|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako su se muževi ponašali prema vama pos...
26.9.2008 14:38:37   
Mika
Malaja, nisam imala dva spontana u 6 mjeseci nego sam samo govorila da je to moguće ako kreneš raditi na bebi dva mjeseca poslije prvog spontanog. Ja sam u prvoj trudnoći pobacila dvojke u 20-toj nedjelji, e kad malo bolje skontam to te nekako dođe ko dva spontana.

No slažem se s lidom, dajmo si bar malo oduška da nas prođe negativa pa onda u akciju. I ja sam mislila da je teško izdržati 6 mjeseci ali vrijeme prolazi ni ne znam kako. Eto već su tri i pol mjeseca prosla od mog spontanog tako da nemam jos puno cekati. Nova godina, nova nafaka! user posted image

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako su se muževi ponašali prema vama pos...
26.9.2008 15:00:03   
Malaja
Joooj Mika izvini molim te..
Ja sam nešto pogrešno tu protumačila.user posted image Ne daj Bože...  Izvini još jednom user posted image

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako su se muževi ponašali prema vama pos...
26.9.2008 15:11:57   
Mika
Ne se sikirati Malaja, sve je ok user posted image

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako su se muževi ponašali prema vama pos...
26.9.2008 15:19:19   
Malaja
user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako su se muževi ponašali prema vama pos...
27.9.2008 1:35:57   
Aquarius
MM je bio divan svo vrijeme. Ne znam kako bih preživjela one najgore momente bez njega. Tješio me je, a znam da je i njemu bilo teško. Nije plakao kao ja, ali je patio sa mnom. Nekada nismo puno ni pričali, samo bi uputili pogled jedno drugom, pogled koji je govorio više nego hiljadu riječi. Znala sam da je uz mene u dobru i zlu i to mi je vraćalo snagu. Ne znam šta bih bez njega. Duša moja draga.



(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako su se muževi ponašali prema vama pos...
7.10.2008 8:56:39   
Happy
IZVORNA PORUKA: Aquarius

MM je bio divan svo vrijeme. Ne znam kako bih preživjela one najgore momente bez njega. Tješio me je, a znam da je i njemu bilo teško. Nije plakao kao ja, ali je patio sa mnom. Nekada nismo puno ni pričali, samo bi uputili pogled jedno drugom, pogled koji je govorio više nego hiljadu riječi. Znala sam da je uz mene u dobru i zlu i to mi je vraćalo snagu. Ne znam šta bih bez njega. Duša moja draga.








On je na poslu, jer ne može uzeti slobodne dane... Ali je uz mene 100 %. Tek sada zaista vidim koliko ga volim i koliko on mene voli.... Zajedno plačemo, zajedno šutimo....... Drđžimo se za ruke... Ne da mi da mrdnem sa kreveta....

Hvala mu puno 

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *