|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:33:34   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Dalil@

a to sto ima vise razvoda... ako je ranije bilo manje razvoda, to ne znaci da su brakovi bili bolji i da su se supruznici mogli dogovarat. i to ne znaci da su djeca zivjela sretnije


naravno. ali danas nam je lakse/ljepse/kvalitetnije....a ipak se ljudi razvode..



e, to nas dovodi do danasnjeg zakljucka da ljubav i postovanje nemaju veze sa finansijama u kuci i time ko sta radi (smajlistotraziaplauz user posted image )


moze nam biti ne znam ti koliko lakse, ako medju nama nesto ne fercera, to nije dobar brak



(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:34:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uh tek je 14:30 user posted image


hahahah a vesela je tu do 16 user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:35:01   
snijeg

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ma ja nesto kontam u zadnje vrijeme...nasa generacija zivi super..u finansijskom, mentalnom, tehnoloskom i svakom dr smislu a opet je razvoda toliko mnogo...user posted image

Haman iz godine u godinu sve vise..

Sta je razlog ovome?

Sve što si pobrojala je materija, nema duše!! Ljudi su duhovna bića sa materijalnim potrebama, a mi okrenuli naopačke postali materijalna bića sa duhovnim potrebama i pohebali sistem vrijednosti totalno.
Kad nema duše nema ni sexa, a kad nema sexa nema ni braka (ovo samo da ne budem OT trenutne rasprave) user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:35:07   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uh tek je 14:30 user posted image



a sve vise prisutnih Mirkica, ananas_ze, Blue rose RR, EmNe, sabinos, hatepsut, MAMA MA, mala_sa, zinanina, aamra, mamin cvjetićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:35:25   
bananica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uh tek je 14:30 user posted image




a vec se o sexu piseuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:35:52   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa nešto kontam ako je sex dobar zašto bi neko išao nekoj tamo il nekom tamo?
ta nije da bi s njom išao kupovati namirnice u Konzumu, nego zbog sexauser posted image
al kako znati da nam je sexulani život kvalitetan? da li su partneri iskreni i da li će otvoreno reći kad nešto ne štima? NEĆE i onda pljus prevara i razvod





moze sex biti dobar, al neki zele i malo promjene


ja ne vjerujem u to, što bi neko riskirao i experimentirao za rad bit promjene i mogućeg razvoda... pa onda da izgubi dobrog ljubavnika u krevetu




pa ne misli da ce biti uhvacen user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:36:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg


IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ma ja nesto kontam u zadnje vrijeme...nasa generacija zivi super..u finansijskom, mentalnom, tehnoloskom i svakom dr smislu a opet je razvoda toliko mnogo...user posted image

Haman iz godine u godinu sve vise..

Sta je razlog ovome?

Sve što si pobrojala je materija, nema duše!! Ljudi su duhovna bića sa materijalnim potrebama, a mi okrenuli naopačke postali materijalna bića sa duhovnim potrebama i pohebali sistem vrijednosti totalno.
Kad nema duše nema ni sexa, a kad nema sexa nema ni braka (ovo samo da ne budem OT trenutne rasprave) user posted image user posted image


taman sam mislila šta pišeš, kad ti spomenu sex, dobro je nisi OT user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:37:41   
bananica

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa nešto kontam ako je sex dobar zašto bi neko išao nekoj tamo il nekom tamo?
ta nije da bi s njom išao kupovati namirnice u Konzumu, nego zbog sexauser posted image
al kako znati da nam je sexulani život kvalitetan? da li su partneri iskreni i da li će otvoreno reći kad nešto ne štima? NEĆE i onda pljus prevara i razvod





moze sex biti dobar, al neki zele i malo promjene


ja ne vjerujem u to, što bi neko riskirao i experimentirao za rad bit promjene i mogućeg razvoda... pa onda da izgubi dobrog ljubavnika u krevetu




pa ne misli da ce biti uhvacen user posted image




ma muskarci o posljedicama ne razmisljaju........ja o zenama koje varaju necu da pricam, a posebno ne o majkama

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:38:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: snijeg


IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ma ja nesto kontam u zadnje vrijeme...nasa generacija zivi super..u finansijskom, mentalnom, tehnoloskom i svakom dr smislu a opet je razvoda toliko mnogo...user posted image

Haman iz godine u godinu sve vise..

Sta je razlog ovome?

Sve što si pobrojala je materija, nema duše!! Ljudi su duhovna bića sa materijalnim potrebama, a mi okrenuli naopačke postali materijalna bića sa duhovnim potrebama i pohebali sistem vrijednosti totalno.
Kad nema duše nema ni sexa, a kad nema sexa nema ni braka (ovo samo da ne budem OT trenutne rasprave) user posted image user posted image

user posted image
ja s eizvinjavam što opniram al dugerišem u skladu sa temom da nebi došlo do prethodnih situvacija razvoda ovo ono...zadajte ponekad i sex bez duše...
naša učiteljica sexologije ovdje na forumu je to nekoliko puta vrlo eksplicitno obasnila...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:40:08   
bananica
hajd mi sad objasnite koji je sex sa dusom, a koji je bez duse

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:40:15   
henna ze
po mom mišljenju ljudi se razvode..ne zbog pomanjkanja sexa...već iz razloga što je danas sve postalo normalno hebiga..i zaljubit se u 35-oj, bez obzira što imaš djecu i mm..aj pa nisam umro..umrla.
što danas niko neće da osaburi..nego daj odmah razvod..pa svjedoci smo na temama šta sve savjetujemo raznim anonimnim..
zato što danas imamo prevelike prohtjeve...a finansije premale- pri tome ovo za finansije mislim na zenicu i ove okolne gradove sarajevo je za nas ko amerika..vidi žena vidi kone ima lcd ..daj i meni..pa makar u mikrokredit se uvalila...hoće i ona..pa tako redom..
ljudi su izgubili osjećaj za sitnice...da se može otići na izlet, ponijet jedan paradajz i sendvič..bez ćevapa...
postao je normalno upucavat se svemu što hoda..bez imalo stida..što je žena sa kćerkom..postalo je normalno hodat malte ne gologuz..danas je sve normalno..

imam hejbet neke raje...i niko vjerujte niko više nije u braku..ili s se rastali ili imaju novi brak..kad kažem da nam je uskoro 11 godina braka..ljudi se ibrete...

po današnjima mjerilima i standardima..imala sam najmanje 7 miliona razloga za razvod..osaburih..i sad uživam...



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:41:37   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Hanady RR



user posted image
ja s eizvinjavam što opniram al dugerišem u skladu sa temom da nebi došlo do prethodnih situvacija razvoda ovo ono...zadajte ponekad i sex bez duše...
naša učiteljica sexologije ovdje na forumu je to nekoliko puta vrlo eksplicitno obasnila...user posted image



isprobano neki dan. nije ni znao sta ga je snaslo user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:41:39   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: bananica

hajd mi sad objasnite koji je sex sa dusom, a koji je bez duse



i mene zanima povezanots izmedju duse i sexa ??????

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:46:01   
sabinos
slomila sam se dok sam sve iscitala user posted image nigdje rucka...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:48:01   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: sabinos

slomila sam se dok sam sve iscitala user posted image nigdje rucka...

ja sam u gostima hahah mama cuva sina , snajka pravi rucak hhahaha a mene trudnicu stetde na ovoj vrucini ali polako me sramotauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:48:23   
D_K

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Hanady RR



user posted image
ja s eizvinjavam što opniram al dugerišem u skladu sa temom da nebi došlo do prethodnih situvacija razvoda ovo ono...zadajte ponekad i sex bez duše...
naša učiteljica sexologije ovdje na forumu je to nekoliko puta vrlo eksplicitno obasnila...user posted image



isprobano neki dan. nije ni znao sta ga je snaslo user posted image


user posted image user posted image
legendarno

molicu za link - 'keks bez duse; teorija i praksa' user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:51:24   
bananica

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Hanady RR



user posted image
ja s eizvinjavam što opniram al dugerišem u skladu sa temom da nebi došlo do prethodnih situvacija razvoda ovo ono...zadajte ponekad i sex bez duše...
naša učiteljica sexologije ovdje na forumu je to nekoliko puta vrlo eksplicitno obasnila...user posted image



isprobano neki dan. nije ni znao sta ga je snaslo user posted image


user posted image user posted image
legendarno

molicu za link - 'keks bez duse; teorija i praksa' user posted image



to ima ta tema??

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:52:56   
Blue rose RR
Iščitah posljednjih nekoliko stranica ... i ... hebi ga izgubih nit priče ... :)

Šta je tema?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:53:32   
D_K
ako nema izmislicemo je user posted image
vidis da su brakovi u pitanju user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:54:12   
bellla
IZVORNA PORUKA: vjestica

e ovo mi je dno dna - reći mm ja častim odlazak na more user posted image
živjeti s nekim zajedno u istom stanu, jesti istu hranu, iamti djecu i odgajati ih i onda reći ja častim odlazak na more user posted image



user posted image




ma kako nije...pa s njim zivim, s njim sve dijelim, zajedno trosimo struju,vodu,plin,hranu,zajedno odgajamo dijete, itd. da ne nabrajam....i cuj sad cu ja zaraditi nesto vise, a on eto nece, pa cu mu ja reci ma hajd ja imam love, mozda te i povedem na more





Pa nije meni suprug donator sperme, on je meni partner, ne igram Monopol protiv njega, vec zajedno koracamo kroz zivot.
Kad ga pocnete gledati kao promasenu investiciju, bolje se razvedite, dobijete alimentaciju za dijete, bar neke koristi od njega da imate.


bravo!


Ja otišla do wc, otvorila mašinu, pogledam i kažem: nema ih ovdje u prljavom vešu.
Nemam pojma, da nisu tamo gdje ih ostavljaš.

hahaha,fakat volim nacin na koji zena razmisljauser posted image

Trenutno ne radim,pa ne znam da li sam mjerodavnauser posted image ,alii dok sam radila,zaradjivala sam vise od muza,nikada,ama bas nikada nije doslo pitanje mojih,odnosno njegovih para,niti nam je to vazno
tako da,sa njegovom lovom raspolazem kao sa svojomuser posted image








< Poruku je uredio bellla -- 12.6.2012 14:56:12 >


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 14:55:01   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Hanady RR



user posted image
ja s eizvinjavam što opniram al dugerišem u skladu sa temom da nebi došlo do prethodnih situvacija razvoda ovo ono...zadajte ponekad i sex bez duše...
naša učiteljica sexologije ovdje na forumu je to nekoliko puta vrlo eksplicitno obasnila...user posted image



isprobano neki dan. nije ni znao sta ga je snaslo user posted image


vako ja sinoc,dok ja nadjem dusu on jadan zaspo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:00:05   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Iščitah posljednjih nekoliko stranica ... i ... hebi ga izgubih nit priče ... :)

Šta je tema?



go with the flow user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:02:14   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Hanady RR



user posted image
ja s eizvinjavam što opniram al dugerišem u skladu sa temom da nebi došlo do prethodnih situvacija razvoda ovo ono...zadajte ponekad i sex bez duše...
naša učiteljica sexologije ovdje na forumu je to nekoliko puta vrlo eksplicitno obasnila...user posted image



isprobano neki dan. nije ni znao sta ga je snaslo user posted image


vako ja sinoc,dok ja nadjem dusu on jadan zaspo...user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image nekad ti nije do duse


zene, jeste li primjetile da niko ne prica o svekrvama? user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:03:05   
bananica

IZVORNA PORUKA: D_K

ako nema izmislicemo je user posted image
vidis da su brakovi u pitanju user posted image user posted image





tema nam je prijeko potrebna, ima nas i koji ne znaju nista o tomeuser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 15:03:32   
veeseelaa
bezveze niko mi ne dade testić za provjerit partnera dal je zadovoljan sexom il ne

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *