|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
4.10.2011 8:46:55   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: alma80

pozzz.....svima potrbna mi je pomoc oko zenskog imena za bebu akobogda dali ko ima kakvih prijedloga za lijepo muslimansko zensko im?????user posted image


meni se dopadaju Azra, Amina, Esma i Lejla, "stara" imena ali uvijek lijepo zvuče user posted image  

(odgovor članu alma80)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
29.11.2011 21:09:05   
selmaaa_sa
Nadam se da si se odlucila za Emrah.Meni licno je to ime predivno.

(odgovor članu andjeli i demoni)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
24.2.2012 12:42:43   
sena m
Ja sam u cetvrtom mesecu trudnoce i ako bude decak zvace se DARIS-UCENIK
a ako bude devojcica ZAVCE SE SENIJA-visoka,uzvisena,blistava ili DARIJA-bogata ona koja podrzava dobre..

(odgovor članu andjeli i demoni)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 10:20:35   
Pingily
Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)



(odgovor članu sena m)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 10:22:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)

ova podebljana mi se svidjajuuser posted image




_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Pingily)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 12:17:48   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)





A meni se dopadaju Ayleen, Hana, Dunja i Kiana, a od muških Kian, Isak i Ismail.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Pingily)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 12:26:55   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)






_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Pingily)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 14:59:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)





A meni se dopadaju Ayleen, Hana, Dunja i Kiana, a od muških Kian, Isak i Ismail.


Ayleen i Kiana??? nikad čula, od kud da ova imena neko daje a Bosanacuser posted image , malo čudno za moj ukus user posted image
ajd i Kiana al ovo prvo...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 15:06:07   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)






_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Pingily)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 21:27:11   
new mama

IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)




Sta li je fora sa imenima ovo s y eto nije Nejla nego Neyla i kao nesto drugacijeuser posted image
A meni se ova podebljana svidjajuuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Pingily)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 21:31:03   
R&T@
Trebala sam i ja dati Tyra da budem u fazonu...user posted image

A nikada se necu navici na zenska imena koja se ne zavrsavaju na samoglasnik...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 21:33:16   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)





glasam za porodicu Ibrahimovuuser posted image tj

Sara i Ishak i Ismail


a lijepa su i Ajna,Nejla i Harunuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Pingily)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 21:33:35   
new mama
Trebala sam i ja dati Tyra da budem u fazonu...user posted image

user posted image A ja Aynauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
25.2.2012 22:57:55   
M kao Mama
E, joj, šta mi radite, ja sam bila haman ubjeđena da je dječko,pa sam imala opcije Daris, Danin i Davud, a L. je imala za brata ideju Kiran, po drugu iz vrtića, a onda mi se svidjelo i Rejjan, jer ima predivno značenje, i onda bi UZ i dr. reče cura, i onda opet L. kaže Ima, a nemi se sviđa i Lamija, i Ajlin, a babo i dalje šuti i muti,

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 11:20:42   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)





glasam za porodicu Ibrahimovuuser posted image tj

Sara i Ishak i Ismail


a lijepa su i Ajna,Nejla i Harunuser posted image


Slazem se potpuno.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 11:28:46   
Pingvina
Meni su predivna Hana i Harun...

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 11:56:03   
teacher75
IZVORNA PORUKA: new mama


IZVORNA PORUKA: Pingily

Evo mojih Top Imena:
user posted image Ajla, Ajna, Ayleen, Ena, Sara, Nisrin, Nahrin,Hana, Alina, Neyla, Dunja, Kiana...

user posted image Aydin, Amar, Ilyas, Din, Danin, Danis, Daris, Kian, Isak, Ismail, Harun


Sta vi kazete? :-)




Sta li je fora sa imenima ovo s y eto nije Nejla nego Neyla i kao nesto drugacijeuser posted image
A meni se ova podebljana svidjajuuser posted image

ne volim ni ja y u imenima, al sam gore nekad podebljala samo sto bih ja to prebacila na juser posted image Veeseelaa, Ajlin je poznato tursko ime, ima ih sada dosta i kod nas, dok za Kian ni ja nikad cula nisamuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 11:58:19   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Meni su predivna Hana i Harun...



Harun je bio moj izbor u slučaju da je dječak, Hana mi se također jako sviđa, ali imamo u porodici. Sad kako možda očekujemo seku, imamo nekoliko imena na spisku: Iman, Uma i Dina, trenutno vodi Dina po broju glasova user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 12:01:31   
škorpija
čuj Aydin, kakav budalaština. pa jel imamo mi ipsilon u našoj abecedi, koliko mi se čini ne, ja bih to zakonom zabranila za sve koji žive u BiH, kad odselie onda nek turaju YXQW gdje god hoćeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 12:02:11   
teacher75
IZVORNA PORUKA: škorpija

čuj Aydin, kakav budalaština. pa jel imamo mi ipsilon u našoj abecedi, koliko mi se čini ne, ja bih to zakonom zabranila za sve koji žive u BiH, kad odselie onda nek turaju YXQW gdje god hoćeuser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 19:06:57   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: škorpija

čuj Aydin, kakav budalaština. pa jel imamo mi ipsilon u našoj abecedi, koliko mi se čini ne, ja bih to zakonom zabranila za sve koji žive u BiH, kad odselie onda nek turaju YXQW gdje god hoćeuser posted image


E baš me zanima u koje bi ime turili Q??? Ja danas čula ime Aksial user posted image kaže mm ko aksialni ležaj na točku :)))

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 19:12:15   
Pingvina

IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: škorpija

čuj Aydin, kakav budalaština. pa jel imamo mi ipsilon u našoj abecedi, koliko mi se čini ne, ja bih to zakonom zabranila za sve koji žive u BiH, kad odselie onda nek turaju YXQW gdje god hoćeuser posted image


E baš me zanima u koje bi ime turili Q??? Ja danas čula ime Aksial user posted image kaže mm ko aksialni ležaj na točku :)))

user posted image user posted image user posted image user posted image eto turi ga odmah u tal lezaj na tocku..Zamisli kako bi divno bilo kad se napise Aqsial.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 20:52:34   
jasmin

IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: škorpija

čuj Aydin, kakav budalaština. pa jel imamo mi ipsilon u našoj abecedi, koliko mi se čini ne, ja bih to zakonom zabranila za sve koji žive u BiH, kad odselie onda nek turaju YXQW gdje god hoćeuser posted image


E baš me zanima u koje bi ime turili Q??? Ja danas čula ime Aksial user posted image kaže mm ko aksialni ležaj na točku :)))


U SAD ture u ime moje kceri,zatim u AbdelQadir i sl....
Ali ja stvarno nisam za to da se stavljaju slova mimo nase abecede.Zato sam i kceri stavila obicno k,iako ja izgovaram q.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 20:55:25   
Hanady RR
ja ne poznajem nikoga ko slova koja ne poznaje naš jezik stavlja u ime djetetauser posted image
moja curica je Hanadi...iako su mnogi mislili da radi nicka na forumu je Y zadnje al nije...kao takvo i ne postojiuser posted image to sam se ja zamaskirala foluser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: potrebna pomoc u odabiru imena
26.2.2012 21:07:28   
balasgirl
E dobro si se zamaskirala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *