i znam koliko mu pružam. Nema tu ništa. To je samo posao i kolegijalnost. A vjeruj, da te hoće prevariti, nebi to sigurno učinio s kolegicom, valja tu sutra opet raditi. Naći će on sebi za prevaru negdje drugo ako hoće. Voli ga samo i pruži mu sve od sebe, a te stvari pusti kraju. Kakvo god da je poslovno okruženje, ono je samo poslovno i to je to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odnos s kolegicama?...
30.12.2011 8:19:33   
Anoniman
Kako se moze tema izbrisati ili se bar naziv teme promijeniti? Zelim da ovu temu koju sam postavila izbrisem jer imam nekih sada problema privatnih sto uopste sam pisala o ovome.Pa moze li?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odnos s kolegicama?...
30.12.2011 8:20:57   
chuci
pošalji molbu moderatoru na ovom pdf i administratorici da ti izbrišu temu.
ne možeš je sama izbrisati


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odnos s kolegicama?...
30.12.2011 9:56:12   
Blue rose RR
Anoniman, upravo ovako ka ko ti je rekla chuci.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odnos s kolegicama?...
30.12.2011 10:12:14   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako se moze tema izbrisati ili se bar naziv teme promijeniti? Zelim da ovu temu koju sam postavila izbrisem jer imam nekih sada problema privatnih sto uopste sam pisala o ovome.Pa moze li?




triput mjeri jednom rezi i ti i sve druge , hajd u zdravlje .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odnos s kolegicama?...
30.12.2011 12:14:02   
sarisari
anoniman meni je tebe zao, ustvari mislim da ti nas sve foliras, 

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odnos s kolegicama?...
19.1.2012 10:59:37   
Mimozica
Sve zavisi, vragova ima svugdje.
Ja sam imala super odnos s kolegicom na prvom radnom mjetu, toliko da sam joj i kuma bila na vjenčanju. Na drugom vrag od cure mi je toliko zagorčavala život da sam otišla. I na trečem/trenutnom kolege su mi ok, dosta su stariji od mene pa nam nekad fali tema za razgovor ali sve lijepo i civilizirano. baš ono kolegijalan odnos. Ali nikad neću prežaliti prvu kolegicu user posted image , najbolja

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *