|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "AL-SENSE kit" uložak za detekciju...
22.3.2012 13:16:19   
yasemin
Izvinjavam se ako duplam temu , neki dan sam na temi "plodna voda curenje" čitala iskustva forumašica i pošto imam iscjedak proziran nekad žućkast uhvatila me panika da mi ne curi plodna voda (čovjek svašta sebi nekad nametne) malo sam se info po internetu gdje sam naletila na ove uloške koji kako sam shvatila mogu da otkriju razliku imeđu urina i plodne vode zovu se "AL-SENSE kit" pa me interesuje da li je neko koristio iste i da li imaju kupiti kod nas u apotekama U BIh i kojima ??

_____________________________

yasemin
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "AL-SENSE kit" uložak za detek...
22.3.2012 13:21:27   
Alhemicarka
I mene ovo interesuje, jer me ista panika hvata. Doktor je već naučio šta ću ga pitati, pa čim pristavi sondu na stomak kaže evo, ima plodne vode user posted image
Ja ustvari nemam pojma ni kako prepoznati da ti je pukao vodenjak user posted image

< Poruku je uredio Alhemicarka -- 22.3.2012 13:22:14 >


_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "AL-SENSE kit" uložak za detek...
22.3.2012 13:22:03   
yasemin
evo nađoh jedan tekst na ovu temu

ko treba AL-SENSE TESTA
Rješenje - AL-SENSE
Kada koristite AL-SMISLU
Znanost
KO treba AL-SENSE TESTA

Do 60% od trećeg tromjesečja trudnoće prati urina inkontinencije. Više od 20 posto žena koji dolaze u bolnicu zbog vlage oni sumnjaju da se zbog curenja plodne vode se šalju natrag kući nakon provjere uzrok vlage je urin. S druge strane, mnoge trudne žene ne reagiraju na početne amnionske tekućine istjecanja, kao što su oni sigurni osjete vlažnost je od inkontinencije urina ili vaginalni iscjedak.

Trenutno, tradicionalni način kako bi se utvrdilo je li trudna žena koja izvještava neidentificirani vlage curi plodna voda,

uključuje "poolinga" test, pH testa, ultrazvuk testom, a na Ferning ispitivanje pod mikroskopom. Kao što neki od curenja plodne vode su prekidima, ovi testovi koji pokazuju trenutan status propustiti neke slučajeve curenja plodne vode. AL-SENSE omogućuje nastavak praćenja istjecanja plodne vode, uključujući i praćenje srednje curi. Trenutno, ne postoji drugi takav nadzor uređaj dostupan na tržištu, a ne za žene za korištenje kod kuće od liječnika za korištenje u bolnici.

Pouzdan nadzor pokazatelj curenja plodne vode koji se mogu razlikovati amnionske tekućine i urina, može vrlo dobro odgovaraju potrebama trudnica za samo-otkrivanje bilo koje male neprimjetan propuštanja. Takav uređaj se također može pomoći da se smanji nepotrebnih odlazaka u bolnicu, a time i nude znatne uštede na davatelja zdravstvene usluge, kao i štedi vrijeme, troškove i stres za bolesnika. AL-SENSE mogu koristiti trudnice kao uređaj za praćenje dom za otkrivanje curenja amnionsku tekućinu. Zbog jedinstvenog imovine AL-SMISLU koja omogućuje kontinuirano detektirati čak i male količine amnionske tekućine curi, bolnicama u Europi i Izraelu sada koristiti test kada žena dođe do isporuke boravak imaju sumnjivo amnionsku tekućinu curenje.

RJEŠENJE - AL-SENSE
AL-SENSE Kit vodiča trudnice, kao i kliničarima da informiranih odluka u vezi neidentificirani vlage.

Zdrav razum je razvio jedinstveni (patentirano) kemijskog sastava koje mijenjaju boje i pokazuje stabilan mrlju kada je u kontaktu sa amnionske tekućine, a mrlje stvaraju urin, blijede i nestaju u manje od trideset minuta.

AL-SENSE, koji je sastavljen na ne-nametljiv panty-liner, nudi jednostavan za korištenje ukazuje alat koji koristi boje identifikaciju za interpretaciju rezultata:
Plava Strip ukazuje na moguće curenje amnionsku tekućinu i
usmjerava pacijenta da odmah konzultirajte svog liječnika.
Žuti Strip pokazuje da je najvjerojatnije vlažnost nije bila uzrokovana curenjem plodne vode. Takva vlažnost može biti uzrokovan urina inkontinencije.

Ukupno 267 trudnica su bili upisani u 2 različite kliničke studije u AL-SENSE Test Kit.
AL-SENSE, kao nastavak testa, pokazala osjetljivost u rasponu od 96,4% do 100% (1, 2). Klinička
dijagnoza curenja plodne da je učinjeno u bolnicama postigli osjetljivost 97,6% (2). 1) Bornstein J,
Hillel Geva, sol I, fait V, Schoenfeld, Shoham HK, Sobel J. Nonintrusive dijagnoza prerano prsnuti
amnionska membrane pomoću roman polimer. Am J Perinatol. Kolovoz 2006, 23 (6) :351-4. 2) Podaci o file Common
Sense, rujan, 2006.


Kada koristiti AL-SMISLU
Otkrivanje amnionske tekućine propuštanje u bolnici-al SMISLU
test se koristi u sobama isporuke kako bi se osoblje otkriti amnionsku tekućinu lea-
Kage. Ona također pomaže da provjerite slučajeve vlage uzrokovane urina incont-
inence, a za oslobađanje žena vratiti se kući kao brz kao moguć.
AL-SENSE je dokazano u kliničkim ispitivanjima kako bi se osjetljiviji
od ostalih standardnih metoda, kao što otkriva kontinuiranim curi (inte-
rmittent curi).

Prepoznatljive amnionska tekućina Propuštanje Urin-stresnu urinarnu nepodu-
tinence je čest simptom za vrijeme trudnoće. Trudnice u kasnim fazama trudnoće koristiti test kada osjete UN-a identificirao mi-tness, testirati je li uzrokovana curenjem plodne vode. To
self-testa štedi ženama stres i nesigurnost ne bude u mogućnosti
identificirati izvore sumnje vlage i mnogo puta štedi
problema i troškova povezanih s odlaskom u bolnicu.

Rizik od curenja plodne vode je veća od normalne tijekom 48 sati nakon

amniocenteze ispitivanja, ili u susretu neidentificirane vlage, ili među ženama s povijesti prerano
membrana uznesenje.

AL-SENSE test preporučuje se za oba visoko rizičnih trudnoća i normalni. Curi plodna voda pove-
ases rizik od infekcije u majke i djeteta i rano otkrivanje može pomoći da:

Sprečavanje komplikacija ili prijevremenog rođenja.
Utvrditi moguće rupture membrana, osobito nakon amniocenteze.
Uvjerite se da je voda je slomljena tako da dođete u bolnicu u vrijeme za sigurnu isporuku.

Znanost
AL-SENSE otkrivanje membrana je specifična za plodove curenja, i ako je kontaminirano urinu, čak iu rasponu od pH 5.5-7.5 neće dati pozitivan rezultat (zbog reverzibilnosti boje reakcije u dodiru s mokraćom).

AL-SENSE polimerna matrica ima specifičan sastav sastojaka koji izvrće bojom promjenu u potpunosti u roku od 30 minuta, kada je uzrok tom promjenom boje samo urin, to reagirati s amonijakom koji je prisutan samo u mokraći. Natrag radnje tijekom 30 minuta sušenja u slobodnom zraku, nakon što je traka se uklanja iz mokre plohe.
Novo! Kliknite gornje riječi da biste pogledali alternativne prijevode. Ukloni
Google Prevoditelj za tvrtke:Translator ToolkitPrevoditelj web-lokacijaGlobalna tražilica tržišta

_____________________________

yasemin

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "AL-SENSE kit" uložak za detek...
22.3.2012 13:23:43   
mala_sa
Yasemin ne znam za uloske, ali ako ti je doktor rekao da je sve OK, onda nemoj sebi bespotreban stres da unosis. To sto ti pomalo curi je 99% iscjedak, koji je sasvim normalan u trudnoci. Nekad je gusce teksture, a nekad je bas tecan kao voda. Ja sam se par puta tako uplasila da mi ne otice pl voda, i onda mi je doktor objasnio za iscjedak. Plodna voda kad curi, ona tece konstantno, skroz je providna i bas je tecna. Ne moze je nikako zaustaviti, jer curi i kad legnes.

Alhemicarko ne brini se prepoznat ces sigurno, meni je prvo pukao vodenjak, pa sam nakon sat vremena osjetila prvu bol. U 5h ujuto me probudio osjecaj kao da sam pocela piskiti u krevetu, ja odem u wc kad kako sam sjela na skoljku, samo poce da tece voda iz mene, ustanem se ono jos tece, probam da zaustavim vidim da ne mogu da kontrolisem i skontam to je to user posted image . U biti to je jako punooo vode koja istece, tako da nema teorije da fulis. Skroz je providna, malkice sluzava i sa pomalo bijelih niti.

< Poruku je uredio mala_sa -- 22.3.2012 13:27:09 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "AL-SENSE kit" uložak za detek...
22.3.2012 17:03:20   
yasemin
mala Sa hvala ti na odgovoru sutra ću akoBogad kod ginekologa , ma kod mene ti je to nekako čudno (onaj osjeććaj kao da nešto bljuhne (da se tako izrazim) bljucne ne znam ni sama to opisati (u 25 nedelji sam tako da sam zabrinuta)

_____________________________

yasemin

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "AL-SENSE kit" uložak za detek...
22.3.2012 20:24:56   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: yasemin

mala Sa hvala ti na odgovoru sutra ću akoBogad kod ginekologa , ma kod mene ti je to nekako čudno (onaj osjeććaj kao da nešto bljuhne (da se tako izrazim) bljucne ne znam ni sama to opisati (u 25 nedelji sam tako da sam zabrinuta)


Ja mislim da je to isto kao i kod mene sto je bilo, bas pljusne na gacice, i budu poprilicno mokre (ja bih ih uvijek morala promijeniti) - kao da si propiskila, medjutim to je iscjedak koji je bas tecan. Halali na opisu user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "AL-SENSE kit" uložak za detek...
24.3.2012 20:16:58   
yasemin
da sve je OK hvala Bogu , dobila sam canesten kremu za iscjedak

_____________________________

yasemin

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "AL-SENSE kit" uložak za detek...
24.3.2012 22:38:58   
mala_sa
super, ma vecina trudnica ima malo pojacan iscjedak, nista strasno samo se treba pratiti user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *