|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.12.2013 12:48:41   
vila_7
otidji za par dana kao sto ti je i rekla , ako ni tad ne bude, otidji po jos jedno misljenje za svaki slucaj.
Tjedni trudoce se racunaju od prvog dana posljednje menstruacije . Sretno i iskreno se nadam samo da je jos prerano vidjeti. Jel se beba vidi? Ako se vidi lijepo, mozda jednostavno aparat otkucaje jos ne moze registrovati!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu boba23)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.12.2013 12:55:12   
Vanne

IZVORNA PORUKA: boba23

imam jedno pitanje ako je itko upoznat s time,,,
bila sam kod ginekologice na pregledu i rekla mi je da sam trudna 7 tjedana a trudna sam mislim 5 tjedana nisam sigurna u tu racunicu ,ne kuzim kako oni to racunaju,,,i rekla mi je da bebi srce ne kuca i da me zeli poslati na pobacaj,,,za par dana opet imam pregled i ako beba ne naraste i ako srce ne pocne kucati salje me na pobacaj sta da napravim???? ima li tko iskustva s time?



ja sam bila na pregleima i u 6 i u 7 sedmici i nije bilo otkucaja...dosla sam u osmoj ponovo i tada je srce kucalo...

Nemoj se sikirati time samo skodis bebi...znam da nije jednostavno ali pokusaj...
Nadam se da ce sve biti uredu...javi nam se s dobrim vijestima...


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu boba23)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.12.2013 13:04:46   
boba23
hvala vam puno na odgovorima i savjetima naravno pricekat cu do petka i u petak cemo sve vidjeti a i otici cu po drugo misljenje kod privatnika. i zanima me jos dali ona meni smije uzimati papa test i malo me ozljedila i do sada nisam krvavila a sada krvavim ;(I NARAVNO JAVIM VAM SVE U PETAK I HVALA VAM JOS JEDNOM...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.12.2013 13:14:47   
Vanne
Smije ti uraditi papa test...a jesi li sigurna da bas zbog toga krvaris?



_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu boba23)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.12.2013 13:30:13   
Pingvina
boba, prvo da ti pozelim srecu i da kazem da se nadam da ce sve biti ok.
Ja sam imala veliki hematom u pocetku trudnoce od kog se plod nije mogao vidjeti..i mene su htjeli poslati na kiretazu...ali moj privatni ginekolog mi je preporucio da ponavljam betu na dva dana i vidim da li se pravilno dupla. Ako se beta pravilno dupla plod je ziv i razvija se.
Svakako potrazi jos neko misljenje..Sto se krvarenja tice, moze se desiti da je grublje uradila papu. Neke zene su osjetljivije, i desi se da prokrvare nakon vaginanog pregleda ili uzimanja briseva.
Puno srece...

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.12.2013 14:48:02   
Merylin
Ja sam išla u sedmoj sedmici na UZ, ništa, nije bilo otkucaja. Bio je ponedjeljak, sjećam se. U utorak ponovila betu, u srijedu ponovo na UZ, srce kuca. Ponekad je samo dan u pitanju. Meni je bila kasnija ovulacija. Sad smo u 30oj sedmici, živi, zdravi i sretni.
Bez brige, naoružaj se strpljenjem i pozitivnim mislima i biće otkucaja aBd na slijedećem pregleduuser posted image
Sretnouser posted image

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Otkucaji srca kod bebe
4.12.2013 14:58:50   
boba23
neznam dali krvarim zbog papa testa,,,mislim da da,,jer do sada nisam krvavila a kada mi je napravila onda sam pocela krvaviti jos kod nje na stolici kada mi je uzimala papa...neznam jos nista,,,jako sam se uplasila jer mi je toliko toga ginekologica ruznoga rekla i toliko me je uplasila kao da je to gotovo vec sve,,,prva mi je trudnoca,,decko i ja smo pokusavali vec 8 mjeseci i napokon se dogodilo i ne zelim da ista lose bude,,,nadam se da me razumijete.,..
uglavnom cekat cemo petak i naravno drugo misljenje cemo potraziti i vidjeti sta ce biti,.,nadam se da ce biti sve ok,,,pozitivne misli su mi u glavi,,i cvrsto naprijed,,,hvala vam puno na savjetima i odgovorima olaksale ste mi puno.... ;) javimo mo se bebac i ja u petak ;)

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Otkucaji srca kod bebe
11.12.2013 13:45:53   
boba23
evo da se javim kao sto sam obecala,,,trebala sam u petak ali nisam imala prilike,,,,bila sam na hitnoj zavrsila jer sam imala spontani pobacaj,,tako da u petak nisam niti bila na pregledu,,,eto sta je tu je idemo dalje i nadamo se decko i ja da ce sljedeci put biti sve uredu i bolje,,hvala vam svima na savjetima i podrsci,,,zelim vam sretno...
hvala

(odgovor članu boba23)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Otkucaji srca kod bebe
11.12.2013 14:38:09   
Merylin
Žao mi je što to čujem...user posted image
Ali samo hrabro, dok god vi imate jedno drugo, biće bebica aBd!
Želim ti uspješnu slijedeću trudnoću, čuvaj se i sretno!user posted image

(odgovor članu boba23)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Otkucaji srca kod bebe
11.12.2013 15:01:04   
shej
Uvijek mi je neizmjerno zao kada cujem ovakve vijesti.. user posted image Drzite se zajedno, i akobogda da sljedeca trudnoca prodje uredno i da bebica brzo dodje user posted image

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 110
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *