|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 15:21:59   
Dz3ni
Od početka sam imala osjećaj da je user posted image i na zadnjem pregledu mi je doktorica to potvrdila, ali kao nije to sigurno...
Isto prva komšinica koja je čitav život radila kao pedijatar i sad je u penziji, tvrdi da može procjeniti spol na osnovu izgleda žene i da nikad nije pogriješila, mi je rekla da je takođe curica... user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 15:32:58   
Rabi
ja sam od pocetka u prvoj trudnoci imala predosjecaj, toliko jak da sam tvrdila da je djecakuser posted image

I tako je i bilouser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 15:40:35   
hatepsut
Kod nas sinoc bili prijatelji..tek ce ti meni prijateljica "ma cini mi se da je to curica,vidi otekla ti gornja usna" ,ama reko zena draga nisi me vidjela prije 2 dana,ovo sam malo zalijecila herpese koji su ne nanizali jedan na drugi na gornjoj usni user posted image

Ipak su ovo samo "osjecaji" negdje duboko i nemaju apsulutno nikakve veze s vidovitosti !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 18:30:46   
Dz3ni
Ma naravno da nema veze sa vidovitošću, više bih to nazvala nekim instinktom. user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 20:26:30   
MicoTico
Onda ja nemam uopšte instinkte, a babske priče na mom primjeru ne piju vodu. Nisam oticala, mm-a uvijek volim isto, i u trudnoći i ovako. Obje trudnoće skoro identične, ja isto izgledala i isto se osjećala. Predosjećaji zakazali 100 % - zeznuli me u oba slučaja, kad mislim da je cura, bi dječak i obrnuto.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 21:54:32   
samedi
Kod mene instinkt ne radi,ja mislila da će biti user posted image a bi user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
17.2.2012 21:56:21   
Esmica
I kod mene je u kvaru instikt user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
20.2.2012 0:59:13   
neki x

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja samo znam da sam istog trena kada sam vidjela dvije crtice znala da je ON..nekako nisam ni razmisljala sta bih zeljela, ali sam znala da cu ja roditi dječaka i gotvo..pa onda tako rano mi se pojavila linea negra (navodno po babskim pricama, to je djecak 100% user posted image , zatim bradavice tamno smeđe - kad je curica, postaju više ružičaste user posted image user posted image , proljepšala se ja user posted image , nisam otekla, lice mi sasvim normala izgledalo i tako)...
na stranu sve, ja sam u nekakvom glupom i neobjašnjivom uvjerenju da ja nikad tamo nekad u budućnost aBd ne mogu roditi žensko dijete ..ja čini mi se, samo mušku djecu rađam user posted image ...


Isto,ali bukvalnouser posted image
Oba puta sam bila ubijedjena da su muskiciuser posted image Mada sam u drugoj trudnoci potajno prizeljkivala djevojcicu,i nadala se da i ja i doktor grijesimo...Ali neka su mi zivi i zdravi obojica...
I kad razmisljam o trecoj bebi,voljela bih djevojcicu,al ZNAM da bi opet bio djecak(nemam pojma zasto)user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
20.2.2012 15:32:31   
sunce27
Sa prvom bebom sam imala predosjecaj da je djevojcica, tako je i bilo, sada mislim isto da je djevojcica ali budemo vidjeli aBd

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
20.2.2012 15:56:48   
M kao Mama
Moj predosjećaj sa drugom bebom, me izgleda prevario, iako sam bila ubjeđena, ali sto posto da je dječko, dr. danas reče da je cura opet

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
20.2.2012 16:07:29   
Emmy
cestitke mama alma RR na princeziciuser posted image , ja imam dvije princeze takođe i vidjet ćeš kako se sestrice maze i paze. Meni je to posebno, jer ja imam brata, uvijek sam maštala o sestriuser posted image

Inače što se tiče predviđanja, sa prvom bebicom nisam imala nikakav predosjećaj, nekako sam brzo i saznala spol i bila sam presretna. Sa drugom bebicom nekoliko dr. uključujući i moju dr. koja mi je vodila trudnoću nisu mogli vidjeti spol zbog položaja bebe. Svi su mi predviđali muško, od starije curice koja je svima pričala kako će dobiti brata, do nekih ljudi koji su mi zbog stomaka govorili da je muško garant, odnosno kako to oni rekoše - sinčina. Helem, dvije sedmice pred porod pokaže se mamina dušica, mi imali ime spremno i za jedno i za drugo. Mada, moram priznati da sam par dana prije toga sanjala kako sam na povratku s mora dobila trudove i zaglavila u bolnici u Mostaru gdje sam rodila slatku malu djevojčicu. Kada se ona zaista rodila, bila je ista kao i beba iz sna. Mama znauser posted image . Mnogi su me tješili u stilu biće treće muško, majke mi ja te ljude ne kontam, niti sam znala šta na to odgovoriti - ostala bez teksta.

Neka su nam živi i zdravi i curice i dječaci, puno ljudi ne želi da zna spol, a ja sam bila znatiželjna pa svaki put zapitkivala. Kineski kalendar mi je oba puta pogodio.

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Predosjecaj o spolu bebe
20.2.2012 16:11:15   
felix

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Moj predosjećaj sa drugom bebom, me izgleda prevario, iako sam bila ubjeđena, ali sto posto da je dječko, dr. danas reče da je cura opet

cestitam user posted image user posted image na curici a L. na seki neka je curica user posted image meni baš drzavam curice volim punooooooooo.........
Šta L. rece na to da ce dobiti sekuuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *