|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 19:58:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja ne pušim već dva dana user posted image user posted image
Može malo podrške user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image de kazi nam kako uspjevas user posted image imal malo nervoze nemoj lagit da nema user posted image jer ne zapali se .....
svaka cast

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 20:00:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

ja prestala u trudnoci pa zaradim inefkciju rane i opet pocne, znam,glupo je ali je tako....

ni ne pokusavam da prestanem sto je najzalosnije, ali mislim kad odlucim da ce to biti to....ali treba odluciti user posted image

user posted image user posted image user posted image isto vako u trudnoci ni jedne nisam zapalila jer su mi se gadile povracalo mi se odma cim dim povucem
Budala posle trudnoce zapalim i navucem se opet


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 20:00:23   
Anoniman
Klemzi bravo,samo naprijeduser posted image user posted image
ja prestajem svako malo,izdržim 2,3 dana i opet isto .... a voljela bih da mogu bez njih

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 20:03:32   
Medić*
IZVORNA PORUKA: klemzi

Hvala, hvala...bilo je lahko ova dva dana, valjda tako i ostane...
samo mi se ni kafa više ne pije user posted image user posted image


Samo naprijed draga, sta te briga za kafu user posted image   bitno je da se prestane sa cigaretama.

Ja prestajem kada budem u drugom stanju aBg i ne vjerujem da cu nakon toga vise zapaliti. Sada jos ne pomisljam o tome.  Jednom napravila gresku, ostavim cigarete za vrijeme trudnoce i dojenja, tako lahko i jednostavno, a onda nakon skoro dvije godine krenem po jednu uz kafu i tako ostane do dan danas. Greska.  


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 20:05:53   
henna ze
nisam nikad ni počela..al evo mali doprinos..jedna teta prestala uz pomoć one električne ...fuma je po cijeli dan....al ne puši..sad ne fuma ni nju...
jetrva i djever prestali ima godina i po..a oboje pušili haos...nisu finansije im u pitanju..al su zajedno prestali i jedno drugom bili podrška..
moj otac pušio tri kutije dnevno..dok nije došao u stadij da ni hodati ne može koliko je slab...dr mu rekao ako ne prestaneš pušiti prirpemi sebi sam za dženazu...došao kući rekao ja ne pušim..ali je redovno kupovao cigarete..i kad je kafa na poslu častio raju..i uzimao od njih..i tako mjesec- dva niko nije ni primjetio da on ne puši..tek onda rekao..inače bi raja..ma daj šta glumiš vako nako...to je bilo prije 25 godina...
pa eto valjda sam nemoke pomogla


klemzi...držim fige da ostaneš tako



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 23:04:30   
bambi7


Samo naprijed draga, sta te briga za kafu user posted image bitno je da se prestane sa cigaretama.

Ja prestajem kada budem u drugom stanju aBg i ne vjerujem da cu nakon toga vise zapaliti. Sada jos ne pomisljam o tome. Jednom napravila gresku, ostavim cigarete za vrijeme trudnoce i dojenja, tako lahko i jednostavno, a onda nakon skoro dvije godine krenem po jednu uz kafu i tako ostane do dan danas. Greska.

Ja sam isto posle prvog poroda nakon godinu opet popusilauser posted image , i opet prestala kad sam drugi put zatrudnila, odmah ni kafu nisam pila, tad mi je najvise falila!
Sad 7mj, posle drugog poroda dosta da vam kazem da sam se evo smrzla na balkonu, opettuser posted image
Ma ja sam u trudnoci sanjala cigare- pusim ja, ih cejfim ,ma lijepo mi mirise u snu.
Sad se šćučurim na balkon ko kad sam krijuci od majke pusila, izdiminjam, smrznem se i ko meni bude dobro!


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 23:30:50   
mama75
Drage moje, ja sam pusila 17 godina, uz prekid od 1 godinu trudnoce i dojenja prvog djeteta. Onda sam ponovo zatrudnila, prestala i nisam vise nikada pocela. Ono sto me najvise drzi da istrajem u tome je cinjenica da svom djetetu ne dajem los primjer svojim ponasanjem, jer hteli mi to priznati ili ne, ako mi pusimo onda ce i djetetu sutra to biti mormalno. A veoma dobro znamo koliko su zaiste te cigare stetne i sigurno ni jedna od nas ne zeli takvo zlo svom djetetu. Pokusajte razmisliti o ovome, nadam se da ce makar jedna krenuti mojim stopama i prestati pusiti. Sretno!

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 182
   [Obrisana poruka]
7.1.2012 23:35:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 23:35:28   
klemzi
Hvala na podršci drage moje...eto prošao je i treći dan...user posted image user posted image
Felix naumpadne jašta nego, ali i ja i mm smo odlučili da zajedno prestanemo, pa nekako je lakše, bodrimo jedno drugo kad nam "prahne"...a fale...znala sam da neće biti lahko, ali nema odustajanja...akoBogda...meni su najveći motiv da prestanem bili moji sinusi, a Bogami i planiranje trudnoće...mada mi zbog tih sikiracija najviše i fale...alo kontam, na koji način će mi olakšati moje brige, samo mogu otežati sitaciju...tako eto...javljaću se vdje par dana, da prijavim jel se šta promijenilo, a neće aBda user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 23:40:19   
mama75
Iman ne kvari mi koncepciju. Ja taman udarila na moral zenama a ti tako. Mada je i to sto pricas istina, cesto se kod djece ciji su roditelji pusaci stvori averzija prema cigarama. Ali ja se sjecam kao mala kako sam pila "kafu" sa svojom tetkom rahmetli i "pusila". Cak sam u onoj tasnici imala 2-3 prave cigare i ko fol i ja pusim. Meni to bilo bas nesto super. I tata mi je bio pusac dok nije mozdani udar imao, tako da sam imala u okruzenju bas dobre primjere sta dalje da radim user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 23:46:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja ne pušim već dva dana user posted image user posted image
Može malo podrške user posted image


Šta malo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Go Klemzi...user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 186
   [Obrisana poruka]
7.1.2012 23:46:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 23:59:51   
animagical
ja sam prestala cim je dr dao zeleno za novu trudnocu..od tada je proslo vise od godineuser posted image i  ne pada mi na pametuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.1.2012 9:51:41   
new mama
Evo i mene da se pohvalim, 8 dana bez cigarauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.1.2012 10:13:54   
vjestica
mm i ja smao prestali zajedno prije 3,5 g tokom borbe protiv neplodnosti
meni je barem glavni motiv bila neplodnost, da osiguram idealne uslove koliko mogu i da pomognem šanse za začeće (i vjerujem da sam pomogla jer mi je uspjela inseminacija, kojoj je inače uspješnost tek 15%)
mm je imao još dodatnih zdravstvenih komplikacija koje su ga natjerale da prestane
međutim ponovo je počeo piušiti prije par mjeseci user posted image
ne trebam vam reći da sam kao bivši pušač netolerantnija na pušače on onih koji nisu nikad zapalili user posted image
što se tiče porodične anamneze, ima itekako uticaja - moj tata je bio strastveni pušač, 3 kutije dnevno i umtro je od moždanog udara sa 48 g user posted image user posted image
ali nikad za nikad nije zapalio pred nama, cijeli život se smrzavao na balkonu da bi pušio,a mamam je nekad pušila nekad ne, ali je uvijek govorila kako su cigare zlo
mm je odrastao u duhanskom dimu user posted image ,njegov otac je sasvim normalno pušio uvijek pred njimi restao je tek prije koju godinu radi zdravlja, ali niej iamo nekih većih komplikacija
ovim hoću da jažem da je mm odrastao uz cigare kao nešto normalno i zato im se lako vratio, i mislim kad bi mu ja dozvolila da bi zapalio pred malom , jer su i pred nim pušili, pa šta mu fali user posted image (a to što je na svakoj slici iz djetinjstava sa krastavcima oko vrata zbog upale grla, aja nisam imala nijednu, neda reći da je zbog cigara user posted image )user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 190
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 11:33:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.1.2012 13:15:47   
vjestica
ne bih rekla da se promjenio odnos pušača prema pušenju pred djecom
itekako puše u kući, pred djecom , dijete u autu se guši u oblaku dima, a i vani im je u jednoj ruci beba, u drugoj cigara
ja nedam da mi iko puši u kući pred djetetom, mogu samo na  balkon
ti isti svaki put napomenu da uredno puše pred svojom djecom, pa šta im fali user posted image
od mm prijatelj i njegova žena su okorjeli pušači, pušila ona u trudnoći, došli im mi na babine, mi se ugušili od njihovi cigara pored male bebe user posted image e oni nam nikada nisu došli na babine, vjerovatno zbog zabrane pušenja u kući


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.1.2012 14:04:47   
zumbulcica
Mala preporuka
Knjiga-Lako je prestati pusiti-autor Alan Carr(valjda se tako pise), troje ljudi iz moje najblize okoline prestalo pusiti uz pomoc ove vknjige, i ja izmedju ostalihuser posted image Ja prva nisam vjerovala da se sa knjigom moze prestati pusiti ali ispade da moze.
u BiH se ne moze naci u prodaji,ima je u Srbiji i Hrvatskoj.A ima je i na netu skinuti.
Pusenje je najvece zlo, i nije tako tesko prestati samo ako cvrsto odlucis.
Mrzim cigare vise nego bilo sta,americki filmovi,reklame i muzicki spotovi su od vecine nas napravili ovisike, ali hvala Bogu i ta ovisnost se moze izlijeciti.
Sretno svima koji se bore sa ovim zlom.

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.1.2012 14:15:02   
gerberka
ja sam prestala pusiti, ali kad mi dođu gosti bujrum neka zapale..beba ce biti u drugoj sobi.
prestali smo i mm i ja user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.1.2012 14:22:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gerberka

ja sam prestala pusiti, ali kad mi dođu gosti bujrum neka zapale..beba ce biti u drugoj sobi.
prestali smo i mm i ja user posted image

super grebo nemoj se vracat vise nisam ni ja u trudnoci pusila budala posle trudnoce zapalim i navucem se .
MM ne pusi zapravo pusi al kakav je to pusac kad nikad kuci nijedne ne zapaliuser posted image kutija mu bude 7 dana na posu uzme samo uz kafu to je cisto cef bezz onako
DOK Kod mene nije tako, .
Kad se A rodio nije mi niko pusio u kuci 3 mjes. posle jest user posted image smjesno mi di bi sad ja dodju gosti rekla " slusaj te nema pusenja ne mozete"
Ja licno sam pusac al ne pusim u kuci nikad na terasu izadjemuser posted image
Il recimo da odem dje s djetom u goste pa bjezim u dr..sobu dje nisu pusaci .Meni to ne smeta
Pa iako mi dodju gosti pusiti , nece djete tu spavat ima svoju sobicu


(odgovor članu gerberka)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.1.2012 14:27:35   
zumbulcica
Ako gost koji mi dodje u kucu nema toliko obzira prema mojoj bebi i zapali pred njom cigaru(truje jedno ni krivo ni duzno stvorenje, koje samo ne moze izaci u drugu sobu,ma koliko mu dim smetao) zasto bih ja imala obzira prema takvom gostu.Kod mene je balkon zatvoren,tako da nije vani,ne kisne e tu je pusnicauser posted image jest da je hladno ali sta me brigauser posted image , nece niko moje djete trovati.

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 14:34:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.1.2012 14:35:15   
vjestica
nema tu ništa smiješno, pa moja kuća - moja pravila
ko ih neće poštovati, nek i ne dolazi
pa bitnije mi je zdravlje mog djeteta, nego neki gost
i kakav je uostalom to gost koji neće imati obzira prema mojoj bebi i njeno zdravlju


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kako prestati pušiti ?
21.1.2012 22:02:52   
shejla
ja sam evo vec oko 8 mjeseci, na elektricnim cigaretama.. I to i njih pravo malo puusim, par puta dnevno uzmem, po par dimova... Super je. I mm i ja, smo odmah prestali pusiti obicne cigarete kad smo ove kupili....

Citam nekima skupo ili nece kinesko .... NNema drugih osim kineskih ima naravno, dupljaka i originala, ali sve su iz Kine)! A skupo nije, jer je paket 2 cigarete, oko 100-120 KM, a tecnost 10 KM traje 10-15 dana (meni traje mjesec - eto koliko malo pusim, hehe) Tako da sam ja super zadovoljna sa ovim! A kuca mi ne smrdi user posted image

< Poruku je uredio shejla -- 21.1.2012 22:03:55 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kako prestati pušiti ?
5.4.2012 20:15:41   
eko beba
dižem temu!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mjesecima mislim o prestanku ... naveče kad legnem kazem od sutra nema pušenje ... nijedne više ... i onda dodje 12 a ja šaljem po cigare user posted image user posted image user posted image eto ne znam kako bih ... sve znam, svega sam svjesna, ali mi je i dalje želja za cigarom ubitačna ... 1 kutija dnevno ... ni manje ni više ... UŽAS ... eto, bar sam se izjadala ... huh ...

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *