|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:59:08   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: draguljče

Pa ok, možda malo manje, možda sam pretjerala, ali sa 2500 nema šanse, ali nema šanse.

nema vjeruj mi , moj rodica i muz rade i zarade otprilike ovoliko ,kucu su oni sebi pravili sami znaci imaju krediti ,nije da sekvrce ali BOgami ne uzivaju ,kad dodju racuni sta ostane ne puno

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:02:07   
veeseelaa
pa da možeš živiti sa 2500 KM fino ako nemaš kredita, sa kreditima jok nikako

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.2.2012 23:03:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:04:08   
veeseelaa
tako mene mm zeza da sam se udala sa 33. radila prije toga najmanje 10 godina i nista nisam ustedjela- sramota


pa tiki draga sad kontam gdje ti svu lovu potroši?? user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:04:19   
Hanady RR
joj temeuser posted image
anonimna nemoj gledat cifre majkemi još ćeš se ucrnjačiti višeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:09:28   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa da možeš živiti sa 2500 KM fino ako nemaš kredita, sa kreditima jok nikako

bez kredita mozes fino zivjeti i sa dosta manje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:09:42   
bananica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sta kada muz zaradjuje duplo manje od vas, kada od svoke plate placa alimentaciju, i kada skontate da ipak krije pare od vas?Ja sam frustrirana time, neznam mozda je trudnoca pridonjela tome, ali nervira me kada partner krije novac od vas, tako nisko. Zajednicke pare imamo, stavimo oboje isti iznos, mada ja potrosim isti iznos pride jos na hranu, djete.Placamo rezije sa zajedničkog novca njegovim roditeljeima, jer zivimo s njima, a moje roditelje finansiram ja sama od svoje plate. Kada kupi nesto u kucu, odbije od sume koja se stavlja na zajednički iznos, kaze nema para. Sada cekamo i drugo dijete, on se nesekira da zaradi jos, zna da ja ima. Ja vozim auto(djevojacko), nikada nije nasuo benzin, nikada nije platio registraciju, ali sve sto treba obaviti s kolima zna reci , pogotovo za njegove roditelje. Mozda mi to ne bi smetalo, pa sta ima manje, pa ok, placa i ratu kredita, ali kada je neko skrt, ima pare da svaki dan pusi, doruckuje na poslu, a vamo nema para za taksi trudnoj zeni, e to mi je fuj. Molim vas za vase savjete, sta i kako? Razgovarala sam s njim, on se ko ljutne, ali opet svi po svome.



a za sta je jadnicak kredit digao???

pa jel treba covjek da gladuje, a ti da se vozas taxijem

meni ovog covjeka bas zaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:11:45   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa da možeš živiti sa 2500 KM lijepo ako nemaš kredita, sa kreditima jok nikako


pa da bez kreditta zivis s ovim parama posteno dobro u BIH, al kako ostali narod zivi dobro je i ovo treba biti zadovoljan .
neko nema ni za kredita da napravi supe na zalost al je tako user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:15:11   
veeseelaa
pa znam ja to sve Mirki al šta da se radi

Bananice de ba šta si navalila na ženu user posted image

animagical spominjali smo održavanje dva automobila, ljudi uposleni, ljetovanje, a djeca u vrtiću borave i sl Boga mi teško za manje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:16:25   
veeseelaa
ali kada je neko skrt, ima pare da svaki dan pusi, doruckuje na poslu, a vamo nema para za taksi trudnoj zeni


user posted image user posted image user posted image pa šta će jadan da ne jede user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:17:03   
Mirkica
Anonima


odgovori na ova pitanja ( da mi se vesela ne smije :)))

1 ko ti kuha , pere cisti ??

2 u cijem zivis ?

3 ko ti cuva djete ?



< Poruku je uredio Mirkica -- 27.2.2012 23:27:14 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:17:23   
veeseelaa
a za sta je jadnicak kredit digao???


user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:17:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

Anonima


odgovori na par pitanja


1 ko ti kuha , pere cisti ??

2 u cijem zivis ?

3 ko ti cuva djete ?




user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:18:52   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Anonima


odgovori na par pitanja


1 ko ti kuha , pere cisti ??

2 u cijem zivis ?

3 ko ti cuva djete ?




user posted image user posted image user posted image user posted image



svekrva sigurno user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:19:16   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa znam ja to sve Mirki al šta da se radi

Bananice de ba šta si navalila na ženu user posted image

animagical spominjali smo održavanje dva automobila, ljudi uposleni, ljetovanje, a djeca u vrtiću borave i sl Boga mi teško za manje


nista zivi i uzivaj user posted image user posted image

a Bogam kad bolje procitas ovaj post bude mi zao covjeka Bannanica je dobar branitelj ;)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:20:14   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa znam ja to sve Mirki al šta da se radi

Bananice de ba šta si navalila na ženu user posted image

animagical spominjali smo održavanje dva automobila, ljudi uposleni, ljetovanje, a djeca u vrtiću borave i sl Boga mi teško za manje


uh nisam dobro procitala, ja nesto razumjeh trebaju vam dvije i po hiljade nakoon sto se podmire racuni,mjesecno...pa kontam u sta ih trositeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:20:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tako mene mm zeza da sam se udala sa 33. radila prije toga najmanje 10 godina i nista nisam ustedjela- sramota


pa tiki draga sad kontam gdje ti svu lovu potroši?? user posted image


uh suti, kad samo pomislim da sam zaradjivala vise nego sada jer sam znala raditi jos honorarno pored skole i zaraditi maltene jos jednu platu, a jos sve bilo bar duplo jeftinije. ali evo na sta sam trosila: godisnje bar 2 puta putovanje u inostranstvo (ljeti i zimi) plus jadransko more (to me sigurno dolazilo oko 4000km godisnje), pa na garderobu svaki mjesec bar 500km (godisnje 6000km) pa na izlaske sigurno jos bar 400km mjesecno (godisnje oko 5000km) znaci godisnje sveukuono nekih 15000 se trosilo puta 10 godina (uh kakvo sam auto mogla vozati da sam stedilauser posted image user posted image )user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:21:35   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Anonima


odgovori na par pitanja


1 ko ti kuha , pere cisti ??

2 u cijem zivis ?

3 ko ti cuva djete ?




user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahhaha hajd ti tam ne moras sve skuzit hahahahhahahahahah zazmiri user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:22:25   
muaaa
Vi ste zene otisle puno OT,ali to nije tema emisije.user posted image user posted image

Tema je kako pomoci aMonimnoj da natjera muza da radi jos jedan posao,da kupi sebi BiBi,da nejede na poslu i da nepusiuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:24:15   
animagical

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sta kada muz zaradjuje duplo manje od vas, kada od svoke plate placa alimentaciju, i kada skontate da ipak krije pare od vas?Ja sam frustrirana time, neznam mozda je trudnoca pridonjela tome, ali nervira me kada partner krije novac od vas, tako nisko. Zajednicke pare imamo, stavimo oboje isti iznos, mada ja potrosim isti iznos pride jos na hranu, djete.Placamo rezije sa zajedničkog novca njegovim roditeljeima, jer zivimo s njima, a moje roditelje finansiram ja sama od svoje plate. Kada kupi nesto u kucu, odbije od sume koja se stavlja na zajednički iznos, kaze nema para. Sada cekamo i drugo dijete, on se nesekira da zaradi jos, zna da ja ima. Ja vozim auto(djevojacko), nikada nije nasuo benzin, nikada nije platio registraciju, ali sve sto treba obaviti s kolima zna reci , pogotovo za njegove roditelje. Mozda mi to ne bi smetalo, pa sta ima manje, pa ok, placa i ratu kredita, ali kada je neko skrt, ima pare da svaki dan pusi, doruckuje na poslu, a vamo nema para za taksi trudnoj zeni, e to mi je fuj. Molim vas za vase savjete, sta i kako? Razgovarala sam s njim, on se ko ljutne, ali opet svi po svome.



a za sta je jadnicak kredit digao???

pa jel treba covjek da gladuje, a ti da se vozas taxijem

meni ovog covjeka bas zaouser posted image

ja savjetujem da mu ukine taj dorucakuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:24:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tako mene mm zeza da sam se udala sa 33. radila prije toga najmanje 10 godina i nista nisam ustedjela- sramota


pa tiki draga sad kontam gdje ti svu lovu potroši?? user posted image


uh suti, kad samo pomislim da sam zaradjivala vise nego sada jer sam znala raditi jos honorarno pored skole i zaraditi maltene jos jednu platu, a jos sve bilo bar duplo jeftinije. ali evo na sta sam trosila: godisnje bar 2 puta putovanje u inostranstvo (ljeti i zimi) plus jadransko more (to me sigurno dolazilo oko 4000km godisnje), pa na garderobu svaki mjesec bar 500km (godisnje 6000km) pa na izlaske sigurno jos bar 400km mjesecno (godisnje oko 5000km) znaci godisnje sveukuono nekih 15000 se trosilo puta 10 godina (uh kakvo sam auto mogla vozati da sam stedilauser posted image user posted image )user posted image


hehehhe ne samo auto već i stan user posted image al nema veze, bar si se naputovala i nauživala



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:26:16   
teacher75
suti, da nisam tad ko zna kad bih, sad se jedva ode i do hrvatskeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:27:08   
veeseelaa
pa jeste.... ma kad si mlad i solo možeš i da zaradiš i da se provedeš kad se udaš tu ti je dženaza user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:28:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Anonima


odgovori na par pitanja


1 ko ti kuha , pere cisti ??

2 u cijem zivis ?

3 ko ti cuva djete ?




user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahhaha hajd ti tam ne moras sve skuzit hahahahhahahahahah zazmiri user posted image user posted image user posted image user posted image


al mi šega kako ti to zapovjednički, ono ne peglaj nego odgovaraj user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:28:11   
bananica

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sta kada muz zaradjuje duplo manje od vas, kada od svoke plate placa alimentaciju, i kada skontate da ipak krije pare od vas?Ja sam frustrirana time, neznam mozda je trudnoca pridonjela tome, ali nervira me kada partner krije novac od vas, tako nisko. Zajednicke pare imamo, stavimo oboje isti iznos, mada ja potrosim isti iznos pride jos na hranu, djete.Placamo rezije sa zajedničkog novca njegovim roditeljeima, jer zivimo s njima, a moje roditelje finansiram ja sama od svoje plate. Kada kupi nesto u kucu, odbije od sume koja se stavlja na zajednički iznos, kaze nema para. Sada cekamo i drugo dijete, on se nesekira da zaradi jos, zna da ja ima. Ja vozim auto(djevojacko), nikada nije nasuo benzin, nikada nije platio registraciju, ali sve sto treba obaviti s kolima zna reci , pogotovo za njegove roditelje. Mozda mi to ne bi smetalo, pa sta ima manje, pa ok, placa i ratu kredita, ali kada je neko skrt, ima pare da svaki dan pusi, doruckuje na poslu, a vamo nema para za taksi trudnoj zeni, e to mi je fuj. Molim vas za vase savjete, sta i kako? Razgovarala sam s njim, on se ko ljutne, ali opet svi po svome.



a za sta je jadnicak kredit digao???

pa jel treba covjek da gladuje, a ti da se vozas taxijem

meni ovog covjeka bas zaouser posted image

ja savjetujem da mu ukine taj dorucakuser posted image user posted image



ma nece opet biti dosta za taxi, nek on i prestane pusiti, sto je sigurno, sigurno je

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 23:28:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa jeste.... ma kad si mlad i solo možeš i da zaradiš i da se provedeš kad se udaš tu ti je dženaza user posted image user posted image user posted image

osim ako se bogato ne udasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

higijena leća
milenium

Ako nosite kontaktne leće,kako održavate čistoću istih?

molim odgovor (98%)

molim odgovor (2%)


Broj svih glasova: 116

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *