|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:18:02   
Mirkica
Ima jedna stara "ko o cemu kurva o postenjuˇ" tako i ovdje na forumu , isticanja nekog u ovom pravcu nekog n aonom vec je poznato sta ce ko reci. Nekom je cejf ovo nekome ono .

Ja sam dugo bila sve u zivotu a samo sam majka ne pune dvije godine UZIVAMMMMMMMMMMMMMMMM u svakom trenu sa svojim djetetom mm zaradjuje ODLICNO ja imam svo vrijeme svijeta da se posvetim ovom svome cedu , kod nas se pitanja ne poistavljaju ni gdje ni sta o svemu se dogovaramo svako ZNA sta ko radi trosi i slicno. Mog maksuma ne mora odgajati ni nana ni dedo , ni neka teta ni komsiluk da bih ja isla da zaradim , i IMALA PRAVO glasa u kuci , ja ga odgajam i kao sto sam milionnnnnnnnnnnnnnn puta rekla kad napune insallah obojica tri godine onda mama ide raditi i pocinje taj neki zivot a tri godine u svom zivotu MOGU odvojiti za svoju djecu svega ce biti a moje djete vise nikada nece biti beba sad je i zato koristim priliku.

KAKO JE U MOM BRAKU , iskreno Elhamdulilahhh odlicno , mm me obozava (bez proseravanja) kao i ja njega pomaze mi oko djece i kuce koliko moze imamo nekada i trzavica kao i svako ali brzo ta oluja prodje , nasa porodica je nas svijet moji momci su mi preci od svega JA SAM SRETNA ZENA Elhamdullilah , sve ima svoje vrjeme i biti djete i biti cura i slodobna zena sve , biti majka, nana itd i svako treba koristiti , da nam sutra ne stane knedla u grlu jer smo radi vlastitiog cejfa propustila nesto kod svog djeteta . Zna se sta je brak a posebno brak koji vrijedi .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:18:06   
bananica

IZVORNA PORUKA: snijeg


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jadna je ona žena/majka/supruga koja je "poštovana" i koja ima pravo glasa samo zbog svoje plate....sve drugo je šuplja priča!


jadna je žena koja ima samo pravo glasa zbog svoje plate
jadna je žena koja ima samo pravo glasa jer odgaja djecu
jadna je žena jer ima samo pravo glasa jer kuha
jadna je žena jer ima samo pravo glasa jer je čistačica

helem svaka jadna user posted image user posted image

meni je jedna nana stara rekla davno, više te cijeni i muž i djeca ako radišuser posted image user posted image user posted image




Jah....jah...
Ono smo što jesmo i određeni smo našim mišljenjem o sebi....ja nisam jadna niti sebe smatram jadnom jer perem, kuham, čistim, odgajam dijete, zarađujem platu....a ništa jadnija nije ni ona žena koja to sve ne radi ili radi 5 x više od mene. U svome domu sam ravnopravna jer sam živo biće/insan, a ne zato što nešto radim/ne radim, zaradim/ne zaradim. A koliko će me neko poštovati - ima ona stara "Imaš onoliko koliko daš" i mislim da se u ovoj poslovici nije mislilo na novčana sredstva user posted image user posted image user posted image




ja volim i davatiuser posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:18:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Složila bih se.....poštovanje je nešto što sami moramo zaslužiti.

Ja još nisam čula da neko nekoga poštuje zbog toga koliko zaradjuje?!
Možda je do mene.


pa naravno da ne, to je neko htio "spustiti" ovim koje dobro zaradjuju user posted image
kao to je jedini (možda) razlog zbog kojeg ih porodica poštuje user posted image nidje veze


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:19:40   
Dalil@
Ma ja nesto kontam u zadnje vrijeme...nasa generacija zivi super..u finansijskom, mentalnom, tehnoloskom i svakom dr smislu a opet je razvoda toliko mnogo...user posted image

Haman iz godine u godinu sve vise..

Sta je razlog ovome?

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:19:57   
veeseelaa
Ja sam dugo bila sve u zivotu a samo sam majka ne pune dvije godine UZIVAMMMMMMMMMMMMMMMM u svakom trenu sa svojim djetetom mm zaradjuje ODLICNO ja imam svo vrijeme svijeta da se posvetim ovom svome cedu , kod nas se pitanja ne poistavljaju ni gdje ni sta o svemu se dogovaramo svako ZNA sta ko radi trosi i slicno. Mog maksuma ne mora odgajati ni nana ni dedo , ni neka teta ni komsiluk da bih ja isla da zaradim , i IMALA PRAVO glasa u kuci , ja ga odgajam i kao sto sam milionnnnnnnnnnnnnnn puta rekla kad napune insallah obojica tri godine onda mama ide raditi i pocinje taj neki zivot a tri godine u svom zivotu MOGU odvojiti za svoju djecu svega ce biti a moje djete vise nikada nece biti beba sad je i zato koristim priliku.


ovo je lijepo ko može si priuštiti, u Bih malo teže bi se živjelo sa jednom prosječnom platom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:20:07   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Pravi brakovi opstaju i onda kada nam nije sve onako kako smo si zamislili, kada ne dobijamo cesto ono sto zelimo, kada trpimo stvari koje inace ne bi da smo sami (u granicama normale, naravno)...a sve zarad viseg cilja..ocuvanja braka i porodice.


uvijek nešto neko trpi i uvijek se ne dobije sve što se želi

neko ovo neko ono :))) mora se negdje popustiit takav je zivot .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:20:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ma ja nesto kontam u zadnje vrijeme...nasa generacija zivi super..u finansijskom, mentalnom, tehnoloskom i svakom dr smislu a opet je razvoda toliko mnogo...user posted image

Haman iz godine u godinu sve vise..

Sta je razlog ovome?


malo sexa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:22:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Pravi brakovi opstaju i onda kada nam nije sve onako kako smo si zamislili, kada ne dobijamo cesto ono sto zelimo, kada trpimo stvari koje inace ne bi da smo sami (u granicama normale, naravno)...a sve zarad viseg cilja..ocuvanja braka i porodice.


uvijek nešto neko trpi i uvijek se ne dobije sve što se želi

neko ovo neko ono :))) mora se negdje popustiit takav je zivot .


bitno je da se ono dobije user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:22:51   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ma ja nesto kontam u zadnje vrijeme...nasa generacija zivi super..u finansijskom, mentalnom, tehnoloskom i svakom dr smislu a opet je razvoda toliko mnogo...user posted image

Haman iz godine u godinu sve vise..

Sta je razlog ovome?



malo sexa



user posted image

Ej vesela, ko o cemu..user posted image

Mada, slazem se s tobom user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:23:15   
hatepsut
Nas brak zivimo kako mi to hocemo.Po meni je najbitnije da smo obje zadovoljni i ispunjeni.E sad ne mozes uvijek sve imati,pa i nemam ali opet hvala Bogu.Ja sam jedna od onih koja trenutno ne radi,radila sam dok nije doslo djete onda sam odlucila da zelim da budem mama i supruga i nista drugo.Meni nista ne fali,sasvim sam zadovoljna.Ne fali nista ni mom muzu niti nasem djetetu.
Ja nikad nisam osjetila da me mm drugacije gleda zato sto ne radim,to sto ne idem na posao ne znaci da ne privredjuem nasoj kuci.
Nas dvoje smo zajedno prosli svasta i tesku bolest i jedva saspajenje kraj s krajem.ja sam s mojim muzem vidjela i sjaj i bjedu i dno i vrh ali smo opet ostali zajedno prebrodili sve nedace ,sto je nabitnije podignute smo glave i prkosimo dusmanima i zivotu user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:23:34   
MAMA MA
Ja ne radim jer smatram da mi je malac jos mali za vrtić,nana -servis mi se ne dopada zbog mog stava da neću nikog da obavezujem svojim djetetom.Muz radi ima dobru platu(bilo bi dobro da radim i ja ali ni ovako nije loše)ne oskudjevamo ni u cemu,mene nekad kad sam u pms opuca neko moje neraspoloženje jer mi je trenutno dosta monoton život ali i to će se akoBogda promjeniti jer dijete raste...Muz kad dobije platu poplaća rezije kiriju ostatk donese kuci i kaze "evo ženo ti dalje znas"..onda ide nabavka,na kasi ja vadim pare iz svog novčanika(koje je mm zaradio)...kad treba mojima ići kupi se hedija,kad treba njegovim ići isto tako..treba nesto meni ja kupim,treba nesto njemu on kupi...treba djetetu odemo pa kupimo...nikad mi nije rekao nebulozu tipa:
-ja radim ti si kuci
-ja ću svoje pare da trosim
-babo će ti kupit jer ima para a mama nema
-nemožeš to i to kupit jer nisi zaradila...
Da mi kaze neku od ovih recenica iste sekunde nas brak bio bi gotov...
Nemam nista protiv brakova u kojem ima jedan zajednicki i dva manja budžeta,pa malo na jednu malo na drugu kamaru i svi sretni,ali mi je bit svega ono "hoćemo li"..."mogli smo"...a ne "hoću"...."mogu"....

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:24:12   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja sam dugo bila sve u zivotu a samo sam majka ne pune dvije godine UZIVAMMMMMMMMMMMMMMMM u svakom trenu sa svojim djetetom mm zaradjuje ODLICNO ja imam svo vrijeme svijeta da se posvetim ovom svome cedu , kod nas se pitanja ne poistavljaju ni gdje ni sta o svemu se dogovaramo svako ZNA sta ko radi trosi i slicno. Mog maksuma ne mora odgajati ni nana ni dedo , ni neka teta ni komsiluk da bih ja isla da zaradim , i IMALA PRAVO glasa u kuci , ja ga odgajam i kao sto sam milionnnnnnnnnnnnnnn puta rekla kad napune insallah obojica tri godine onda mama ide raditi i pocinje taj neki zivot a tri godine u svom zivotu MOGU odvojiti za svoju djecu svega ce biti a moje djete vise nikada nece biti beba sad je i zato koristim priliku.


ovo je lijepo ko može si priuštiti, u Bih malo teže bi se živjelo sa jednom prosječnom platom




to sam i ja htjela da kazem. neke majke semoraju vratiti na posao veoma rano i opet stignu da se posvete djeci i nista ne fali ako dijete cuva neko drugi.




a to sto ima vise razvoda... ako je ranije bilo manje razvoda, to ne znaci da su brakovi bili bolji i da su se supruznici mogli dogovarat. i to ne znaci da su djeca zivjela sretnije

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:24:34   
Hanady RR
ma mirkice đeš oredt tamo i odvje...
da je meni tamo poslat muža da mi zaradi sve ovo što se mi slomismo za jedna mjesec...a vamo da trošimuser posted image

ih ...
joj ja bi odmah sjela kući, i plela i heklala...i još dovela tete da mi sve porade...

pa fino navečer zalegnem on došo otamo a ja zadam odmora...

jojj đe bi mi kraj biouser posted image

hebote nama svaka tema haman ''što je babi milo to joj se snilo''['sm=smiley36.gif]

nit msiješ reć da radiš
nit smiju ove reć da ne rade...

ko biva meni bolje što radim...znaš kako jest...
ja bi se sad mjenjala sa muuom...ako ništa djeca joj porasla uz nju...eno dijete na maturu ispratila...a kakav su joj dijeca mašallah kulturna i dogojenauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:24:59   
veeseelaa
pa nešto kontam ako je sex dobar zašto bi neko išao nekoj tamo il nekom tamo?
ta nije da bi s njom išao kupovati namirnice u Konzumu, nego zbog sexauser posted image
al kako znati da nam je sexulani život kvalitetan? da li su partneri iskreni i da li će otvoreno reći kad nešto ne štima? NEĆE i onda pljus prevara i razvod


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:25:30   
bananica

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Ja ne radim jer smatram da mi je malac jos mali za vrtić,nana -servis mi se ne dopada zbog mog stava da neću nikog da obavezujem svojim djetetom.Muz radi ima dobru platu(bilo bi dobro da radim i ja ali ni ovako nije loše)ne oskudjevamo ni u cemu,mene nekad kad sam u pms opuca neko moje neraspoloženje jer mi je trenutno dosta monoton život ali i to će se akoBogda promjeniti jer dijete raste...Muz kad dobije platu poplaća rezije kiriju ostatk donese kuci i kaze "evo ženo ti dalje znas"..onda ide nabavka,na kasi ja vadim pare iz svog novčanika(koje je mm zaradio)...kad treba mojima ići kupi se hedija,kad treba njegovim ići isto tako..treba nesto meni ja kupim,treba nesto njemu on kupi...treba djetetu odemo pa kupimo...nikad mi nije rekao nebulozu tipa:
-ja radim ti si kuci
-ja ću svoje pare da trosim
-babo će ti kupit jer ima para a mama nema
-nemožeš to i to kupit jer nisi zaradila...
Da mi kaze neku od ovih recenica iste sekunde nas brak bio bi gotov...
Nemam nista protiv brakova u kojem ima jedan zajednicki i dva manja budžeta,pa malo na jednu malo na drugu kamaru i svi sretni,ali mi je bit svega ono "hoćemo li"..."mogli smo"...a ne "hoću"...."mogu"....





user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:26:31   
snijeg

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Složila bih se.....poštovanje je nešto što sami moramo zaslužiti.

Ja još nisam čula da neko nekoga poštuje zbog toga koliko zaradjuje?!
Možda je do mene.


pa naravno da ne, to je neko htio "spustiti" ovim koje dobro zaradjuju user posted image
kao to je jedini (možda) razlog zbog kojeg ih porodica poštuje user posted image nidje veze



Vesela ako misliš na mene, nisam imala namjeru nikome spuštati niti dizati (pritisak naravno) user posted image user posted image samo sam se nadovezala ne prethodne diskusije o visini plate i stubovima kuće, pravu glasa itd...nisam sve ni iščitavalauser posted image Poenta je da je za istinski stub kuće, poštovanje od strane porodice i okruženja i sve što ide uz to potrebno mnogo više od onoga što je ovdje predstavljeno user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:27:33   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa nešto kontam ako je sex dobar zašto bi neko išao nekoj tamo il nekom tamo?
ta nije da bi s njom išao kupovati namirnice u Konzumu, nego zbog sexauser posted image
al kako znati da nam je sexulani život kvalitetan? da li su partneri iskreni i da li će otvoreno reći kad nešto ne štima? NEĆE i onda pljus prevara i razvod





moze sex biti dobar, al neki zele i malo promjene

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:27:55   
veeseelaa
ma ne znam ni ko je napisao.... pusti sad to, sad je tema sex user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:28:28   
Dalil@
a to sto ima vise razvoda... ako je ranije bilo manje razvoda, to ne znaci da su brakovi bili bolji i da su se supruznici mogli dogovarat. i to ne znaci da su djeca zivjela sretnije


naravno. ali danas nam je lakse/ljepse/kvalitetnije....a ipak se ljudi razvode..

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:28:57   
snijeg

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: snijeg


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jadna je ona žena/majka/supruga koja je "poštovana" i koja ima pravo glasa samo zbog svoje plate....sve drugo je šuplja priča!


jadna je žena koja ima samo pravo glasa zbog svoje plate
jadna je žena koja ima samo pravo glasa jer odgaja djecu
jadna je žena jer ima samo pravo glasa jer kuha
jadna je žena jer ima samo pravo glasa jer je čistačica

helem svaka jadna user posted image user posted image

meni je jedna nana stara rekla davno, više te cijeni i muž i djeca ako radišuser posted image user posted image user posted image




Jah....jah...
Ono smo što jesmo i određeni smo našim mišljenjem o sebi....ja nisam jadna niti sebe smatram jadnom jer perem, kuham, čistim, odgajam dijete, zarađujem platu....a ništa jadnija nije ni ona žena koja to sve ne radi ili radi 5 x više od mene. U svome domu sam ravnopravna jer sam živo biće/insan, a ne zato što nešto radim/ne radim, zaradim/ne zaradim. A koliko će me neko poštovati - ima ona stara "Imaš onoliko koliko daš" i mislim da se u ovoj poslovici nije mislilo na novčana sredstva user posted image user posted image user posted image




ja volim i davatiuser posted image

Pa poenta je u davanju, pa ko šta stigne i kome je šta najlakše nek oplete user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:29:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa nešto kontam ako je sex dobar zašto bi neko išao nekoj tamo il nekom tamo?
ta nije da bi s njom išao kupovati namirnice u Konzumu, nego zbog sexauser posted image
al kako znati da nam je sexulani život kvalitetan? da li su partneri iskreni i da li će otvoreno reći kad nešto ne štima? NEĆE i onda pljus prevara i razvod





moze sex biti dobar, al neki zele i malo promjene


a bogami i neke...
nemoj ti smao na muškarce ....
nije ničije ''maslo za ramazana''

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:29:31   
snijeg

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ne znam ni ko je napisao.... pusti sad to, sad je tema sex user posted image


Prešaltala sam se user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:29:43   
bananica
sad bi moj deda rekao, prije su zene sutile i slusale muza, a danas obrnutouser posted image

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:30:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa nešto kontam ako je sex dobar zašto bi neko išao nekoj tamo il nekom tamo?
ta nije da bi s njom išao kupovati namirnice u Konzumu, nego zbog sexauser posted image
al kako znati da nam je sexulani život kvalitetan? da li su partneri iskreni i da li će otvoreno reći kad nešto ne štima? NEĆE i onda pljus prevara i razvod





moze sex biti dobar, al neki zele i malo promjene


ja ne vjerujem u to, što bi neko riskirao i experimentirao za rad bit promjene i mogućeg razvoda... pa onda da izgubi dobrog ljubavnika u krevetuuser posted image i sve ostalo što taj partner imauser posted image user posted image   platu itd user posted image

kako ćemo znati koliko je partner zadovoljan nama u krevetu? imal kakav testić
za vjernost znamo, šerpica i vozdra user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.6.2012 14:33:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:30:49   
Visnja RR
uh tek je 14:30 user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *